Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 jul 2017, 14:30

leorey je napisao/la:Znaci Sanellhi otisao po Coutinha. Onda je to gotovo...on je zavrsavao i Suareza. :kafa:
Aha, kad nama dodju Keita i VvD i vama će Coutinho. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 jul 2017, 14:51

gaston je napisao/la:
leorey je napisao/la:Znaci Sanellhi otisao po Coutinha. Onda je to gotovo...on je zavrsavao i Suareza. :kafa:
Aha, kad nama dodju Keita i VvD i vama će Coutinho. :mrgreen:
Ja bi vise volio da ostane coutinho nego da dođu ova dvojica
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 jul 2017, 14:56

fera je napisao/la:
gaston je napisao/la:
leorey je napisao/la:Znaci Sanellhi otisao po Coutinha. Onda je to gotovo...on je zavrsavao i Suareza. :kafa:
Aha, kad nama dodju Keita i VvD i vama će Coutinho. :mrgreen:
Ja bi vise volio da ostane coutinho nego da dođu ova dvojica
Ma svako normalan bi. Zato i pišem kad nama dođu ova dvojica (a neće) i njima će Cou.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 25 jul 2017, 15:29

Nema se tu sta pricati oko Coutinha. Ako ga Barca zeli mora ponuditi preko 100miliona€ za njega i onda imaju sansi, ovako nista...
Stern des Südens

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 25 jul 2017, 16:26

proFCB je napisao/la:Nema se tu sta pricati oko Coutinha. Ako ga Barca zeli mora ponuditi preko 100miliona€ za njega i onda imaju sansi, ovako nista...
fkt mislis da je 100 miliona dovoljno ?
mi za keitu nudili 80+ e, vjerujem da ponudu od 150 m nasi supci od vlasnika ne bi odbili.
Barsa taj novac ima samo ako proda neymara i to je pitanje da li bi dali toliko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 17:43

Torres_9 je napisao/la:
proFCB je napisao/la:Nema se tu sta pricati oko Coutinha. Ako ga Barca zeli mora ponuditi preko 100miliona€ za njega i onda imaju sansi, ovako nista...
fkt mislis da je 100 miliona dovoljno ?
mi za keitu nudili 80+ e, vjerujem da ponudu od 150 m nasi supci od vlasnika ne bi odbili.
Barsa taj novac ima samo ako proda neymara i to je pitanje da li bi dali toliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jeste, Barca koja je inace po prihodima ove godine ispred Real Madrida, nema za kifle pa mora prodati Neymara :facepalm: :lol:

Zasto mislis da se i dovodi Coutinho ? Pa da Neymaru pridruze havera :kafa:
27.10.2020

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 25 jul 2017, 17:52

leorey je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:
proFCB je napisao/la:Nema se tu sta pricati oko Coutinha. Ako ga Barca zeli mora ponuditi preko 100miliona€ za njega i onda imaju sansi, ovako nista...
fkt mislis da je 100 miliona dovoljno ?
mi za keitu nudili 80+ e, vjerujem da ponudu od 150 m nasi supci od vlasnika ne bi odbili.
Barsa taj novac ima samo ako proda neymara i to je pitanje da li bi dali toliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jeste, Barca koja je inace po prihodima ove godine ispred Real Madrida, nema za kifle pa mora prodati Neymara :facepalm: :lol:

Zasto mislis da se i dovodi Coutinho ? Pa da Neymaru pridruze havera :kafa:
ma da, inace svaki rok dovodite igrace od 100m.
Inace paulinho(verati) nije bio druga meta prije neymar sage , sii si


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 17:57

Pa nije nam to nikad bila politika. Ali kad se moralo istresti- istreslo se. Druga je stvar kad neko NE ZELI prodati. Mi smo za Verrattija bili spremni platiti koliko god traze. Seik nije htio i to je to. Ali zavrsit ce on kod nas kad-tad. Liverpool ne odbija nikad veliku lovu...bar im je to politika bila zadnjih 10 godina.
27.10.2020

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 25 jul 2017, 18:01

Covjek je upravu. Nemam ja nista protiv toga, ne moze me niko uvjeriti u to da se Cou ne nada potajno da zaigra u Barci. Nek obore transfer rekord i nek ga vode.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 25 jul 2017, 18:57

Koga Barca i Real zele, oni ga i dovedu. Nema tu price. I za Suareza sam mislio da ce otici za puno vise love, pa je otisao za 'sicu'. Ukoliko prodaju Neymara i namjere se na Coutinha tesko cemo ga zadrzati, mada je to prava prilika za vlasnike da dokazu da se Kloppu nece desiti isto sto i u Dortmundu, inace cemo ostati i bez njega. To je jedina stvar koja nas moze spasiti odlaska naseg najboljeg igraca.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 jul 2017, 19:29

Ma neće oni Neymara prodavati pa dovodit Coutinha.
Navodno je Neymarov uslov za ostanak upravo dovođenje Coutinha.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 25 jul 2017, 19:55

Torres_9 je napisao/la:
proFCB je napisao/la:Nema se tu sta pricati oko Coutinha. Ako ga Barca zeli mora ponuditi preko 100miliona€ za njega i onda imaju sansi, ovako nista...
fkt mislis da je 100 miliona dovoljno ?
mi za keitu nudili 80+ e, vjerujem da ponudu od 150 m nasi supci od vlasnika ne bi odbili.
Barsa taj novac ima samo ako proda neymara i to je pitanje da li bi dali toliko


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rekao sam preko 100miliona€, ispod 100 niko nece razmotriti opciju pustanja Coutinha u bilo koji klub, ne samo Barcelonu. Malo je tesko gledati koliko ostali igraci vrijede, te za koliko se prodaju i kupuju, najbolji primjer svega toga ti je Bayern.
Ne zato sto navijam za Bayern, ali transfer politika (dovodjenje igraca) je vjerovatno najbolja na svijetu. Rodriguez ce doci za max 46miliona€. Na koji to nacin rade, ne znam, ali je bagatela u svijetu danasnjih transfera.
Druga stvar, po meni, svaka uprava kluba je glupa koja ne proda igraca za 100+ miliona €. Svega 2ili3 igraca vrijede preko 100milki Messi, CR7, Neymar, ostali svi se mogu dovesti za taj novac.

Postavio bih pitanje sta je bolje, drzati nezadovoljnog igraca ili ga prodati za 100milki i dovesti sebi pojacanje? Chelsea ce objerucke prihvatiti 100milki za Hazarda, Athletico za Griezmana, Real za Bale i tako to...

Volio bih da Coutinho ostane u ekipi i da se napravi nesto od Liverpoola, mada sam djelimicno skeptik radi transfer politike. Salah je dobar igrac, ali nije igrac koji moze donijeti prevagu u borbi za titulu. Firmino je svakako dobar igrac, ali nije igrac svjetskog kalibra, svakako ni Sturridge. Nakon odlaska Suareza, trebalo se je posvetiti dovodjenju svjetskog spica, (Kane, Aguero, Lewat...) cak je i smotani Wenger uspio konacno dovesti napadaca po mjeri...

Iskreno nadam se u dovodjenje Keita-e kao i VvD, jer klub zasigurno ima para, no Klopp evo treci transfer rok pretezno cisti ekipu od prijasnjih transfera
Stern des Südens

Avatar
StevieG8
Postovi: 13426
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 jul 2017, 20:08

I sta sad ako ode Coutinho? I da daju 200 miliona realno koga dovesti a da ga moze zamijeniti kako treba?

I dalje mislim da nece nigdje :(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 jul 2017, 23:04

Emre blizu potpisa novog ugovora, a što se tiče Coutinha:

Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 25 jul 2017, 23:05

Coutinhov uslov da ostane je da Liverpool aktivira Neymarovu klauzulu i obratno :mrgreen: :urnebes: :njanjanja:

Nego mislim da je ova 3 ponuda za Keitu odlicna i vjerovatno ce posao biti zavrsen..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 23:28

gaston je napisao/la:Emre blizu potpisa novog ugovora, a što se tiče Coutinha:

RAC1: Acuredo TOTAL Barca-Coutinho
Inace vrlo pouzdan izvor...rekao sam kad Sanllehi ( sto je rijetkost) uzme stvar u svoje ruke to je skoro zavrseno :kafa:

Ja u nasu smijesnu upravu predvodjenu pacovom ne vjerujem ni sekunde...ali ovaj covjek je drugi nivo :mrgreen:
27.10.2020

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 25 jul 2017, 23:33

plac , dzaba se decko navlazio ali hajde uzivaj dok mozes tjst do 01.09 jer tad ce umrijeti zadnja nada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 25 jul 2017, 23:39

Nista dok seronja Pearce nesto ne kaze, zayeb ti te tuto izvore.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 25 jul 2017, 23:44

Coutinho ne ide iz Lfca 100000000% . Decko je prije svega najvise vezan za klub od svih igraca izuzev Trenta koji je pravi skauzer. Nedavno je Cou imao intervju u kojem je rekao kako mu je LFc zivot promijenio u drugom pravcu, otisao je iz intera kao propalitet , lfc mu dao desetku, pruzio mu sansu i vec sada je postao zvijezda kluba. Dijete mu se rodilo u Livpoolu, nas je najplaceniji igrac, kakva god je manifestacija Cou je tu. Izvanredan odnos ima sa Kloppom, stavise je izjavio kako bi se volio naci na zastavama Kopa. U stalnom je kontaktu sa Gerrardom, dva najbolja drugara su mu u klubu. Sanse da ode u Barcelonu radi Neymara su ravne 1%
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 23:47

Escobar je napisao/la:Coutinho ne ide iz Lfca 100000000% . Decko je prije svega najvise vezan za klub od svih igraca izuzev Trenta koji je pravi skauzer. Nedavno je Cou imao intervju u kojem je rekao kako mu je LFc zivot promijenio u drugom pravcu, otisao je iz intera kao propalitet , lfc mu dao desetku, pruzio mu sansu i vec sada je postao zvijezda kluba. Dijete mu se rodilo u Livpoolu, nas je najplaceniji igrac, kakva god je manifestacija Cou je tu. Izvanredan odnos ima sa Kloppom, stavise je izjavio kako bi se volio naci na zastavama Kopa. U stalnom je kontaktu sa Gerrardom, dva najbolja drugara su mu u klubu. Sanse da ode u Barcelonu radi Neymara su ravne 1%
1 % :lol: zivi bili pa vidjeli :mrgreen: rijetko koji brazilac odbije Barcelonu vjeruj mi...sto zbog klime, sto zbog drugih faktora :D
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.