Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 20:42

Brazilski novinar: Komentar na zadnju ponudu Barcelone koju ste odbili ?

Klopp: Mislim da će Barcelona sutra ponuditi Happy Meal iz McDonaldsa, možda dobijemo i igračku uz to ?
:tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 20 avg 2017, 21:24

Mislim da je jedino naše dijete koje je uspjelo nakon nas Suso. Neka me ispravi neko.
Sterling je druga kategorija igrača.
Kocka je bačena

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 20 avg 2017, 23:30

Osim13 je napisao/la:
Brazilski novinar: Komentar na zadnju ponudu Barcelone koju ste odbili ?

Klopp: Mislim da će Barcelona sutra ponuditi Happy Meal iz McDonaldsa, možda dobijemo i igračku uz to ?
:tokralju:
Fake
To je komentar s reddita, ovi iz Expressa i Echo-a napravili članak.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 20 avg 2017, 23:42

Romariooo je napisao/la:Nije to bahatost nego glupost nase uprave, ne treba brkati pojmove

Nasa uprava ne zna osnovne principe trgovine i uprava liverpoola je to skontala i pokusava ocigledno da muze barcu ko kravu muzaru i to cak ide u bahatost

Nasi debili su odmah u startu pokvarili sebi pregovaracku poziciju, svako zna da imamo sleper para, tj jedno 300 miliona za transfere, i sto je najgore odmah su na sva zvona objavili da zele iskljucivo coutinja i dembeleta i tako automatski dali do znanja kiverpoolu i dortmundu da se mogu bahatiti oko cijena igraca, odbijati ogromne cifre od sto miliona i traziti 150 sto je bahato do zla boga

Razumijem da ne zele prodati, ali ocigledno da zele cim bi pristali na 150, vi koji mislite da ne bi pristali na toliko, i da bi cak igraci bili tribinizirani ako bi kmecali, uz duzno postovanje budale ste, amerikanac da ne uzme 150 miliona za igraca koji vrijedi duplo manje, ili klopp da udje u sezonu bez pojacanja sa shebanim coutinjom, a ovamo bi imao priliku dovesti 4-5 sjajnih igraca, nema teorije

I vasa uprava i klopp nisu budale, samo sto taktiziraju jer imaju i realnog osnova za to, pokusavaju da izmuzu sto vise i ja bi tako, samo ne treba pregoniti i zahebati poso

A ako se poso zahebe racunica je jasna, barca moze dovesti nekog drugog igraca, sta bi nam falilo draxlera, di mariju, alexisa... Umjesto 150 miliona za coutinja jos koji milion i perverzna ponuda za grizmana,dybalu,mbapea ili sta ti ja znam, i sta onda, liverpool u taktiziranju nikog ne dovede cekajuci 150 miliona, a osta coutinho sheban i popishan i mozes ga hebat automatski za narednu sezonu, dok on dodje sebi ako ikad i dodje vi ste 15 bodova od lige prvaka

Nista se mi ne bahatimo, povotovo ne ja kome je liverpool vrlo drag klub i koji bi volio da se vrati na stare staze slave, coutinjo mi uopste nije ni neka zelja sta ja znam, kad vidimo da on kmechi za barcom to mijenja stvari jer vise liverpool nema realnog razloga da ga drzi, a 100 miliona je uvijek bolje od igraca koji zeli otici, da kod nas mesi sad zeli u city npr, a klaizula mu 250 miliona, a city nudi 200, ja bi prvi pristao pustit ga za manje para nego da sheban preko qrca ostaje igrati kod nas
Liverpul ne zeli prodati Kutinja. Bez njega su drasticno slabiji i prakticno nemaju sanse biti medju prve cetiri ekipe. I sa njim u timu bice tesko ugurati se u top 4. Bez njega skoro da nema sanse.

Taman da dobiju 150 miliona, to vjerovatno nece moci nadomjestiti rezultatske, marketinske i druge gubitke koji bi uslijedili da ostanu bez LP. Tome pridodaj da klub koji ne igra LP nije atraktivan vrhunskim igracima, sto bi znacilo da bi Liverpul u naredne 2-3 godine ulupao 100-200 miliona na skart igrace.

Vrijednost Kutinja za Liverpul je neprocjenjiva iz vise razloga.

Isto je tako bio Nejmar za Barsu. PSG im je opalio samarcinu koja ce zvoniti par godina. Nejmar apsolutno nije skup. Sve para ulozene u njega ce se vratiti. Dobit ce dzaba vrhunskog igraca sa kojim ce proslaviti klub i jos zaraditi. Vec stizu infomracije da se PSG prati u vise drzava nego ikada i da prodaja suvenira divlja. Fenomenalan potez PSG i samarcina za Barsu na nivou one sa Figom. I tada je Real nokautirao Barsu. Figo je oznacio novu eru za Real. Od Figa su bez premca u svijetu fudbala. Figo je bio prejeftin kada se sagleda kompletna slika. Dzaba je dosao, tj. za sicu u odnosu na doprinos.

Liverpul ne zeli biti ostar prema Kutinju i poruciti da ga ne zele prodati. I oni taktiziraju. Lupili su neralnu cijenu nadajuci se da ce Barsa odustati. I onda mogu reci Kutinju, 'jbg, bice da im nisi toliko vrijedan, htjeli smo ti ispuniti zelju'.

A realnost je da Kutinjo za Liverpul vrijedi vise nego Nejmar za Barsu. Da dobiju 200 miliona za njega prazninu ne bi mogli popuniti.

S druge strane, Dembele nije toliko vazan za igru Dortmunda, on je tek talenat. Zbog toga je Dortmund raspolozen za prodaju pod uslovom da Barsi kozu ogule. Al' i Dortmund ima pare, nije to Bosna iz Visokog da mora prodavati, boli ih kita. Ako poderu Barsu, dobro jeste, ako ne, ostaje igrac da doprinese klubu i ceka se nova zrtva. Win-win.

Barsa je pod pritiskom. Jedino i samo Barsa. I to svi koriste. Barsa je dozivjela dva nokauta u kratkom periodu, od Pariza i Madrida. Navijaci su zgadjeni, uprava pod ogromnim pritiskom. Imaju 300 miliona i to svi znaju. Sada svakog igraca moraju platiti duplo vise nego vrijedi. Svakog, iz bilo kojeg kluba. Primjer, Paulinjo. Poderali ih Kinezi. I Kinez ima pare, svejedno mu hoce li Barsa kupiti, al' ako vec igrac zeli da ixe, ogulit ce ih nacisto.

I mogu reci da mi je drago sto svi ovako svrsavaju po Barsi, samo zato sto su bahati. Oduvijek igraju prljavo.

Nadam se da ce LFC za Kutinja traziti 180 a Dortmund za Dembela 150 miliona, u kesu i bez bonusa. Pa neka vide sta ce, platiti ili trpiti ponizenja od strane Reala.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 21 avg 2017, 00:44

Valencia je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Nije to bahatost nego glupost nase uprave, ne treba brkati pojmove

Nasa uprava ne zna osnovne principe trgovine i uprava liverpoola je to skontala i pokusava ocigledno da muze barcu ko kravu muzaru i to cak ide u bahatost

Nasi debili su odmah u startu pokvarili sebi pregovaracku poziciju, svako zna da imamo sleper para, tj jedno 300 miliona za transfere, i sto je najgore odmah su na sva zvona objavili da zele iskljucivo coutinja i dembeleta i tako automatski dali do znanja kiverpoolu i dortmundu da se mogu bahatiti oko cijena igraca, odbijati ogromne cifre od sto miliona i traziti 150 sto je bahato do zla boga

Razumijem da ne zele prodati, ali ocigledno da zele cim bi pristali na 150, vi koji mislite da ne bi pristali na toliko, i da bi cak igraci bili tribinizirani ako bi kmecali, uz duzno postovanje budale ste, amerikanac da ne uzme 150 miliona za igraca koji vrijedi duplo manje, ili klopp da udje u sezonu bez pojacanja sa shebanim coutinjom, a ovamo bi imao priliku dovesti 4-5 sjajnih igraca, nema teorije

I vasa uprava i klopp nisu budale, samo sto taktiziraju jer imaju i realnog osnova za to, pokusavaju da izmuzu sto vise i ja bi tako, samo ne treba pregoniti i zahebati poso

A ako se poso zahebe racunica je jasna, barca moze dovesti nekog drugog igraca, sta bi nam falilo draxlera, di mariju, alexisa... Umjesto 150 miliona za coutinja jos koji milion i perverzna ponuda za grizmana,dybalu,mbapea ili sta ti ja znam, i sta onda, liverpool u taktiziranju nikog ne dovede cekajuci 150 miliona, a osta coutinho sheban i popishan i mozes ga hebat automatski za narednu sezonu, dok on dodje sebi ako ikad i dodje vi ste 15 bodova od lige prvaka

Nista se mi ne bahatimo, povotovo ne ja kome je liverpool vrlo drag klub i koji bi volio da se vrati na stare staze slave, coutinjo mi uopste nije ni neka zelja sta ja znam, kad vidimo da on kmechi za barcom to mijenja stvari jer vise liverpool nema realnog razloga da ga drzi, a 100 miliona je uvijek bolje od igraca koji zeli otici, da kod nas mesi sad zeli u city npr, a klaizula mu 250 miliona, a city nudi 200, ja bi prvi pristao pustit ga za manje para nego da sheban preko qrca ostaje igrati kod nas
Liverpul ne zeli prodati Kutinja. Bez njega su drasticno slabiji i prakticno nemaju sanse biti medju prve cetiri ekipe. I sa njim u timu bice tesko ugurati se u top 4. Bez njega skoro da nema sanse.

Taman da dobiju 150 miliona, to vjerovatno nece moci nadomjestiti rezultatske, marketinske i druge gubitke koji bi uslijedili da ostanu bez LP. Tome pridodaj da klub koji ne igra LP nije atraktivan vrhunskim igracima, sto bi znacilo da bi Liverpul u naredne 2-3 godine ulupao 100-200 miliona na skart igrace.

Vrijednost Kutinja za Liverpul je neprocjenjiva iz vise razloga.

Isto je tako bio Nejmar za Barsu. PSG im je opalio samarcinu koja ce zvoniti par godina. Nejmar apsolutno nije skup. Sve para ulozene u njega ce se vratiti. Dobit ce dzaba vrhunskog igraca sa kojim ce proslaviti klub i jos zaraditi. Vec stizu infomracije da se PSG prati u vise drzava nego ikada i da prodaja suvenira divlja. Fenomenalan potez PSG i samarcina za Barsu na nivou one sa Figom. I tada je Real nokautirao Barsu. Figo je oznacio novu eru za Real. Od Figa su bez premca u svijetu fudbala. Figo je bio prejeftin kada se sagleda kompletna slika. Dzaba je dosao, tj. za sicu u odnosu na doprinos.

Liverpul ne zeli biti ostar prema Kutinju i poruciti da ga ne zele prodati. I oni taktiziraju. Lupili su neralnu cijenu nadajuci se da ce Barsa odustati. I onda mogu reci Kutinju, 'jbg, bice da im nisi toliko vrijedan, htjeli smo ti ispuniti zelju'.

A realnost je da Kutinjo za Liverpul vrijedi vise nego Nejmar za Barsu. Da dobiju 200 miliona za njega prazninu ne bi mogli popuniti.

S druge strane, Dembele nije toliko vazan za igru Dortmunda, on je tek talenat. Zbog toga je Dortmund raspolozen za prodaju pod uslovom da Barsi kozu ogule. Al' i Dortmund ima pare, nije to Bosna iz Visokog da mora prodavati, boli ih kita. Ako poderu Barsu, dobro jeste, ako ne, ostaje igrac da doprinese klubu i ceka se nova zrtva. Win-win.

Barsa je pod pritiskom. Jedino i samo Barsa. I to svi koriste. Barsa je dozivjela dva nokauta u kratkom periodu, od Pariza i Madrida. Navijaci su zgadjeni, uprava pod ogromnim pritiskom. Imaju 300 miliona i to svi znaju. Sada svakog igraca moraju platiti duplo vise nego vrijedi. Svakog, iz bilo kojeg kluba. Primjer, Paulinjo. Poderali ih Kinezi. I Kinez ima pare, svejedno mu hoce li Barsa kupiti, al' ako vec igrac zeli da ixe, ogulit ce ih nacisto.

I mogu reci da mi je drago sto svi ovako svrsavaju po Barsi, samo zato sto su bahati. Oduvijek igraju prljavo.

Nadam se da ce LFC za Kutinja traziti 180 a Dortmund za Dembela 150 miliona, u kesu i bez bonusa. Pa neka vide sta ce, platiti ili trpiti ponizenja od strane Reala.
Volim kad se tako potrudis al ovaj put grijesis u vecini stvari, prvo nikakav samar mi nismo dobili od pariza, dobili smo nevjerovatan novac za sjajnog, al sto je najbitnije nepouzdanog igraca partijanera i ako si primijetio vecina navijaca je rekla nek ide za te pare sretno mu

Za razliku od ovih liverpoolovih navijaca koji se nadaju da ce nesto bit od coutinja ako ostane, mi cim smo saznali da neymar zeli otici bez ikakvog zala smo to prihvatili jer bolje uzeti pare nego da se krevelji po terenu i narusava timski duh, eh sad sto neki smatraju da su ta 222 miliona sad mjerilo i sto je zaba vidjela da konja potkivaju pa i ona digla nogu, to je neznanje, ne mozes ocekivat 150 miliona za coutinja na osnovu neymara, jer da je bila slicna situacija da neymar zeli u pariz, a ovi u klasicnom transferu ponude 100 miliona, a barca trazi 200, vjerovatno ne uspjeli ni za neymara iscupati 150 miliona nego 130 i bolje i to nego da drzimo nekog ko bi radije negdje drugo, ovako sejh je odmah pukao klauzulu i fala mu Allah ga nagradio

Drugo u cemu grijesis je da nit je nama neymar toliko vazan nit liverpoolu coutinjo koliko mislis, neymar je kod nas 4 godine bio i imo je strahovite saigrace uglavnom i uzeli smo samo jednu ligu prvaka, a toliko bi uzeli vherovatno i da nikad nije ni dosao sa inspirisanim mesijem, iniestom i sjajnim suarezom, dakle 4 godine nisu malo i on tu nije nikad u potpunosti ostvario svoj potencijal nego onako na mahove brazilski ko i coutinjo u liverpoolu, nekad ubija, nekad melja bezveze, sve kad saberes nije neki veliki jazuk ako dobijes velike pare i pametno ulozis

Liverpoolu je coutinjo jos manje bitan, iz drugog razloga, iako im je najbolji igrac problem je sto imaju dosta rupa u ekipi i s coutinjom ili bez njeg tesko sa mogu do titula, tesko i do cetvrtog mjesta sad kad se u engleskoj konkurencija uozbiljila, jedan covjek nije potreban liverpoolu nego bas neki ozbiljniji remont sa 4-5 dobrih novih igraca, a sa 100 miliona za coutinja to bi se moglo i napraviti mozda u dvije godine, bez toga nemoguce jer vidimo da ne ide, da sam ja navijac liverpoola iskreno bi se obradovao ovim ponudama barce al hajd

Trece smijesne su price da smo mi sad nesto u panici zbog reala, njihova prosla sezona je vrhunac a i tu smo ih uzeli na njihovom stadionu i iscupali su se ba kamp nou u zadnjoj minuti, titulu smo izgubili na malim utakmicama gdje smo imali eto i tog genija neymara koji ili je hodai i kreveljio se il je isao sestri na partije, real je bio izuzetno los, presudilo je sto smo mi za nijansu losiji bili, nismo ni jedni ni drugi zasluzili titulu al hajd, a u lo su imali nevidjenu navlaku i srecu i ne znam zasto bi im na tome zavidili
Cetvrto da liverpool ne moze popuniti prazninu za 200 miliona je smijesno, s 4-5 pravih pojacanja za te pare uz klopov dobar posao bili bi triput jaci nego sto jesu s coutinjom, koliko pricate o njegovoj bitnosti vec mi je omrzo kao da pricamo o fudbalu prije 30 godina gdje je jedan igrac triput vise nego danas mogo biti prevaga, i kao da je coutinjo maradona neki, hebo vas on vise vec mi
jje omrzo, da je srece da ostane u liverpoolu i kad s njim budu 12 na tabeli da se i dalje kaki o njemu i bitnosti

Bio on bitan toliko ili ne, cim je javno zatrazio da napusti klub za prave poznavaoce fudbala on je postao nebitan vise jer nema se tu vise cemu nadati, a barca i treba pokazati bahatost i prljavu igru koja se spocitava, samo sto bi onda koristeci igracevu volju nudila maximalno 60 miliona a ne 100, i trazila druge opcije a nek se liverpool hebe s coutinjom i njegovom srecom i nesrecom i nek eksperimentisu s klupom,tribinama,vecom platom itd

Peto, zaboli me vise za coutinjom hebat cemo naravno nasoj upravi sve zivo ako nasjednu na cifre preko 100 miliona, ne moraju nikog dovoditi al ne smije se nasijedati na fazone, al nemam sta brinuti sa ce ga nasa uprava platiti 150 miliona jer eto kako vi kazete toliko je bitan da ga ne bi ovi ameri prodali ni za 200 tako da sam rahat heh
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 21 avg 2017, 00:50

Carlo je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Brazilski novinar: Komentar na zadnju ponudu Barcelone koju ste odbili ?

Klopp: Mislim da će Barcelona sutra ponuditi Happy Meal iz McDonaldsa, možda dobijemo i igračku uz to ?
:tokralju:
Fake
To je komentar s reddita, ovi iz Expressa i Echo-a napravili članak.
Aha. Vidim ovi nasi objavili pa reko mozda je fakat. I jest zvucalo previse :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Torres_9
Postovi: 13461
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 21 avg 2017, 01:00

dobili nevjerovatan novac za 3 najboljeg igraca na svijetu sigurno, od toga 150 m vjerovatno ulazu u osmana koji ce samo talentovan i siguno nikad nece imat neymarov kvalitet

gdje prestaje logika tu dolazi 99+ generacija navijaca barse


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 21 avg 2017, 01:22

Torres_9 je napisao/la:dobili nevjerovatan novac za 3 najboljeg igraca na svijetu sigurno, od toga 150 m vjerovatno ulazu u osmana koji ce samo talentovan i siguno nikad nece imat neymarov kvalitet

gdje prestaje logika tu dolazi 99+ generacija navijaca barse


Sent from my iPhone using Tapatalk
Osman-aga dolazi za 90, seri i di maria za po 40 miliona i to je izgleda to sto se barce tice, sto implicira da cemo pratiti coutinja u liverpoolu i moci cemo ocijeniti koje bio lud i bahat u cijeloj prici, napokon smo rahat, fala bogu ostaje vam coutinho i nek mu je bog na pomoci a i vama
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 21 avg 2017, 02:27

Još samo da prodaju Adama Bogdana, Sakhoa i Markovića i prelazni rok za nas završen. :rol:
Ali idalje sam mišljenja da smo bolji nego prošle sezone i da ćemo imati oko 80 bodova u Premiershipu. :thumbup:
Kocka je bačena

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 21 avg 2017, 03:03

Romariooo je napisao/la:Volim kad se tako potrudis al ovaj put grijesis u vecini stvari, prvo nikakav samar mi nismo dobili od pariza, dobili smo nevjerovatan novac za sjajnog, al sto je najbitnije nepouzdanog igraca partijanera i ako si primijetio vecina navijaca je rekla nek ide za te pare sretno mu

Za razliku od ovih liverpoolovih navijaca koji se nadaju da ce nesto bit od coutinja ako ostane, mi cim smo saznali da neymar zeli otici bez ikakvog zala smo to prihvatili jer bolje uzeti pare nego da se krevelji po terenu i narusava timski duh, eh sad sto neki smatraju da su ta 222 miliona sad mjerilo i sto je zaba vidjela da konja potkivaju pa i ona digla nogu, to je neznanje, ne mozes ocekivat 150 miliona za coutinja na osnovu neymara, jer da je bila slicna situacija da neymar zeli u pariz, a ovi u klasicnom transferu ponude 100 miliona, a barca trazi 200, vjerovatno ne uspjeli ni za neymara iscupati 150 miliona nego 130 i bolje i to nego da drzimo nekog ko bi radije negdje drugo, ovako sejh je odmah pukao klauzulu i fala mu Allah ga nagradio

Drugo u cemu grijesis je da nit je nama neymar toliko vazan nit liverpoolu coutinjo koliko mislis, neymar je kod nas 4 godine bio i imo je strahovite saigrace uglavnom i uzeli smo samo jednu ligu prvaka, a toliko bi uzeli vherovatno i da nikad nije ni dosao sa inspirisanim mesijem, iniestom i sjajnim suarezom, dakle 4 godine nisu malo i on tu nije nikad u potpunosti ostvario svoj potencijal nego onako na mahove brazilski ko i coutinjo u liverpoolu, nekad ubija, nekad melja bezveze, sve kad saberes nije neki veliki jazuk ako dobijes velike pare i pametno ulozis

Liverpoolu je coutinjo jos manje bitan, iz drugog razloga, iako im je najbolji igrac problem je sto imaju dosta rupa u ekipi i s coutinjom ili bez njeg tesko sa mogu do titula, tesko i do cetvrtog mjesta sad kad se u engleskoj konkurencija uozbiljila, jedan covjek nije potreban liverpoolu nego bas neki ozbiljniji remont sa 4-5 dobrih novih igraca, a sa 100 miliona za coutinja to bi se moglo i napraviti mozda u dvije godine, bez toga nemoguce jer vidimo da ne ide, da sam ja navijac liverpoola iskreno bi se obradovao ovim ponudama barce al hajd

Trece smijesne su price da smo mi sad nesto u panici zbog reala, njihova prosla sezona je vrhunac a i tu smo ih uzeli na njihovom stadionu i iscupali su se ba kamp nou u zadnjoj minuti, titulu smo izgubili na malim utakmicama gdje smo imali eto i tog genija neymara koji ili je hodai i kreveljio se il je isao sestri na partije, real je bio izuzetno los, presudilo je sto smo mi za nijansu losiji bili, nismo ni jedni ni drugi zasluzili titulu al hajd, a u lo su imali nevidjenu navlaku i srecu i ne znam zasto bi im na tome zavidili
Cetvrto da liverpool ne moze popuniti prazninu za 200 miliona je smijesno, s 4-5 pravih pojacanja za te pare uz klopov dobar posao bili bi triput jaci nego sto jesu s coutinjom, koliko pricate o njegovoj bitnosti vec mi je omrzo kao da pricamo o fudbalu prije 30 godina gdje je jedan igrac triput vise nego danas mogo biti prevaga, i kao da je coutinjo maradona neki, hebo vas on vise vec mi
jje omrzo, da je srece da ostane u liverpoolu i kad s njim budu 12 na tabeli da se i dalje kaki o njemu i bitnosti

Bio on bitan toliko ili ne, cim je javno zatrazio da napusti klub za prave poznavaoce fudbala on je postao nebitan vise jer nema se tu vise cemu nadati, a barca i treba pokazati bahatost i prljavu igru koja se spocitava, samo sto bi onda koristeci igracevu volju nudila maximalno 60 miliona a ne 100, i trazila druge opcije a nek se liverpool hebe s coutinjom i njegovom srecom i nesrecom i nek eksperimentisu s klupom,tribinama,vecom platom itd

Peto, zaboli me vise za coutinjom hebat cemo naravno nasoj upravi sve zivo ako nasjednu na cifre preko 100 miliona, ne moraju nikog dovoditi al ne smije se nasijedati na fazone, al nemam sta brinuti sa ce ga nasa uprava platiti 150 miliona jer eto kako vi kazete toliko je bitan da ga ne bi ovi ameri prodali ni za 200 tako da sam rahat heh
Itekakav samar. Pariz je doveo treceg najboljeg igraca danasnjice u najboljim godinama. Na njemu ce bez ikakve dileme zaraditi ogroman novac, vise nego su platili Barseloni. Nejmar je marketinska bomba a tek ce eksplodirati kao lider ekipe. Tako da, brzo ce vratiti ulozeni novac i moze se racunati da je dosao dzaba, poklon iz Barselone. Vrhunski igrac ne moze biti skup. On vrati klubu ulozeni novac i donese jos vise. Skup je jedino los igrac. Arda Turan je bio preskup, kao Gomez, Matju, Pako i dr. To su **** skupi igrac. Nejmar je jeftin. Ne znam mozes li ovo skontati!??

Reci da Nejmarov odlazak nije poraz za Barsu je jednako kao da je neko rekao da odlazak Zidana, Figa i Ronalda nije bio poraz. Bio je, itekakav. Sportski i finansijski. Kupovina ovih igraca je Real ispalila u fudbalsku galaksiju. Barsa pravi tim - Real ga kupi.

Koliko prihoda donese jedna sezona u LP za klubove poput Liverpula? 60-70 milion? Bez Kutinja nemaju skoro nikakve sanse uzeti jednu od cetiri pozicije tako da prihod od Barse pada na 30 miliona. Za tih 30 miliona kupis nekog levata jer ne mozes dovoditi dobre igrace kada ne igras LP i TAKO TI ODE SAV NOVAC OD KUTINJA. Nemas pare i nemas Kutinja. I drugi vrhunski igraci hoce ici, ne mozes nikoga dovesti. Gubis lovu od sponzora, gubis na sve strane i IDES U MINUS. Tako da, nakon 2 godine dodjes do spoznaje da si izgubio Kutinja, 100 miliona od njega i jos dodatnih 100 miliona. Tako da, vrijednost ovog igraca za Liverpul je neprocjenjiva. On je njima sto i Barsi Mesi.

Tog Kutinja je Liverpul pravio cetiri godine. Savrseno se uklopio u ekipu. Za nekakvog Kejtu nekakav Lajpcig trazi preko 80 miliona. I veliko je pitanje kako bi se pokazao. Gomez je bio odlican u Valensiji al' je kita u Barsi. Arda Turan isto. Gaiska Mendieta je bio bog u Valensiji i kita u Laciju. Balak je bio bog u Bajernu i za klasu losiji u Celziju. Tores je gazio u Liverpulu i zakazao u Celziju. Robinjo u Sitiju? Di Marija u Junajtedu? Veron u Junajtedu? Sevcenko u Celziju? I bezbroj, bezbroj drugih igraca. Nabrojao sam vrhunske, za ove 'solidne' i 'talentovane' su puno veci izgledi da propadnu ili igraju ispod ocekivanja. Pa Liverpul je u proteklom periodu imao milion promasaja. Ako bi dosli do nekog procenta, sanse da ce pare od Kutinja baciti na hamelj su OGROMNE.

Sta tek reci za reputaciju i druge detalje koji se vezu za odlazak najboljih igraca. Izgubiti najboljeg igraca je u 95% nenadoknadiv gubitak. Ne mozes prodati Zidana i naci bolje zamjene, taman za njega dobio ne znam koliko... Ekipa koja prodaje ima veoma losu reputaciju sto se odrazava na sponzorske ugovore. Mislis da je sponzorima drago kada ekipa kojoj uplacuju milione proda najboljeg igraca? Imam jos puno toga za dodati na ovu temu, ali i ovo ce ti biti previse.

Kada sve sagledas, vrijednost Kutinja je neprocjenjiva. Liverpul apsolutno nije raspolozen za prodaju. Odredjenu fleksibilnost pokazuju samo radi zelje igraca. Da igrac ne zeli ici, hladno bi odbili 150 miliona. I Barsa bi odbila 220 za Nejmara samo da su mogli odlucivati.

Za razvoj i stabilnost Liverpula je od kljucne vaznosti da uvezu nekoliko sezona u LP kako bi mogli razvijati tim. Doveli su Salaha koji se odlicno uklapa u stil igre. Robertson ce biti dobar. Ojacali su dvije vazne pozicije. Iako vecina smatra da je odbrana najslabiji dio tima, ja smatram da je vezni red, NAROCITO u defanzivnim zadacima. Henderson i Vajnaldum su pretanki nazad i nista posebno naprijed. Kutinjo je masina naprijed i on je jedini kapitalac u veznom redu. Bez njega su kita. Njemu treba dodati jednog igraca profila Kasemira, da dobro zatvara nazad i da ima dobru pas igru.

Na trzistu je **** tesko naci vrhunskog igraca. Svako pojacanja je macak u vreci a kosta desetine miliona eura. Zato je idiotluk prodavati nekoga ko se savrseno uklopio i igrati ruski rulet sa ogromnim novcem i dovoditi pojacanja nad kojima stoji veliki upitnik.

Moj prijatelj je jedne prilike prodao sliku. Realna vrijednost je bila oko 1 000e. Jedan lik zagrizao i hoce sliku i bog. Moj prijatelj nema razloga prodati, ima pare, ne trebaju mu. Nudi frajer milju, dvije, tri, cetiri... glat odbijeno... I onda mu pukne film i ponudi 10 000 kao zadnju ponudu. Dakle, 10 puta iznad vrijednosti. I jbg, prodaje je, sve ima svoju cijenu. Kupi dvije po 3 000 i jos mu ostanu 4 000. On dobro prosao, a dobro prosao i ovaj drugi, kojem 10 000 nista ne predstavlja, a dobio je ono sto zeli i ucinio sebe sretnim. Svi na dobitku. Problem je sto ljudi nisu slike. Nikad ne znas kako ce se pokazati i kako ce u odredjenim okolnostima izgledati.

Liverpul treba odrediti cifru od 150 miliona i cao. Lijepo reci Kutinju, ti si nama vrijedan 250 miliona, ali smo spremni izaci u susret i pustiti te za 150 miliona. I na taj nacin igracu malo laskati i staviti do znanja koliko je vazan al' isto tako ponuditi sansu za odlazak. Ako Barsa ne zeli platiti, onda Kutinjo treba znati da im nije toliko vazan. Ja vjerujem, po do sada vidjenom, da se Liverpul sluzi ovom taktikom. I Klop mudro skida pritisak sa sebe i prebacuje na upravu, ne zeleci se zamjeriti sa igracem. Siguran sam da je uprava porucila Kutinju da zele njegov ostanak al' su isto tako odredili cijenu za njega. I to je napostenije za sve.

Katalonski gmizavci neka plate ili neka se povuku. Volio bih da nikoga ne dovedu i da ih Real izgazi u ovoj sezoni.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Torres_9
Postovi: 13461
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 21 avg 2017, 04:28

Romariooo je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:dobili nevjerovatan novac za 3 najboljeg igraca na svijetu sigurno, od toga 150 m vjerovatno ulazu u osmana koji ce samo talentovan i siguno nikad nece imat neymarov kvalitet

gdje prestaje logika tu dolazi 99+ generacija navijaca barse


Sent from my iPhone using Tapatalk
Osman-aga dolazi za 90, seri i di maria za po 40 miliona i to je izgleda to sto se barce tice, sto implicira da cemo pratiti coutinja u liverpoolu i moci cemo ocijeniti koje bio lud i bahat u cijeloj prici, napokon smo rahat, fala bogu ostaje vam coutinho i nek mu je bog na pomoci a i vama
tog istog osmana nisi gledao vise 4,5x tokom sezone u bvbu garantujem,mali je talentovan (koliko je takvih bilo u proslosti i ostali su samo talenti).
Jedino mbappe vrijedi rizika te kolicine novca (100m) jer moze biti superstar tipa neymar.

Di maria clown koji vam se pisao po dresu haha,seri isto one season wonder.

Vama u ovom trenutku cou,osman, seri zajedno ne garantuju da cete biti bolji nego s neymarom u ekipi.


btw pulisic > osman

Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
neurofunk
Postovi: 3190
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la neurofunk » 21 avg 2017, 08:27

RAC1 sad piše kako su veoma male šanse da Barca dovede Coutinha i da najvjerovatnije ostaje u Liverpoolu. A izgleda da su završili Dembelea. 100m + 30m bonusa.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 21 avg 2017, 08:53

neurofunk je napisao/la:RAC1 sad piše kako su veoma male šanse da Barca dovede Coutinha i da najvjerovatnije ostaje u Liverpoolu. A izgleda da su završili Dembelea. 100m + 30m bonusa.
Zar nije sinoc igrao za Barsu :?

@Valencia
Grijesis samo u jednom, Iz Liverpoola(Klopp, sluzbena stranica) je jasno poruceno, nije na prodaju i nema pregovora oko toga, nikakvi milioni nisu trazeni, i sa tim se Coutinho mora pomiriti, a razloge si naveo, naravno posto sve na ovom svijetu ima cijenu, tako sigurno ima i Coutinho, ali ta cijena je daleko iznad onog sto moze neki klub ponuditi Liverpoolu. Nek Barsa ponudi vanzemaljca i madjionicar moze ici :kafa:

A naravno da Neymar nije skup, PSG je napravio strasan posao, ali to ce katalonci skontati uskoro, kad lovu koju su dobili za Neymara proslijede na racun kineza i Borusije. A za treceg najboljeg igraca svijeta i mozda vec sljedece godine najboljeg na svijetu, dobiju talenat i igraca iz kineske lige.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 avg 2017, 09:34

Ne moze odlazak Neymara nista nadomjestiti, pa cak ni Coutinho. Svjesni su toga i katalonci pa pokusavaju da ga nadomjeste sa dva igraca nudeci mizerne cijene.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 21 avg 2017, 09:39

BREAKING NEWS.....

Liverpool have agreed to pay Lionel Messi's £220 million buyout clause.

Reports are they have offered £5 million up front with further add-ons consisting of

£50 million if Everton win the league.
£50 million if Everton win at Anfield.
£50 million if an Everton player wins premier league player of the year.
£65 million if a Hadjuk Split fan gets his photo took outside Woodison.
:kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rooney88 » 21 avg 2017, 11:15

Osim13 je napisao/la:
BREAKING NEWS.....

Liverpool have agreed to pay Lionel Messi's £220 million buyout clause.

Reports are they have offered £5 million up front with further add-ons consisting of

£50 million if Everton win the league.
£50 million if Everton win at Anfield.
£50 million if an Everton player wins premier league player of the year.
£65 million if a Hadjuk Split fan gets his photo took outside Woodison.
:kafa:
Posteno. :kafa: :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 21 avg 2017, 11:48

Problem je sto svi znaju da je barca dobila sve pare od neymara odma i nece niko da im prodaje igraca pomovim uslovima sto barca nudi a to je da ih na rate otplacuju.
Mislim da navijaci barce trebaju da krive svoje ljude a ne liverpool i dortmund... nismo ni mi ovdje krivili rbl i soton nego naše sto nemaju alternative...
You are someone else I am still right here

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rooney88 » 21 avg 2017, 11:53

fera je napisao/la:Problem je sto svi znaju da je barca dobila sve pare od neymara odma i nece niko da im prodaje igraca pomovim uslovima sto barca nudi a to je da ih na rate otplacuju.
Mislim da navijaci barce trebaju da krive svoje ljude a ne liverpool i dortmund... nismo ni mi ovdje krivili rbl i soton nego naše sto nemaju alternative...
Kako se to moze lako okrenuti. Zamisli prodate im Coutinha i daju vam nekih 150 miliona, dobijete npr 120 odmah i onda krenes traziti zamjenu. Ista situacija. :D

Naravno da u stvarnosti nije takva situacija. Barca je sama sebe uvalila ganjajuci igraca kojeg klub ne zeli prodati bez obzira na cifru. Podsjecaju me na Moyesa kada je dosao u United pa cijeli prelazni rok ganjao Fabregasa bez alternative i onda dan pred kraj prelaznog skontao da ovaj nece ici i uzeo Fellu. xD
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 21 avg 2017, 12:09

Ciutinho nam nije potreban ni u srijedu, ali nam je potreban protiv Arsenala. Bio bi to odličan start sezone, 5 utakmica već odigrano a pladirali se u LP i 7 bodova na kontu.
Sa Klopom me nikad nije strah derbija a nema bolje oocije nego imati 7 bodova a direktnog konkurenta za LP ostaviti na 3. Jest bolje imati jedino 9 bodova. :mrgreen:
Hoffenheim je isto kombinovao sastav, dakle oni ne odustaju od LP. Biće opet paklena utakmica mislim mnogo golova.
I volio bih Barselonu u grupnoj fazi LP. :kafa:
Kocka je bačena

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 21 avg 2017, 12:16

Hendo je napisao/la:Ciutinho nam nije potreban ni u srijedu, ali nam je potreban protiv Arsenala. Bio bi to odličan start sezone, 5 utakmica već odigrano a pladirali se u LP i 7 bodova na kontu.
Sa Klopom me nikad nije strah derbija a nema bolje oocije nego imati 7 bodova a direktnog konkurenta za LP ostaviti na 3. Jest bolje imati jedino 9 bodova. :mrgreen:
Hoffenheim je isto kombinovao sastav, dakle oni ne odustaju od LP. Biće opet paklena utakmica mislim mnogo golova.
I volio bih Barselonu u grupnoj fazi LP. :kafa:
Potvrdjeno je vec da nece Cou igrati ni u srijedu ni u subotu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.