Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 16 jan 2018, 15:34

alisson je grijao klupu sceznom mada ni te sezone nije bio los one tekme sto je branio a ove ne pratim.

Kupit top3 golmana na svijetu(ako bude zelio preci) ili hajmo reci mozda macka u vreci za 40ak manje.Tu ne treba dilema biti nikakva

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 jan 2018, 16:14

ackeey je napisao/la:Cuj sto je ovaj sage pesimista...
Prije bih rekao oprezni optimista. Znas i sam da se sa nama nikad ne zna :D
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 16 jan 2018, 16:48

Bordeaux manager Gourvennec on Malcom: “I can’t deny that he’s being followed by a lot of people. With Malcom, I go from day-to-day.
If Liverpool want you to work for them tomorrow, you’d go."
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 16 jan 2018, 17:30

gaston je napisao/la:
Bordeaux manager Gourvennec on Malcom: “I can’t deny that he’s being followed by a lot of people. With Malcom, I go from day-to-day.
If Liverpool want you to work for them tomorrow, you’d go."
Cisto pumpanje cijene,da hoce golmana dovest Karinas ne moze do kraja izgurat sezonu,covjek nema reflexa ni sekunde.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 16 jan 2018, 17:32

Pa napisano ti je već da od golmana nema ništa do ljeta.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 16 jan 2018, 18:02

gaston je napisao/la:Pa napisano ti je već da od golmana nema ništa do ljeta.
Odkad je Klopp tu ne vjerujem nista sta se pise.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 jan 2018, 18:14

A jel ovo izgleda Mignolet vec sad hoce da ide? Vidim Napoli se spominje.


Joj kad bi Oblak dosao to bi bilo za napiti se odma.
YNWA je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Nesto sam skeptican po pitanju Oblaka. Nikako ne vidim foru na koju bi on zavrsio kod nas. Ali naravno, niko sretniji od mene ako dodje.
Nema tog kluba koji je toliko ocajan da aktivira njegovu klauzulu, uglavnom su svi bogatiji klubovi rijesili golmansku poziciju, a Atletico mu sigurno ne moze ponuditi platu koju moze Liverpool i tu vidim sansu, da se napokon rijesi golmanska pozicija.
Doduse ima ti ta logike. Uff...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 16 jan 2018, 18:45

Ne znači da će ići po Oblaka, samo da postoji interes i da njegova klauza predstavlja veliku prepreku. Što se mene tiče, da daju ti lh 100mil za njega nije problem ako će se riješiti problem golmana.

Alisona nisam nešto pratio pa ne znam ni kakav je. Vidim da ima dosta pohvala za njega, ali izgleda da ga Rimljani cijene oko 50mil i smatraju da su Salaha dali ispod cijene pa bi sad mogli biti tvrdi na pregovorima.

Meni se ipak čini da je veći problem Achtenberg, trener golmana. Nevjerovatno mi je da je Mignolet bio toliko bolji u osnovnim stvarima u Sunderlandu, Karius u Mainzu, a evo vidim i Gulasci igra veoma dobro u Leipzigu, Reina u Napoliju. Opet, frajer je jedan od najškolovanijih trenera golmana u Engleskoj. Možda jedini ima UEFA A licencu ili nešto slično tome. Čudno u najmanju ruku.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 jan 2018, 18:53

Da dodam da je i Brad Jones prosle sezone proglasen za najboljeg golmana Holandske lige te je uzeo i titulu sa Feyenordom.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 16 jan 2018, 19:07

Ja sam pratio mignoleta dosta u sunderlandu i pisao sam i kad je dolazio da je promašaj, griješio i tamo dosta al je znao i odbrsniti nemoguce stvari... ja kod golmana cijenim samo da je stabilan da nema stalno tih kikseva a od kad pratim liverpool skoro uvijek je bila neka budala na golu...
You are someone else I am still right here

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 16 jan 2018, 19:38

Zadnji dobar golman koji je branio za Liverpool bio je David James :mrgreen:
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la miki_92 » 16 jan 2018, 20:15

YNWA je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Nesto sam skeptican po pitanju Oblaka. Nikako ne vidim foru na koju bi on zavrsio kod nas. Ali naravno, niko sretniji od mene ako dodje.
Nema tog kluba koji je toliko ocajan da aktivira njegovu klauzulu, uglavnom su svi bogatiji klubovi rijesili golmansku poziciju, a Atletico mu sigurno ne moze ponuditi platu koju moze Liverpool i tu vidim sansu, da se napokon rijesi golmanska pozicija.
PSG , bili su zainteresovani i ljetos
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 16 jan 2018, 20:38

Al' fkt kad se covjek malo zamisli, vecina nas, od kad pratimo LFC, nije docekala postenog, stabilnog golmana. I Dudek je budala bio. Mozda neki stariji pamte stabilnog.

Ima nesto u ovom sto keno kaze, ovaj Achtenberg je odavno uhljebljen, a nikakav pomak se ne vidi. Cak ga je Grobbelaar krivio za losu Mignoletovu formu. Sa druge strane, ovom je izvlakusa da dovodimo golmane iz malih ekipa, pa je ogromna razlika braniti u LFC-u za razliku od Sunderlanda i Mainza.

Licno sumnjam da bi se mogao dovesti Oblak, previse mi to sci-fi zvuci, iako bi bio pun pogodak.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 16 jan 2018, 20:42

I d.james i grobbelaar su bili totalne budale... bio je jedno vrijeme i onaj westerveld il tako nešto pa kirkland izbacio jedno vrijeme dudeka iz tima nakon sto ga je forlan izbušio pa ni on nije valjao. Ne znam sjeca li se ackeey nekog da je valjao.
You are someone else I am still right here

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 16 jan 2018, 21:08

I Westerweld je primao lude golove. K'o Piplica skoro.
Za vrijeme otkad ja pratim Liverpool, James i Reina.
A najbolji svih vremena je bio Ray Clemence. I Grobelar je bio kikser, pa jos i budala.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 16 jan 2018, 21:13

Nikad mi nece biti jasno zasto su golmani tako potcjenjeni. Veci utjecaj na rezultate u jednoj sezoni ima golman nego velika vecina igraca pojedinacno. Rekao bih, jedino spic napadaci, ofanzivni veznjaci i eventualno krilni igraci imaju veci utjecaj od golmana, pod uslovom da su vrhunski igraci.

Ako van Dajk vrijedi 85 miliona, Jan Oblak vrijedi 100 bez problema.

Nikako ne kontam zasto veliki klubovi ignorisu Kaspera Smajhela? Fakat ne kontam. :roll: Frajer medju 3-4 najbolja golmana u ligi. Ne vjerujem da kosta vise od 30 miliona eura, tri puta manje od Oblaka. 31 godina, najbolje godine za golmana. Moze braniti vrhunski jos najmanje 5 godina. Ne kontam...
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 16 jan 2018, 21:15

Kucamo na vrata zaboravljenih asova :mrgreen:
Charles Itandje
slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 jan 2018, 21:23

Treba dati pare za GK. Pa Scumu De gea svake sezone direktno odbranama spasi 15tak bodova dok nase ublehe poklanjaju.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 jan 2018, 21:56

Jbg, kurvanjski je posao biti golman. Jedna greska dovodi do gola i tu je gotov eto kritika na sve strane.

A nekoliko solidnih odbrana (ne bas spektakularnih) se rijetko spominju. Evo npr Karius, protiv Sotona prosle sezone u Kupu ili protiv Seville u gostima je bio meni bar licno itekako dobar. Ali jbg, golman napravi gresku i gotov je. Salah ce promasiti sansu za gol ali ce imati drugu priliku. Golman nece.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 jan 2018, 22:26

miki_92 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Nesto sam skeptican po pitanju Oblaka. Nikako ne vidim foru na koju bi on zavrsio kod nas. Ali naravno, niko sretniji od mene ako dodje.
Nema tog kluba koji je toliko ocajan da aktivira njegovu klauzulu, uglavnom su svi bogatiji klubovi rijesili golmansku poziciju, a Atletico mu sigurno ne moze ponuditi platu koju moze Liverpool i tu vidim sansu, da se napokon rijesi golmanska pozicija.
PSG , bili su zainteresovani i ljetos
Nisu ni oni toliko ocajni.

Kakav Lemar, bolje Balonju vratiti :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.