Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 24 jul 2017, 14:27

Nista, nek daju 50 mill eura i eno im Can

VaLsE
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 jul 2017, 09:38
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la VaLsE » 24 jul 2017, 14:29

Bas ce na traktora koji je u zadnjoj godini dati 50 miliona.

Avatar
Finn
Postovi: 9172
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 24 jul 2017, 14:33

Po svemu sudeći, Coutinho će u Barcu. Nema šanse da bi on odbio Barcu, a sumnjam i da bi klub odbio 80m funti (90m eura) za njega, koliko će iznositi ponuda, jer se više realno i ne može izvući.

S njegovom prodajom Van Dijk i Keita djeluju mnogo realnije.

VaLsE
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 jul 2017, 09:38
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la VaLsE » 24 jul 2017, 14:35

U vremenu dje jedan Lukaku vrijedi 90 i Morata 60 Coutinho vrijedi bar 130.

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 24 jul 2017, 14:39

90 miliona eura je premalo za Cou ali se ne bih iznenadio da prihvate tu ponudu, cisto da to FSG presalta u red sox

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 24 jul 2017, 17:23

Fera, mislis sa razlogom vjerovao Rodgersu. Liverpool nikada ljepse nije igrao. :mrgreen: Najgora od svega je bila transfer politika koja se do danas popravila, u vidu toga da se prodaju igraci za koje je evidentno da su visak, ali kada su u pitanju pojacanja onda ne mozemo biti zadovoljni. Par medija je odmah nakon sastanka objavilo kako je sve dogovoreno, ali im je propao mustuluk, sada opet pisu kako Liverpool ne odustaje od Keite. Vjerovatno samo pojedine osobe znaju o cemu je rijec. Sva sreca pa je Klopp bio slobodan i preuzeo je ovaj Liverpool, koji bi se i dan danas patio jer samo Svabo je bio legitimna zamjena za Brendana. Sada, problem imamo sa tvrdoglavoscu trenera koji ce forsirati ova dva igraca, oba zele da idu ali ih klubovi ne pustaju. Mac sa dvije ostrice. Za nadati se da postoji rezervna opcija i da ce se ova saga uskoro privesti kraju.

Klopp je izjavio kako "Coutinho nije na prodaju i da je tu kraj price". Pa ako mi ne mozemo Keitu dovesti za 75miliona kako onda oni misle dovesti madjionicara za 80. :nedam:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 24 jul 2017, 17:38

VaLsE je napisao/la:Bas ce na traktora koji je u zadnjoj godini dati 50 miliona.
Vidim ne zovem ga samo ja traktor hahahah
Samo mi zao origija ako ovaj ode, a sta god da ponude treba prihvatiti moje misljenje je da je can ok igrac ali za neki tim koji gaji sporiju igru, liverpoolu ce faliti samo u slucaju nekih povreda i vjerovatno da su levati u stanju dovesti bilo koga on vec sad ne bi bio tu.
Bilo bi posteno jedino kad bi liverpool imao dva mjeseca vise vremena za transfere od konkurencije ovako im se ne moze primaci.
You are someone else I am still right here

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 24 jul 2017, 18:35

http://bleacherreport.com/articles/2723 ... n-training

haha ovako se trazi transfer u drugi tim, samo jako


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 24 jul 2017, 19:45

Idemooo Nabyyy :mrgreen:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13426
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 24 jul 2017, 20:05

Ne znam sta vam je zasto govorite to za Coutinha koji sigurno nece otici ove sezone ni pod koju cijenu. Pa nije ni on lud da potpise ugovor na pet godina ako zna da ima zelju da ide u da treba Barci olaksart posao. Klopp je sam rekao pet puta da nije na prodaju ni pod koju cijenu i da je tu kraj price barem sto se ove sezone tiče.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 24 jul 2017, 21:00

fera je napisao/la:
YNWA je napisao/la:http://www.sportske.net/vest/transferi/ ... 08238.html

@fera
Mogao bi ti ostati bez ljubimca, klaun i engleski Iniesta su zauzeti :kafa:
nista u tom slucaju sve kritike prebacujem na origija hahaha
Taj ce igrati svaku petu utakmicu :D
Finn je napisao/la:Po svemu sudeći, Coutinho će u Barcu. Nema šanse da bi on odbio Barcu, a sumnjam i da bi klub odbio 80m funti (90m eura) za njega, koliko će iznositi ponuda, jer se više realno i ne može izvući.

S njegovom prodajom Van Dijk i Keita djeluju mnogo realnije.


Za 90 miliona eura mogu dobiti klauna, nek on pravi drustvo onom manekenu.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 24 jul 2017, 23:08

Liverpool have submitted an €83m bid for Naby Keita. (@BILD)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 24 jul 2017, 23:14

gaston je napisao/la:
Liverpool have submitted an €83m bid for Naby Keita. (@BILD)
Nesto imam osjecaj da bi ova sad mogla proci.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 25 jul 2017, 00:10

Pa mogli su Veratija dovesti hebote koliko se natežu :crazy:

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 25 jul 2017, 12:04

Ako izvuku za Cana u zadnjoj godini ugovora 35 miliona, aferim.

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 25 jul 2017, 12:21

Kako se okrenu situacija za dan. Nista ni od Keite a najvjerovatnije niod Van Dijka.
Barca dolazi po Kutinja. Hajd ovu dvojicu nekako i mogu prezaliti ali ako ode Kutinjo fakat vise ne pratim fudbal!
Pa svake druge godine prodajemo najbolje igrače a ne nalaze se adekvatne zamjene.

Vlasnici svjesno mažu oči navijačima i to će se stalno događati dok neko drugi ko je spreman da ako ništa uloži pare koje klub zaradi,
a prošle su godine čak zaradili na transferima.

Hajd ok napravili su tu tribinu ali mi se čini da je i to samo kako bi što više para zaradili ili podigli cijenu kluba eventualnom prodajom.

@fera - Rodgers je bio dobar trener ali kada ostanes bez najboljih igrača teško da možeš nešto postići.

I Klopp je nanizao loše rezultate kad su otišli Lewandowski i Getze.

Kupiš talenta, on se razvije u igračinu i umjesto da istreseš kesu i dovedeš još kvalitetnih kako bi imao šansu da nešto osvojiš ti ga prodaš.
Pa ne ide to tako... Jedini način da se nešto postigne je da zadržiš najbolje igrače.

Kutinjo možda i ostane pod uslovom da se dobro pojačamo. Saki igrač hoće da osvaja i da se takmiči u ligi prvaka.

Samo da hoće prodati klub pa nek se gone i ulože sve pare u Red Soxe. Muka mi je kad vidim onog uvehlog starca.
Prodali su Toresa i Suareza, prodat će i Kutinja i Cana i svakog na kome mogu zaraditi.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13426
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 jul 2017, 13:04

Ja sam optimistican ostat ce Cou, Can a doci ce ili Keita ili VVD. Po meni bi bilo glupo prodat Cana jer nam je to jedini veznjak koji ima neku fizicku snagu za uci u duel, osvojit neki skok svi ostali su poprilicno niski i fizicki slabi. Uz to jos je on mlad, prvotimac Njemacke vrijedi on vise para treba produziti ugovor s njim pa vidjeti poslije kako i sta ce biti.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 jul 2017, 13:18

Za liverpool bi jedina dobra stvar bila da ovi ameri prodaju klub, ja sam ocekivao da ce se do sad vec raditi na tome ali nema nigdje ni špekulacija o tome...
Od kad su došli jedino sto podrzavam je dovodenje dalglisha i kloppa u klub i renoviranje anfielda, kad pogledas objektivno i od tih stvari je samo jedna pozitivna na sportskom planu bila ostale manje vise...
You are someone else I am still right here

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 jul 2017, 14:11

Znaci Sanellhi otisao po Coutinha. Onda je to gotovo...on je zavrsavao i Suareza. :kafa:
27.10.2020

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 25 jul 2017, 14:17

Nisam za prodaju Cana ali ja se ništa ne pitam.
Kocka je bačena

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.