Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 16 avg 2017, 14:48

matuidi za 18 m ide u juve, bolji od nase trojke u vezi svakako

e moj kloppu prodajo mrtva


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 avg 2017, 15:29

Torres_9 je napisao/la:matuidi za 18 m ide u juve, bolji od nase trojke u vezi svakako

e moj kloppu prodajo mrtva


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gledaj pozituvno, neće nam kupiti Cana. :rol:
Kocka je bačena

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 avg 2017, 15:30

Hendo je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:matuidi za 18 m ide u juve, bolji od nase trojke u vezi svakako

e moj kloppu prodajo mrtva


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gledaj pozituvno, neće nam kupiti Cana. :rol:

Zbog godina nije razmatran sigurno.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 16 avg 2017, 15:53

Hendo je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:matuidi za 18 m ide u juve, bolji od nase trojke u vezi svakako

e moj kloppu prodajo mrtva


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gledaj pozituvno, neće nam kupiti Cana. :rol:
Ima nesto u njemu cim je Juveu zapeo za oko,trenutno je Emre nas najbolji veznjak.

Jel ima nesto ozbiljno u vezi ovog Serija ili novinari samo nagađaju jel zna ko?
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 16 avg 2017, 16:00

Pa Can uopšte nije loš, samo mislim da ga Klopp ne koristi kako treba. Više mi djeluje kao klasični razbijač protivničke igre, te neko ko može započinjati napade.

Nije ga džaba Rodgers doveo, još da se i on vrati, pa da uživamo u igri Liverpoola.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 16 avg 2017, 16:02

Otelo je napisao/la:Pa Can uopšte nije loš, samo mislim da ga Klopp ne koristi kako treba. Više mi djeluje kao klasični razbijač protivničke igre, te neko ko može započinjati napade.

Nije ga džaba Rodgers doveo, još da se i on vrati, pa da uživamo u igri Liverpoola.
Pa neko je spomenuo, stavi Cana na mjesto Hendersona a njega sutni na klupu i to je to. Mislim science-fiction je li, Hendersona od prve postave moze udaljiti jedino kakva povreda.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 avg 2017, 16:06

Tshabalala je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Pa Can uopšte nije loš, samo mislim da ga Klopp ne koristi kako treba. Više mi djeluje kao klasični razbijač protivničke igre, te neko ko može započinjati napade.

Nije ga džaba Rodgers doveo, još da se i on vrati, pa da uživamo u igri Liverpoola.
Pa neko je spomenuo, stavi Cana na mjesto Hendersona a njega sutni na klupu i to je to. Mislim science-fiction je li, Hendersona od prve postave moze udaljiti jedino kakva povreda.
Ma normalno sutni naseg najboljeg veznjaka na klupu,koje pozdarije na ovom forumu necu sve procitat.Can trenutno toliko.lose igra da je bolno gledat.Treba mu tri dana da donese odluku,jednostavno mrzim kad vuce loptu jedno desetak sekundi i doda jedno naj obicnije vodoravno dodavanje,horror.

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 16 avg 2017, 16:09

:facepalm:

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 avg 2017, 16:21

Tshabalala je napisao/la::facepalm:
Napisi neki agument jer smajlic ti i nije neki.Veza nam je iovako otuzna i jedinog igraca koji ti u toj vezi nesto donosi bi stavio na klupu?aha alibi Wijnaldum i tri dana se okrecem oko sebe Can bi iznjeli nasu vezu ko veliki :clap:

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 16 avg 2017, 16:31

Henderson ti je igrac koji ne igra na svojoj poziciji, nego je prekomandovan na istu od strane Kloppa. Istu igra ocajno, prosle sezone je imao cijela dva pasa kojima je izbacio protivnicku odbranu i jedno 5 golova kojima je on kumovao direktno svojim izgubljenim loptama. Njegov posao odlicno moze odradjivati Milner, Can od kojih ovaj potonji je zapravo i cijelu karijeru igrao na toj poziciji ili na stoperu.
Imao si priliku sinoc vidjeti sta znaci Milner umjesto Hendersona i kako to zapravo treba izgledati kada Can ode na 6icu a Milner lijevo a Wijnaldum desno. U takvoj situaciji Milner ima veca muda odigrati prema naprijed nesto, nego prvom do sebe aka Henderson.

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MysticAladin » 16 avg 2017, 16:38

OTNYS_YNWA je napisao/la:Nema to veze sa vjerovanjem u Kloppa. Covjek je vrhunski trener i sa malim budzetom je od Dortmunda napravio cuda. Sada mora sto prije postati svjestan da je ovo EPL, nema pauze, igra na "100" frontova i klupa mora dosta sira. Ja sam razocaran u transfer politiku i ne mogu da se otmem dojmu da i on na to nista ne moze uticati, ili je previse tvrdoglav i do zadnjeg casa ceka Dijka, Keitu, plan A opcije kako kaze. Idemo u Paris, tamo je rasprodaja, Matuidi ima jos godinu ugovora :mrgreen:
:nene:

Juventus je to već završio...treba Pjanketu vodonoša u vezi. Možemo li ponuditi Sturara? :mrgreen:
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 16 avg 2017, 16:41

Blaise Matuidi is in Italy to complete a £13.5m move to Juventus.
Gledam i ne vjerujem. :crazy: :crazy:

Al' neka, bolje za Keitu nuditi 70+ cijelo ljeto, nego da se ovaj doveo početkom prelaznog roka za 20ak miliona. :clap:

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 avg 2017, 16:43

Tshabalala je napisao/la:Henderson ti je igrac koji ne igra na svojoj poziciji, nego je prekomandovan na istu od strane Kloppa. Istu igra ocajno, prosle sezone je imao cijela dva pasa kojima je izbacio protivnicku odbranu i jedno 5 golova kojima je on kumovao direktno svojim izgubljenim loptama. Njegov posao odlicno moze odradjivati Milner, Can od kojih ovaj potonji je zapravo i cijelu karijeru igrao na toj poziciji ili na stoperu.
Imao si priliku sinoc vidjeti sta znaci Milner umjesto Hendersona i kako to zapravo treba izgledati kada Can ode na 6icu a Milner lijevo a Wijnaldum desno. U takvoj situaciji Milner ima veca muda odigrati prema naprijed nesto, nego prvom do sebe aka Henderson.
Milner bi bio rubni 18. igrac ekipe da smo obavili rok kako treba,zalosno.
Henderson je igrao zadnjega u vezi i bio nas play,takve stvari u toj ulozi se i nisu ocekivale od nje.Odigrao je vrlo dobru sezonu,sad neznam kako neko sa dva zdrava oka to nije vidio,ali dobro.Jedini iz ove veze ko.ima mjesto u ovoj ekipi je Henderson.Stvarno se nadam da ce dovest nekog veznjaka pa da bar jedan od Can/ Wijnaldum odleti.

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 16 avg 2017, 16:50

Kamo srece da si ti upravu. Preporucujem ti tekmu protiv Palaca, obrati paznju na Henda, broji njegove pasove dijagonalno prema TAA/Moreno i pasove naprijed prema bilo kome ko u tom trenutku bude na AMF, a kad protivnik krene ka nasem golu, obrati paznju na njegovu reakciju tj. kako loptu isprati ocima i trci za igracem dva metra iza njega. Demirbay mu sinoc djecu pravio cijelo vrijeme.
Ja bi njega provario da igra na drugoj poziciji ali na ovoj je ocajan.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 16 avg 2017, 17:16

Macca kaze Keita, VVD i Ox su svi jos u planu. Ceka se valjda osiguranje grupne faze LP.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 avg 2017, 17:32

nerkolfc je napisao/la:Macca kaze Keita, VVD i Ox su svi jos u planu. Ceka se valjda osiguranje grupne faze LP.
Nemoj mi molim te samo reći da vjeruje u ovo?
Da hoće makar jedan od ove trojice doći dobro bi bilo ali mislim da nijedan neće.
Da hoće Arsenal i ove sezone završšiti van top 4, da ih se rješimo neko vrijeme jer mislim da bi svi ini njihovi glavni ugrači otišli koji su u zadnjoj godini ugovora.
Kocka je bačena

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 16 avg 2017, 17:55

Nećemo mi nikoga dovesti do kraja prelaznog roka. Citirajte me na kraju istog.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 avg 2017, 18:26

Hendersona ne treba sutnuti na klupu, nego iz kluba.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 16 avg 2017, 18:31

slika

Vrati se. Sve ti je oprošteno :pray: :pray: :pray:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 avg 2017, 18:52

YNWA je napisao/la:Hendersona ne treba sutnuti na klupu, nego iz kluba.
Tako gledajuci trebalo bi sutnuti 90% ekipe,pizdarije.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.