Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 22 avg 2017, 14:48

Believe je napisao/la:Ok je to za Manea i Hendersona, al šta će Mignolet odmarati, svega ti. :mrgreen:
da se ne nafura da je novi Neuer... :lol:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 22 avg 2017, 15:56

Još jedna džuma sve bliža.

Evo, nude sad 20 miliona odmah i još deset kroz narednih pet godina + 10 miliona ako bude igrač svijeta, 10 mil ako osvojili Ligu prvaka i ligu Španije u istoj sezoni i 70 miliona ako Trum izgradi zid do 2022. godine i 69 miliona ako se vanzemaljci pojave do 2025. godine.

Ja mislim da bi ovo trebala prihvatiti. Realno potpuno.

Izvor RAC1
:mrgreen:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 16:18

Otelo bog humora, šala i pošalica. :mrgreen:

rac1 nikada nije pisao o predstavljanju ili da je sve gotovo, nego samo o dogovoru između Barcelone i Coutinha, što je očigledno tačna informacija jer je potonji podnio transfer request.

Druga stvar. Mundo Deportivo i Sport su apsolutne ublehe, ali čak ni oni nisu pisali o tim nekim predstavljanima. Istina bilo je nekih naslovnica, ali isključivo: "Klub želi...", "Klub se nada..." :mrgreen:

Informacije koje ismijavate su dolazile od nižerazrednih španskih medija.

Eto imao sam potrebu da to objasnim da se Otelo jadan ne pati oko nove šale. Izvinjavam se i živ'li. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 22 avg 2017, 16:55

Zar nije bila priča da su to pouzdani izvori iz kluba? "Coutinhov transfer pred realizacijom", a nije ni blizu realizacije bio.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 17:13

Nah. To su meksički ESPN i arapska verzija Bein-a unosili nemire na onu tamo temu. Oni su se pozivali na neke izvore bliske igraču. Onda je u Španiji mislim informacija o predstavljanju u petak stigla od radija Onda Cero. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 22 avg 2017, 17:35

messilla je napisao/la:Otelo bog humora, šala i pošalica. :mrgreen:

rac1 nikada nije pisao o predstavljanju ili da je sve gotovo, nego samo o dogovoru između Barcelone i Coutinha, što je očigledno tačna informacija jer je potonji podnio transfer request.

Druga stvar. Mundo Deportivo i Sport su apsolutne ublehe, ali čak ni oni nisu pisali o tim nekim predstavljanima. Istina bilo je nekih naslovnica, ali isključivo: "Klub želi...", "Klub se nada..." :mrgreen:

Informacije koje ismijavate su dolazile od nižerazrednih španskih medija.

Eto imao sam potrebu da to objasnim da se Otelo jadan ne pati oko nove šale. Izvinjavam se i živ'li. :mrgreen:
Evo, ne znam kako cu više napisati nešto. Povlačim se s foruma radi šale na temi Liverpoola o igraču Liverpoola kojeg su navijači i mediji iz Barcelone već predstavili i svršavali na njega, da bi na kraju rekli da nije dovoljno dobar.

Ev tugujem :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 avg 2017, 17:39

Rizo sastavio tim ko da smo ih 0:5 dobili tamo :lol: Poznavajuci nasu odbranu nista jos nije gotovo tako da ocekujemo isti sastav kao u prvoj utakmici.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 22 avg 2017, 17:44

messilla je napisao/la:Nah. To su meksički ESPN i arapska verzija Bein-a unosili nemire na onu tamo temu. Oni su se pozivali na neke izvore bliske igraču. Onda je u Španiji mislim informacija o predstavljanju u petak stigla od radija Onda Cero. :mrgreen:
https://www.fcbarcelona.com/club/news/2 ... are-close-

A lijepo im se pisalo, da nema od toga nista. Da madjionicara ne mogu dovesti.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 22 avg 2017, 17:54

Samo se vi smijite, ali vidjet ćete sutra navečer. Možda sam egzibiciono stavio Kariusa, jer kontam došao je iz Njemačke pa će mu ovo biti jedinstvena prilika da okusi čari LP.
Zašto mislim da će puno Klop rotirati? Zato što mislim da on sada ne zna koga prodati, posuditi ili ostaviti tj. da ni njemu nije kristalno jasan prvi tim i klupa. A zašto? Zato što su ga djeca pozitivno iznenadila ( Arnold, Gomes ) a i Robertson, dok ga je Cou razočao a Lallana se povrijedio.
Kocka je bačena

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 avg 2017, 18:20

Pa neće sigurno rotirati i tražiti nove opcije u utakmici koja određuje tok cijele sezone. :lol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 22 avg 2017, 18:41

YNWA je napisao/la:
messilla je napisao/la:Nah. To su meksički ESPN i arapska verzija Bein-a unosili nemire na onu tamo temu. Oni su se pozivali na neke izvore bliske igraču. Onda je u Španiji mislim informacija o predstavljanju u petak stigla od radija Onda Cero. :mrgreen:
https://www.fcbarcelona.com/club/news/2 ... are-close-

A lijepo im se pisalo, da nema od toga nista. Da madjionicara ne mogu dovesti.
Kad je predstavljanje ? :kafa: nasa dobra volja je da se ovaj posao zavrsi za 2 dana :beba:
27.10.2020

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 avg 2017, 18:53

leorey je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
messilla je napisao/la:Nah. To su meksički ESPN i arapska verzija Bein-a unosili nemire na onu tamo temu. Oni su se pozivali na neke izvore bliske igraču. Onda je u Španiji mislim informacija o predstavljanju u petak stigla od radija Onda Cero. :mrgreen:
https://www.fcbarcelona.com/club/news/2 ... are-close-

A lijepo im se pisalo, da nema od toga nista. Da madjionicara ne mogu dovesti.
Kad je predstavljanje ? :kafa: nasa dobra volja je da se ovaj posao zavrsi za 2 dana :beba:
Predstavljanje bilo prosli petak, prosli utorak i pretprosli cetvrtak :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 22 avg 2017, 20:37

Nevezano za inace, jedva cekam opet Kariusa vidjeti. Mislim da ima karakteristike odlicnog golmana samo nije imao sreće nakon 1 kiksa odma na klupu dok se onom belgijskom retardu redivno trpe kiksevi :kafa: :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 22 avg 2017, 23:29

znaci van dijk bi trebao doci do kraja roka osim ako sotonu ne proradi neki inat pa ga ponude arsenalu/celziju/city za 30ak miliona


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 22 avg 2017, 23:47

Torres_9 je napisao/la:znaci van dijk bi trebao doci do kraja roka osim ako sotonu ne proradi neki inat pa ga ponude arsenalu/celziju/city za 30ak miliona


Sent from my iPhone using Tapatalk
:lol: nista ne reci. Mada ja mislim da ce on kod nas.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 22 avg 2017, 23:55

sad mi je jasan klopp, uvjeren je u kvalitet keite i nece da ide po druge opcije.

Nije lud ovog polovnjaka serija i slicne da dovodi


Sent from my iPhone using Tapatalk

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 23 avg 2017, 00:48

Torres_9 je napisao/la:sad mi je jasan klopp, uvjeren je u kvalitet keite i nece da ide po druge opcije.

Nije lud ovog polovnjaka serija i slicne da dovodi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako i ti jarane baci oko na shakiru nema veze sto ti je pique neće dati i cekaj dok ti život prođe, tako je i klopp s keitom :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Ozren
Postovi: 1828
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ozren » 23 avg 2017, 01:16

Sky Sports

BREAKING: @FCBarcelona preparing fourth bid of £138m for @LFC's Philippe Coutinho - Sky ****

Avatar
StevieG8
Postovi: 13174
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 23 avg 2017, 01:16

Osim13 je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:znaci van dijk bi trebao doci do kraja roka osim ako sotonu ne proradi neki inat pa ga ponude arsenalu/celziju/city za 30ak miliona


Sent from my iPhone using Tapatalk
:lol: nista ne reci. Mada ja mislim da ce on kod nas.
Po nekim insajderskim informacijama sa Southamptonovih foruma klub ce ga zadrzati i nema sanse da ga prodaju Liverpoolu. Cak i ako dodje do prodaje Liverpool je zadnji tim s kojim ce pregovarati.

@Ozren sad ce sportsport pisat da je transfer dogovoren.

Eh ako je istina sad cemo Romario vidjeti da li je tvoja teorija tacna da u slucaju ponude od 150 m prodajemo.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 23 avg 2017, 13:09

Iluzorno je ovo sto on pise nazivati nekom teorijom
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.