Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 sep 2017, 22:19

samocelik je napisao/la:Moze neko napisati reakciju navijaca na ulazak Coua?
Veci aplauz nego kad je gol pao
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 13 sep 2017, 22:20

Dokle vise da se trpi ovo diletantsko "igranje u odbrani"???
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 13 sep 2017, 22:20

samocelik je napisao/la:Moze neko napisati reakciju navijaca na ulazak Coua?
Aplauz.

Ja se pitao kako ce ova odbrana protiv ekipa poput Reala, Barcelone, Juventusa a Sevilla nas trpa :facepalm:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

JoeFagan
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 sep 2017, 16:37
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JoeFagan » 13 sep 2017, 22:21

Trpat ce nas i oni.
Izgubit cemo ovo

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 13 sep 2017, 22:26

Ljudi imaju dva i po opasna napada u toku utakmice i zabiju dva gola, jednostavno nama 5 maldinija i nesti ne moze pomoci


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 13 sep 2017, 22:28

Liverpool 23 šuta - 6 u okvir

Sevila 3 šuta - 2 u okvir

Umjesto 4-1 sad je 2-2 rezultat.

Preloša realizacija i preloša odbrana, idemo dalje. :kafa:

Avatar
Finn
Postovi: 9178
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 13 sep 2017, 22:38

Ma ja, nikad lakša grupa i opet će guravo biti. I Klopp se na kraju uzima raspravljati radi yebenog Berizza i njegove scene sa loptom, kao da je to presudilo meč.

JoeFagan
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 sep 2017, 16:37
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JoeFagan » 13 sep 2017, 22:39

Firmina i Lovrena kazniti sa dvije sedmicne plate. Kriminalne partije. Henderson takodje.

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 13 sep 2017, 22:43

Klasika. Hajd makar nisu zijanili. Coutinho, vidi se da je ovo uticalo na njega, nije se sastavio s loptom.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 13 sep 2017, 22:45

Izgubili momentum po završetku poluvremena i to je bilo to. Pa da igramo protiv seoske ekipe odbrana će pući barem jednom. A mi treći nešto previše nismo ganjali, bilo je tu i tamo nešto, ali ni blizu ičega iz prvog poluvremena.

Izgubljene prilike iz prvog su koštale, kao i ovo "taktičko" drugo poluvrijeme gdje su naši gađali kao da je rezultat 5:0, pa hajd ako bude bude.

Nevjerovatno loše izbalansirana ekipa, nevjerovatno. Pa Lovren treba dobiti negativnu ocjenu za ovo včrs, čovjek trebao imati ukupno 5 reakcija na utakmici, 3 usro, 2 gola primili.

Okrivio bih i sudiju radi par stvari, ali vala ovo se moralo dobiti taman da se sa devet igrača igralo, ne može to nikako biti izvlakuša. Ne znam jel neko vidio zašto je Gomez dobio drugi žuti?
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 13 sep 2017, 22:46

Katastrofalan rezultat s obzirom na prikazano od obje ekipe, klasični Liverpool pod Kloppom, ne zna se iskontrolisati i zatvoriti utakmica.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

JoeFagan
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 sep 2017, 16:37
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JoeFagan » 13 sep 2017, 22:48

Upravo je Novaković govorio o tome da Liverpool ne zna čuvati rezultat,moraju imati prednost 2-3 gola do 20 minuta prije kraja meča. I kakve sudije, ne dipr bgt, i Salah je mozda napravio faul kod gola pa nikom ništa.

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la coelho41 » 13 sep 2017, 22:50

Firmino promašio penal, propustio 2 izgledne šanse i napucala ga lopta koja je išla direktno u go, kakav napadač :rol:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 sep 2017, 22:50

Dobro je, nismo primili 3 gola. Jos jednom pohvala za Kloppa i odabrano drustvo u odbrani za ovu sezonu.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 13 sep 2017, 22:50

Lovren i Klavan se takmice ko ce biti gori. Ovaj jedan nema pojma a ovaj drugi kiksa svaku desetu minutu. Od kad trubim da je nasa odbrana za donji dio pl. Jedini koji bi mogao igrati ili biti rezerva u drugim top 5 klubovima pl je Matip. Nadati se da ce napad moci davati plus 3 gola inace ce mo tesko do bodova.. Takodjer treba dati sansu nekom napadacu Solanke/ings- neko ko odmah "zamahne" i dobro se snalazi u boksu, jer nekad komplikujemo na postevljenu odbranu.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 13 sep 2017, 22:52

OTNYS_YNWA je napisao/la:Dobro je, nismo primili 3 gola. Jos jednom pohvala za Kloppa i odabrano drustvo u odbrani za ovu sezonu.
Horror scene. Doduse, treba biti posten pa reci da su ih izradili posteno za onaj drugi gol Seville. Ne bi tu pomogao ni Alderwiereld - najbolji stoper na svijetu - upravo ovo saznah.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Civa » 13 sep 2017, 22:54

Hmm odakle da krenem.
Drugo poluvrijeme baš tanko, tanko.

Golman dobar dva šuta, dva gola :lol:

Odbrana 1/3. Matip dobar, ostali loši. Gomeza onaj malac izbacivao kako je htio, Lovren pa gdje si ti meni pokazat ću da sam najbolji odbrambeni igrač u EPL, mogu i ja tako reć da sam najjači lik u selu i dođe Haso i izbuba me, Moreno, prvo žuti kad je dobio nikakve potrebe nije imao za onakav prekršaj, još nekoliko loših pasova, i naravno sekunde ga dijelile do crvenog.

Vezni red 1/2. Can u napadu onako solidan, u odbrani je stizao i presjecao pasove. Henderson u odbrani također solidan, presjekao je par pasova, ali kod drugog gola nonšalantno nije ni potrčao da spriječi Muriela, a mogao je, dalje pasovi prema naprijed :facepalm: , previše se fura na Stevie a može samo da mu patike veže. Wijnalduma sam jedino (od 20-te minute kako sam gledao meč) primjetio jedino kada je opalio onu sa 16. Ne znam je l igrao uopšte lik.

Napad 2/1. Mane i on je malo zakazao, ali opet borio se dobro je zatvoren bio. Salah najbolji u napadu ovu utakmicu. Firmino promašen penal, izblokiran sjajan šut Cana, 2 kontre odlučio sam da riješi, po meni trebao da bude zamijenjen umjesto ove dvojice koja su izašla, ali očito ga Klopp trpa u svlačionici pa ima onoliki kredibilitet.

Gubitnik večeri: JIRGEN KLOP! Prvo poluvrijeme dobro odrađeno, u drugom ekipa bez glave i repa. Ne znam šta su konkretno uradili, neku akciju.
Ponovo izmjene kasno urađene i pogrešne! Can najbolji večeras u veznom redu prvi ide aut, nigdje veze. Onda vadi Manea, ubacuje Doktora a tu je trebao da izađe Firmino i ovom izmjenom se sve poyebalo. Zadnjih 10 minuta napade je organizovao Matip! Coutinho se krio, a ova dvojica H i W nisu smjeli lopte da prime. 3 izmjenu ne znam kako bi okarakterisao, po meni je OX igrač koji je napredna verzija Milnera može puno da trči i puno brže i malo bolji dribling ima.

Najbolji u timu: Salah
Najgori: Lovren (Najbolji štoper u selu) :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 13 sep 2017, 22:56

Ljudi ba Canov šut išao brat bratu 2m pored gola, šta ste vi gledali ? :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 13 sep 2017, 22:57

Odbrana je već davno ispričana priča i tu se ne možeš pouzdati ama baš nikad, koliko napad zabije ovi će primiti i to na najsmiješnije načine gdje ispadaju ko mala djeca. Kiks Lovrena i ona propuha kod drugog gola su oslikali stanje odbrane.

Što se napada tiče preloša realizacija, mogli su na poluvremenu imati prednost od najmanje 2 pa i 3 gola razlike. Već sam govorio na poluvremenu da će biti još svega kao da sam znao da će biti kazna za zicere. U drugom su imali prilika također ali nisu bili sabrani kad je trebalo zabiti.

Ono što je problem pored odbrane i realizacije je da je jedan N'Zonzi troduplo bolji i korisniji od Hende na toj poziciji i mogao se dovesti na ljeto za 30+ mil bez beda međutim ništa to.

Inače sve se radilo na trku i kontre gdje su velik posao radili Mane i Salah koji je odigrao predobru utakmicu. Dosta po strani i po krilima što je i logično jer je to najjače oružje ali previše se izvlače u sredinu nekad dok nije bilo toliko dobrih utrčavanja prema 16ercu od strane Ginija i Cana koji je bio jako loš večeras. Hendo ne može da kontroliše tekmu kako se očekuje i zahtjeva nažalost.

Na kraju kad vidim statistiku muka mi dođe ali šta je tu je. Sa ovakom ekipom 16ina je i predobra.
Zadnja izmjena: Amsterdam1312, dana/u 13 sep 2017, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 sep 2017, 23:00

gaston je napisao/la:Ljudi ba Canov šut išao brat bratu 2m pored gola, šta ste vi gledali ? :mrgreen:
Evo i ja gledam i kontam da sam lud majke mi.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.