Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 sep 2017, 22:55

Henderson je glavni i jedini krivac i za prvi gol Okazakija i gol Burnleya.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 19 sep 2017, 22:57

Klopp: "We played really good football in the first half and should have decided the game early."
Klopp: "Football is a 90 minute game and the goals we conceded are a second ball from a corner and a throw in again. I’m sick of this."
Klopp: "We need to stay concentrated until the end. First goal we don’t push up together. It’s not nice to concede these goals" :urnebes: Nije Kloppe, nikako lijepo.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 19 sep 2017, 22:59

9 utakmica 16 primljenih golova :tokralju:

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 19 sep 2017, 23:02

OTNYS_YNWA je napisao/la:9 utakmica 16 primljenih golova :tokralju:
Najjaci smo :geek:

Ne valja nam Sakho, imamo tri predobra stopera WC klase i jedini upgrade bi bio Van Dijk.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 19 sep 2017, 23:09

Koja smijurija, svaka im cast :clap:
Al eto... covjek learn dok je ziv :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16426
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 sep 2017, 23:11

Tshabalala je napisao/la:Klopp: "We played really good football in the first half and should have decided the game early."
Klopp: "Football is a 90 minute game and the goals we conceded are a second ball from a corner and a throw in again. I’m sick of this."
Klopp: "We need to stay concentrated until the end. First goal we don’t push up together. It’s not nice to concede these goals" :urnebes: Nije Kloppe, nikako lijepo.
Pa šta treba reći ?
Reći, ne uraditi.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 sep 2017, 23:12

Zao mi je sto sam mnogima bio dosadan ljetos, al ja sam general prije bitke sad necu nista reci :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 19 sep 2017, 23:13

Tshabalala je napisao/la:Klopp: "We played really good football in the first half and should have decided the game early."
Klopp: "Football is a 90 minute game and the goals we conceded are a second ball from a corner and a throw in again. I’m sick of this."
Klopp: "We need to stay concentrated until the end. First goal we don’t push up together. It’s not nice to concede these goals" :urnebes: Nije Kloppe, nikako lijepo.
Svi su sick of that, koliko puta su samo ove sezone primili golove na sličan način:

Protiv Watforda iz kornera gdje je postavljanje igrača bilo amatersko, a o reakciji da ne pričam i primaš gol sa 4 metra. Drugi gol protiv Watforda opet korner i opet primaš gol sa 3 metra.

Protiv Seville primaš gol poslije presmiješnog kiksa Lovrena. Drugi gol primaš poslije izvedenog auta gdje je pozicioniranje igrača (Hendersona i stopera) bilo amatersko gdje njihova dva igrača imaju prostora da manevrišu kako hoće i primaš gol iz ničega. Hendo se preloše postavlja kod tih situacija, ali ne samo on nego i drugi vezni i stoperi.

Protiv Burnleya primaš gol tako što ti lopta pada po ko zna koji put u 16m ili na rub i gdje protivnički igrači ostaju sami na povratnoj, Hendo i veznjaci beskorisno lutaju u praznini dok stoperi paničnim reakcijama ispadaju smiješni.

Evo i večeras isto njesra.

:puke:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16426
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 sep 2017, 23:14

Fali Origi, inače strijelac večeras za Wolfsburg.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 20 sep 2017, 07:15

Necu da se nerviram, vremenom se covjek navikne
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Belmin6 » 20 sep 2017, 07:30

LiverpoolREDS je napisao/la:Necu da se nerviram, vremenom se covjek navikne
Zar nisi odavno naviknut ? :urnebes:

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 20 sep 2017, 08:25

Belmin6 je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Necu da se nerviram, vremenom se covjek navikne
Zar nisi odavno naviknut ? :urnebes:
Nisi vrijedan rasprave.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 20 sep 2017, 09:51

Neka ba belmina, vidis da je covjek u pravu.
Srecom, nisam gledao utakmicu sinoc, putovao.
Do daljnjeg, kako bih se rijesio stomacnih tegoba, necu ni gledati, vise ni ranitali ne pomazu...
Dok svabo ne nauci, mi cemo se porazboljevati. A vazda uci, je.bem ga glupa.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 sep 2017, 13:31

Dobro he da je počeo uciti do neki dan je kontao da je jos u njemačkoj
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 sep 2017, 17:34

Dosta je psiholoski djelovao na igrace i to se pozitivno odrazilo, ali sada smo prosjecna ekipa koju moze svako natrpati. Realizacija 0 bodova, odbrana -5. Vise nije stvar ni ko igra neko samog sistema. Dosta ce se popraviti dolaskom Keite ali ovom timu treba igrac kao Dijk. Ne moze ni sistem biti toliko los koliko kvalitet moze nadvladati. Klavan i Lovren su kiksare, jednom prolazi lopta ispod nogu, drugi cuva naseg igraca, obojica se slabo pozicioniraju i sl. Nista mi Kloppom nismo dobili, nazalost, ni transfer politika se nije popravila osim sto je otislo par kloceva. Nikad necemo biti blizi trofeju nego kod tate Rodgersa.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 20 sep 2017, 18:43

Meni je sve pomalo čudno. Klopp je specifičan trener i privlačan igračima, mislio sam da ćemo pod njegovim vodstvom uspjeti privući neke malo poznatije igrače, već afirmisane. Ali problem je prije svega u platama, u engleskoj smo vjerovatno 5-ti tim po visini plata a Tottenham npr. po meni ima bolju transfer politiku i tu su negdje sa platama vjerovatno malo slabiji, međutim ni oni ne osvajaju trofeje iako imaju neku konstantu dobrih plasmana u zadnjih par sezona.
Znači dok ne dođu novi vlasnici ništa ni od pokušaja napada na titule i sl. a Klopp će biti potrošen. Meni stvarno ne ide u glavu da jedan takav trener kaže da na tržištu nema igrača koji bi nas unaprijedili osim Dijka i Keite, na kraju izvrši punic-buy Oxa i ne popuni još 2-3 kritične pozicije. Kako vrijeme odmiče sve više mislim da ni on kao ni Rodgers nema potpunu autonomiju u dovođenju igrača, a poznata je očajna transfer politika unazad 10 godina i uglavnom je zbog nestručnih ljudi na odgovarajućim pozicijama (posebno mislim na Amere).

Ok, Klopp se prihvatio ovog posla, vruća je stolica bila i uvijek će biti, živi se u prošlosti, očekuju se promjene al' previše je tu faktora koji upućuju na to da ni režim pod Kloppom neće biti uspješan kao što je predviđeno. Dio krivice će snositi svi, a kola se uvijek prelome na treneru. Ja ne mislim da je on za 1-2 godine postao loš trener i sl. i da ne zna dovesti igrača, samo što ovo nije Njemačka, liga je jača, pritisak veći više je para u igri.

A i mnogo je igrača van forme na početku sezone, neki su i povrijeđeni tako da i nisam iznenađen lošijim rezultatima na početku sezone. Problem je što sada ni dugoročno ne vidim neki drastičan napredak, ok biće plasmana u LP, možda nekad i trofej u kupu ali ovakvim načinom vođenja kluba, transfer politikom, u koju se KLopp itekako uklapa ne vidim značajan pomak. Eto United je poslije rumenka upao u krizu, ali nakon 2-3 godine poduzeli su sve moguće da se vrate, trošili pare, griješili, ali već postoje naznake da će se izvući i vratiti na stare staze.

I ovo ne pišem zbog ispadanja u kupu, pa i igrao je vrlo diskutabilan tim, vrlo traljavo sastavljen za tu utakmicu, biće još i poraza i pobjeda ali nakon najavljenog booma i prelaznom roku i ponavljanja istih grešaka iz prethodnih 10 rokova, poprilično je jasno da će stanje ostati nepromijenjeno i ove sezone.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 20 sep 2017, 22:32

Koliko ja znam Kloppu su ruke odrjesene i moze dovesti koga zeli jer se kesa ima.
Ovo sve lose sto se desava u vezi ekipe je njegovo maslo i po prvi put ikad vlasnike ne treba kriviti.
Dovodis Oxa najskupljeg igraca za rotacije u historiji a odbrana ti prima petarde i bude resetana od jbnog Okazakija, Kika i slicnih. Otjerao Sakha donedavno prvotimca jake francuske reprezentacije i dovedes Ragnara Klavana...

I ovo sto radi sa golmanima je totalna gkupost.
Ko to od top timova rotira golmane? Samo nabijas nervozu igracu koji treba biti najsmireniji na terenu, jer zna ako odigra lose ide na klupu ili obrnuto. Trebao se prodati konj Karius mozda cak i Mingnolet pa probat dovesti nekog ko ce te spasavat ovako imas solidnog golmana, akademca i konja i jos ih rotiras.
Ovo ce biti brutalno prizemljenje od prosle ipak sve u svemu odlicne sezone, ako njemac nesto ne poduzme drasticno

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16426
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 20 sep 2017, 22:44

Replika na ovo za golmane..

Barca i Real mi prvi padaju na pamet kao oni koji su rotirali golmane.
Kod nas to nema veze sa greskom ili nečim sličnim što si naveo, nego će Simon braniti u PL, Karius u LP a Ward u kupovima (FA Cup).
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13175
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 20 sep 2017, 22:55

Ne bih ja poredio nasu situaciju s golmanom s drugim timovima jer je nasa odbrana ispred golmana ionako anemična. Promijenis im covjeka koji im cuva ledja i na kojeg se jedva naviknu pa postane jos gore. Nije isto rotirat iza Ramosa i Klavana. Po meni promijenit golmana u kupovima oke ali imati jednog za ligu i LŠ, Ward je trebao ostat u Huddersfieldu gdje bi pokidao ovako mu se samo rusi karijera.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 20 sep 2017, 23:10

@mcmanaman Koliko i ja znam isticao je da njegova riječ zadnja, al' isto sumnjam i da bi izašao pred medije i rekao, eto ljudi ne mogu baš dovesti sve igrače koje želim, zbog finansija, transfer politike ili nečeg trećeg a imam još 5 važećih godina ugovora pa ono...malo serem po vlasnicima.

Ako ima punu slobodu onda je idiot, mislim, ušao je u sezonu sa 1 ozbiljnim štoperom, jednim kikserom koji nekad podsjeti na ozbiljnog štopera, jednim mladim štoperom čiji je razvoj usporen povredama i koji nikad i nije dobio pravu šansu i za kraj likom koji ni sam ne zna kako je dospio do Liverpoola, apsolutno zalutao, čisti promašaj. Uz to je startno mjesto na lijevom beku dobio lik koji je jednom nogom bio na izlaznim vratima, maloumni lik kojeg su većina navijača tjerali iz kluba i koji je odjednom nekako prvi izbor na toj pozicij, hajd doveo se Robertson, ono prosječan igrač, ništa više od solidne zamjene. Da ne nabrajam dalje, mada ima i dobrih poteza kao npr. Solanke i eto vjerovatno Salah.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.