Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 28 sep 2017, 10:53

Klop je svakome meta, iz mnogih razloga.
Dovoljno je pogledati gore anketu, 39% forumaša je glasalo da još prošle sezone Klop neće izboriti LP. Od 142 forumaša koji su glasali, 56 ih je reklo da neće.
Kocka je bačena

Avatar
Finn
Postovi: 9174
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 28 sep 2017, 11:01

http://www.germanijak.hr/vijesti/rogers ... ideo/36550

Šta se desi kada nekom daš slobodu i ne nabijaš mu pritisak. Samo što nisam uvjeren da je Klopp generalno sposoban za nešto slično. Nakon dvije godine i dalje ima samo jedan plan, i nakon dvije godine, i dalje se patimo sa malim ekipama.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Civa » 28 sep 2017, 11:24

Dobio bi nas Seltik kad bi se sastali ozbiljno da igramo.
Pametan je Švabo što je potpisao dugi ugovor, zna da će više keša dobit ako ga otpuste prije vremena :kafa:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 sep 2017, 11:39

Finn je napisao/la:http://www.germanijak.hr/vijesti/rogers ... ideo/36550

Šta se desi kada nekom daš slobodu i ne nabijaš mu pritisak. Samo što nisam uvjeren da je Klopp generalno sposoban za nešto slično. Nakon dvije godine i dalje ima samo jedan plan, i nakon dvije godine, i dalje se patimo sa malim ekipama.
Ma ko je pratio Brendana i prije LFCa, dok je jos bio u Swanseau, znace kakav je Brendan fudbal forsirao i kakav jos uvijek forsira. Bilo mi je vrlo zao kad mu onako dadose otkaz, ali Boze moj, trenerski posao je surov.
Sto se tice Kloppa on i ove godine nastavlja da pravi pitu od govana, ali to je njegov problem. Trebao je o tome misliti u julu, augustu kad je zakljucio da nema bolji igraca od ovih sto trenutno imamo. Sad je sve to gotovo i nadati se da ce sto vise izvuci iz ekipe.
Nadam se da ce povratkom Lallane biti bar malo bolje.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Finn
Postovi: 9174
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 28 sep 2017, 11:45

mirgerr je napisao/la:Nadam se da ce povratkom Lallane biti bar malo bolje.
Za mene je on gotov slučaj, nažalost. Slijedi mu ista sudbina k'o i sa Sturridgeom, par mečeva igrati pa pauza dva-tri mjeseca.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 sep 2017, 11:49

Finn je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Nadam se da ce povratkom Lallane biti bar malo bolje.
Za mene je on gotov slučaj, nažalost. Slijedi mu ista sudbina k'o i sa Sturridgeom, par mečeva igrati pa pauza dva-tri mjeseca.
Ja se fkt nadam da nije. Nekako mi lezi ko igrac, taj njegov stil, jos dok je sa Sotonom gazio i u Championshipu i Premiershipu :D
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 28 sep 2017, 12:07

mirgerr je napisao/la:
Finn je napisao/la:http://www.germanijak.hr/vijesti/rogers ... ideo/36550

Šta se desi kada nekom daš slobodu i ne nabijaš mu pritisak. Samo što nisam uvjeren da je Klopp generalno sposoban za nešto slično. Nakon dvije godine i dalje ima samo jedan plan, i nakon dvije godine, i dalje se patimo sa malim ekipama.
Ma ko je pratio Brendana i prije LFCa, dok je jos bio u Swanseau, znace kakav je Brendan fudbal forsirao i kakav jos uvijek forsira. Bilo mi je vrlo zao kad mu onako dadose otkaz, ali Boze moj, trenerski posao je surov.
Sto se tice Kloppa on i ove godine nastavlja da pravi pitu od govana, ali to je njegov problem. Trebao je o tome misliti u julu, augustu kad je zakljucio da nema bolji igraca od ovih sto trenutno imamo. Sad je sve to gotovo i nadati se da ce sto vise izvuci iz ekipe.
Nadam se da ce povratkom Lallane biti bar malo bolje.
Nazalost Rodgers kad je dosao u klub pristao je na sve uvjete vlasnika, gdje god su mogli uzeti kontrolu uzeli su je. Plus nije imao taj autoritet kao Klopp da direktno odlucuje o transferima i da moze da svojim imenom privuce igrače kao sto to Nijemac moze.

Nije imao ni srece one sezone sa Suarezom, pa kad su ga prodali trazio je Sancheza kojeg klub nije doveo jer je isti htio da zivi u Londonu zbog djevojke. Nakon toga imao je neke svoje zelje ali dzaba, transfer komitet mu je doveo Balotellia u nadi da moze da ga probudi kao i Suareza sto je i sam Rodgers izjavio nakon otkaza. Drugi udarac je bio Sterling, klub mu nije htio dati povišicu pa se isti ispalio u City.

Sturridge koji je trebao biti glavni napadac se povrijedio i napad spade na jadnog Lamberta za kojeg je Rodgers rekao da je plan bio da uskoci kao izmjena kada treba visok igrač u napadu i da odigra neke kup utakmice a nikako da bude vodja tima.

Opet kad je trazio lijevog beka nije mogao sam da bira nego je dobio listu igrača koje mu klub odobrava pa je s te liste izabrao Morena. Da ne spominjem i odlazak Gerrarda nakon cega ostade poprilicna rupa u veznom redu koju i dan danas krpimo a znamo i sami kako.

Jednostavno Rodgers ima talenta i zna znanje ali je po meni dosao u klub u za njega pogresno vrijeme, bez trenerskog imena i autoriteta direktno u klub kojim upravljaju Ameri kojima je bitniji finansijski progres nego sportski uspjesi kluba.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 sep 2017, 12:11

StevieG8 je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Finn je napisao/la:http://www.germanijak.hr/vijesti/rogers ... ideo/36550

Šta se desi kada nekom daš slobodu i ne nabijaš mu pritisak. Samo što nisam uvjeren da je Klopp generalno sposoban za nešto slično. Nakon dvije godine i dalje ima samo jedan plan, i nakon dvije godine, i dalje se patimo sa malim ekipama.
Ma ko je pratio Brendana i prije LFCa, dok je jos bio u Swanseau, znace kakav je Brendan fudbal forsirao i kakav jos uvijek forsira. Bilo mi je vrlo zao kad mu onako dadose otkaz, ali Boze moj, trenerski posao je surov.
Sto se tice Kloppa on i ove godine nastavlja da pravi pitu od govana, ali to je njegov problem. Trebao je o tome misliti u julu, augustu kad je zakljucio da nema bolji igraca od ovih sto trenutno imamo. Sad je sve to gotovo i nadati se da ce sto vise izvuci iz ekipe.
Nadam se da ce povratkom Lallane biti bar malo bolje.
Nazalost Rodgers kad je dosao u klub pristao je na sve uvjete vlasnika, gdje god su mogli uzeti kontrolu uzeli su je. Plus nije imao taj autoritet kao Klopp da direktno odlucuje o transferima i da moze da svojim imenom privuce igrače kao sto to Nijemac moze.

Nije imao ni srece one sezone sa Suarezom, pa kad su ga prodali trazio je Sancheza kojeg klub nije doveo jer je isti htio da zivi u Londonu zbog djevojke. Nakon toga imao je neke svoje zelje ali dzaba, transfer komitet mu je doveo Balotellia u nadi da moze da ga probudi kao i Suareza sto je i sam Rodgers izjavio nakon otkaza. Drugi udarac je bio Sterling, klub mu nije htio dati povišicu pa se isti ispalio u City.

Sturridge koji je trebao biti glavni napadac se povrijedio i napad spade na jadnog Lamberta za kojeg je Rodgers rekao da je plan bio da uskoci kao izmjena kada treba visok igrač u napadu i da odigra neke kup utakmice a nikako da bude vodja tima.

Opet kad je trazio lijevog beka nije mogao sam da bira nego je dobio listu igrača koje mu klub odobrava pa je s te liste izabrao Morena. Da ne spominjem i odlazak Gerrarda nakon cega ostade poprilicna rupa u veznom redu koju i dan danas krpimo a znamo i sami kako.

Jednostavno Rodgers ima talenta i zna znanje ali je po meni dosao u klub u za njega pogresno vrijeme, bez trenerskog imena i autoriteta direktno u klub kojim upravljaju Ameri kojima je bitniji finansijski progres nego sportski uspjesi kluba.
:thumbup: Od A do Z, zato mi je i zao Brende ali eto, sta je tu je. Nek mu je sa srecom i da aBd izbaci Bayern :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 28 sep 2017, 12:19

mirgerr je napisao/la: :thumbup: Od A do Z, zato mi je i zao Brende ali eto, sta je tu je. Nek mu je sa srecom i da aBd izbaci Bayern :mrgreen:
Zaboravio sam kljucni dio, od ovog mi se i danas kosa diže na glavi.

Dele Alli igrac koji je od malena navijao za Liverpool a idol mu je bio Steven Gerrard, i sam je u par izjava rekao da mu je on idol i spominjao uz to finale u Istanbulu, gol protiv Olimpijakosa itd. Rodgers je insistirao da se Alli dovede, trener MK Donsa je prethodno radio u akademiji Liverpoola i izvjestavao je Rodgersa direktno o napretku Allia. Kad je doslo vrijeme da se kupuje jedino je Rodgers iz transfer komiteta bio za, ostali su smatrali da on ne vrijedi toliko novca (Tottenham ga je kupio za mizernih pet miliona funti) i da ce njemu trebati jos par godina da se razvije za BPL. Na kraju je presao u Tottenham a svi znamo gdje je danas i koliko vrijedi. Izgleda da jednostavno nije bio dovoljno dobar da uskoci u vezni red kojeg su u to vrijeme cinili Henderson, Allen i Leiva.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 sep 2017, 12:26

StevieG8 je napisao/la:
mirgerr je napisao/la: :thumbup: Od A do Z, zato mi je i zao Brende ali eto, sta je tu je. Nek mu je sa srecom i da aBd izbaci Bayern :mrgreen:
Zaboravio sam kljucni dio, od ovog mi se i danas kosa diže na glavi.

Dele Alli igrac koji je od malena navijao za Liverpool a idol mu je bio Steven Gerrard, i sam je u par izjava rekao da mu je on idol i spominjao uz to finale u Istanbulu, gol protiv Olimpijakosa itd. Rodgers je insistirao da se Alli dovede, trener MK Donsa je prethodno radio u akademiji Liverpoola i izvjestavao je Rodgersa direktno o napretku Allia. Kad je doslo vrijeme da se kupuje jedino je Rodgers iz transfer komiteta bio za, ostali su smatrali da on ne vrijedi toliko novca (Tottenham ga je kupio za mizernih pet miliona funti) i da ce njemu trebati jos par godina da se razvije za BPL. Na kraju je presao u Tottenham a svi znamo gdje je danas i koliko vrijedi. Izgleda da jednostavno nije bio dovoljno dobar da uskoci u vezni red kojeg su u to vrijeme cinili Henderson, Allen i Leiva.
Da da, to je taj cuveni transfer komitet :facepalm:
Koliko se sjecam da je tada i 3,5mil bilo dovoljno za njega, tj. MK su tu cifru trazili od Liverpoola, ali genijalci su skontali da je preskup. Iste te godine nije bilo preskupo dati 23mil za Lovrena, 23mil za Markovica i 18mil. za Balotellia :lol:
Genijalci :lolno:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 28 sep 2017, 12:41

Tuga je o kakvom treneru vi pišete.
Prve sezone je završio 7. na tabeli. Ispao je u EL odmah nakon grupne faze i to od ekipe Zenita koja nije skoro 2 mjeseca igrala profesionalnu utakmicu. Swansea na Anfieldu nas je izbavio iz Liga kupa u 4. kolu A Oldham u FA kupu, također u 4. kolu.

Druge sezone je bio drugi u Premiershipu. United nas je izbacio u 3. kolu Liga kupa a Arsenal u 5. kolu FA kupa.

Treće sezone je bio 6. u ligi a Chelsea u Liga Kupu i Aston Villa u Fa kupu su nas izbacili u polufinalu. Besiktas nas je izbacio iz EL ooet odmah nakon grupne faze. 6-1 smo izgubili od Stoka.

U četvrtoj sezoni je dobio otkaz u oktombru nakon što je bio 10. u Premiershipu i osvojio čitava 2 boda nakon dva mea u grupi EL.
Čim je otišao preporodili smo se.
Kocka je bačena

Avatar
senkY
Postovi: 403
Pridružen/a: 22 sep 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la senkY » 28 sep 2017, 12:53

Nakon godinu dana pauze i ne pisanja na ovom postu ali Sam bio aktivan i pratio svaki dan komentare i kao svi ostali se zivcirao i ljutio za ove sve nesrece nase izgubljene odbrane i ovog naseg veznog reda.Al sad ste bas pretjerali, sa ovim zadnjim komentarima,sad bi Rodgers bio dobar i da je kao strucnjak veci od kloppa,ok mozda i jest ,ima znanje ali tacno prije dvije godine ste ga pljuvali i tjerali sa klupe a sad opet kad bi se vratio,neka dodje ,poslje kloppa ,mozda i on bolji nego Hodgson i neki nigdje veze strucnjaci,al nije ok poredit njega i rezulatat prije 3 god kad je Premier Liga bila po meni kudikamo slabija nego danas,i danas kloppa i ovo stanje,Klopp samo da ima vezni red ,jednog gerrarda bilo bi svega,bez ljutnje iko ,moje misljenje samo
YNWA
Zelio sam od Liverpoola napravit neosvojivi bastion.
Poput Napoleona osvojiti cjeli svjet.Zelio sam ga razvijati dok mu se cjeli nogometni svjet ne nadje pod nogama.
Bill Shankly

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 28 sep 2017, 12:59

Hendo je napisao/la:Tuga je o kakvom treneru vi pišete.
Prve sezone je završio 7. na tabeli. Ispao je u EL odmah nakon grupne faze i to od ekipe Zenita koja nije skoro 2 mjeseca igrala profesionalnu utakmicu. Swansea na Anfieldu nas je izbavio iz Liga kupa u 4. kolu A Oldham u FA kupu, također u 4. kolu.

Druge sezone je bio drugi u Premiershipu. United nas je izbacio u 3. kolu Liga kupa a Arsenal u 5. kolu FA kupa.

Treće sezone je bio 6. u ligi a Chelsea u Liga Kupu i Aston Villa u Fa kupu su nas izbacili u polufinalu. Besiktas nas je izbacio iz EL ooet odmah nakon grupne faze. 6-1 smo izgubili od Stoka.

U četvrtoj sezoni je dobio otkaz u oktombru nakon što je bio 10. u Premiershipu i osvojio čitava 2 boda nakon dva mea u grupi EL.
Čim je otišao preporodili smo se.
Greska se pravi upravo poslije te druge sezone kada iz kluba odlazi najbolji napadac na svijetu(u tom trenutku, to je dokazao i u Barci), a kao zamjena mu se dovodi Balotelli. A te pare od transfera Suareza se trose na prosjeke od kojih se ubolo samo sa Clyneom i ja bih rekao sa Lallanom(ali opet je najbolje iz Adama izvlacio Klopp).
Ja niti u jednom trenutku nisam rekao da je Brendan bolji od Kloppa, i neces me nikad cuti da to kazem jer ne mislim to, samo kazem da je moglo biti sve drugacije da se radilo kako treba i da mi je Brandan drag, to je sve.
Isto tako sto sam ubijedjen da bi bilo sve drugacije da se ove sezone Klopp pojacao, ali nije i sad je gotovo. Za nadati se da ce opet izvuci maksimum od ovih prosjecnih igraca jer to je i najbolje sto on radi.

ps. Prije dvije sedmice sam napisao da trenutno za Liverpool ne postoji bolji menadzer od Kloppa i stojim iza tih rijeci. Ovo moje pisanje oko Brendana nemojte tumaciti kao prizivanje njega ili kao neki atak na Kloppa, budite ozbiljni, jer ponavljam trenutno ne postoji bolji trener za ovaj klub od Jurgena
Zadnja izmjena: mirgerr, dana/u 28 sep 2017, 13:06, ukupno mijenjano 2 puta.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Laslo
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 sep 2017, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Laslo » 28 sep 2017, 13:00

Molim vas ne prizivajte ublehu Rodgersa.

Avatar
senkY
Postovi: 403
Pridružen/a: 22 sep 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la senkY » 28 sep 2017, 13:12

Imamo kloppa i dobro je ,molimo boga da Henderson nogu slomi a kloppu udari iz guzice u glavu da nam treba veznjak sa mudima i malo iskustva za naprijed povuci loptu a tako isto da nazad bude lud da ima neka sigurnost pred zadnjim redom
YNWA
Zelio sam od Liverpoola napravit neosvojivi bastion.
Poput Napoleona osvojiti cjeli svjet.Zelio sam ga razvijati dok mu se cjeli nogometni svjet ne nadje pod nogama.
Bill Shankly

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 28 sep 2017, 15:24

Zamisli kako bi se žalilo za kloppom kad se žali za rodgersom ovako...
You are someone else I am still right here

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 28 sep 2017, 15:59

nogirati floppa i dovesti ancelotija ajmooo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 28 sep 2017, 16:15

Rodgers je bio dobar kada je radio sa komitetom za transfere, kada je dobio odriješene ruke pogubio se Pogledajte kada je otpupten komitet i kada su krenuli rezultati niz brdo.

Poslije sezone kada je bio drugi, ušao je u LP, dobio je novi ugovor u predsezoni, nakon 6 utakmica imao je 2 pobjede i 4 poraza. Raspalo se sve. Ja se smijem sa svakim ljubiteljem Rodgersa kladiti da će Liverpool proći grupu u LP i da ćemo ove sezone biti u top 4.
Kocka je bačena

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 28 sep 2017, 16:16

Klopp ispada iz TOP4 i ne osvaja nikakav trofej i na kraju sezone ide u Bayern.

Upamtite šta sam napisao. Citirat ću se.
You'll never walk alone.

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 28 sep 2017, 16:19

I ja sam nekako uz korisnika Believe po pitanju prognoza, samo sto ne mislim da ce otici u Bayern.
Trofej ne dolazi obzir, bilo kakav, a top4 s ovakvom sad igrom izgleda nedostizno.
Ipak, rano je za prognoze, to cemo krenuti tamo oko decembra/januara.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.