Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 21:11

Ma ispast ćemo iz lige sigurno. :facepalm:
90 % ovih što tjeraju Kloppa je guze davalo u vrijeme Brendanove zadnje sezone da dođe Jurgen. Tako će isto biti i sa novim trenerom. Navijači su nezahalna go.vna.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la harden » 22 okt 2017, 21:13

Ne tjerate Kloppa, doci ce vam neko pet puta losiji... A ovi sto prizivaju Ancelottija, daj uozbiljite se ;)
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Civa » 22 okt 2017, 21:22

Ja mislim da nam ipak ove visoke pobjede ne idu u susret, jer nakon te pobjede bude fin poraz. Prvo Siti sad Koke :lol:
Teško da će Ameri Klooponju otpustit jer sve dok navijači ne dignu se protiv toga. Mada ovdje najviše ima njegove krivice i loše transfer politike.
Današnji vezni red nam je najgori bio od početka sezone kreativnost baš ispod nule.
Ali hajde nek se igra bit će bolje :D
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 22 okt 2017, 21:56

Ja nisam pozivao Kloppa ni nakon otkaza Brendana. Sta je sad, trebam trpit nekoga 5 6 sezona dok napravi tim po svom i onda ce oni koje je doveo prve sezone imat po 30 godina i avaj, nije politika kluba da igraju staronje od 30 godina. I Jovo nanovo. Mrs! Ja bih volio da me razuvjeri, ali cime? Da se zna, ne prizivam njegov otkaz al halo, samo amater ulazi u sezonu onako pripremljen transferima. Das 40 miliona za Oxa, momku svaka cast i kazes da nema stopera za 40miliona. Odnosno da ti ne treba jer imas 4 CB na papiru.
A igrace...igraci su nesto posebno. Treniras 2 3 puta dnevno, i hajde sto ne mozes procijenit sta ti moze suigrac, ne mozes procijenit sta ti sam mozes.
Pratim ih dugo i nikad me niko vise nije digo pa spustio ko ova garnitura LFC zadnje 2 godine.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 22 okt 2017, 21:56

Eto mu ono njegovo da mu ne trebaju stoperi pored Klavana, Matipa i Lovrena, toliko su dobri da ovog zadnjeg vadi u 30oj minuti igre. Jednostavno napravljen je veliki kiks ovog ljeta sto nisu doveli pojacanja u odbrani i sve dok ne dodje nova odbrana bice nam ovako. Da je nama odbrana Spursa i mi bi igrali sjajno i ne bi bilo prozivki Kloppa i sl ali eto. Pored toga treba ti napadač koji moze prebaciti 15+golova ako misliš konkurisati za naslov. U veznom redu ti treba samo jedan jak DM i riješena stvar a ne praviti od Cana, Hendersona i Wijnalduma neke defanzivne vezne.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 22:22

Ja se samo nadam da Can nece produziti ugovor.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 22 okt 2017, 23:32

Klopp je vrhunski trener, ali ni on kao ni bilo ko ne moze sa 7-8 prosjecnih igraca osvojiti nesto, jer nije madjionicar. Bez pojacanja nema titula i to je cinjenica.

On iz ovih igraca izvlaci maksimum, ali je isto tako jedini krivac zbog toga sto ne dovede 2-3 top igraca koji su klasa za sebe.

Ni Pep vam ne bi nista bolje pomogao...on je prvi rekao da je trener nula bez dobrih igraca u ovako jakim natjecanjima.
27.10.2020

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 23:44

Najvise smo golova u gostima primili ove sezone, cak 15. 3 vise od Crystal Palacea :lol:

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 22 okt 2017, 23:46

leorey je napisao/la:Klopp je vrhunski trener, ali ni on kao ni bilo ko ne moze sa 7-8 prosjecnih igraca osvojiti nesto, jer nije madjionicar. Bez pojacanja nema titula i to je cinjenica.

On iz ovih igraca izvlaci maksimum, ali je isto tako jedini krivac zbog toga sto ne dovede 2-3 top igraca koji su klasa za sebe.

Ni Pep vam ne bi nista bolje pomogao...on je prvi rekao da je trener nula bez dobrih igraca u ovako jakim natjecanjima.
Pa ko mu je kriv što je dopustio da uđe u novu sezonu sa 1.5 stoperom.
Walk on, with hope in your hearts.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 23 okt 2017, 00:38

Pa pokusao je dovesti. Imao je ciljana pojacanja (Keita i VVD). Keita dolazi naredno ljeto,a vjerujem i VVD. Ocekivanja navijaca Liverpoola su nerealna. Nama je domet to 4 to mjesto od kojeg nismo trenutno puno udaljeni, a s obzirom da smo imali 4 derbia vec u 9 kola start i nije toliko los. Sada ide period laksih utakmica i ocekujem 10-12 bodova u naredne cetiri tekme kao i prolaz sa prvog mjesta u ligi sampiona. Takodje Mane mnogo fali,najbolji je igrac i bit ce to dosta bolje sa njim jer trenutno nemamo tu lijevu stranu napada s obzirom da Cou ulazi u sredinu i kad je projektovan kao lijevo krilo.
Moreno i Lovren moraju na klupu,evidentno je da je lijeva strana odbrane najvise ranjiva. Gomeza na stopera,Arnolda ili Milnera desno a probati malo sa Robertsonom lijevo.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 23 okt 2017, 00:59

I jos jedna stvar da se nadovezem. Nema Lallane,najvaznijeg covjeka za ono sto Klopp igra,covjek koji je kljucan za gegenpresing. Ne znam jeste li primjetili razliku prosle i ove godine nakon 9 odigranih kola sto se tice trke. Trcimo dosta manje,mislim da nismo ni u top 10 u ligi po tome a prosle godine smo prvi bili. To me i raduje s obzirom da cemo biti dosta svjeziji za vrijeme zgusnutog rasporeda u decembru kad se prvenstvo bude lomilo. I ovo danas,nemojte ocajavati. Ovaj 4-1 rezultat uopste nije realan. Ljudi su nama dali 4 gola nakon bukvalno 4 greske odbrane,nijedan njihov gol nije bio plod neke akcije plus smo imali i sansi preko Coua,Milnera i Salaha,imali smo i posjed i kontrolisali utakmicu,samo nismo imali srece sto smo primili gol tako rano.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 23 okt 2017, 07:42

@Kecko, ako Klopp sta zna igrati to su ovi derbiji, a eto ove godine i to slabo. Pokusao je on dovesti, ali jbg brate zar je moguce da nije imao neka druga imena u glavi u slucaju da se dovodjenje VVDa izjalovi? Meni taj njegov pokusaj dovodjenja Van Dijka izgleda kao..."pa zadovoljni smo trenutnom odbranom, ali eto u koliko dovedemo Van Dijka super. Ako ne, nikom nista". A i sam je to izjavio :facepalm:
Robertson doveden, a Moreno koji je bio na izlaznim vratima postao nezamjenjiv u prvih 11 :lol: . A najzalosnije je to sto je Milner na toj poziciji lijevog beka bolji od obojice, ali ove godine ne dobija priliku.
Golove koje Liverpool prima iz utakmice u utakmicu su smijesni, i taman kad pomislis da ne moze biti komicnije, panjevi ti nekako pokazu da moze.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 23 okt 2017, 11:36

Sačekah da prođe malo vremena, da se utisci slegnu, mada je upitno koliko je glava hladna.
Utakmica je u startu počela loše i malo je nezahvalno davati ocjenu ekipe. Dvije amaterske greške Lovrena i zaostatak 2 gola. Tu svi planovi padaju u vodu. Nevjerovatno je kako se igrači odbijaju od Kanea, izgledaju kao djeca protiv odraslih igrača. Ono što mi najviše smeta ove sezone je slabiji presing u odnosu na prve dvije. Kloppovo najjače oružje je presing i ne sviđa mi se što je ove sezone smanjio intenzitet. Razumijem razloge, ali mislim da je pogrešan pristup. Klopp nikad nije bio najjači sa loptom u posjedu, presing je njegov playmaker a ove sezone ga nema. Razumijem da ove sezone igra više utakmica, samim tim se igrači više troše i povrede su vjerovatnije, ali protivnicima se dopušta previše vremena na lopti. Juče je Tottenham uradio ono što je Klopp radio sve vrijeme protiv jačih timova. Agresivan pristup i brza tranzicija. Izgledalo je kao onda kad je AVB izašao protiv Rodgersa sa visokom linijom i primio 5 komada. Iskreno, očekivao sam da će tako i ova utakmica završiti i blago sam iznenađen kako su ostali na samo 4 gola.
Opet ponavljam, ne sviđa mi se što Klopp mijenja svoju igru. Isto je i Rodgers uradio i to ga je koštalo posla. Nije tu više stvar igrača u zadnjoj liniji. Moreno je odličan ove sezone, agresivan bez lopte i uopšte ne pravi greške kao prije. Gomez je bio jako dobar na stoperu, ništa lošiji od Lovrena, što ruku na srce i nije teško. Matip je standardan, ništa spektakularno, ali dosta dobro. Onaj go Alija nije njegova krivica koliko ostatka tima. To je druga lopta na koju je morao neko od veznih igrača izaći. Ili ko god je odgovoran za ivicu kaznenog prostora.
Nisam za smjenu Kloppa, otkaz i slične stvari, ali stvarno mora poraditi na mnogim stvarima. Odličan je trener i pokazao je koliko može. Nažalost, ekipa je puno bolje izgledala kad je tek došao, iako nije imao vremena za ozbiljniji trening i ekipa je bila slabija nego sad, držao se onog što najbolje zna. Presing i kontrolirani haos. Ipak, moram priznati da sam juče dosta razmišljao kako bi to izgledalo sa Tuchelom na klupi.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 23 okt 2017, 13:25

Od tima koji je najvose trcao do tima koji je u prosječan i po tome u kratkom periodu... tako je skontao bez pojacanja igrati na 3 fronta
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 23 okt 2017, 13:27

Jesmo qarina bem ti zivot hahahaaha NIJE DA NISMO NAVIKLI BEZ BRIGE IDUCE GODINE PADA TITULA!
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 23 okt 2017, 15:26

fera je napisao/la:Od tima koji je najvose trcao do tima koji je u prosječan i po tome u kratkom periodu... tako je skontao bez pojacanja igrati na 3 fronta
Ne,nego je skontao da ce ekipa trebati svjezinu u decembru kada raspored bude prenatrpan,pa je zbog toga i tempo slabiji a i nema kljucnog igraca za presing Liverpoola,Lallane.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 23 okt 2017, 18:15

Kamo puste srece da je to najveci problem. Zna se gdje je. Odbrana nema nikakvog zara, nema borbe, nema Skrtela!! Sve dok smo nazad toliko nesigurni ni naprijed nece biti nikakvog pomaka. Istina, povratak Lallane i Manea znace mnogo, ali nije ni to rjesenje. Mislim da je i bolje sto Dijk nije dosao, sada bi bio meta podsmjehivanja na 80 bacenih miliona, ali jednostavno vise to nije ni do igraca. Lovren je protiv Pjetlica bio kriminalan, ali utakmicama unazad nam je isto i svi nas redom trpaju. 15 primljenih golova na gostovanju, 3 vise nego zadnji Cr.Palace.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Civa » 23 okt 2017, 22:05

Šta je ovo lafo Lovren se naljutio na Kloppa i ekipu? Izbrisao neke slike hahu na instagramu.
A i neki igrači su nešto nezadovoljni danas sam nešto upratio ali ne baš najbolje :shifty:
Tako blizu, a tako daleko.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 23 okt 2017, 22:58

Blokirao komentare na instagramu,i sam je skontao koliko je los. Bolje da se bazira na igru i sama desavanja na terenu,ali eto valjda mu je bitnije sta ce mu ko komentarisati na instagramu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 23 okt 2017, 23:04

Kecko je napisao/la:
fera je napisao/la:Od tima koji je najvose trcao do tima koji je u prosječan i po tome u kratkom periodu... tako je skontao bez pojacanja igrati na 3 fronta
Ne,nego je skontao da ce ekipa trebati svjezinu u decembru kada raspored bude prenatrpan,pa je zbog toga i tempo slabiji a i nema kljucnog igraca za presing Liverpoola,Lallane.
Po kojem je rezonu lallana ključan za presing Liverpoola, fali lallana al od njega se ucekuje kreiranje prilika i golovi iz drugog plana
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.