Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rajaz » 08 jan 2018, 18:36

Vratite momka i zahvalite mi kasnije :kava

slika

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sve5 » 08 jan 2018, 18:51

Ma kakvi Strootmani, Ozili oni su igraci za gegenpresing koliko je i Benteke bio..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 08 jan 2018, 18:53

Firmino nije sa ekipom u Dubaiu nego je sa zenom na Kipru gdje je i nas posudjeni igrač Allan.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 08 jan 2018, 20:20

Od ovoliko trećeligaša mi izvukosmo WBA u sljedećoj rundi FA Cupa.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Trezeguet17
Postovi: 157
Pridružen/a: 28 jul 2013, 12:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Trezeguet17 » 08 jan 2018, 20:33

Pozz momci

Mozda ce vama pitanje izgledati cudno al ja zaista jako slabo pratim englesku ligu pa i ne znam, vidim Emre Can je odigrao 17 utakmica u ligi ove sezone a Liverpool ga se ovako lahko odrice, koji je razlog tome ? (povrede, losa forma, neka svađa sa Klopom ili jednostavno nije dovoljno dobar za Liverpool)

ako ko odg hvala unaprijed :D
36 SCUDETTI Forza Juve !!!

Juventusovi igrači u finalu 2006 godine: Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Camoranesi, Alessandro Del Piero, Thuram, Vieira, Trezeguet Forza Juve !!!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 08 jan 2018, 20:37

Trezeguet17 je napisao/la:Pozz momci

Mozda ce vama pitanje izgledati cudno al ja zaista jako slabo pratim englesku ligu pa i ne znam, vidim Emre Can je odigrao 17 utakmica u ligi ove sezone a Liverpool ga se ovako lahko odrice, koji je razlog tome ? (povrede, losa forma, neka svađa sa Klopom ili jednostavno nije dovoljno dobar za Liverpool)

ako ko odg hvala unaprijed :D
Ehhh da nije dovoljno dobar za Liverpool, ali je zato dobar za Juve :lolno: . Nije on los igrac, a obzirom da ce u Juvetu imati bolje igrace u vezi, ocekujem da ce biti jos bolji. Ne odrice se njega Klopp, ponudili su mu novi ugovor, no on je to odbio. Tacnije nije jos odbio, kako sam na Skyu procitao jos uvijek se premislja, mada mislim da je on vec prelomio i da ide u Juve.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Trezeguet17
Postovi: 157
Pridružen/a: 28 jul 2013, 12:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Trezeguet17 » 08 jan 2018, 20:41

mirgerr je napisao/la:
Trezeguet17 je napisao/la:Pozz momci

Mozda ce vama pitanje izgledati cudno al ja zaista jako slabo pratim englesku ligu pa i ne znam, vidim Emre Can je odigrao 17 utakmica u ligi ove sezone a Liverpool ga se ovako lahko odrice, koji je razlog tome ? (povrede, losa forma, neka svađa sa Klopom ili jednostavno nije dovoljno dobar za Liverpool)

ako ko odg hvala unaprijed :D
Ehhh da nije dovoljno dobar za Liverpool, ali je zato dobar za Juve :lolno: . Nije on los igrac, a obzirom da ce u Juvetu imati bolje igrace u vezi, ocekujem da ce biti jos bolji. Ne odrice se njega Klopp, ponudili su mu novi ugovor, no on je to odbio. Tacnije nije jos odbio, kako sam na Skyu procitao jos uvijek se premislja, mada mislim da je on vec prelomio i da ide u Juve.
hvala na brzom odg, pa to mi nije jasno bilo realno dobar igrac, mlad, perspektivan a istice mu ugovor nema logike :) a ovi moji samo takve i love vec godinama (doduse dobro im to ide) :D

u svakom slucaju hvala
36 SCUDETTI Forza Juve !!!

Juventusovi igrači u finalu 2006 godine: Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Camoranesi, Alessandro Del Piero, Thuram, Vieira, Trezeguet Forza Juve !!!

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 08 jan 2018, 21:38

mirgerr je napisao/la:
Trezeguet17 je napisao/la:Pozz momci

Mozda ce vama pitanje izgledati cudno al ja zaista jako slabo pratim englesku ligu pa i ne znam, vidim Emre Can je odigrao 17 utakmica u ligi ove sezone a Liverpool ga se ovako lahko odrice, koji je razlog tome ? (povrede, losa forma, neka svađa sa Klopom ili jednostavno nije dovoljno dobar za Liverpool)

ako ko odg hvala unaprijed :D
Ehhh da nije dovoljno dobar za Liverpool, ali je zato dobar za Juve :lolno: . Nije on los igrac, a obzirom da ce u Juvetu imati bolje igrace u vezi, ocekujem da ce biti jos bolji. Ne odrice se njega Klopp, ponudili su mu novi ugovor, no on je to odbio. Tacnije nije jos odbio, kako sam na Skyu procitao jos uvijek se premislja, mada mislim da je on vec prelomio i da ide u Juve.
Mogao se Can ostaviti da se htjelo, ali neda Klopp nikakvu klauzulu sto turcinu ne odgovara i zato ide, a Keita je svakako mnogo bolji igrac. Nek mu je sretno u Juvetu, i hvala za onu golcinu prosle sezone ali to je sve sto ce ostati u sjecanju od njega u ove 4 godine.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 08 jan 2018, 22:51

Mislim da je Goretzka zamisljen kao zamjena za Cana dok je Keita tu da doprinese sasvim novoj dimenziji ekipe.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
reds
Postovi: 8433
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds » 09 jan 2018, 00:21

Hendo je napisao/la:Novi navijač Liverpula jutros je rođen.
Čestitke. Neka je sa srećom. :bih:
FK Pjetlovi

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 09 jan 2018, 00:24

Cestitke Rizo.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 09 jan 2018, 08:33

phil.coutinho:

Since the moment I arrived in Liverpool , me and my family have been made to feel so welcome and have made so many friends.

On the pitch and off the pitch, we have experienced the beauty of this club and its fans. In turn, I hope I have delivered memories and moments that have brought happiness to the Liverpool supporters.

Moving to Liverpool, I knew the club’s greatness and history but what I did learn during my time was the unique heart and soul of the place. It has its own personality and character.

I leave Liverpool because Barcelona is a dream for me. Liverpool was a dream that I was fortunate enough to realise and I have given five years of my life to it. A career on the pitch only lasts for so long and to play for Barcelona as well as Liverpool is something I want to experience and enjoy while I am blessed enough to be able to do so.

I hope the supporters understand that choosing to experience something new is not about diminishing their importance to me or the club’s importance. Nothing will ever diminish that in my heart.

I wish Jürgen and the team nothing but joy and success for the rest of this season and beyond. This is an amazing team and they are getting better and better all the time.

There are too many people I want to thank, but I cannot name everyone individually.

To all the amazing club staff who have been part of my life in Liverpool - I will miss you. To the owners, whom have tried so hard to bring success, and to the football recruitment staff for showing faith in me to bring me here and rewarding me during that journey, and to my incredible teammates, past and present, who have helped me grow and improve as a player and a person, I would like to say thank you to you all. Anything I have achieved here would not have been possible without you.

And finally, to the most important people of Liverpool - the Liverpool supporters. I can never thank you enough for what you have given me during this time and no matter where I go in the world, for the rest of my life, I will always cherish Liverpool in my heart. You, the club and the city will always be a part of me.

You’ll Never Walk Alone.

Sretno.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mandraX » 09 jan 2018, 08:43

Hendo je napisao/la:Novi navijač Liverpula jutros je rođen.
Čestitke efendija. :salut:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 09 jan 2018, 13:06

Mohamed Salah is winning his race to be fit for Liverpool’s Premier League showdown with Manchester City this weekend.
Honigstein: "Jurgen Klopp passed on the message to Dortmund saying 'don't worry, we're not going to sell, so if Barcelona come to you for Dembele be assured that they have enough money to spend on him, and ask a lot of money for him.'"


:rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 09 jan 2018, 14:09

Sta nam je sa Salahom, jel igra za vikend? :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 09 jan 2018, 14:25

Iako Melissa kaze da se unbraceujemo :mrgreen: , ovaj novinar beINa je uporan
slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 09 jan 2018, 14:43

Kad sutra objave da ide i Salah :lol:
He has responded well to treatment, and as it stands is in line to be available at the weekend.
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... ssion=true
Evo i kompletan članak.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

AzorAhai
Postovi: 62
Pridružen/a: 28 dec 2017, 00:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la AzorAhai » 09 jan 2018, 14:43

Neka dovedu Goretzku, Lemara i Schmeichela i prodaja Coutinha i event. Cana moze padati u zaborav. Uz to Keita je vec potpisan tako da bi to bio odlican paket.

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 09 jan 2018, 14:52

Evo na twitwru raspravljam sa nekim francuzima o Fekiru, pa mi slali par video klipova njegovih iz ove sezone. Bas i ne pratim francusku ligu, ali po ovome sto oni pisu i ovome sto vidim, cini mi se da je on to sto nam treba.
Kreativan, jak na lopti, u duelu, zna podvaliti loptu, ima dobar udarac, jedina mana su mu zracni dueli, ali nije bas da je i Coutinho dobijao iste.
Nije bas da sam fan ovih klipova i da dajem ocjenu na osnovu njih, ali cova na terenu radi upravo ono sto je i Phillipe radio.
Uz Schmeichela i njega, bio bih siguran u top.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 09 jan 2018, 14:54

To njegovo "sutra" je danas.

Navodno, Mahrez prošao med. pregled u Dubaiu. :rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.