Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 09 jan 2018, 19:14

Ja bi vise volio da niko ne dođe bar cemo imati razloga da seremo, ozbiljno mislim bolje ne dovoditi sad neke igrace na silu kao sto je prethodno bio slucaj.
S druge strane znali su vjerovatno da coutinho ide vec odavno pa vjerujem da bi doveli zamjenu il krenuli u realizaciju vec. Vjerovatno je u LP cilj bio prolaz grupe i to je ispunjeno, e sad veliki je rizik napravljen u ligi, jedino bi nezgodno bilo da klopp opet podcijeni konkurenciju al cini mi se da se uozbiljio u zadnje vrijeme po tom pitanju.
O fekiru mnogi pisu kao o najboljoj zamjeni za coutinha koju liverpool moze privuci ali nisam vidio da igdje pise da postoji interes od strane kluba.
Meni nije izgledalo da liverpool zavisi samo od coutinha ove sezone ali ce se sigurno osjetiti njegov izostanak kod manea i salaha jer ce biti manje dobrih lopti u prostor, pratio sam oxa kad to pokušava nije to ni blizu a vjerujem da će on zauzeti coutinhovo mjesto u timu.
You are someone else I am still right here

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 09 jan 2018, 19:56

Ova sezona je jako bitna, jer je krajnje vrijeme da postanemo redovni u Ligi prvaka.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Sage
Postovi: 5343
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 09 jan 2018, 20:29

Ma ne moze gore nego kad je igro Jovanovic Konchesky Poulsen... klotz Ngog... Kyrgiakos...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 09 jan 2018, 20:37

Vladar visina ne treba u tu kategoriju, grk je klasa za njih.
Lane je najjaci... one majstorije protiv arsenala driblanje grcko rimskim stilom i bacanje na glavu su nesto najsmjesnije sto fudbal moze ponuditi.
You are someone else I am still right here

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 09 jan 2018, 21:18

YNWA je napisao/la:
ackeey je napisao/la:Evo Echo pise Da idemo po Bena Breretona iz Nottinghama...
Tako je samo ove U-21 dovoditi treba.
Takvi se kasnije mogu prodati.
Vala bas. Djeca nam se smiju moj Reufe...
Ono, slazem se s tom nekom politikom kupovine mladjih igraca, ali treba osim VVD jos poneki iskusaan i provjeren igrac. Ili se Ameri samo igraju FM-a.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ferdo » 10 jan 2018, 06:02

Ništa od Liverpoola ni ove godine uz ovu politiku. Ovdje nije Klopp kriv. Suarez, Sterling, Coutinho. Nije Klopp kriv za njih. Ali će logično na kraju sezone on dobit otkaz.

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 10 jan 2018, 08:00

Lezi Ferdo, spavaj. Valja mozak odmoriti.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

AzorAhai
Postovi: 62
Pridružen/a: 28 dec 2017, 00:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la AzorAhai » 10 jan 2018, 12:04

Citam jutros da je Klopp bacio udicu na Alejandra Gomeza, igra u Atalanti i najjaci im je igrac def. jedan od jacih u Serie A prosle sezone, a i ovu dominira. Moze ponuditi kreativnost u veznom redu, predobru pas igru i ima predobar sut, eksplozivan igrac i predobar tehnicar i sigurno bi bio predobro pojacanje za ne tako mnogo novca, mozda najbolje rjesenje u ovom trenutku..


Avatar
seadreds
Postovi: 186
Pridružen/a: 09 sep 2012, 09:26
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la seadreds » 10 jan 2018, 12:55

steta sto vec ima 29 godina

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 10 jan 2018, 13:51

po klipu mi djeluje kao momak koji previše "melja" loptu i stalno se zavlači u 2,3 igrača. Koliko bi to uspijevalo u engleskoj, i koliko bi godilo redsima, ne znam.
al je definitivno zanimljiv igrač

PS: U Arsenala je izgleda rasprodaja, zašto ne baciti udicu na Wilshera???
Stern des Südens

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 jan 2018, 16:02

Cuj Wilshere, pa bolje vratiti Shelveya :lol: Ici ce se sigurno na to da se plati Leipzigu pa sa se vec sada u januaru dovede Keita. Ako to ne upali cekat cemo do ljeta na transfere tipa Lemar ili Fekir.

Avatar
Sage
Postovi: 5343
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 10 jan 2018, 16:38

Ako niko ne dodje na AMF/CMF, (bez obzira na stil igre), mi smo propali ko zeton. Jedino neki pad 3 ekipe iz TOP4 il luda serija nas u smislu da Gini pocne davat po 2 gola i sl. Pa nas jedna povreda iz napadackog trojca unazadi a kamo li sad kad nema ni Coutinha.
Nadam se da Klopp zna sta radi. I da rade nesto van dosega bezobraznih novinara.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 jan 2018, 16:39

:

................. Mignolet ................
Gomez..Matip.VVD..Robertson
..........Can.........Wijnaldum.......
...Salah.........Firmino.......Mane....
...................Sturidge.....................

Mozda ovako istrcimo protiv Citya :mrgreen:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 jan 2018, 17:02

proFCB je napisao/la:po klipu mi djeluje kao momak koji previše "melja" loptu i stalno se zavlači u 2,3 igrača. Koliko bi to uspijevalo u engleskoj, i koliko bi godilo redsima, ne znam.
al je definitivno zanimljiv igrač

PS: U Arsenala je izgleda rasprodaja, zašto ne baciti udicu na Wilshera???
Nije on los uopste kad bi ga malo povrede zaobisle mogao bi ga klopp vratiti u zivot, ako je na sniženju ja bi ga doveo :D
You are someone else I am still right here

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 10 jan 2018, 18:03

OTNYS_YNWA je napisao/la:Cuj Wilshere, pa bolje vratiti Shelveya :lol: Ici ce se sigurno na to da se plati Leipzigu pa sa se vec sada u januaru dovede Keita. Ako to ne upali cekat cemo do ljeta na transfere tipa Lemar ili Fekir.
Nemoj Jacka podcjenjivati, realno momak svoj posao radi među najboljima u engleskoj. Što fera kaže samo da ga povrede zaobiđu, Klopp bi od njega napravio Mustanga!!!
Stern des Südens

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 10 jan 2018, 22:18

proFCB je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Cuj Wilshere, pa bolje vratiti Shelveya :lol: Ici ce se sigurno na to da se plati Leipzigu pa sa se vec sada u januaru dovede Keita. Ako to ne upali cekat cemo do ljeta na transfere tipa Lemar ili Fekir.
Nemoj Jacka podcjenjivati, realno momak svoj posao radi među najboljima u engleskoj. Što fera kaže samo da ga povrede zaobiđu, Klopp bi od njega napravio Mustanga!!!
Imamo mi vec jednog takvog.
Steta sto obojica imaju velike probleme sa povredama, jer da nemaju bili bi WC igraci.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 10 jan 2018, 23:48

BILD javlja da je RB spreman pustiti Keitu vec sad ako se dogovore oko cijene :D
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 jan 2018, 00:00

A Bascombe da planiraju dati Firminu nekakav ugovor koji bi ga zadrzao u klubu do kraja karijere sta god to znacilo.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 11 jan 2018, 00:09

mirgerr je napisao/la:BILD javlja da je RB spreman pustiti Keitu vec sad ako se dogovore oko cijene :D
A na ljeto bi došao za dž ili..?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
sve5
Postovi: 309
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sve5 » 11 jan 2018, 00:23

mirgerr je napisao/la:BILD javlja da je RB spreman pustiti Keitu vec sad ako se dogovore oko cijene :D
Spominje se dodatnih 15-ak miliona. Ne znam, ako je Klopp uvjeren da bi to znacilo da cemo izboriti LP sljedece sezone onda neka doplate. U protivnom bi dobro naje.bali..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.