Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 okt 2017, 18:46

fera je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Rodgerse vrati se, oprošteno ti je sve.


Ovo je odvratno, čitavu sezonu mi ne ličimo ni na šta :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Do nedavno sam se smijao kad procitam da raja piše da je rodgers bolji bio od kloppa sad vas sve vise razumijem.
Meni se cini da je klopp jos jedan u nizu trenera za koje je liverpool bio prevelik zalogaj i sumnjam da on tu moze bilo sta vise napraviti sad je samo pitanje koliko ce ga držati prije otkaza sto se mene tice nek ostane jos 5 godina ali sam vec siguran da on nikakvog napretka nece napraviti do kraja svoje karijere u liverpoolu. Za mene je jos ljetos prezaljen jer su se obistinile sve moje sumnje iz prethodnih sezona i lik je dokazao da nije normalan.
E sad sto se ti desava svakom treneru u liverpoolu? Mislim da je iz razloga jer u klubu ima previse nesposonih ljudi i skoro sve zapinje nista ne ide kako bi trebalo i nekako većina trenera nakon par sezona izgubi snagu. A konkurencija iz sezone u sezonu sve više napreduje. Mislim da kloppu jedna loša sezona nista ne znači on konta da ce naredna biti dobar a ovu je kao zrtvovao a ne razmišlja koliko to boli ljude kojima je stalo do liverpoola kojima taj klub nije samo posao.
Iz tog razloga sam uvijek za to da klub vodi neko ko ima bar neke emocije prema liverpoolu ko nece iz inata i tvrdoglavosti i da bi kao nesto dokazao unistiti još jednu sezonu... lik se smije dok mu tim prima golove... carru i gerrarda dovesti bolje bar kad je vec sve katastrofa da se bar uče ljudi nego ovaj koji je svame sezone sve lošiji
Iskreno ne smatram da je Brendan bolji od Kloppa, ali vala ako Klopp nastavi ovako, sam ce me ubijediti. Ovo je smijesno sta se desava klubu. Jednostavno klub odavno nema igrace sa pobjednickim mentalitetom, a to je i razlog sto je svaka sezoba ista. Ocekivanja navijaca prevelika zbog historije kluba, a trebutni igraci prosjek. Od trenutnih igraca u Liverpoolu, samo bi Mane i Cou mogli igrati u svakom vecem klubu, dok bi ostali bili stroga rezerva.
Rekoh maloprije, sa ovakvim pristupom, igrom, filozofijom... ja ne vidim kako se to moze pobijediti Huddersfield. A obzirom na ovakvu predstavu Lovrena za ocekivati je Klavana u startnih 11.
Zadnja izmjena: mirgerr, dana/u 22 okt 2017, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 okt 2017, 18:47

Kecko je napisao/la:Klopp ce dobiti otkaz jedino ako Liverpool zavrsi 17 ti. Bolje trenersko ime ne moze doci u Liverpool. Ostavite se Rodgersa,da valja cemu ne bi mrtvi Celtic trenirao.
Sto je najgore i on to zna i tako se i ponaša.
Meni ove sezone a posebno danas ni matip ne zaostaje puno za lovrenom, znam da nije lako igrati u paru sa debilom ali opet nema ni za njega opravdanja. Necu puno ove sezone da komentsrisem igrače posebno ne iz odbrane jer po meni je to apsolutno kloppova krivica.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 22 okt 2017, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 okt 2017, 18:50

Kecko je napisao/la:Klopp ce dobiti otkaz jedino ako Liverpool zavrsi 17 ti. Bolje trenersko ime ne moze doci u Liverpool. Ostavite se Rodgersa,da valja cemu ne bi mrtvi Celtic trenirao.
Klopp je i sam svjestan toga, i sto kaze @fera covjek se tako ponasa. Pa ja kad sam procitao da je to izjavio nedavno na konferenciji... pa pao mi je covjek u ocima. Reci mirne glave da ne vidis boljeg od sebe je toliko egoisticno da je to fuj.
Zadnja izmjena: mirgerr, dana/u 22 okt 2017, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 22 okt 2017, 18:51

Ne treba bolje trenersko ime, nego bolji trener - manager.

Klopp je pročitan, a I sam sebi u kontru ide s odlukama. Očekujem da ćemo sljedeće godine u ovo vrijeme gledati nekog drugog s istim isprikama - treba vremena, ekipa nije uigrana i sve ostale gluposti.

Sve isto do promjene vlasnika, a to je najgori scenario za klub.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 18:54

Postali smo prava smijurija.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 18:55

Pa kad vidis kakve igrace imamo i koliko prevara u prvih 11,a tek na klupi onda skontas da je 4.mjesto prosle godine cudo.
Nemamo ni lidera na sredini terena,kad vidim kapitensku na Hendersonu ospem se sav. Da je kako treba,taj bi se u Wimbledonu borio za prvih 11.
Odbrana je vec tragedija. Kad skontas da je ovakav Minjole najbolji igrac odbrane sve ti je jasno. Matip nista bolji od uhljupa Lovrena nije,pa nije dzaba dzaba dosao. Da je valjo u Bayern bi ha ya.
Moreno?pa jel me zayebavas,nakon katastrofanle prve sezone,nakon loseg uvoda u proslu sezonu on i dalje ima mjesta pa koji qrac,vracaj Milnera tu bar je odbrameno osvjesten i nije glup.

Firmino? Taj covjek nema prirodnu poziciju. On nikad nece prebaciti 15 golova u ligi,a a ako hoces da se boris za titulu napadac ti treba,kao sto ga ima svaki od konkurenata.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 22 okt 2017, 19:00

Kecko je napisao/la:Pa kad vidis kakve igrace imamo i koliko prevara u prvih 11,a tek na klupi onda skontas da je 4.mjesto prosle godine cudo.
Nemamo ni lidera na sredini terena,kad vidim kapitensku na Hendersonu ospem se sav. Da je kako treba,taj bi se u Wimbledonu borio za prvih 11.
Odbrana je vec tragedija. Kad skontas da je ovakav Minjole najbolji igrac odbrane sve ti je jasno. Matip nista bolji od uhljupa Lovrena nije,pa nije dzaba dzaba dosao. Da je valjo u Bayern bi ha ya.
Moreno?pa jel me zayebavas,nakon katastrofanle prve sezone,nakon loseg uvoda u proslu sezonu on i dalje ima mjesta pa koji qrac,vracaj Milnera tu bar je odbrameno osvjesten i nije glup.

Firmino? Taj covjek nema prirodnu poziciju. On nikad nece prebaciti 15 golova u ligi,a a ako hoces da se boris za titulu napadac ti treba,kao sto ga ima svaki od konkurenata.
I ko je kriv za sve to?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 19:01

Pa ne branim ja Kloppa,ima i njegove krivice logicno,ali fazon je da Liverpool nije najpozeljnija destinacija za bolje igrace,niti kao klub niti kao grad.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 22 okt 2017, 19:10

Sve dok je klub (čitaj vlasnici) stava da se dobar rezultat može i treba ostvariti postepenim razvojem ovo je ono što će navijači i dobiti. Klopp možda jeste arogantan ali ta izjava svakako stoji. Ko će od iole uspješnijih, dokazanih trenerskih imena preuzeti klub koji bi da je u top4 al eto da se ne troši puno. Sve to pored dvije-tri ekipe kojima se yebe za količinu novca koji će istresti što na igrače što na trenere, skaute, doktore ma sve. Kao da bi Mourinho (koliko god ga mrzili, čovjek iza sebe ima bolje rezultate od svakog trenera liverpula u eri Premijer Lige) došao u Liverpool s takvom filozofijom. Ili Guardiola koji se trenutno igra sa City-em, klupa mu vrijedi kao kompletna postava većine klubova lige.

Promjena vlasnika, valjda ona na bolje, jer lošije teško da može bi donijela novu krv, jer svi igraju za pare, šuplja je priča i emocije i sve. Takvih i da nađeš, imaćeš 2 maksimalno u timu. Klub koji pravi igrače i stepenica je za klubove koji su na vrhu nikada neće ostvariti rezultat. Imali Torresa - otišao, Suareza - otišao, Sterlinga kao možda i najperspektivnijeg igrača u tom trenutku - otišao, evo i Cou hoće da ide a ni Maneu ni Salahu neće biti svejedno. Jer šta imaju Senegalac, Brazilac i Egipćanin trpiti debilizam svojih gazdi kad fino mogu otići u historiju kao igrači koji su se naosvajali titula sa Barcom, Realom, Cityem, you name it. Ovamo imaju lojalnost i manju platu. Težak izbor, strašno težak

Da nije toliko tvrdoglav, bio bi idealno rješenje za svaki klub, ali ta priča ne pije vode, jer da su babi fuckin muda...

Na kraju veliko ****, vremenom sam prestao se ozbiljnije i nervirati jer mi je nevjerovatno da ljudi koji čitav život provedu uz fudbal, igrajući ga, prateći ga, analizirajući ga, ne vide da se odbrana ozbiljnog tima ne može praviti od ovih govana. I kao šlag na tortu staviti Emre Cana na desnog beka. Igrajući po krilima bez centaršuta, a i kad se centrira u špicu je Firmino, jer je Benteke prodan zbog toga što se ne uklapa u filozofiju. Koju?
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
StevieG8
Postovi: 13405
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 22 okt 2017, 19:13

Moglo bi i gore, barem nismo Everton :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 22 okt 2017, 19:14

Kecko je napisao/la:Pa ne branim ja Kloppa,ima i njegove krivice logicno,ali fazon je da Liverpool nije najpozeljnija destinacija za bolje igrace,niti kao klub niti kao grad.
Zato VVD odbi Chelsea i City jer zeli kod nas.
Ovo sto se trenutno desava je samo krivica svabe, tu je dvije godine, a ekipa izgleda isto onako kako je izgledala kad je dosao, pa samo debil ne vidi da je na golu drvo, da **** jordan henderson ne moze biti kapiten i zadnji vezni, tacnije ne moze biti nista, da to treba otjerati, da **** klaun nije napadac, i da to treba otjerati.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 19:20

Nakon ove sage oko golmana, mislim da je najbolje da Ward stane medju stative. Kvalitetniji je i od Mignoleta i Kariusa.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 19:22

Normalno da nije kvalitetniji. Da jest ne bi do svoje 24. branio u nizim ligama.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 okt 2017, 19:33

Kecko je napisao/la:Normalno da nije kvalitetniji. Da jest ne bi do svoje 24. branio u nizim ligama.
Koji su to engleski golmani poceli braniti prije 22 u boljim timovima.... ne kazem da je bolji niti sam mu fan al citam danas svakog poglapas a nigdje nikakvog argumenta da stoji...
Igraci ne valjaju pa to mi dugo govorimo al klopp je taj koji misli da ima vrhunski tim na raspolaganju kojeg ne moze unaprijediti niti jedan igrac koji je dostupan na trzistu...
Jedino smjesnije bi bilo da neko dođe i da kaže da je i za ovo danas kriv sudija.
You are someone else I am still right here

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 19:36

fera je napisao/la:
Kecko je napisao/la:Normalno da nije kvalitetniji. Da jest ne bi do svoje 24. branio u nizim ligama.
Koji su to engleski golmani poceli braniti prije 22 u boljim timovima.... ne kazem da je bolji niti sam mu fan al citam danas svakog poglapas a nigdje nikakvog argumenta da stoji...
Igraci ne valjaju pa to mi dugo govorimo al klopp je taj koji misli da ima vrhunski tim na raspolaganju kojeg ne moze unaprijediti niti jedan igrac koji je dostupan na trzistu...
Jedino smjesnije bi bilo da neko dođe i da kaže da je i za ovo danas kriv sudija.
Butland,Pikford? Hoces jos da nabrajam,cuj nema engleskih golmana. Pikford i Butland su mladji a Oliver Kahn su za tog Warda.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 okt 2017, 19:54

Kecko je napisao/la:
fera je napisao/la:
Kecko je napisao/la:Normalno da nije kvalitetniji. Da jest ne bi do svoje 24. branio u nizim ligama.
Koji su to engleski golmani poceli braniti prije 22 u boljim timovima.... ne kazem da je bolji niti sam mu fan al citam danas svakog poglapas a nigdje nikakvog argumenta da stoji...
Igraci ne valjaju pa to mi dugo govorimo al klopp je taj koji misli da ima vrhunski tim na raspolaganju kojeg ne moze unaprijediti niti jedan igrac koji je dostupan na trzistu...
Jedino smjesnije bi bilo da neko dođe i da kaže da je i za ovo danas kriv sudija.
Butland,Pikford? Hoces jos da nabrajam,cuj nema engleskih golmana. Pikford i Butland su mladji a Oliver Kahn su za tog Warda.
Pa obojica su prakticno od prosle sezonu dvije tek u premiershipu... do tad su i oni bili po nizim ligama. Ni ja ne mislim da je ward neki golman i naravno da su obojica ovih koje si spomenuo bolji od njega al kad kažeš nesto tako za golmana zapitam se koliko uopste znas o fudbalu pa golman je mozda i jedina pozicija gdje godine nisu bitne...
Zadnja izmjena: fera, dana/u 22 okt 2017, 19:55, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13405
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 22 okt 2017, 19:54

Izgleda da ce se hashtag WeGoAgain vratiti u modu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sombrero » 22 okt 2017, 20:05

Ma vama treba boljih 5 igrača u odbrani(4+ golman), ovo naprijed je OK...
i City je bio kanta dok nije kupio odbranu...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 20:23

Ali neeeeema kvalitetnih igraca na trzistu, shvati :lol: Svi smo mi osim Svabe znali da Moreno ne moze nastaviti lijevo, da su Lovren pa i donekle Matip propuh ( mozda bi pored nekog izgledao bolji ), da Clyne nije nepovrjediv i tesko da moze par sezona iznijeti bez ikakve povrede i sl. i onda se dovede samo Robertson ( Nemam pojma sto, nidje co'eka ). Klopp sada lagano podlijeze veliko pritisku, i sreca pa smo dobili Maribor u grupi jer bi se i tamo propisno obrukali. Bolje da su Mariboru dali 3, a jos par golova sacuvali za Pjetlice koje smo do sada redovno cerupali, ali nekad bilo.. Postajemo lagano kanta za nabijanje, psihicki efekat Kloppa prestao djelovati.

Avatar
Sage
Postovi: 5331
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 22 okt 2017, 21:07

Klopp out, recimo Ancelotti In... FSG out, Made in China In!

Ne vidim drugo rjesenje. Ako ostanemo pri prvom, top 12 uspjeh.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 11 gostiju.