Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 maj 2017, 18:57

:ljepota: :bow:


Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 maj 2017, 02:35

Dirk Kujt.
Kocka je bačena

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 16 maj 2017, 12:35

Svaka cast Dirku, sa 35 godina nositi tim do titule mogu samo igracine.

Sky izabrao gol Emrea za najbolji u sezoni :problem:


slika

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 16 maj 2017, 12:44

Virgil je najveća želja za ovo ljeto, od svih pojačanja to bi bilo najjače i po meni prioritet. Osim što bi odbrana bila 2 puta jača i stabilnija, zakinuli bi i konkurenciju koja također nudi kintu za ovog igrača. Nadam se da tako razmišljaju i u upravi i da će sve uraditi da ga dovedu ma koliko god filijala tražila, očekujem i tu prednost u pregovorima s obzirom da je tradicija trgovanja sa Sotonom na strani Liverpoola.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 maj 2017, 12:50

Ali meni nikako nije jasno zašto nisu krenuli po Kolašinca. Treba nam lijevi bek a još dolazi besplatno, ali eto. Ko zna, možda je Klop pokušao pa on nije htio ili je ponuda Arsenala bila bolja.
Sturidga bih volio u timu i da se takmiči sa Firminom za prvu poziciju napadača. Jest da me nervira što je sebičan i ne igra za tim i što je povrijeđen ali čovjek jednostavno ima osjećaj za go.
Očito da će Coutnho naredne sezone igrati u vezi, na to Klop najviše i potencira nakon West Hama, ali me onda zanima koga će dovesti na lijevo krilo?
Kojim sve igračima ističe ugovor na kraju sezone kod nas?
Kocka je bačena

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 16 maj 2017, 17:04

Amsterdam1312 je napisao/la:Virgil je najveća želja za ovo ljeto, od svih pojačanja to bi bilo najjače i po meni prioritet. Osim što bi odbrana bila 2 puta jača i stabilnija, zakinuli bi i konkurenciju koja također nudi kintu za ovog igrača. Nadam se da tako razmišljaju i u upravi i da će sve uraditi da ga dovedu ma koliko god filijala tražila, očekujem i tu prednost u pregovorima s obzirom da je tradicija trgovanja sa Sotonom na strani Liverpoola.
Slazem se , mi boljeg stopera dovesti ne mozemo. TUga je da Everton koji ima 12 bodova manje prima manje golova od nas. Mingoleta se ove sezone nama sta vise kriviti, ja ne znam da je i jedan fatalni kiks napravio. Stoper i lijevi bek, pa onda sve ostalo.

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 16 maj 2017, 18:06

Hendo je napisao/la:Ali meni nikako nije jasno zašto nisu krenuli po Kolašinca. Treba nam lijevi bek a još dolazi besplatno, ali eto. Ko zna, možda je Klop pokušao pa on nije htio ili je ponuda Arsenala bila bolja.
Zato što je Andrew Robertson iz Hulla bolja opcija. :mrgreen: I skuplja.
Ipak dečko ima iskustvo igranja u PL. :lol:

Ne sviđa mi se ovo nikako, opet je prisutna politika dovođenja nekih precijenjenih igrača iz PL. Zar je problem raditi nešto a la Dortmund i dovesti igrača tipa Guerreira. Francuska prepuna talenata, ali eto, bolje je dovesti dva iz Hulla (da, povezuje se i Maguire iz ovog tima).

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 16 maj 2017, 21:05

Nije uopšte dogovoren transfer Robertsona, a o ovom stoperu da ne trošim tipke.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 16 maj 2017, 21:14

Ma bježi to sve iz EPL-a je fukareština pogotovo ti iz nekih Hullova, Watforda i Albiona, to treba foldati odmah.

Ono što je sigurno je da će se na osnovu pojačanja na ljeto već znati ambicije kluba za narednu sezonu.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 16 maj 2017, 21:18

Ja sam siguran da se takvi igrači spominju samo kao back-upovi i ništa više.
Pa najavili su 200 miliona valjda, tako da vjerujem u provjerena pojačanja na ljeto. Zabrinjavajuće jeste što se još niko tako dobar (izuzev Van Dijka) ne dovodi u vezu s nama, ali možda to i nije loše.
You'll never walk alone.

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 17 maj 2017, 17:05

Hendo je napisao/la:Ali meni nikako nije jasno zašto nisu krenuli po Kolašinca. Treba nam lijevi bek a još dolazi besplatno, ali eto. Ko zna, možda je Klop pokušao pa on nije htio ili je ponuda Arsenala bila bolja.
Sturidga bih volio u timu i da se takmiči sa Firminom za prvu poziciju napadača. Jest da me nervira što je sebičan i ne igra za tim i što je povrijeđen ali čovjek jednostavno ima osjećaj za go.
Očito da će Coutnho naredne sezone igrati u vezi, na to Klop najviše i potencira nakon West Hama, ali me onda zanima koga će dovesti na lijevo krilo?
Kojim sve igračima ističe ugovor na kraju sezone kod nas?
Lucas Moura jedan jedan jedini,ovo ljeto ga moraju dovest ispao je iz prvih 11 u PSGu. Cou i Firmino moraju reagovat
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 18 maj 2017, 12:50

Ma necemo mi nikog ni dovesti, mozda samo lijevog beka. Kad se svi oporave bice "Imamo tim, Boze zdravlja"

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 18 maj 2017, 19:16

Trenutni roster se baš mora ojačati, ali...
Sve je u vlasničkim rukama (kao što je bilo i prethodnih sezona), tako da... :shifty:
Moram priznati da jedva čekam naredni meč i da vidim da li će ovi što trenutno imamo na raspolaganju još jednom zabrljati i pokazati onaj dokazani luzerski mentalitet koji posjeduju :)
Joint_fc

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 19 maj 2017, 08:14

Ne da će dobiti polumrtvi Boro nego se pokakiti po njemu, svjesni su da im to donosi plasman u toliko željenu LP i većina njih to takmičenje nije igrala tako mnogo, neki nikako tako da kod kuće izlaze na teren i imaju za protivnika nokautirani raspali Boro, treba da se pokenjaju po njima kao po čekićarima i sa stilom da se plasiraju. Sve i da chokaju ostali tu je Cou tako da nema beda :kafa:

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 maj 2017, 09:40

Uvijek kada smo mislili da znamo igrati fudbala, desilo se upravo suprotno. Zato, ništa nije sigurno dok sudija ne odsvira kraj.
Lakše izlazimo na kraj sa protivnikom u gostima nego kući.
Kocka je bačena

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 19 maj 2017, 11:18

Završit ćemo četvrti i onda u play-offu naletiti na nekog ko je bolji od nas i ispasti iz Lige prvaka.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 maj 2017, 11:50

kumkalesic je napisao/la:Trenutni roster se baš mora ojačati, ali...
Sve je u vlasničkim rukama (kao što je bilo i prethodnih sezona), tako da... :shifty:
Moram priznati da jedva čekam naredni meč i da vidim da li će ovi što trenutno imamo na raspolaganju još jednom zabrljati i pokazati onaj dokazani luzerski mentalitet koji posjeduju :)
Ja se nadam da ce na ljeto pokusati prodati klub jer dok su onj tu liverpoolu nema napretka, evo kad sa kloppom nije napravljeno nista posebno jer ona rodgersova i suarezova sezona kad je gerrard upropastio tituku je puno bolja od svega sto je klopp napravio... mislim da je i njemu naredna sezona biti ili ne biti.... da li ce se i on prikljuciti rodgersu na listi najgorih trenera i hisftoriji kluba koji za 3 godune nisu nista mogli osvojiti s liverpoolom...
Dalglish dođe na kratko i osvoji trofej za cas... a sad se pravi situacija da treba biti sretan jer ce se mozda izboriti 4. Mjesto
You are someone else I am still right here

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 19 maj 2017, 12:02

fera je napisao/la:
kumkalesic je napisao/la:Trenutni roster se baš mora ojačati, ali...
Sve je u vlasničkim rukama (kao što je bilo i prethodnih sezona), tako da... :shifty:
Moram priznati da jedva čekam naredni meč i da vidim da li će ovi što trenutno imamo na raspolaganju još jednom zabrljati i pokazati onaj dokazani luzerski mentalitet koji posjeduju :)
Ja se nadam da ce na ljeto pokusati prodati klub jer dok su onj tu liverpoolu nema napretka, evo kad sa kloppom nije napravljeno nista posebno jer ona rodgersova i suarezova sezona kad je gerrard upropastio tituku je puno bolja od svega sto je klopp napravio... mislim da je i njemu naredna sezona biti ili ne biti.... da li ce se i on prikljuciti rodgersu na listi najgorih trenera i hisftoriji kluba koji za 3 godune nisu nista mogli osvojiti s liverpoolom...
Dalglish dođe na kratko i osvoji trofej za cas... a sad se pravi situacija da treba biti sretan jer ce se mozda izboriti 4. Mjesto
Klopp nije mađioničar prije svega, jednostavno čovjek izvlači maximum maximuma u ovom trenutku s ovim s čim raspolaže. Ne vadi on pare iz džepa za pojačanja. ;) Druga stvar trendovi su se promijenili i danas svi nenormalno ulažu novac pogotovo top ekipe, neki koji su posrnuli daju šakom i kapom za pojačanja kako bi se vratili u sami vrh dok Liverpool i dalje pokušava na stari način, doduše u ovom segmentu i Klopp ima malo utjecaja jer u karijeri nikad nije volio da poseže za trendovima i baca pare međutim ja sam naslutio da je svima jasno i vlasnicima i njemu da ovako ne ide i da na ljeto slijedi rekord što se tiče kupovanja u Liverpoolu.

Što se tiče ove zadnje rečenice to je surova realnost da se ekipa zadovoljava 4. mjestom koje vodi u LP i što je bio realan cilj ove sezone. Po pojačanjima smo vidjeli da ambicije kluba nisu da jurišaju na titulu i na svašta nešto. Iz kupova su ispali hladno što se meni nije sviđalo ali roster je katastrofalan bio, a osim toga koliko samo utakmica bez Manea, Coutinha, Lallane, Hendersona, Sturridgea itd. najbolji igrači ekipe. Treba to sve uzeti u obzir i reći realno ukoliko dobiju zadnju tekmu i konačno zabetoniraju tu 4 poziciju da će to biti uspjeh i ispunjen cilj.

Naredne sezone već nema pardona i isprika. Transfer rok treba da bude brutalan i da se pokažu ambicije kluba, da se krene na sami vrh najjače što se može jer to navijači i simpatizeri ovog kluba zaslužuju.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 maj 2017, 12:35

Kada Klop dobije otkaz biće kao i kod Beniteza i Rodgersa, htjeli smo ovoga ali nam zafalilo par miliona i doveli drugog.
Kocka je bačena

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 maj 2017, 13:07

@Amsterdam znam ja da klopp nije mađioničar i hajd kad dođe neko sa strane pa me ne konta al evo vidim da me ni vi ne razmijete... znam ja da nije do kloppa sve mogao si vidjeti da spominjem i ostale trenere koji su vodili klub od kad je fsg tu... i evo kad gledaš sve te trenere sad realno klopp je uvjerljivo najvece ime među njima a po rezultatima za sada king kenny ima trofej, rodgers je zamalo osvojio ligu i zabilježio najbolji plasman jos od benitezovog vremena na tabeli dok klopp ni u ligi ni u kupovima za sada se ne moze pohvaliti tim uspijesima. E sad ako uzmes kao cinjenicu da je klopp sjajan trener sta ostaje nego da su vlasnici problem? E to sam htio da kažem i u proslom postu.
E sad sto ja zamjeram kloppu je bas sto je pogodan za fsg iz razloga jer nije trener koji troši pare na transfere, poštujem ja da je to njegov stil i da zeli rsditi na drugi način ali bojim se da je promašio ligu totalno jer u engleskoj pored timova koji ce svaki problem rijesiti novcem nece moci napraviti nikakav uspijeh ako ovako nastavi.
Svako skoro ljeto ide prica o velikim transferima i pojačanjima a ja vam evo garantujem da jedino veliki transfer moze da se desi kao i obicno a to je da ode neko od najboljih igraca (coutinho)...
Ne znam stvarno ne vjerujem u tu pricu... u ostalom zar ne bi bilo bolje da su se dovodili igraci u ova prethodna 3 prelazna roka postepeno pa da se i ekipa pojacava na vrijeme i da se ti igraci uklope u tim na vrijeme a ne pred jako tesku sezonu dovesti gomilu igraca i dok ih uigras i uklopis u sistem pkla sezone prođe... pa onda da ne pricam o tome sta bi bilo da promakne to 4. mjesto znaci onda citava ta prica o pojačanjima opet pada u vodu.
Kloppu svaka cast ali evo i ta prica o treningu kao alternativi transferima pa evo glupo mi je reci kojeg je on u liverpoolu igracs napravio na treningu jer znam da je to dugotrajan proces i onda se zapitam koliko oni to dugoročno planiraju jer za 4-5 godina bi tek mogli nešto očekivati ako ce se transferi zanemariti do tad i da dok ti proizvedes par igraca ovi bolji sto si vec imao ce ti otici jer igrači danas ne cekaju ni uspijeh ni novce kad ponuda ima na sve strane. A ja sam zadovoljan vecinom igraca koje je doveo i zao mi je sto ima tu neku averziju prema transferima.
Nebitno koje ce se mjesto zauzeti na kraju sezone nek zadrže coutinha na ljeto i svaka im cast.
@hendo ne volim rafu ali koliko se sjecam on se zalio i dok je bio trener kad mu nisu dali pare za transfere a kloppa nisam ni jednom čuo da je rekao nesto tako nego je uvijek neka prica tipa ne trebaju nam transferi
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.