Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 14 jan 2018, 20:43

Znaci raskivali smo ih...cijelu tekmu. Kod 2 1 sam sutno flasicu od bebe pod devedesetku(vrata od kuhinje), kod 3 1 medu malog itd. Ona tri gola su vise pala jer su svi bili u fazonu presinga i razmisljali samo o napadu :mrgreen: . Uglavnom je samopouzdanje do neba skocilo svima. Ovaj tim ce mljeti jos bolje kad dodje Keita.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 14 jan 2018, 20:58

Koja furka je ovo oko Clynea, jel stvarno šmrko kokain i da li je uhapsen kako se pisalo? Meni je sve oko njega cudno, covjek ko da je ispario, prvo je trebao ici na operaciju, pa onda nije, vamo tamo, nema odredjen datum povratka. Ima li ko upuceniji, Gaston?
Interesuje me ovo sve, jer imam osjecaj da bi povratkom Clyne mali Gomez isao na stopera sa VVD i da bi to bio prvi izbor.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16426
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 14 jan 2018, 20:59

Sage je napisao/la:Znaci raskivali smo ih...cijelu tekmu. Kod 2 1 sam sutno flasicu od bebe pod devedesetku(vrata od kuhinje), kod 3 1 medu malog itd. Ona tri gola su vise pala jer su svi bili u fazonu presinga i razmisljali samo o napadu :mrgreen: . Uglavnom je samopouzdanje do neba skocilo svima. Ovaj tim ce mljeti jos bolje kad dodje Keita.
Sreća pa je beba bila daleko od tebe. :urnebes:


Niko od vjerodostojnijih ništa nije pisao o Clyne-u već dugo vremena a novinari prestali i postavljati pitanja o njemu.
Još uvijek je sve samo puko nagađanje, ali da je čudno- čudno je.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 14 jan 2018, 21:12

Ako je istina to da su mu našli drogu čudi me da nisu odma objavili :think: Možda mu pokušavaju spasit karijeru tako što će mu samo dati otkaz bez da kažu pravi razlog, jer ipak momak je mlad i šteta da mu čitava karijera propadne zbog jedne greške

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 14 jan 2018, 21:12

Vidim spominje se Alexis,postoji li imalo sanse da dodje jel zna ko?

Glupost je davat brdo love za dolazak Keite sad,do 10 mil inekako preko nikako,radje vratit Susa da igra u vezi + ima pravo nastupa u LP
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 14 jan 2018, 21:16

Nema sanse za Alexisa (citaj ; sedmicna primanja oko 350 milja) a jos manje za Susa. Mislim da nece biti novih pojacanja ovaj rok. Tim vise zbog danasnjeg rezultata a i valjda su nesto naucili od prethodnih panic buya. Jos ako mlatnu Labudove u ponedjeljak , gurace ovo Klopp sto ima do kraja.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13175
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 14 jan 2018, 21:19

Alexis ima 29 godina i sigurno je svjestan da ima jos samo par sezona koje ce odigrati na vrhunskom nivou tako da ce on traziti ogromne novce nema sanse da nasi to plate.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 14 jan 2018, 21:42

Fakat cudno u vezi Klajna, malo sam guglao, nema skoro nista o njemu napisano u proteklih mjesec dana. Frajer kao da je nestao. :hmmmmm:

A mogao bi dosta rasterititi Salaha, znacajno ojacati ofanzivni potencijal desne strane.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 14 jan 2018, 21:46

gaston je napisao/la:
Sage je napisao/la:Znaci raskivali smo ih...cijelu tekmu. Kod 2 1 sam sutno flasicu od bebe pod devedesetku(vrata od kuhinje), kod 3 1 medu malog itd. Ona tri gola su vise pala jer su svi bili u fazonu presinga i razmisljali samo o napadu :mrgreen: . Uglavnom je samopouzdanje do neba skocilo svima. Ovaj tim ce mljeti jos bolje kad dodje Keita.
Sreća pa je beba bila daleko od tebe. :urnebes:


Niko od vjerodostojnijih ništa nije pisao o Clyne-u već dugo vremena a novinari prestali i postavljati pitanja o njemu.
Još uvijek je sve samo puko nagađanje, ali da je čudno- čudno je.
Sreca pa su stali s golovima posutao bi on sve redom :mrgreen:
Sta god da je za clyne ako nije nikog ubio il nesto tako ja se nadam da ce ostati igrac liverpoola.
Sto se trenutne forme i igre tice pojacanja ne trebaju al opet s druge strane liverpool je u januaru doveo suareza, coutinha i sturridgea nisu sve promasaji bili. Za razliku od ljetos svejedno mi je sto se transfera tice nek rade kako hoce.
You are someone else I am still right here

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 14 jan 2018, 21:47

Kad je bio onaj problem sa Sakhom i tabletama za mršavljenje odma su objavili a vamo za kokain šute :rol:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16426
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 14 jan 2018, 21:58

Klopp rekao da je Karius novi br. 1 u Liverpoolu.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 14 jan 2018, 22:02

gaston je napisao/la:
Sage je napisao/la:Znaci raskivali smo ih...cijelu tekmu. Kod 2 1 sam sutno flasicu od bebe pod devedesetku(vrata od kuhinje), kod 3 1 medu malog itd. Ona tri gola su vise pala jer su svi bili u fazonu presinga i razmisljali samo o napadu :mrgreen: . Uglavnom je samopouzdanje do neba skocilo svima. Ovaj tim ce mljeti jos bolje kad dodje Keita.
Sreća pa je beba bila daleko od tebe. :urnebes:


Niko od vjerodostojnijih ništa nije pisao o Clyne-u već dugo vremena a novinari prestali i postavljati pitanja o njemu.
Još uvijek je sve samo puko nagađanje, ali da je čudno- čudno je.
Ma zena i djeca su bili na drugim zadacima(kod punice) :mrgreen: ... mada sam meni se cini slomio nogicu od taburea :urnebes: .
Clyne...ne znam..i zaboravio sam na tog covjeka. Ne znam to za heroin, moze biti patka, novinarska jel, al meni se cini da je on furo te Gangsta Nigga Thug fazone.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12649
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 14 jan 2018, 22:10

gaston je napisao/la:Klopp rekao da je Karius novi br. 1 u Liverpoolu.
Mignolet je imao svojih prilika, moze se i ovom dati doprinos kraja ove sezone.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 14 jan 2018, 22:31

Finn je napisao/la:Firmino je idealan za ovakav Liverpool. Da dodje neki drugi, klasicni napadac, garantujem da se ne bi uklopio, kakva god klasa bio. Ovakav sistem je jednostavno pun pogodak i za njega i za samu igru.

Mec manje-vise standardan. Bez obzira sto je protivnik Guardiola i famozni City, sve je ovo normalno. Samo treba nastaviti protiv manjih onako kao protiv Burnleya, tj. da prosjecnim partijama osvajamo bodove. Ne uvijek, ali znatno povecati procenat u odnosu na prethodne sezone. To je osobina velikih timova.

I da, koliko mi je drago radi Oxa i onih komentara Arsenalovih navijaca (ne ovih sa foruma, to i ne pratim). Zna decko lopte, samo je bio zarobljen na Emiratesu. Sve je bolji.
Prvi pasus ti je savrsen. Nisam zaljubljenik u Bobyjevu igru, ali mi uopste ne pada na pamet nijedan napadac koji bi se bolje uklopio u ovu igru i koji bi vise dao ekipi.
Ox me uopste nije iznenadio, tehnicki je dobar, brz svakako i ocito da posjeduje odredjen stepen fudbalske inteligencije, natprosjecan dakako.
Robertson? Nemam rijeci, stvarno. Bio sam skeptican kad je on u pitanju, ali me momak iz utakmice u utakmicu pozitivno iznnenadjuje. Svaka cast.
Jos nesto, ne zaboravite, falio nam je Clyne i VVD. Sa njima bi ovo 4-1 zavrsilo, ubijedjen sam.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 14 jan 2018, 23:36

po meni je ovo jedan od najboljih Liverpoola odkad ih pratim ,ovakav dominatan nogomet,plus pregrst prilika odavno nisam gledo,bez coutinha se moze uhvatit top 4 i cetrifinale lp,kad bi dosla ta zamjena ,taj veznjak tipa Gotze Reus,Draxler ( neznam sto Klopp ne proba sa njima ) bila bi to sigurna lp ove sezone i veliki domet u lp plus trofej EPl sljedece sezone ,ona sezona 2013-14 je bila briljatna ,ali tad nisi imo neku konkurenciju,Chelsea **** sa Mourinhom,City nista posebno sa Pellegrinijem,United i Moyes.,neznam sta je samo bilo s politokom kluba izmedu 2011 i 2013,i onim nebuloznim pojacanjima Ngog,koncesky ,Caroll itd..

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 14 jan 2018, 23:47

KpbKaka22 je napisao/la:po meni je ovo jedan od najboljih Liverpoola odkad ih pratim ,ovakav dominatan nogomet,plus pregrst prilika odavno nisam gledo,bez coutinha se moze uhvatit top 4 i cetrifinale lp,kad bi dosla ta zamjena ,taj veznjak tipa Gotze Reus,Draxler ( neznam sto Klopp ne proba sa njima ) bila bi to sigurna lp ove sezone i veliki domet u lp plus trofej EPl sljedece sezone ,ona sezona 2013-14 je bila briljatna ,ali tad nisi imo neku konkurenciju,Chelsea **** sa Mourinhom,City nista posebno sa Pellegrinijem,United i Moyes.,neznam sta je samo bilo s politokom kluba izmedu 2011 i 2013,i onim nebuloznim pojacanjima Ngog,koncesky ,Caroll itd..
Ako me sjećanje dobro služi Klopp je valjda pokušao dovest Gecea ali je on odlučio da ide u Dortmund, za Reusa nema šanse dok je Draxler dosta realniji jer mu je došlo dosta konkurencije :D

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 14 jan 2018, 23:51

City nista posebno sa Pellegrinijem = najbolji napad lige ikad
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 14 jan 2018, 23:55

Je li nam promaklo ovo?

OFFICIAL: Naby #Keïta will remain an #RBLeipzig player until 30th June 2018. We wish to put the speculation about a January move to @LFC to bed.
Stern des Südens

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 15 jan 2018, 01:10

Sa Clyneom i Dijkom imamo stvarno predobru ekipu.
Gomez previše ispada, reakcija Lovrena kod zadnjeg gola je smiješna. Prvo ga Sane otresa, onda očajno ispada kod centaršuta.
Robertson je nevjerovatan, al fakat. Više putam gledam njegov sprint i ne dijelim baš mišljenje sa sudijom da je ono bio faul, blag je to dodir bio, pomoćni nije ništa pokazao, ali glavni je svirao.
Can doktorski, mislio sam da neću ovo nikad reći, ali volio bih da ostane kod nas.
Wijnaldum veliki borac na terenu, ali nedo Bog da nam ofanziva od njega zavisi. Koliko je očajan u donošenju odluka pred protivničkim golom, strašno.
Ox je sve bolji i bolji i bit će pravo pojačanje.
Salah je bio dobro čuvan danas, ali opet je par puta pobjegao majstorski. Kako mu malo fali da dođe u priliku.
Firmino je meni najdraži igrač Liverpoola u zadnje vrijeme. Njegova požrtvovanost je neprocjenjive vrijednosti za klub, mnogo trči, jak presing vrši.
Mane je opet u nekim situacija mogao puno bolje, npr. asistirat kod one stative Canu.
Nije mi drago što nam je Karius prvi golman odsad, jer nije ništa bolji od Mignoleta, s tim da Mignolet zna braniti penale. Nadam se da Klopp ide po novog golmana na ljeto.
You'll never walk alone.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 15 jan 2018, 01:17

artemis77 je napisao/la:City nista posebno sa Pellegrinijem = najbolji napad lige ikad

aj i da je,tad si imo samo city,sad imas i sa Arsenalom 6 ekipa vrhunskih ekipa

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.