Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 20 sep 2017, 23:21

Ne može me niko ubijediti da je Klopp ima ogromnu sumu novca na raspolaganju, ali kao eto, nije bilo stopera na tržištu, a mi imamo "solidnu grupu defanzivaca", po njegovim riječima. Ne može biti toliki idiot da za skoro dvije godine nije uvidio kakvi su problemi u odbrani.

Nije VvD rješenje za odbranu, bar još 2 solidna stopera se moraju dovesti, a takve svaki klub u Premier ligi ima i bolji su od svih naših.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 21 sep 2017, 04:13

jel imamo jos onog wisdoma panja, moze i on umjesto klavana i lovrena


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 sep 2017, 09:12

Strasan septembar, dvije izgubljene i dva remija sa 3 postignuta gola i SAMO 10 primljenih. :salut:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 09:52

Torres_9 je napisao/la:jel imamo jos onog wisdoma panja, moze i on umjesto klavana i lovrena


Sent from my iPhone using Tapatalk
Otisao u Derby County, ali ovaj put i definitivno :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 21 sep 2017, 13:10

Finn je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da je Klopp ima ogromnu sumu novca na raspolaganju, ali kao eto, nije bilo stopera na tržištu, a mi imamo "solidnu grupu defanzivaca", po njegovim riječima. Ne može biti toliki idiot da za skoro dvije godine nije uvidio kakvi su problemi u odbrani.

Nije VvD rješenje za odbranu, bar još 2 solidna stopera se moraju dovesti, a takve svaki klub u Premier ligi ima i bolji su od svih naših.
Pa on je tjeranjem sakhoa samo jos dodatno oslabio odbranu.... treba bar 3 solidna igraca u odbrani da bi bas sve ok bilo. Ragnar je solidan igrač i lovren isto al nisu za ovog brzog sistema nemaju koncentracije, mislim da ne bi velika razlika bila ni da je virgil dosao. Ne treba zaboraviti da je nama moreno prvotimac....
You are someone else I am still right here

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la amadeus21 » 21 sep 2017, 13:47

fera je napisao/la:
Finn je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da je Klopp ima ogromnu sumu novca na raspolaganju, ali kao eto, nije bilo stopera na tržištu, a mi imamo "solidnu grupu defanzivaca", po njegovim riječima. Ne može biti toliki idiot da za skoro dvije godine nije uvidio kakvi su problemi u odbrani.

Nije VvD rješenje za odbranu, bar još 2 solidna stopera se moraju dovesti, a takve svaki klub u Premier ligi ima i bolji su od svih naših.
Pa on je tjeranjem sakhoa samo jos dodatno oslabio odbranu.... treba bar 3 solidna igraca u odbrani da bi bas sve ok bilo. Ragnar je solidan igrač i lovren isto al nisu za ovog brzog sistema nemaju koncentracije, mislim da ne bi velika razlika bila ni da je virgil dosao. Ne treba zaboraviti da je nama moreno prvotimac....
Morali su se borit za Van Dijka, prvenstveno jer je tesko naci kvalitetnog stopera da bi igrao u timu kakav je Liverpool.. Klavan je bezvezan igrac totalno, Lovren zna odigrat kao Bonucci ali onda zna odigrat Boze sacuvaj..mislim da Liverpoolu samo fale dva world class stopera da se upuste u borbu za titulu..i mozda golman..
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 21 sep 2017, 14:14

2 wc stopera,lijevi bek,zadnji vezni samo to


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16423
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 21 sep 2017, 14:45

Firmino je karijeru počeo kao stoper, možda ima još kuveta u njemu. :hmmmmm:

Lallana počro sa treninzima. :salut:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 21 sep 2017, 15:38

Nama treba dobar napadac Firmino,Sturridge nisu na nivou pogotovo ovaj drugi..Za odbranu i sredinu je vec sve ispricano,nije mi jasno zasto je Flanagan ostao pa on nebi imao mjesta ni u Krupi. :think: :think:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 21 sep 2017, 16:05

amadeus21 je napisao/la:
fera je napisao/la:
Finn je napisao/la:Ne može me niko ubijediti da je Klopp ima ogromnu sumu novca na raspolaganju, ali kao eto, nije bilo stopera na tržištu, a mi imamo "solidnu grupu defanzivaca", po njegovim riječima. Ne može biti toliki idiot da za skoro dvije godine nije uvidio kakvi su problemi u odbrani.

Nije VvD rješenje za odbranu, bar još 2 solidna stopera se moraju dovesti, a takve svaki klub u Premier ligi ima i bolji su od svih naših.
Pa on je tjeranjem sakhoa samo jos dodatno oslabio odbranu.... treba bar 3 solidna igraca u odbrani da bi bas sve ok bilo. Ragnar je solidan igrač i lovren isto al nisu za ovog brzog sistema nemaju koncentracije, mislim da ne bi velika razlika bila ni da je virgil dosao. Ne treba zaboraviti da je nama moreno prvotimac....
Morali su se borit za Van Dijka, prvenstveno jer je tesko naci kvalitetnog stopera da bi igrao u timu kakav je Liverpool.. Klavan je bezvezan igrac totalno, Lovren zna odigrat kao Bonucci ali onda zna odigrat Boze sacuvaj..mislim da Liverpoolu samo fale dva world class stopera da se upuste u borbu za titulu..i mozda golman..
@fera, to i pričam, Virgil i još dva stopera. Za Morena hajde, nekako računam da će se Robertson tu vremenom nametnuti kao stabilno rješenje.

@amadeus, koga god da je doveo, bio bi pouzdaniji od Klavana i Lovrena te bi se osjetio neki napredak, o tome pričam. Lascelles je top defanzivac recimo, ali nije bilo skauta da ga primijete. Zato će naredno ljeto vrijediti 60m...

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 16:51

Matip, Lovren i Can blaze povrede, rece Joyce.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 21 sep 2017, 17:05

Klopp kaze da nisu trenirali te da su in doubt za vikend.
Mogli bismo Klavančeka i Gomeza opet na stoperu gledati.
Ili Lovren i Klavan. Ko prezivi pricace. :tokralju:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 sep 2017, 21:07

Bitno je da nije bilo kvalitetnih stoperaa trzistu, pa ubrzo i Milnera vidim na stoperskoj poziciji. :kafa:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 21 sep 2017, 21:36

Stavio bi Klopp i Cana na stopera, al eto i on ko povrijedjen.
Kako stvari stoje, opet ce biti Klavan-Gomez.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 21 sep 2017, 21:36

OTNYS_YNWA je napisao/la:Bitno je da nije bilo kvalitetnih stoperaa trzistu, pa ubrzo i Milnera vidim na stoperskoj poziciji. :kafa:
I korektno bi odradio ulogu, bolje od ovih ubleha kojima je to prirodna pozicija.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 22 sep 2017, 16:16

Vardy je spreman za nas mec,pripremi guzu klavane


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 22 sep 2017, 16:32

Bit ce seksa sutra kad nam sloze kontricu pa ostane Klavan da zatvara Vardya ili Okazakija.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 sep 2017, 21:43

Za ocekivati je golijadu sutra. Dvije utakmice u gostima uz gol razliku 3:8 nije ni malo obecavajuce. Valjda mozemo zabiti 3 uz primljena 2 da to malo popravimo. :mrgreen:
Origi protiv Bayerna na eurosportu, ko voli nek izvoli.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 22 sep 2017, 23:00

samo 3 postignuta gola nam donose bod/ove , bem ti klub koji je ovako nisko pao.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 23 sep 2017, 00:17

Torres_9 je napisao/la:samo 3 postignuta gola nam donose bod/ove , bem ti klub koji je ovako nisko pao.



Sent from my iPhone using Tapatalk
A ni to nije garant uvijek za pobjedu :mrgreen:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Za ocekivati je golijadu sutra. Dvije utakmice u gostima uz gol razliku 3:8 nije ni malo obecavajuce. Valjda mozemo zabiti 3 uz primljena 2 da to malo popravimo. :mrgreen:
Origi protiv Bayerna na eurosportu, ko voli nek izvoli.
Kazu da je dobro odigrao.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.