Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2017, 20:37

A daaan te yebooo aaa pa to isu istine :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:


Srozase debili Barcelonu, nekad daaavnoo davnooo gospodski klub :tokralju: :tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 19 avg 2017, 20:37

neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ovo ko nadrealisti. "Čuj ti Platini, ak to još jednom budeš napravil, ja bum se izgalamil na tebe" :lol: :lol: :lol:

Provukosmo se, dobro je napisao neko gore. No dobro, s obzirom na sastav, odbranu pogotovo (očekivao sam makar 1 gol u našoj mreži i puno prilika, a ostalo je na onoj jednoj Bentekea koju srećom nije iskoristio) rezultat je super. Malo se diglo i raspoloženje i samopouzdanje, sad je Hoffenheim glavna prepreka, jednostavno se mora proći. Usrali su sa onim golom za 1:2 ali eto opet imaju odličan rezutat, čak i minimalni poraz vodi dalje. Mada sam mišljenja da ćemo i mi koji utrpat, dosta su ofanzivni Njemci.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 avg 2017, 21:05

Na kraju se dan dobro završi, izgubi Arsenal a ultimatum Barselone popravio je svim scouserima raspoloženje. :bow:

Tko je četvrti? :kafa:
P.S. i Željo vodi.
Kocka je bačena

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Policeman » 19 avg 2017, 21:40

neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zna se vrlo dobro koliko mi niste dragi najblaze receno :mrgreen: ali tacno bih volio da im ga ne prodate samo zbog ovog bahatog ponasanja koje pokazuju cuj prijete i postavili ultimatum :facepalm: sramota sta likovi rade od kluba kakav je Barcelona

Idu okolo puni para i prijete klubovima :rol: :rol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Otelo
Postovi: 33496
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 19 avg 2017, 21:44

Policeman je napisao/la:
neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zna se vrlo dobro koliko mi niste dragi najblaze receno :mrgreen: ali tacno bih volio da im ga ne prodate samo zbog ovog bahatog ponasanja koje pokazuju cuj prijete i postavili ultimatum :facepalm: sramota sta likovi rade od kluba kakav je Barcelona
Pa naravno da ga nećemo prodati. Da to planiramo prodali bi ga davno i doveli zamjenu. Pa niko na manageru ne bi prodao igrača zadnji dan ako nema zamjenu za njega.

Ja se sjećam kad sam tri dana "plakao" radi toga što je upravo otišla preko mene i prodala igrača koji nije imao klauzulu. Na kraju su mi dali samo 20% od tog transfera i ja ostao bez glavno igrača.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2017, 21:45

Policeman je napisao/la:
neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zna se vrlo dobro koliko mi niste dragi najblaze receno :mrgreen: ali tacno bih volio da im ga ne prodate samo zbog ovog bahatog ponasanja koje pokazuju cuj prijete i postavili ultimatum :facepalm: sramota sta likovi rade od kluba kakav je Barcelona

Idu okolo puni para i prijete klubovima :rol: :rol:
Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date :urnebes: :urnebes:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Otelo
Postovi: 33496
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 19 avg 2017, 21:52

Osim13 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zna se vrlo dobro koliko mi niste dragi najblaze receno :mrgreen: ali tacno bih volio da im ga ne prodate samo zbog ovog bahatog ponasanja koje pokazuju cuj prijete i postavili ultimatum :facepalm: sramota sta likovi rade od kluba kakav je Barcelona

Idu okolo puni para i prijete klubovima :rol: :rol:
Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date :urnebes: :urnebes:
Morao sam to u potpis :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 19 avg 2017, 22:50

Eto Poolovci naljutili ste nam predsjednika Pacova pa nije imao drugog izbora nego da vam klepi Serija ispred nosa. :nedam: :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 avg 2017, 22:55

BoixosNois1899 je napisao/la:Eto Poolovci naljutili ste nam predsjednika Pacova pa nije imao drugog izbora nego da vam klepi Serija ispred nosa. :nedam: :kafa:
Čestitke, danas je imao asistenciju Seri na meču Nice. Pozitivno je to uticalo na njega.
Također, pretpostavljam, da to znači kako ste odustali od Coutinha? :kafa:

P.S. Jirgen Klop istjerao Dembelea iz svoje kuće ( novinar Bilda je ovo objavio ). Ko se zamjeri Klopu, uvijek loše prođe.
Kocka je bačena

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 19 avg 2017, 23:01

Hendo je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Eto Poolovci naljutili ste nam predsjednika Pacova pa nije imao drugog izbora nego da vam klepi Serija ispred nosa. :nedam: :kafa:
Čestitke, danas je imao asistenciju Seri na meču Nice. Pozitivno je to uticalo na njega.
Također, pretpostavljam, da to znači kako ste odustali od Coutinha? :kafa:

P.S. Jirgen Klop istjerao Dembelea iz svoje kuće ( novinar Bilda je ovo objavio ). Ko se zamjeri Klopu, uvijek loše prođe.
Nije još zvanično ovo za Serija ali bi trebalo biti za koji dan. A sad ne znam da li ovo znači odustajanje od Coutinha. Nisu isti tip igrača a imam osjećaj kako uprava hoće da dovede sve što može i ne može kako bi smirila navijače. Ali opet, imamo već 10-ak veznih igrača, nema smisla zaista :crazy:
A što se DembeleTa tiče, ima kuća finih u Barceloni, uvijek je dobrodošao. :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2017, 23:16

Otelo je napisao/la: Morao sam to u potpis :rol:
Polaskan sam i pocascen :mrgreen: :thumbup:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 avg 2017, 23:19

neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ovo ne moze biti istina, niko nije toliko glup.

Ali doduse, njima i dalje nije jasno sta znace rijeci, nije na prodaju. Ali hajde skontati ce za 10-ak dana.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 avg 2017, 23:19

neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ovo ne moze biti istina, niko nije toliko glup.

Ali doduse, njima i dalje nije jasno sta znace rijeci, nije na prodaju. Ali hajde skontati ce za 10-ak dana.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 20 avg 2017, 01:26

Osim13 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
neurofunk je napisao/la:BREAKING NEWS: Barcelona je zaprijetila Liverpoolu da će povući zadnju ponudu za Coutinha ukoliko uprava Redsa ne promjeni mišljenje do sutra navečer. U Liverpoolu su ostali potpuno zatečeni ponašanjem Barce, a ultimatum je samo dobro nasmijao upravu crvenih. (Paul Joyce - THE TIMES)

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zna se vrlo dobro koliko mi niste dragi najblaze receno :mrgreen: ali tacno bih volio da im ga ne prodate samo zbog ovog bahatog ponasanja koje pokazuju cuj prijete i postavili ultimatum :facepalm: sramota sta likovi rade od kluba kakav je Barcelona

Idu okolo puni para i prijete klubovima :rol: :rol:
Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date :urnebes: :urnebes:
Haha, konacno pravi potez nase uprave, hebo ih coutinjo,od prvog dana mi ne lezi bas taj transfer i ako dodje nece mi lezati dok se dobro ne dokaze

A cuj barca bahata, pa bahata je uprava liverpoola koja hednog coutinja vrednuje kao da je maradona ili mesi iz najboljih dana, i sve nesto nije na prodaju al ko i mogo bi biti kad bi dali 130 miliona, ako ste takvi fakini ko sto se predstavljate odmah ste trebali lupiti cijenu 200 miliona i zdraaavo, a i ovo sve ne trebaju pare liverpoolu a dva top igraca nemate, ne mozete nekog keitu i dijka dovestisami kmecite zbog igre i bojite se hofenhajma, i velite neko bahat heh



Vrlo ce mi vmbiti drago ako transfer propadne da vidimo bas kako ce ga vasa bajna uprava dovesti u red i koliko ce vrijediti naredno ljeto, to ce biti zanimljivo pratiti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 avg 2017, 01:47

Cigo jel ti znas sta znaci rijec bahat....kaze levat mi bahati jer nikog ne mozemo dovesti i jer se bojimo hoffenheima.
Nek mu neko ugasi internet.
You are someone else I am still right here

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 20 avg 2017, 01:50

joj delegata


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 20 avg 2017, 06:55

Jel ovo moguce, ovaj mora da se zajebava ? Barem se nadam je tako.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 20 avg 2017, 10:17

Dečko ima problem, sluša katalonske kvazi medije i da stvar bude još gora, vjeruje im. Odavno je poznato da Coutinho nije na prodaju, Klopp je to izjavio, uprava izdala zvaničnu izjavu koju možeš naći na oficijelnoj stranici kluba ako se potrudiš i ti opet vjeruješ tim katalonskim medijima. Nema tu ko i mogo bi kad bi dali 130 miliona, nit se ima šta lupati cijena od 200 miliona. Igrač koji nije na prodaju nema cijenu. Jednostavno je. Evo za kraj jedna izjava, valjda ovaj put pročitaš
"He is not available for sale," Klopp said. The word 'not' means there is no other interpretation. It's nothing new, is it?"
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 10:22

Taj k.uRAC1 je neka zayebana stvar, ispira mozgove nevinih ljudi :kafa:

Tajno oruzje CIA-e.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 20 avg 2017, 10:36

Sve mu ko drago sto su odustali a cim objave kad je predstavljanje ide bacit drkicu,vise mu dosadilo pa se raduje Seriju kojeg nije ni gledao kako igra a zamislio da je nesto tipa Verrati.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.