Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 jul 2017, 11:47

Nema govora, prodaja igrača se popravila dolaskom Klopa ali su dolasci ostali na istom nivou.
Sa Hullom imamo dobre odnose, prvo Marković, pa ovaj lijevi bek a sada i Stewart.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 19 jul 2017, 12:53

Kakav crni Hull, popravljajte odnose sa Southamptonom :mrgreen:

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 19 jul 2017, 13:03

Ma postaje ovo iritantno bar meni. Nece niko doci garant dok se ne zavrse ovi preseason tour, a onda par dana prije pocetka lige ce opet poceti pregovori, tako da pojacanja mozemo ocekivati nakon druge tekme kvalifikacija za LP, taman da se iskristalise situacija.

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 19 jul 2017, 13:21

Paul Joyce se baš raspisao jutros. Šugavi RBull odbio poboljšanu ponudu od 66mil funti (75 mil eura), a "keita želi u lfc". Faktički ljudi nam dali do znanja da ga ni za 100 mil ne možemo dovesti, bukvalno neće da prodaju igrača, dobili smo tu informaciju prije mjesec ali eto, valjda se Klopp vodi onim ne yebe lijep nego uporan. Nervira me to što i Virgil i Keita "silno žele u LFC", "san im je igrati za LFC", a ne podnose transfer request. Jedan Mahrez je već u maju podnio zahtjev za transfer i nikom ništa, mislim da je čak i Suarez 2014. Ali otom potom. Najviše krivim Kloppa, kako kaže Joyce, niko se nije nadao ovakvom ishodu jer su u LFCU bili ubjeđeni da je to-to. Druga ponuda je po njima "morala" biti prihvaćena jer su "imali dogovor" nakon prve ponude. Uglavnom situacija je alarmantna u LFCu. Joyce kaže da Klopp ima alternative za Keitu, ali nisu to idealni igrači kao što je Keita, (vjerovatno neki tipa Robertsona). Što je interesantnije, LFC želi štopera, a na listi se nalazi samo Virgil Van Dijk. To buni Joycea ali i nas xd

Uglavnom, ovo sa Hullom i Robertosonom treba biti završeno sutra, Pearce i Joyce kažu da mali ima medicinske i cijena je oko 8 mil. Onaj mali Stewart koji svaku loptu vraća Migsu ode Hullu za 8 mil, napustio pripreme u HKongu. Kakva trampa, panj za panja čini mi se :D Ali eto, neka Milneru potpore :D

Šta još ima važno jutros? Hmm, negdje sam pročitao da je Klopp izjavio kako nije vidio spremnijeg Daniela. Radi punim intenzitetima, čak i dodatne treninge ubacuje sebi. Povećao je mišićnu masu, ali i rad desnom nogom. Valjda došlo iz guze u glavu, nema od nargile hljeba :mrgreen:

Uglavnom, to je to, sad ako ne krenemo ozbiljno kupovati, (prodaja je dobra), onda ne znam kad ćemo. Vrijeme leti, 31.08 nama dođe ko dijaspora u BiH, samo pokucaju :D :bih:
5 times champions of Europe. #YNWA

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 jul 2017, 13:42

Nek je decku sa srecom bar da bude bolji od morena
You are someone else I am still right here

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 19 jul 2017, 14:32

Na Sport klubu 1 prenos utakmice Liverpool Crystal Palace
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 19 jul 2017, 15:26

Stoper nam treba pod hitno, ni Matip ni Lovren ne ulijevaju povjerenje. Pogotovo mali Gomez koji ispada kao na malom fudbalu. TAA i Hendo odlični. Salah također. Sturridge se popravlja iz utakmice u utakmicu. Brine me Firmino, kao da je izgubio onaj osjećaj za prostor, pogotovo za primanje lopte.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 19 jul 2017, 15:31

Prvo poluvrijeme bezveze duge lopte na salaha pa ako sta prođe, nista bez playmakera.
Salah odličan povuče fino od sredine i napravi odličnu priliku, TAA bolji od Clynea, Firminho sve gori i gori utuši njega ova nova pozicija.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2017, 15:38

Veci semafor od ove male :urnebes:

:njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :opaopa:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
donCorleone1892
Postovi: 2158
Pridružen/a: 10 apr 2012, 17:37
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la donCorleone1892 » 19 jul 2017, 15:54

Solanke će biti strašan špic aBd :salut:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2017, 16:03

Firmino pokazao kao što sam i rekao da kao i Lallana nema nikakve koristi od igre na krilu. Čovjek je ili iza napadača ili neka lažna devetka do koje ne možeš očekivati nešto previše golova.
Salah odlično poluvrijeme sve što se postiglo naprijed bilo je zbog njegove brzine i kreativnosti još kad budem na drugoj strani imali Manea imat ćemo strašne napade po stranama, TAA odličan ima stvarno sjajnu budućnost u ofanzivi dosta sigurniji i korisniji od Clynea. Gomez je dosta ispadao nažalost ne mislim da će ostati u timu ove sezone.
Sturridge se jedini usudio uputiti neki šut mada ne znam, nekako ovo njegovo vraćanje na sredinu po loptu, kruženje po krilima koliko god da je dobar napadač i stvarno mi je jedan od dražih u timu nikad ga Klopp neće koristiti onako kako njemu godi. On je uvijek pokazao da je odličan u nekoj formaciji s dva napadača s Origiem i često su se nakon odlaska Suareza godinama pisali članci kako mu treba partner u napadu da ga malo rastereti i odvuče par odbrambenih igrača (za to je i Balloteli doveden pap ropao) još i te povrede.. žao mi je prođe mu karijera a mislim da je u nekom timu koji bi prilagodio igru njemu pokazao mnogo više.

Drugo poluvrijeme Solanke sjajan gol, momak je zvijer baš napadač koji zna da pospremi loptu u gol i pokazao je Origiu od kojeg se to očekuje šta i kako treba da radi. Origi po meni jedno od većih razočarenja pogotovo nakon onih par utakmica kada nismo imali napadača (Dortmund) pokazao da ima nekog potencijala, tad je i Klopp govorio da treba da nabaci mase što je i uradio, neko vrijeme je bio stvarno dobar opet isto kao i Sturridge mislim da ima potencijala ali da mu ova formacija i tip igre nikako ne godi.
Srećom tu je Solanke od kojeg u narednim godinama možemo puno očekivati.
Cou odličan u novoj ulozi, leti po terenu puno će igra zavisiti od njega, Grujić naš krvnik, novi Mascherano :D voli čovjek startat što jest jest.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2017, 16:15

Koliki je ovaj Grujic a ne moze ni jedan duel uzet :facepalm: :damn:Tacno me podsjeca na Lucasa,noge mu same lete gdje ne treba...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 jul 2017, 16:27

donCorleone1892 je napisao/la:Solanke će biti strašan špic aBd :salut:
Istog sam mišljenja. Hvala Plavcima.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 19 jul 2017, 18:34

OTNYS_YNWA je napisao/la:
Mada sam gledao Solankea i strasno pozitivno me iznenadio, mislim da imamo fantasticnu devetku koja ce vrlo brzo da zauzme mjesto u prvih 11. Veca kradja od Sturidgea. :salut:
S3lva je napisao/la:Čuj onog Solanke će brzo upasti u prvih 11 :urnebes: :urnebes:
Nisam htio nista da ti pisem tada, sacekao sam prvu priliku. Momak je strasno kvalitetan igrac i jedina prava devetka koju imamo u timu.

Torres_9
Postovi: 13461
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 19 jul 2017, 20:31

Sto nam konkurencije lije eure a kod nas jos uvijek ide prica da nam odbijaju ponude haha, odvratni ameri dbg bankrotirali

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 19 jul 2017, 20:52

Pa nema profila igraca koji treba Poolu na trzistu. Kako ne vidite :rol:

Downing nam se smijesi u zadnjim danima transfer roka...

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 jul 2017, 00:29

OTNYS_YNWA je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:
Mada sam gledao Solankea i strasno pozitivno me iznenadio, mislim da imamo fantasticnu devetku koja ce vrlo brzo da zauzme mjesto u prvih 11. Veca kradja od Sturidgea. :salut:
S3lva je napisao/la:Čuj onog Solanke će brzo upasti u prvih 11 :urnebes: :urnebes:
Nisam htio nista da ti pisem tada, sacekao sam prvu priliku. Momak je strasno kvalitetan igrac i jedina prava devetka koju imamo u timu.
Jesi se zajebo

Ja kad sam rekao dA origi ne valja zezali su me kad god je dao gol, sreca nije ih se puno nadavao, sad će te se vas dvojica oko solankea svađati ako se primakne prvom timu hahah
Ja necu gledati ove pripremne tako da sud o solankeu necu davati dok ne počne sezona.
You are someone else I am still right here

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 20 jul 2017, 01:18

20. juli a mi još nemamo poraza. :-)
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 jul 2017, 08:35

Pa zavisi kako ko gleda na to "vrlo brzo" fera. Ko je gledao Englesku repku i sada gleda Solankea u Liverpoolu moze da zakljuci da se radi o strasnom potencijalu. Dobijat ce sigurno ove godine dovoljno minutaze da pokaze sta zna. Pa i u premier ligi.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 jul 2017, 11:22

Evo danas se sprema nova ponuda za keitu hahaha
Trrbali su ga kidnapovati lakse bi bilo
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.