Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 19 maj 2017, 14:08

Znam ja to sve kolega @fera shvatio sam ja šta želiš reći i to stoji da je do vlasnika i rekao sam i sam da je Klopp sličan što se tiče politike koju oni forsiraju ali sam uvjeren da okreću novu stranicu na ljeto i da će se promijeniti politika upravo iz razloga koje si naveo jer su i oni toga svjesni. U suprotnom od uspjeha nema ništa. Ja sam isto mišljenja da su se trebala dovesti do sad barem još dva pojačanja, jaka pojačanja tipa stopera i beka ako ništa. Do sad je pogodio sa Maneom strašno i tu mu treba čestitati, jedno od jačih pojačanja, poslije Suareza najjače definitivno. E sad pošto se nisu dovela druga adekvatna pojačanja na ostalim pozicijama ima ljeto koje slijedi i neka malo zavuku ruke dublje u džepove.

Stoper tipa Van Dijk, lijevi bek, lijevo krilo i centralni veznjak tipa Keite i transfer rok se može smatrati vrhunskim. U slučaju da Sturridge ostane ne treba strajker jer kad je ovaj zdrav onda je top topova.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 19 maj 2017, 15:38

Samo da ostane što duže.. :pray: :bow:


Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 maj 2017, 20:57

Jürgen Klopp is ready to spend heavily on reinforcements this summer, writes @_pauljoyce
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 20 maj 2017, 12:27

Da mi je biti ziv i zdrav da vidim to heavy spending in summer. Skeptican sam povodom tih transfera, bar ovo ljeto, ulupace se garant neki novci ali na igrace koje mi nismo imali u planovima ili bilo ko od ovih insajdera. Sve u svemu, moraju prosiriti roster za minimalno dva kvalitetna igraca koji mogu uletiti odmah u line up ( zlobnici ce reci da to nije tako tesko :mrgreen: ), vidjeli smo svi sta se desava kad povrede i izostanci pritisnu. Ako se dovedu u situaciju da im na klupi sjede Moreno , Karius i jos 5 akademaca, mi ovdje nemamo o cemu pricati.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 20 maj 2017, 16:44

DiMarzio javlja da smo i dalje glavni kandidat za dovođenje Sessegnona ali da je Mendy prioritet. :pray:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 20 maj 2017, 17:59

Ne znam sto ne bi pokusali dovesti Mahreza, tog Van Dijka i jos dvojicu provjerenih igraca da se jurisa svim snagama na titulu. Ne mozemo mi nista dok ne istresemo kesu. Ovako samo tapkamo u mjestu. Da nije Kloppa zavrsili bi ispod Evertona. Cigani ce i ovaj rok istresti sigurno jedno 200 do 300 mil a mi ako dovedemo nekoga za 30 mil ima da se sutamo nogom u guzicu. I to ako se prodaju neki igraci. Ako stigne ponuda za Kutinja ode i on nije lud da se ovdje bori za ligu prvaka a tamo negdje moze da osvaja i sampionate i igra redovno u ligi prvaka. Ista prica ko sa Suarezom pa nije mu babo ili mater vlasnik kluba ili trener pa da mu je zao otici. I da je tako razmisljao bi da ode.
Ako budemo igrali ligu prvaka ili u najgorem slucaju ligu evrope trebaju nam najmanje 4 extra igraca.
Nema tu puno price i filozofije.

Ne kazem da se nije odradilo dobrih transfera ali nam sigurno treba puno jaca odbrana i sredina.

Pa kakve mi golove primamo to je za sprdnje... Sto je najgore kad gledas utakmicu znas da ce ga primiti i uglavnom prime ni iz cega.

Onaj Estonac je kriv za jedno 15 golova ove sezone. Ne znam gdje njega nadjose. Jos kad vidim Lucasa u odbrani kosa mi se najezi. Matip i Lovren jesu dobri igraci ali nisu sad da kazes top clas. Matip doduse ulijeva dosta sigurnosti a i Clyne skoro da ne kiksa nikad. Morena, Lucasa bih definitivno prodao. Moreno upropastio finale liga evrope.
Sve neki kikseri. Odigra 2 utakmice da valja i onda usere nekim glupim kiksem. J**o takvog igraca koji nije uvijek 100%koncentrisan. Pa za sta prima tolike pare u **.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 20 maj 2017, 18:10

Mislim da Moreno ide na ljeto iz kluba, 90%. Za Lucasa ne znam, trebao je ići prošlo ljeto pa nije, spominje se da bi mogao sada ovo ljeto da ide ali vidjet ćemo. Lucas je bio žrtva Kloppovog poigravanja jer ga je ovaj stavljao na poziciju stopera u par navrata što Lucasu fakat ne leži i nije lik za te pozicije, pa ja sam korisniji tu nego on. U drugu ruku odigrao je mnogo dobro u sredini tog zadnjeg veznog u odsustvu Hendersona i bio izuzetno koristan. Sve u svemu mislim otišao on ili ne Liverpool treba novo centralnog veznog tipa Keita iz RBL. Klavan odlazi ili će biti korišten samo u slučaju nekih kup utakmica protiv nižerazrednih ekipa jer realno nije za nešto više. Lijevi bek će 100% doći, spominje se ovaj iz Fulhama za sad. Milner se može iskoristiti u druge svrhe i bit će potreban svakako u sredini kada bude gust raspored jer igrat će se evropska takmičenja, s tim će biti i klupa jača. Ako osim ta dva pojačanja dovedu i Van Dijka to bi bilo odlično. Još jedno dobro krilo i uz Božiju pomoć da Sturridge bude zdrav bit će to jako dobra ekipa.

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 21 maj 2017, 10:57

Danas su opet svi protiv Liverpoola, ako kiksaju nece ih ni Kamaz izvuci :lolno:

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 21 maj 2017, 15:05

Confirmed #LFC team v @Boro: Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 21 maj 2017, 15:45

Odličan sastav, najjači mogući. Čini mi se da ovaj nismo gledali još.. Kako god danas samo jako i borbeno do kraja i po mogućnosti bez drame.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 maj 2017, 15:51

Kako sve mocnije izgleda kada procitas ime Sturidgea u timu. Bas je nedostajao, jos da su Mane i Hendo i timu bilo bi idealno. Idemo po pobjedu, idemo u tu ligu prvaka!!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 21 maj 2017, 16:07

Jesu ovo novi dresovi kod LFC il' je meni tv mutirao? Ova jaka crvena boja izgleda premocno.

Ne znam je li do tv-a ili? :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 21 maj 2017, 16:24

Penal cist kao suza. Sreca pa nije svirao.

Nije Arsenal zasluzio da igra LP.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 maj 2017, 16:47

To Gini je*eeeemmm joj majkuuuuu

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 21 maj 2017, 16:52

Ovo je baš bilo teško gledati...smako sam čini mi se pola kutije cigara za poluvrijeme :)
Joint_fc

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 21 maj 2017, 16:54

Gini je zakuca iz bijesa :) kako napeta utakmica, ovaj gol je pao u najboljem mogućem trenutku, u drugom odmah agresivno i odlučno po drugi da se ne mora kosa čupati sa glave u zadnjim minutama.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 21 maj 2017, 17:16

Sada se može opuštenije pogledati ostatak meča :)
Joint_fc

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 21 maj 2017, 17:36

Fali klasa u napadu,al dobro je imaju sad 2 3 mjeseca da vide gdje skripi.LP je tu hvala Bogu.da ne bi ginija ko zna na sta bi ovo izaslo
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 21 maj 2017, 17:37

Dresovi su inace odlicni. Bas mi se svidjaju, vjerovatno cu se pocastiti jednim :)

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 21 maj 2017, 17:51

Klopp je dobio što je htio. Dovedi sada 3 igrača za prvog tima i da se ne brukamo više !
5 times champions of Europe. #YNWA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.