Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la topnik1 » 28 jul 2017, 00:16

gaston je napisao/la:
topnik1 je napisao/la: Neymar vrijedi 250 a Cou ne vrijedi vise od 90-100 miliona ma hajde molim te,ispade da Cou naspram Neymara jedva da zna igrati lopte,a yebo sebi mater da igra u Engleskoj a ne po Spanskim pasnjacima ,ako bi bio uopste bolji od Coutinha,ti kao nesto realan a pises same gluposti,izvinjavam se navijacima LFC jer pisem ovdje na temi.
Coutinho je najbolji veznjak po meni u Engleskoj i jedan od najboljih u Evropi trenutno
Saću ti @Monologa zvat.
Nemoj bogati necu vise nikada :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jul 2017, 00:35

"Nit je on nama potreban, nit je on nesto dobar", a procjenjuje ga na 90-100 miliona.
Ne znam po cemu to Neymar vrijedi duplo vise. Da ne pricam o poredjenju prelaska Suareza koji je zelio da ide i igracu koji ce otici samo ako tako zeli klub i sl.

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 28 jul 2017, 01:27

Sta bi sa onog katalonca sto je visio po Lfc temi tvrdeci da je Coutinho vec spreman za trening na Nou Campu? Jesil bacio drkycu pa dosao sebi?

James Pearce, Melissa Redy i David Maddock potvrdili po hiljaditi put da Cou nema cijenu i da ostaje u Lfcu. Svidjalo se nekome ili ne, valja vam ga gledati u crvenom dresu nakon himne Lige Sampiona!
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 28 jul 2017, 05:31



:rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Derdiyok » 28 jul 2017, 05:57

gaston je napisao/la:
:rol:
Wait a minute.... It's Danny Ings :lol: :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jul 2017, 08:55

:lol: :lol: Prejakoo

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 28 jul 2017, 09:38

Hahaha a tacno su pogodili sa Ingsom covjem stvarno ima slicnosti :D
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 28 jul 2017, 10:08

gaston je napisao/la:
topnik1 je napisao/la: Neymar vrijedi 250 a Cou ne vrijedi vise od 90-100 miliona ma hajde molim te,ispade da Cou naspram Neymara jedva da zna igrati lopte,a yebo sebi mater da igra u Engleskoj a ne po Spanskim pasnjacima ,ako bi bio uopste bolji od Coutinha,ti kao nesto realan a pises same gluposti,izvinjavam se navijacima LFC jer pisem ovdje na temi.
Coutinho je najbolji veznjak po meni u Engleskoj i jedan od najboljih u Evropi trenutno
Saću ti @Monologa zvat.
Jest dobar ne znam gdje sam reko da nije, al dobro je i 100 miliona, i sta je problem, real je tako placao i ronalda i balea kao najbolje igrace engleske lige, jest bilo podavno, ali i ova dvojica su tad bila bolja nego coutinjo sad, pa barca i manje platila suareza a takodje bolji igrac, kad dodas coutinju 20-30 miliona zbog ludih cihena danas, realno je da nema smisla da se plati preko 100 miliona

A neymar je druga prica, prvo ne vrihedi ni on 200 miliona kao igrac, tu se radi o aktiviranju klauzule, bolji je igrac od coutinja al nije duplo bolji, al cijenom vrijedi vjerovatno duplo vise jer tu je i marketing i zahebancije

Coitinjo je ponajbolji igrac engleske lige definitivno, a neymar je top 5 u svijetu sigurno, a 100 miliona je plafon za coutinja jer nije on nista veca zvijezda od pogbe, higuaina i sl koji su skoro placani toliko

Ako neymar ode za 250 miliona kakva je logika sad fa coutinjo ide odmah za 150, dobar igrac definitivno, al je li toliko brate da bude drugi najveci transfer u historiji fudbala, manite nerealnosti i nabijanja astronomskih cijena zato sto je neko pokazo se dobar u engkeskoj ligi, bili su i fabregas i bale tite gore pa u spaniji ni poka od toga, a i barca je englezima prodavala igrace koji su se gore pokazali kao najbolji, yaya i alexis pa i fabregas u celziju, pa nisu bile astronomske cifre nego 30-40 miliona
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la proFCB » 28 jul 2017, 11:02

Poceo je i ovaj Romario, djelimicno normalne postove, pisati. Posteno, Coutinho vrijedi 100miliona i to je sigurno tako. E sad vidis Romario, 100milki mu je cijena, sad na to dodaj 5godina ugovor, mogucnost kluba da ga ne zeli prodati, njegovo ne insistiranje da ide po svaku cijenu, i finansijsku moc Liverpoola da ga ne moraju prodati, i onda fino dodjes do tih 150miliona...

PS: Popravljas se, haman kako si vidio da je Barcelona grohnula i ti nadosao ;)
Stern des Südens

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 28 jul 2017, 12:30

Romariooo je napisao/la:
gaston je napisao/la:
topnik1 je napisao/la: Neymar vrijedi 250 a Cou ne vrijedi vise od 90-100 miliona ma hajde molim te,ispade da Cou naspram Neymara jedva da zna igrati lopte,a yebo sebi mater da igra u Engleskoj a ne po Spanskim pasnjacima ,ako bi bio uopste bolji od Coutinha,ti kao nesto realan a pises same gluposti,izvinjavam se navijacima LFC jer pisem ovdje na temi.
Coutinho je najbolji veznjak po meni u Engleskoj i jedan od najboljih u Evropi trenutno
Saću ti @Monologa zvat.
Jest dobar ne znam gdje sam reko da nije, al dobro je i 100 miliona, i sta je problem, real je tako placao i ronalda i balea kao najbolje igrace engleske lige, jest bilo podavno, ali i ova dvojica su tad bila bolja nego coutinjo sad, pa barca i manje platila suareza a takodje bolji igrac, kad dodas coutinju 20-30 miliona zbog ludih cihena danas, realno je da nema smisla da se plati preko 100 miliona

A neymar je druga prica, prvo ne vrihedi ni on 200 miliona kao igrac, tu se radi o aktiviranju klauzule, bolji je igrac od coutinja al nije duplo bolji, al cijenom vrijedi vjerovatno duplo vise jer tu je i marketing i zahebancije

Coitinjo je ponajbolji igrac engleske lige definitivno, a neymar je top 5 u svijetu sigurno, a 100 miliona je plafon za coutinja jer nije on nista veca zvijezda od pogbe, higuaina i sl koji su skoro placani toliko

Ako neymar ode za 250 miliona kakva je logika sad fa coutinjo ide odmah za 150, dobar igrac definitivno, al je li toliko brate da bude drugi najveci transfer u historiji fudbala, manite nerealnosti i nabijanja astronomskih cijena zato sto je neko pokazo se dobar u engkeskoj ligi, bili su i fabregas i bale tite gore pa u spaniji ni poka od toga, a i barca je englezima prodavala igrace koji su se gore pokazali kao najbolji, yaya i alexis pa i fabregas u celziju, pa nisu bile astronomske cifre nego 30-40 miliona
De ne svađaj se sam sa sobom.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 28 jul 2017, 12:42

Situacija oko Suareza i madjionicara se ne moze porediti, jedan pravio velike probleme, imao klauzulu u ugovoru, bio cak i suspendovan nekoliko mjeseci, a i i tada je to bio jedan od najvecih transfera u to vrijeme, a danas je skuplji neki Keita koji ima dobru sezonu iza sebe. I ne moze se porediti kad Englez prodaje i neki drugi klub, jer engleski klubovi imaju pare, samim tim svoje igrace ne pustaju tako lahko, tako ce uvijek biti, to najbolje znamo mi u Liverpoolu, jer smo za polovnjake davali 3x vise nego sto vrijede.

Nedavno sam napisao, Coutinho vrijedi Liverpoolu vise nego 200 miliona funti, jer za njega se ne moze dovesti zamjena, nijedan igrac te klase nece doci u Liverpool, pogotovo ne ako se pusti madjionicar. I to znaju u klubu, zato je stav kluba jasan, on nije na prodaju. Tj osim ako neko ne ponudi neku bolesnu cifru, a to nece niko uraditi, a pogotovo nece Barsa.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 28 jul 2017, 13:08

U odnosu na suareza coutinho se uvijek cinio kao fin i kulturan decko.
Po meni je dosta da ostane jos ovu sezonu jer ako Liverpool ne pocne napredovati nije ni pošteno zadrzavati ga duže.
You are someone else I am still right here

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 28 jul 2017, 14:21

Neymar nije bolji od Kutinja. Neymar je prenapuhan. Kutinjo pogadja iz gotovo svih pozicija i ima strasan udarac i vuce cijelu ekipu. Cak mi je Kutinjo sad vredniji i od Suareza.

Nije sto je nas ali trenuntno je jedan od ako ne top 5 onda u top 10 igraca svijeta.

Kutinjo je trenutno neprocjenjiv jer bi sigurno bio u prvom timu bilo koje ekipe na svijetu i bio jedan od glavnih igraca. Ako onaj Mbappe vrijedi 120- 130 miliona onda je Kutinjo 150- 180.

Pricajte sta god hocete ali to je tako...

Nego sad sam i ja nekako optimistican za Keitu i VVD.
Mozda ipak uspijemo dovesti ovu dvojicu pa da se napadne neki od trofeja. Sa ovom dvojicom i Kloponjom na celu bi mogli mnoge iznenaditi.

YNWA
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 28 jul 2017, 14:28

BigAndy je napisao/la:Neymar nije bolji od Kutinja. Neymar je prenapuhan. Kutinjo pogadja iz gotovo svih pozicija i ima strasan udarac i vuce cijelu ekipu. Cak mi je Kutinjo sad vredniji i od Suareza.

Nije sto je nas ali trenuntno je jedan od ako ne top 5 onda u top 10 igraca svijeta.

Kutinjo je trenutno neprocjenjiv jer bi sigurno bio u prvom timu bilo koje ekipe na svijetu i bio jedan od glavnih igraca. Ako onaj Mbappe vrijedi 120- 130 miliona onda je Kutinjo 150- 180.

Pricajte sta god hocete ali to je tako...

Nego sad sam i ja nekako optimistican za Keitu i VVD.
Mozda ipak uspijemo dovesti ovu dvojicu pa da se napadne neki od trofeja. Sa ovom dvojicom i Kloponjom na celu bi mogli mnoge iznenaditi.

YNWA
Ajde ajde,necemo ni mi sad pretjerivati :D .Neymar je definitivno bolji igrac od Coutinha,mislim da uopce nisu ni u istom esalonu,ali bez obzira na to on nama trenutno vrijedi vise nego za sta ga mozemo prodati.Prvenstveno jer imamo probleme sa dovodenjem primarnih meta,a druga stvar sramota bi bilo prodati Coutinha za 80 milja u svijetu gdje jedan Swansea trazi **** 50 milja za jednog Sigurdssona.

I definitivno nije top 5 igrac svijeta,svacam nas je volite ga al ajmo stat malo na loptu :mrgreen:

Sta se Mbappea tice,sigurno da decko vrijedi vise jer je mladi i barem za mene ima dosta veci plafon od Coutinha,momak je jednostavno cudo prirode i sumnjam da ce ispod 200 milja ici igdje.

edit:Coutinho vrijedniji od Suareza? ajme pa taj je bio 80% ekipe i vec je godinama top 3 igrac svijeta,usporedba ni blizu...

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 28 jul 2017, 14:33

Ma Kutija je nas pa se zato i pretjeruje pri tim nekim procjenama. Ono sto je neko spomenuo je istina a to je da je za nas Cou neprocjenjiv. Nema tih para koje bi nadoknadile gubitak Coua. Dzabe kad bi i izvukli 150 milja, realno ne bi mogli dovesti dostojnu zamjenu koja je radila ono sto Cou radi trenutno kod nas na terenu.

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 28 jul 2017, 14:37

Reds1234 je napisao/la:
BigAndy je napisao/la:Neymar nije bolji od Kutinja. Neymar je prenapuhan. Kutinjo pogadja iz gotovo svih pozicija i ima strasan udarac i vuce cijelu ekipu. Cak mi je Kutinjo sad vredniji i od Suareza.

Nije sto je nas ali trenuntno je jedan od ako ne top 5 onda u top 10 igraca svijeta.

Kutinjo je trenutno neprocjenjiv jer bi sigurno bio u prvom timu bilo koje ekipe na svijetu i bio jedan od glavnih igraca. Ako onaj Mbappe vrijedi 120- 130 miliona onda je Kutinjo 150- 180.

Pricajte sta god hocete ali to je tako...

Nego sad sam i ja nekako optimistican za Keitu i VVD.
Mozda ipak uspijemo dovesti ovu dvojicu pa da se napadne neki od trofeja. Sa ovom dvojicom i Kloponjom na celu bi mogli mnoge iznenaditi.

YNWA
Ajde ajde,necemo ni mi sad pretjerivati :D .Neymar je definitivno bolji igrac od Coutinha,mislim da uopce nisu ni u istom esalonu,ali bez obzira na to on nama trenutno vrijedi vise nego za sta ga mozemo prodati.Prvenstveno jer imamo probleme sa dovodenjem primarnih meta,a druga stvar sramota bi bilo prodati Coutinha za 80 milja u svijetu gdje jedan Swansea trazi **** 50 milja za jednog Sigurdssona.

I definitivno nije top 5 igrac svijeta,svacam nas je volite ga al ajmo stat malo na loptu :mrgreen:

Sta se Mbappea tice,sigurno da decko vrijedi vise jer je mladi i barem za mene ima dosta veci plafon od Coutinha,momak je jednostavno cudo prirode i sumnjam da ce ispod 200 milja ici igdje.

edit:Coutinho vrijedniji od Suareza? ajme pa taj je bio 80% ekipe i vec je godinama top 3 igrac svijeta,usporedba ni blizu...
Zavisi kako kome, Neymar ima srecu sto igra pored Messija i Suareza i sto uopste igra u Barseloni a trenutno i nije bas u nekoj formi.
Pregledaj malo golove i asistencije i jednog i drugog pa ce ti sve biti jasno.

Nimalo ja ne pretjerujem. Ja sad ne bi mjenjao jednkg za drugog pa cak ni da Barsa doplati.
Bil ti?
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 28 jul 2017, 14:42

BigAndy je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:
BigAndy je napisao/la:Neymar nije bolji od Kutinja. Neymar je prenapuhan. Kutinjo pogadja iz gotovo svih pozicija i ima strasan udarac i vuce cijelu ekipu. Cak mi je Kutinjo sad vredniji i od Suareza.

Nije sto je nas ali trenuntno je jedan od ako ne top 5 onda u top 10 igraca svijeta.

Kutinjo je trenutno neprocjenjiv jer bi sigurno bio u prvom timu bilo koje ekipe na svijetu i bio jedan od glavnih igraca. Ako onaj Mbappe vrijedi 120- 130 miliona onda je Kutinjo 150- 180.

Pricajte sta god hocete ali to je tako...

Nego sad sam i ja nekako optimistican za Keitu i VVD.
Mozda ipak uspijemo dovesti ovu dvojicu pa da se napadne neki od trofeja. Sa ovom dvojicom i Kloponjom na celu bi mogli mnoge iznenaditi.

YNWA
Ajde ajde,necemo ni mi sad pretjerivati :D .Neymar je definitivno bolji igrac od Coutinha,mislim da uopce nisu ni u istom esalonu,ali bez obzira na to on nama trenutno vrijedi vise nego za sta ga mozemo prodati.Prvenstveno jer imamo probleme sa dovodenjem primarnih meta,a druga stvar sramota bi bilo prodati Coutinha za 80 milja u svijetu gdje jedan Swansea trazi **** 50 milja za jednog Sigurdssona.

I definitivno nije top 5 igrac svijeta,svacam nas je volite ga al ajmo stat malo na loptu :mrgreen:

Sta se Mbappea tice,sigurno da decko vrijedi vise jer je mladi i barem za mene ima dosta veci plafon od Coutinha,momak je jednostavno cudo prirode i sumnjam da ce ispod 200 milja ici igdje.

edit:Coutinho vrijedniji od Suareza? ajme pa taj je bio 80% ekipe i vec je godinama top 3 igrac svijeta,usporedba ni blizu...
Zavisi kako kome, Neymar ima srecu sto igra pored Messija i Suareza i sto uopste igra u Barseloni a trenutno i nije bas u nekoj formi.
Pregledaj malo golove i asistencije i jednog i drugog pa ce ti sve biti jasno.

Nimalo ja ne pretjerujem. Ja sad ne bi mjenjao jednkg za drugog pa cak ni da Barsa doplati.
Bil ti?
Neymar je bolji tehnicar,bolji jedan na jedan igrac,konstantniji je,cak je i bolji razigravac od Coutinha,fizicki dosta mocniji igrac,puno bolji na uzem prostoru tu je majstor itd,itd..Mislim ne umnjajujem ovim vrijednost Coutinha,ali daleko je od istine da je Coutinho bolji igrac,cak nije stvar ni subjetkivnosti,dva zdrava oka su dovoljna.Bili ih mijenjao?pa da,iste sekunde,mijenjas losije za bolje,sto bi trebala biti prirodna i normalna stvar.

Neymar je imao losiju proslu sezonu to je istina,ali nije zbog toga izgubio brdo kvaliteta koje ga stavljaju u top 5 igraca svijeta.

I ne mislim da sreca ima ikakve veze sa njim u Barci :D

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 28 jul 2017, 14:48

Ne kazem da je srecom dosao u Barsu nego da ima srece sto ima takve igrace pored sebe gdje njegov kvalitet jos vise dolazi do izrazaja.
Gledao sam ja Barsu i Neymara i meni je Kutinjo bolji i ja ga ne bi sad mjenjao za Neymara.

Al eto o ukusima se ne raspravlja i svako gleda iz drugacije perspektive.

Ali ipak mislim da se mnogi Redsi ovdje ne slazu s tobom.

Mozda oni kojima je Di Maria ili Mkhtarijan world class.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 28 jul 2017, 14:53

BigAndy je napisao/la:Ne kazem da je srecom dosao u Barsu nego da ima srece sto ima takve igrace pored sebe gdje njegov kvalitet jos vise dolazi do izrazaja.
Gledao sam ja Barsu i Neymara i meni je Kutinjo bolji i ja ga ne bi sad mjenjao za Neymara.

Al eto o ukusima se ne raspravlja i svako gleda iz drugacije perspektive.
to je jedna od gorih izreka,a ocemu raspravljat ako ne o ukusima ? :D :D
Mozes rec onda i za Suareza sta ima srece sta ima takve suigrace kraj sebe,a nije do barce dosao slucajno nego vrhunskim partijama,isto vrijedi za Neymara mada je on to ostvarivao u dosta slabijoj ligi.

Najveci Coutinhov je problem sta on jos uvijek nema cijelu sezonu na razini,jos uvijek toplo hladno ide.Ovu polusezonu je bio odlican drugu nije postojao do zadnjih par utakmica.Da dobro imao je ozljedu al nijese mogao oporavljati 4 mjeseca od nje ,da ga ****.

i ne moraju se,ja jednostavno nemam obicaj overrejtat igrace,tako je kako je..

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Monolog » 28 jul 2017, 14:55

Neymar jeste bolji igrač od Coutinha. Koliko ko vrijedi? Onoliko koliko je neko spreman dati za njega. Tu sva priča staje. I, da, Coutinho sigurno nije najbolji veznjak u Engleskoj, dok Neymar sasvim sigurno spada u pet najboljih igrača na svijetu. "Problem" s Brazilcima su pozivi iz toplijih krajeva. Real Madrid i Barcelona će uvijek biti zanimljivi svim Južnoamerikancima, prosto jer je tamo mnogo pogodnija klima nego u Engleskoj, znaju da idu u dva kluba koja su sami vrh svjetskog fudbala i bit će okruženi svojim sunarodnicima, prijateljima i "dozvoljeno" im je mnogo više zayebancija i neprofesionalizma (uslovno rečeno) nego u Engleskoj. Po meni, Coutinhu bi bilo najbolje kad bi ostao još godinu dana u Liverpoolu. Ukoliko ne vidi napredak ekipe (da se ne ulaže, da nema nekog jasnog plana za budućnost), onda nek' kaže da želi otići iz ovih ili onih razloga.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.