Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 13 dec 2017, 22:34

Samo ako se Salah ukaze mozemo dobit ovo
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 13 dec 2017, 22:42

normalno da ce nama ponistit go , prvo je prsima igro pa onda rukom al hajde normala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 13 dec 2017, 22:48

nek smo mi spartaku i mariboru trpali,

jbm ti mrtvi wba i everton


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
ackeey
Postovi: 3888
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 13 dec 2017, 22:52

A ja mene i optimizma...
Razlika izmedju nas i jedinstva je to sto oni dobijaju ovakve utakmice.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 13 dec 2017, 22:56

Pocelo je padanje samo sto smo prosle godine imali malo zaliha pa smo zavrsili u top 4. Slijedi poraz protiv Bournemoutha pa onda na strani dobijamo arsenal i posle tog x sa labudovima kod kuci i tako dalje.. Henderson Emre Can i Gini ma nema kreativci na nivou pChristiana Poulsena
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 13 dec 2017, 22:57

Torres_9 je napisao/la:qarinas na golu, nece ovo na dobro


Sent from my iPhone using Tapatalk
Boga mi on danas dobro odradi posao.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Sage
Postovi: 5329
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 13 dec 2017, 23:00

Ovo je nas domet..
Svake sezone prospemo po 15-20 poena na ovim tekmama i zato smo tu gdje jesmo. Kao fol famozna 4 istrcala...niko ne moze gola dat. Svaki nas je trener skonto.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 13 dec 2017, 23:00

3 minute nadoknade, Forster od prve milisekunde gleda gdje će vrijeme ukrast i za to dobiva opomenu.
Hegazi dodaje golmanu, ovaj je hvata. Penal, naaah, pa nismo Everton.
Polufaulovi nad Rondonom, gdje su ovi opet uzimali po minutu dok dođe Forster da ubaci i stvori najveću priliku za idiote.
To kao prvo - yebem i tebi mater kako god da se zvao pojma nemaš, Can dobija žuti karton za 2. start, al presjecanja kontre nisu za žuti - nikad. Nema veze što mu se ovaj na leđa natovari ko bik kad hoće da guzi, jok to. ODVRATNO VIŠE. Jel postoje yebena pravila i zašto ih je toliko teško poštovati na ovako nebitnoj utakmici.Naravno, sudija je nama najmanje kriv, ali opet, opet nije uradio kvalitetan posao - kojeg je usput rečeno jedva i imao.

Vraćamo se na staro, pokušavaj kroz sredinu, Mane i Salah toliko brzi i prodorni a zavlače se negdje da bi bekovi mogli imati eto nekog prostora, kojeg svakako ne znaju iskoristiti. I uz to, najveće prilike dolazile s krila, ali jok hajmo mi opet kroz sredinu gdje je prošao 1 ili 2 iole kvalitetna pasa. Štoperi nam čitavu utakmicu ni trebali nisu kako treba, i umjesto da Cana stavi na to mjesto, pojača s Oxom u sredini, i tako pokuša stvoriti malo prostora Cuotinhu, ništa ni od tog. Coutinho gleda kako izgradit napad a Can i/ili Gini ga gledaju. A i kad ne gledaju guraju se negdje, pa kako mislite tako proći da mi je znati.

WBA pokazao očajan kvalitet od septembra, a Klopp ne smije ni pokušati malo jače, nisam vidio više od 10 minuta jačeg ritma, kad je i pao gol Solankea. I brate mili Salah je stvarno loš bio, koliko god dobra kretnja, očajan prijem lopte ili šut, pa zašto nije on izašao a ostao Mane.

ROBIN UD :crazy:
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RtoX » 13 dec 2017, 23:01

O'ce se ko kladit da navijaci liverpoola prosjek zivota imaju do 60 god? Moji vec svi misle da sam skreno,priredjujem divne kucne,nervne ispade dva puta sedmicno.
"You'll Never Walk Alone"

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 dec 2017, 23:01

ackeey je napisao/la:A ja mene i optimizma...
Razlika izmedju nas i jedinstva je to sto oni dobijaju ovakve utakmice.
Razlika je i u tome sto oni znaju da im je mjesto u vrhu i uloze potroše strašne pare dovedu najboljeg trenera na svijetu. Nakon odlaska saf-a su bili grohnuli opasno toliko da bi liverpoolu trrbalo 20 30 godina da se vrati na vrh a njima par sezona...
Fudbal u engkeskoj je prilicno jednostavan ko zna i ko ulaze uvijek ce biti na vrhu a arsenal i liverpool su primjer da se ne moze izmisliti topla voda. Sta ti imas od toga i da napravis od talenta zvijezdu kad ce ovaj umjesti da pokuša s timom nesto osvojiti radine otici u real, barcelonu a neki i u manchester city.
Ja sam ocekivao neke borbe za titulu kad je klopp došao al to je moja greska za liverpool je plasman u top 4 ravan tituli.
@liverbird ja se sjecam u da su u onoj suarezovoj sezoni kad se borilo za titulu sudije liverpool fino gurale... svaki pad sturridgea u kaznenom penal sad kad loše ide ne treba se na sudije vaditi.
Nije lako biti ni sudija, to su sve ljudi koji rade jos neki posao u glavnom sto je smiješno u danasnje vrijeme posebno u ligi kao engleska. U kosarci u nba imas profesionalne sudije i jednom prilikom kad su oni strajkovali sudili su ovi amateri to je nevjerovatna razlika u kvaliteti bila.
Hocu reci vise ocekujem i krivim igrace i trenere koji zaraduju stotine hiljada sedmicno nego sudije koji rade za siču. To je sve do fife, uefe i saveza a sumnjam da oni bas kuju neke zavjere protiv liverpoola.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 13 dec 2017, 23:08, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 13 dec 2017, 23:03

Ne znam kako da ovo opišem i šta da kažem, imali smo najbolji tim na terenu al stvarno engleske ekipe kakve bunkere i odbrane igraju zadnjih par sezona i Italijani se ne bi postidjeli. Mi često nemamo tu sposobnost da probijamo ovakve ekipe jer nam igra dosta zavisi od krila a kad ovi stanu u odbrane tipa 5-3-2 tu po stranama ni Ronaldo ni Messi ne mogu proć. Ono što mene ponajviše brine je što ove sezone jedva a mozda cak i nikako ne postizemo golove kada utakmica predje 75u minutu tako da svi kao da samo odustanu pred kraj.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12823
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 13 dec 2017, 23:04

Coutinho i Salah su i u ovom crnilu najviše doprinijeli dobrim napadima. Can i Gini totalna katastrofa, Hendo kakav god da je najbolje kontroliše igru i ne bjezi od lopte za razliku od ovih balvana, da im nije bilo Coutinha u sredini mogao bih se kladiti da bi WBA imao i veci posjed lopte od nas.

Mane bas van forme, nista sto je uradio danas nije bilo dobro.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 13 dec 2017, 23:33

Jel ruka bila Solankea nisam dobro vidio na snimku ? Sudije nam uzele vec 4 boda (Everton i Watford)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 13 dec 2017, 23:57

Bila je, vjerovatno nenamjerna ali je bila.

Dvije stvari ću uvijek zamjerati Kloppu, jer ih nikada neće promijeniti:
1. Nema direktnosti u prekidanju protivničkih napada po cijenu žutog kartona. Koliko god se pokušavao sjetiti takve situacije, nijedna mi ne pada na pamet, što je čudno s obzirom da 13-14 timova ove lige igra direktan bunker protiv nas na Anfieldu. To bi dozvolilo bekovima više slobode u napadu, i što je bitnije, presijecalo potencijalne gol šanse u korijenu. Shodno tome, nemamo ni klasičnog trkača niti razbijača. Igrač tipa Kante-a bi ovu ekipu digao na totalno novi nivo, jer bi onda i napadači mogli manje misliti o odbrani a više o postizanju gola, a i postojao bi vezni red usmjeren više na napad nego na odbranu. Ovako niti smrdi niti miriše, ni Can ni Gini nemaju konkretne uloge na terenu, nego eto, zavisno od situacije. Jedino se Coutinhu zna posao, kojeg korektno obavlja, ali opet uz nedovoljnu podršku preostalih veznjaka. I da, svaki žuti ili prekršaj koji mi napravimo je strašno glup, npr. kada Firmino pravi prekršaj pri pokušaju da oduzme loptu čovjeku koji je na centru terena i to uz aut liniju. Pa šta ćeš učiniti i da je uzmeš. I Can je imao dosta sličnih prekršaja večeras.

2. Nedostatak pritiska na sudije. Pogotovo u ovakvim utakmicama, i pogotovo kod novajlija, naročito nakon što je i sam Klatenburg rekao koliko je to uticalo na odluke na početku karijere. Možeš se ti derati do prekosutra četvrtom sudiji kad je njegova funkcija da pokaže koliko minuta je ostalo i najavi izmjene. Dakle, možeš se, jednako uticajno, derati i na Buvača, ili bilo koga u neposrednoj blizini. Ne mislim tu samo na gol koji je poništen, nego na hiljade drugih situacija. Pa Rondon je izborio 3-4 u najmanju ruku smiješna prekršaja i ništa. S druge strane, kad ovi hamelji ne dobiju prekršaj, samo što predsjednik ne počne praviti pritisak na suca. Gdje je taj kapiten koji će se autoritativno unijeti sudiji u facu da se ovaj u gaće usere, gdje su ti borbeni igrači koji će okružiti sudiju i uvjerit ga da je gol trebao stajati pa će jadan se usrat i pokazat neki totalno glup penal. Da je fer plej - nije ni blizu, ali yebo ti fer plej kad se za nešto što se može smatrati dajvanjem daje penal i karton, a za nešto očigledno odmahuje rukama. Jbt ja ne mogu iz glave izbiti da su ljudi ukrali brat bratu minutu u one tri u nadoknadi što su bile, a on svira kraj nakon sedam sekundi..

I pregledah prije par minuta VAR na djelu, utakmica Bayern - Frankfurt. Ljepotica.
I onda neko kaže da uništava čari fudbala.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 dec 2017, 23:59

Suki46 je napisao/la:Jel ruka bila Solankea nisam dobro vidio na snimku ? Sudije nam uzele vec 4 boda (Everton i Watford)
Meni je izgledalo kao bas ocigledno igranje rukom na ponovljenom snimku.
Liverbird dobro rece za pritisak ovaj posebno za kapitena. Pa tim treba da ima u svakoj liniji lidera jednog a u livepoolu nema covjeka koji zaslužuje biti kapiten. Svaka čast coutinhu kao igraču al meni smeta sto je nakon svega sto je radio ljetos on kapiten, henderson tih i loš vođa nema taj temperament, slicno vrijedi i za milnera... evo sad da moram izabrati nekog za kapitena ja ne bi imao ni jedan prijedlog.
Zvuci smijesno al izgleda da liverpool treba kupiti kapitena.
You are someone else I am still right here

Stevica
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 dec 2017, 00:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Stevica » 14 dec 2017, 00:19

Sto se tice Solankea nista protiv momka mlad je al lopta se od njeg odbija kao od jablan pa primi je haveru sta je tjeras od sebe. Jos jedan u nizu Darren Bentova i ostalih napuhanih Engleza koji ce se prodati za 2 godine za 13 miliona Bormutu.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 14 dec 2017, 06:47

fera je napisao/la:
Zvuci smijesno al izgleda da liverpool treba kupiti kapitena.
:lol: :lol: kraljuuu. Fakat presmijesno zvuci ali je tako. Mozda u januaru dobijemo kapitena u vidu VVD. :mrgreen:

Kada Joe Gomez igra njemu treba dati kapitensku traku. Kada ga nema onda bi je Lovrenu dodijelio, je*o me svak, mozda bolje i odigra haha

Nista novo, Newcastle, Everton i West Brom nam uzeli bodove. Neke stvari se ne mijenjaju :mrgreen:

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 14 dec 2017, 08:36

Ne znam je li vam ko rekao, ali mi imamo samo 3 poraza od početka lige tj. za četiri mjeseca, a prije dva mjeseca zadnji put uzgubili.
Nije ni Lovren ni Hendo sinoć kriv, pa čak ni Mignolet ni Moreno... Promjenite malo priču.
Igramo bolje u gostima nego kući.
Tamam kad se popravi odbrana zakaže napad.
Kocka je bačena

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 14 dec 2017, 10:32

U januaru ici po Aubameyanga pa sta kosta da se plati,za Virgila pare imaju a za Aubu nek namaknu prodajom
Gomez mrcina kad igra razvaljuje i sigurno zasluzuje kapitensku, nek se okurazi malo.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 14 dec 2017, 14:01

Hendo je napisao/la:Ne znam je li vam ko rekao, ali mi imamo samo 3 poraza od početka lige tj. za četiri mjeseca, a prije dva mjeseca zadnji put uzgubili.
Nije ni Lovren ni Hendo sinoć kriv, pa čak ni Mignolet ni Moreno... Promjenite malo priču.
Igramo bolje u gostima nego kući.
Tamam kad se popravi odbrana zakaže napad.

Pa mi smo u igri za to cetvrto mjesto, to niko ne osporava, ali zalosno je sto nam je to sezonama unazad najveci uspijeh. Da se makar jos jednom nadati tituli do zadnjeg kola.. :crazy:

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.