Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 01 okt 2017, 19:26

Ovo se vec pretvara u fijasko.
Kome trebaju golovi i bodovi neka se obrate Liverpoolu. Tacno da nismo igrali protiv Palaca, garant bi nam uvalili jednu tricu i uzeli sve bodove.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 01 okt 2017, 19:31

Uzmi Coutinha, Manea, Salaha i ekipa je u rangu Evertona.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 01 okt 2017, 19:32

Tako to biva kad ti jedini pravi napadač u ekipi ne računajući ovo dijete (koje je ruku na srce, odigralo sasvim solidno) fuli u zadnje 2 utakmice tri čiste prilike pred golom.
Onaj promašaj danas je toliko smiješan da je to nevjerovatno. Čovjek ti pokloni loptu i to ide ti na tvoju bolju nogu i ti fuliš. Slično kao u srijedu, samo dva puta.
Nije ni on kriv za sve, normalno, čudno je da je i Mane danas jako loš bio.
Coutinho logično ne može sve saam. Žalosno je da mora igrati sa ovakvim panjevima.
You'll never walk alone.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 01 okt 2017, 19:32

Nakon svega sto se izdesavalo u prethodnih nekoliko sedmica i obzirom kako su igrali u tim tekmama, zar ste stvarno ocekivali da ce se pobijediti Svrake i to na St. Jamesu?
Pa majku mu valjda pratite Liverpool. Opet genijalnost Coua(gol van 16 jer se u ovoj tekmi nije moglo uci u kazneni), i standardni primljeni gol. Cak sam ocekivao i da ce onaj posljednji korner Newcastlea uci, ali Lovren reagovao kako bi i trebao jedan stoper.
Nije se na pauzu otislo u top4, ali blizu :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la topnik1 » 01 okt 2017, 19:32

Da vam je svako kolo igrati protiv Arsenala,xd
Arsenal igra zalosno,i jako lose ali ja kada pogleam vas shvatim da Arsenal i nije tako los,bude mi lakse :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 01 okt 2017, 19:34

Ovo je prevrsilo sve mjere i preslo sve granice normale i tolerancije. Ogavno je postalo gledati isti scenarij 5 tekmi za redom, ovo je tragikomicno sta se desava. Kloppa krivim samo za pojacanja ali za ovo sve lose na terenu su krivi iskljucivo igraci tj pojedinci koji imaju amatersku (ne)realizaciju i igraju amatersku odbranu. Smijesne i tuzne reakcije i naprijed i nazad. Uzas..

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 01 okt 2017, 19:37

Valjda poslije ove reprezentativne pauze zaigramo kao što smo prije one prošle :shifty:
Joint_fc

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 01 okt 2017, 19:39

hajmo biti pozitivni

sad ce klopp imati press :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 01 okt 2017, 19:42

Torres_9 je napisao/la:hajmo biti pozitivni

sad ce klopp imati press :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo pozitiva :kafa:
Joint_fc

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 01 okt 2017, 19:42

Ma Klopp je bivši ako nastavi ovako letargično. Imaš toliko energična krila koja se gotovo čitavu utakmicu guraju negdje u sredinu - koji će ti k tu, ako je eksplozivan stavi ga na krilo, podrži bekom, kupi gromadu i trpaj ovu buraniju. Najgore u svemu tome je što su naši bekovi glup i gluplji, pa je l' se iko od vas sjetio malo uvježbat taj centaršut jbo ga centaršut, 45% završi u gol autu 45% u autu i onih jadnih deset dođe do prvog igrača u šesnestercu. I onda i taj plan pada u vodu, valjda na tržištu nema boljih bekova od jbenog Gomeza i Morena, pa ima Vršajević dodžaba majka mu stara :lol:

Mi bi da igramo gegenpressing, a većina protivničkih timova izbija loptu, gdje stoje naše štoperčine kojima bih i ja uspio 2-3 puta na utakmici pobjeći. A i da ne pobjegnem, sami će mi doturit loptu par puta.

I kad vidim da Mignolet doda Hendersonu koji nešto traži loptu da organizuje napad pa onda kad vidi da ne može doda Lovrenu ranio bih se. Ili traži je na sredini terena, onda mu priđe igrač na 2-3 metra, automatski se okreće nazad. Pa Lucas je barem znao obavljati prljavi dio posla na zadnjem veznom, ovu ulogu Hendersona mogu i ja igrati. Wijnaldum jadan ne zna ni on šta bi, kad mu dođe lopta ganja je, kad je dobije doda je Hendersonu koji je vrati štoperima i hajmo opet.

Origi na posudbi, igrač koji je dominirao u U-23 selekcijama treba da predstavlja neku ozbiljnu prijetnju. Glavni razlog ovog rezultata je (odbranu neću ni pominjati) odsutnost Mane-a koji je djelovao dosta pogubljeno u većini situacija, a obično je najbolji igrač na terenu. I šta se desi kad nema njega, nema ni rezultata. Ox kupljen, bolje da nije, mogao je i Ibe igrati ovako, ako ne i bolje, pa nije sastavio dva poteza da valjaju već par godina i na njega je potrošen toliki novac.

Muka mi je više od ovog, što je najgore nije ni do Kloppa, Rodgersa, Kennya, Rafe nego do vlasnika koji nisu troškali, pa eto šta bude bude. Ne možeš sa uvođenjem Solankea i sličnih napravit razliku nikad, dok istovremeno drugi uvode pojačanja od 50+ miliona u 75-oj minuti utakmice jer im se jbno može. Odbranu smo sastavili za 30-ak miliona. Kompletnu jbt i prvi sastav i rezerve, i logično je da se ne zna ko je gori. S druge strane, ljudi potroše 40-ak miliona na olupinu, ne isplati se, **** ga. Opet nisu u minusu jer su jbna TV prava otišla u tri lijepe.

Vrijednost svakog kluba u EPL raste bez obzira na rezultate, jbe se njima. Nikakve ozbiljnije titule mi nećemo vidjeti dok se ne počne trošiti ko lud. Jedino da uradimo nešto kao Leicester, al premale su šanse.
Zadnja izmjena: Liverbird, dana/u 01 okt 2017, 19:44, ukupno mijenjano 1 put.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 01 okt 2017, 19:43

gaston je napisao/la:Ovo je bolesno koliko ja bijesa imam u sebi nakon svake utakmice.
Rekao sam ja tebi ljetos neko se nervira u junu neko ce u oktobru novembru kad si mi govorio da sam lud jer kritikujem.
Evo zato necu ni za ovaj današnji uspijeh nista pisati vec je sve ispricano.
Napredovali smo mi sa kloppom samo je konkurencija puno vise napredovala za to vrijeme nazalost. Ne znam jel sve u parama i vlasnicima nisam bas pratio al mislim da su timovi koji su ispred liverpoola chelsea manchester utd i city bar duplo vise od liverpoola potrosili u zadnjih 5 godina.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 01 okt 2017, 20:04

Kako ba Klopp nije kriv, bacio je tolike pare na igraca koji je bespotreban totalno ( Ox ), a govori kako nema kvalitetnih stopera na trzistu, a vezni red nam cine Hendo, Wijnaldum, Can, ne zna se ko je gori.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 01 okt 2017, 20:40

Pun sam.nekog stresa zbog ovih levata. Gledam arsenal i govorim sebi da je liverpool ono bi x zavrsilo. Pa brighton je imao 2x vise sansi od newcastla i daju nula golova. **** te vise fudbal, svaki **** sut udje nekako u gol. Bekovi su nam uzas
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 01 okt 2017, 20:48

Ispade bolje igramo s Milnerom nego s pravim lijevim bekom.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 01 okt 2017, 20:57

Ne kontam zašto Milner ne igra desnog beka, ne može biti gori od yebenog štopera Gomeza (ništa protiv momka, samo je očajan na desnom beku, a TAA jeste fakat loš defanzivno, nekad jednostavno ne konta igru dovoljno).
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 01 okt 2017, 20:59

BeyKopites je napisao/la:Ne kontam zašto Milner ne igra desnog beka, ne može biti gori od yebenog štopera Gomeza (ništa protiv momka, samo je očajan na desnom beku, a TAA jeste fakat loš defanzivno, nekad jednostavno ne konta igru dovoljno).
Puno toga se oko nas trenutno ne konta :rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 01 okt 2017, 21:07

sudija i napdaci su krivi sad

prska nas klopp nogama


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 01 okt 2017, 21:09

Da postoji na svijetu bolji stoperi od Dejana pa bi i bilo sta od nas...jbg tako je kako jr boljih nema..



:rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 01 okt 2017, 21:27

BeyKopites je napisao/la:Ne kontam zašto Milner ne igra desnog beka, ne može biti gori od yebenog štopera Gomeza (ništa protiv momka, samo je očajan na desnom beku, a TAA jeste fakat loš defanzivno, nekad jednostavno ne konta igru dovoljno).
Nemoj tako jarane. Mene su napali kad sam reko da je TTA rupa defanzivno, afanzivno je bolji i od clyna i od gomeza to stoji. Samo sto bek mora nesto i zaustaviti.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 01 okt 2017, 21:27

Osim13 je napisao/la:Da postoji na svijetu bolji stoperi od Dejana pa bi i bilo sta od nas...jbg tako je kako jr boljih nema..



:rol:
Realno Lovren je ovako los bio samo kada je tek dosao u klub, cini mi se da su njegov nekvalitet ranije pokrili Sakho i Matip prosle sezone dok je bio u formi. Uz to kljucna stvar po meni je bio Milner na lijevom bekom on mu je ulijevao sigurnost i nije ostavljao toliko prostora pozadi kao Moreno pa se nama cinilo da je Lovren pronasao neku formu i da ce nastaviti tim putem ali eto.

Jednostavno uz nas sistem igre sa ofanzivnim bekovima i autoputem na sredini terena ovo moze biti samo gore i po Lovrena i po Matipa, o Klavanu da ne pricam.

I mislim da se treba pokusati nesto drugo kad je ovo s 4-3-3 stalo i u napadu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.