Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 22 okt 2017, 17:56

Je bo me svak ako ja Boga ne molim da Can ode u Juventus. Njegova tromost i precijenjivanje samoga sebe je nevjerovatno.
A onda kakvo branjenje kod treceg gola... Nevjerovatno, u Sport Preventu u Bugojnu bolje brane prekide djeca od 9 godina.
Nadam se, makar ispali iz lige da Dejan vise nece zaigrati za Liverpool. Jurgenu se obija o glavu vlastita tvrdoglavost, ali mozda to tako treba.
Sto se tice gola Salaha, ni sama lopta ne zna kako ju je udario i kako je usla u gol.
@Hendo, de ziv bio sta prouci Coutinhu na poluvremenu, i on izgubljen u prostoru i vremenu.
I da, kakva je ovo sad formacija, "svi u napad" ili?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 17:56

Luđe ekipe od Liverpula nema na kugli zemaljskoj.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 22 okt 2017, 17:58

Next year.. dok klopp poszlozi ekipu...ne moze se niko dobar dovesti u zimskom transfer roku.. dok klopp dovede svoje igrace... blah blah blah.. same shit as allways... Od januara trubim da Liverpool ima odbranu koj nije ni za top 10 u pl al jok Klopp tvrdoglav i hoce od govana da napravi odbranu (lovern moreno i klavan)
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 18:00

Ma kad pocnu hvaliti tog Cana meni nije dobro. Beskorostan igrac skroz. Nit smrdi nit mirise. U defanzivi los, kreativnost nikakva, samo eto sto ga krasi borbenost. Zivim za povratak doktora Lallane i odlazak ovih ubleha kao Lovren, Henderson i Can.

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 22 okt 2017, 18:15

trpaj levate, nadam se da dobiti otkaz klopp do nove godine.Najgora odbrana jednog tima sto sam ikad gledao(na duzi period utakmica)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tshabalala
Postovi: 922
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 22 okt 2017, 18:15

Over and out do remonta u odbrani. Cuvajte mi se.

scudetto89
Postovi: 2660
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la scudetto89 » 22 okt 2017, 18:16

Jao golmana , ovo je stvarno bruka cast izuzetcima- igracima, a njih je malo vcs ... :/

Zao mi lfc-a sto im se ovo desava iskreno :roll:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 okt 2017, 18:17

Ma de izginite više.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 okt 2017, 18:17

Petarda od Citya, 4 u 56' od Tottenhama. Sreca pa nas Mourinho nije smio napasti, zabili bi nam i oni 2,3. Ovo je sramotno, nikad losiji bili nismo, mozda u periodu Hodgsona.

Avatar
Otelo
Postovi: 33502
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 22 okt 2017, 18:17

Rodgerse vrati se, oprošteno ti je sve.


Ovo je odvratno, čitavu sezonu mi ne ličimo ni na šta :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RtoX » 22 okt 2017, 18:19

Ma yebem vam ba...joj vise zivaca sam preko utakmica izgubio nego li i u cemu drugom u zivotu
"You'll Never Walk Alone"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la jestamaji » 22 okt 2017, 18:19

Fudo je napisao/la:Next year.. dok klopp poszlozi ekipu...ne moze se niko dobar dovesti u zimskom transfer roku.. dok klopp dovede svoje igrace... blah blah blah.. same shit as allways... Od januara trubim da Liverpool ima odbranu koj nije ni za top 10 u pl al jok Klopp tvrdoglav i hoce od govana da napravi odbranu (lovern moreno i klavan)
da, odbrana je za borbu za opstanak, ali njemu je bitnije da sebe brani po medijima nego da radi za svoj tim, čovjek je prije svega odličan glumac koji je skontao kako da se izvrsno proda pa tek onda osrednji trener

Avatar
Sage
Postovi: 5343
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 22 okt 2017, 18:27

StevieG8 je napisao/la:
Sage je napisao/la:Vise bih volio da izgubimo 5 1, 6 1 nego da izjednacimo na 3 3... ne moze vise ovako.
I kako nam to pomaže?
Da se napravi neka promjena.. mi smo gori sad nego kad je covjek doso 2015.godine. Ovo je katastrofa.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 22 okt 2017, 18:28

:cool: :urnebes:
jestamaji je napisao/la:
Fudo je napisao/la:Next year.. dok klopp poszlozi ekipu...ne moze se niko dobar dovesti u zimskom transfer roku.. dok klopp dovede svoje igrace... blah blah blah.. same shit as allways... Od januara trubim da Liverpool ima odbranu koj nije ni za top 10 u pl al jok Klopp tvrdoglav i hoce od govana da napravi odbranu (lovern moreno i klavan)
da, odbrana je za borbu za opstanak, ali njemu je bitnije da sebe brani po medijima nego da radi za svoj tim, čovjek je prije svega odličan glumac koji je skontao kako da se izvrsno proda pa tek onda osrednji trener
Ehh upravo to. 40 miliki dadne za kloca oxa a covjek ima godinu kontrakta i bude mu rezerva. Koliko glup moras biti to da uradis, a propuh ti u odbrani.
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 22 okt 2017, 18:31, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Suki46
Postovi: 2935
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 22 okt 2017, 18:31

15 golova smo primili na gostovanjima u 5 utakmica. 3 gola po utakmici vani :lol: :o :tokralju: Bravo momci
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 18:33

Are you not entertained?

Zar je neko ocekivao vise od ovog Liverpoola. Ekipa kojoj je odbrani na nivou Bornemoutha i ne moze bolje protiv jacih napada.
Veci disbalans izmedju odbrane i napada nikad nisam vidio,ni kod jedne ekipe.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 okt 2017, 18:35

Ma kad se covjek pripremi na poraz jos sedam dana ranije, nekako se manje nerviras na dan utakmice. Kad sam jos skontao da Liverpool u posljednjih skoro 10 okrsaja sa Spursima nije izgubio...
Sljedeca protiv Huddersfielda... bice nezgodno, pogotovo ako se u obzir uzme Kloppova igra na postavljenu odbranu i kontre Terijera.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 okt 2017, 18:38

Otelo je napisao/la:Rodgerse vrati se, oprošteno ti je sve.


Ovo je odvratno, čitavu sezonu mi ne ličimo ni na šta :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Do nedavno sam se smijao kad procitam da raja piše da je rodgers bolji bio od kloppa sad vas sve vise razumijem.
Meni se cini da je klopp jos jedan u nizu trenera za koje je liverpool bio prevelik zalogaj i sumnjam da on tu moze bilo sta vise napraviti sad je samo pitanje koliko ce ga držati prije otkaza sto se mene tice nek ostane jos 5 godina ali sam vec siguran da on nikakvog napretka nece napraviti do kraja svoje karijere u liverpoolu. Za mene je jos ljetos prezaljen jer su se obistinile sve moje sumnje iz prethodnih sezona i lik je dokazao da nije normalan.
E sad sto se ti desava svakom treneru u liverpoolu? Mislim da je iz razloga jer u klubu ima previse nesposonih ljudi i skoro sve zapinje nista ne ide kako bi trebalo i nekako većina trenera nakon par sezona izgubi snagu. A konkurencija iz sezone u sezonu sve više napreduje. Mislim da kloppu jedna loša sezona nista ne znači on konta da ce naredna biti dobar a ovu je kao zrtvovao a ne razmišlja koliko to boli ljude kojima je stalo do liverpoola kojima taj klub nije samo posao.
Iz tog razloga sam uvijek za to da klub vodi neko ko ima bar neke emocije prema liverpoolu ko nece iz inata i tvrdoglavosti i da bi kao nesto dokazao unistiti još jednu sezonu... lik se smije dok mu tim prima golove... carru i gerrarda dovesti bolje bar kad je vec sve katastrofa da se bar uče ljudi nego ovaj koji je svame sezone sve lošiji
You are someone else I am still right here

Avatar
Otelo
Postovi: 33502
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 22 okt 2017, 18:44

Ma pomiriti se s tim da smo postali prosječna top 8 ekipa koja se bori za Ligu Evrope, a jedino nekim čudom i lošom igrom najboljih izboriti Ligu prvaka.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Kecko » 22 okt 2017, 18:44

Klopp ce dobiti otkaz jedino ako Liverpool zavrsi 17 ti. Bolje trenersko ime ne moze doci u Liverpool. Ostavite se Rodgersa,da valja cemu ne bi mrtvi Celtic trenirao.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.