Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 10:37

Reko Xavi da je dobar
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rooney88 » 20 avg 2017, 10:39

Jeste se predomislili? :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 20 avg 2017, 10:51

LiverpoolREDS je napisao/la:Sve mu ko drago sto su odustali a cim objave kad je predstavljanje ide bacit drkicu,vise mu dosadilo pa se raduje Seriju kojeg nije ni gledao kako igra a zamislio da je nesto tipa Verrati.
Tanak je seri za nivo barcelone, a i coutinjo nije nikakva garancija, tako da sta imam bacati ako dodje, kad smo kod bahatosti opet kazem bahatiji ste vi od nas, precjenjujete svog igraca i bahato mislite da neko od nas svrsava na ideju da dobijemo coutinja, kakvih smo svih igraca imali taj decko nam jos uvijek nit smrdi nit mirise nit se bilo ko ozbiljan njemu sad nesto raduje, vecini nas nije ni u top 5 prioriteta, al vi bahato mislite da ne spavano cekajuci da potpise
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 11:11

Romariooo je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Sve mu ko drago sto su odustali a cim objave kad je predstavljanje ide bacit drkicu,vise mu dosadilo pa se raduje Seriju kojeg nije ni gledao kako igra a zamislio da je nesto tipa Verrati.
Tanak je seri za nivo barcelone, a i coutinjo nije nikakva garancija, tako da sta imam bacati ako dodje, kad smo kod bahatosti opet kazem bahatiji ste vi od nas, precjenjujete svog igraca i bahato mislite da neko od nas svrsava na ideju da dobijemo coutinja, kakvih smo svih igraca imali taj decko nam jos uvijek nit smrdi nit mirise nit se bilo ko ozbiljan njemu sad nesto raduje, vecini nas nije ni u top 5 prioriteta, al vi bahato mislite da ne spavano cekajuci da potpise
:nene:


Zar nije bahatost izbacivati informacije u eter kako ce predstavljanje biti danas, sutra, prekosutra...

Zar nije bahatost pozivati novinare da se spreme za predstavljanje istog...

I zar nije bahatost javno izaci u medije i reci kako je sve gotovo u tim transferima...pa smiju vam se ljudi u Engleskoj, Njemackoj, a Boga mi i citavom svijetu :crazy: pa eno i onima iz Bayerna smijesno sta radite.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 20 avg 2017, 11:15

Treba sad da vesti Serija u Liverpool, neka donosi lopte Hendersonu kada ovaj vježba prebacivanje lopte s jedne na drugu stranu.
Kocka je bačena

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 11:22

Hendo je napisao/la:Treba sad da vesti Serija u Liverpool, neka donosi lopte Hendersonu kada ovaj vježba prebacivanje lopte s jedne na drugu stranu.
To bi bilo bas bahato.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 11:30

Topnici vec upisali 3 boda, kae raspadamo se :kafa:

lovely jubbly :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 20 avg 2017, 12:36

Osim13 je napisao/la:Topnici vec upisali 3 boda, kae raspadamo se :kafa:

lovely jubbly :kafa:
Ne zna se ko je u gorem k.urcu.Moja prognoza neka podjela bodova.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 20 avg 2017, 12:49

Bahatost je kad postavljas ultimatume da Liverpool prihvati ponudu koja je realno ispod njegove vrijednosti, a nema ga zelju uopce prodati.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 13:19

Brace yourself danas je dan ultimatuma :bow: :
slika

slika
samo bahato.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 20 avg 2017, 13:27

hahha jos uvijek se bahate,
liverpool dogovrio jos jedan zavrsni sastanak s barsom #fb barsa_balkan# sport

Zamisli mentalni sklop ljudi koji vjeruju u ovakve natpise,mislim mozda je i oke za generacije 99+

Inace ukrade barsa liverpulovu metu serija ahhaaaaa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 20 avg 2017, 13:54

Osim13 je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Sve mu ko drago sto su odustali a cim objave kad je predstavljanje ide bacit drkicu,vise mu dosadilo pa se raduje Seriju kojeg nije ni gledao kako igra a zamislio da je nesto tipa Verrati.
Tanak je seri za nivo barcelone, a i coutinjo nije nikakva garancija, tako da sta imam bacati ako dodje, kad smo kod bahatosti opet kazem bahatiji ste vi od nas, precjenjujete svog igraca i bahato mislite da neko od nas svrsava na ideju da dobijemo coutinja, kakvih smo svih igraca imali taj decko nam jos uvijek nit smrdi nit mirise nit se bilo ko ozbiljan njemu sad nesto raduje, vecini nas nije ni u top 5 prioriteta, al vi bahato mislite da ne spavano cekajuci da potpise
:nene:


Zar nije bahatost izbacivati informacije u eter kako ce predstavljanje biti danas, sutra, prekosutra...

Zar nije bahatost pozivati novinare da se spreme za predstavljanje istog...

I zar nije bahatost javno izaci u medije i reci kako je sve gotovo u tim transferima...pa smiju vam se ljudi u Engleskoj, Njemackoj, a Boga mi i citavom svijetu :crazy: pa eno i onima iz Bayerna smijesno sta radite.
Nije to bahatost nego glupost nase uprave, ne treba brkati pojmove

Nasa uprava ne zna osnovne principe trgovine i uprava liverpoola je to skontala i pokusava ocigledno da muze barcu ko kravu muzaru i to cak ide u bahatost

Nasi debili su odmah u startu pokvarili sebi pregovaracku poziciju, svako zna da imamo sleper para, tj jedno 300 miliona za transfere, i sto je najgore odmah su na sva zvona objavili da zele iskljucivo coutinja i dembeleta i tako automatski dali do znanja kiverpoolu i dortmundu da se mogu bahatiti oko cijena igraca, odbijati ogromne cifre od sto miliona i traziti 150 sto je bahato do zla boga

Razumijem da ne zele prodati, ali ocigledno da zele cim bi pristali na 150, vi koji mislite da ne bi pristali na toliko, i da bi cak igraci bili tribinizirani ako bi kmecali, uz duzno postovanje budale ste, amerikanac da ne uzme 150 miliona za igraca koji vrijedi duplo manje, ili klopp da udje u sezonu bez pojacanja sa shebanim coutinjom, a ovamo bi imao priliku dovesti 4-5 sjajnih igraca, nema teorije

I vasa uprava i klopp nisu budale, samo sto taktiziraju jer imaju i realnog osnova za to, pokusavaju da izmuzu sto vise i ja bi tako, samo ne treba pregoniti i zahebati poso

A ako se poso zahebe racunica je jasna, barca moze dovesti nekog drugog igraca, sta bi nam falilo draxlera, di mariju, alexisa... Umjesto 150 miliona za coutinja jos koji milion i perverzna ponuda za grizmana,dybalu,mbapea ili sta ti ja znam, i sta onda, liverpool u taktiziranju nikog ne dovede cekajuci 150 miliona, a osta coutinho sheban i popishan i mozes ga hebat automatski za narednu sezonu, dok on dodje sebi ako ikad i dodje vi ste 15 bodova od lige prvaka

Nista se mi ne bahatimo, povotovo ne ja kome je liverpool vrlo drag klub i koji bi volio da se vrati na stare staze slave, coutinjo mi uopste nije ni neka zelja sta ja znam, kad vidimo da on kmechi za barcom to mijenja stvari jer vise liverpool nema realnog razloga da ga drzi, a 100 miliona je uvijek bolje od igraca koji zeli otici, da kod nas mesi sad zeli u city npr, a klaizula mu 250 miliona, a city nudi 200, ja bi prvi pristao pustit ga za manje para nego da sheban preko qrca ostaje igrati kod nas
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 20 avg 2017, 14:20

Gledam Keitu, strašan igrač... Ne bih imao ništa protiv da prodaju Kutinja i daju sve pare za njega budući da brazilac želi da ide...
Baš šteta što Lajpcig nece da proda ili naši nude lovu i još neke klauzule kao npr da ovaj osvoji nobelovu nagradu ili nešto pa nas ljudi samo odhebali...
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 20 avg 2017, 14:27

Lik nikako da shvati da Coutinho ne vrijedi samo 80 miliona funti.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 20 avg 2017, 14:39

Kad smo vec kod Leipziga jucer ih je pobijedio Schalke 2:0 a jedan gol je postigao Konoplyanka.

Dzaba ismijavate za Serria kad je Paul Joyce prenio i prije nego sto ce Barca krenuti po njega da Liverpool nema nikakvu zelju da ga dovede.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 20 avg 2017, 14:49

Romariooo je napisao/la:
Ako nije problem, de nas prosvijetli od kud ti informacije da bi Liverpool pristao na 150 miliona.
I moram priznati da ti je pravo jaka ova
Razumijem da ne zele prodati, ali ocigledno da zele cim bi pristali na 150
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 20 avg 2017, 15:19

Nije to bahatost nego glupost nase uprave, ne treba brkati pojmove

Nasa uprava ne zna osnovne principe trgovine i uprava liverpoola je to skontala i pokusava ocigledno da muze barcu ko kravu muzaru i to cak ide u bahatost

Nasi debili su odmah u startu pokvarili sebi pregovaracku poziciju, svako zna da imamo sleper para, tj jedno 300 miliona za transfere, i sto je najgore odmah su na sva zvona objavili da zele iskljucivo coutinja i dembeleta i tako automatski dali do znanja kiverpoolu i dortmundu da se mogu bahatiti oko cijena igraca, odbijati ogromne cifre od sto miliona i traziti 150 sto je bahato do zla boga

Razumijem da ne zele prodati, ali ocigledno da zele cim bi pristali na 150, vi koji mislite da ne bi pristali na toliko, i da bi cak igraci bili tribinizirani ako bi kmecali, uz duzno postovanje budale ste, amerikanac da ne uzme 150 miliona za igraca koji vrijedi duplo manje, ili klopp da udje u sezonu bez pojacanja sa shebanim coutinjom, a ovamo bi imao priliku dovesti 4-5 sjajnih igraca, nema teorije

I vasa uprava i klopp nisu budale, samo sto taktiziraju jer imaju i realnog osnova za to, pokusavaju da izmuzu sto vise i ja bi tako, samo ne treba pregoniti i zahebati poso

A ako se poso zahebe racunica je jasna, barca moze dovesti nekog drugog igraca, sta bi nam falilo draxlera, di mariju, alexisa... Umjesto 150 miliona za coutinja jos koji milion i perverzna ponuda za grizmana,dybalu,mbapea ili sta ti ja znam, i sta onda, liverpool u taktiziranju nikog ne dovede cekajuci 150 miliona, a osta coutinho sheban i popishan i mozes ga hebat automatski za narednu sezonu, dok on dodje sebi ako ikad i dodje vi ste 15 bodova od lige prvaka

Nista se mi ne bahatimo, povotovo ne ja kome je liverpool vrlo drag klub i koji bi volio da se vrati na stare staze slave, coutinjo mi uopste nije ni neka zelja sta ja znam, kad vidimo da on kmechi za barcom to mijenja stvari jer vise liverpool nema realnog razloga da ga drzi, a 100 miliona je uvijek bolje od igraca koji zeli otici, da kod nas mesi sad zeli u city npr, a klaizula mu 250 miliona, a city nudi 200, ja bi prvi pristao pustit ga za manje para nego da sheban preko qrca ostaje igrati kod nas[/quote]


http://sportsport.ba/ino_fudbal/manches ... ija/248867

:lol:
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 20 avg 2017, 15:38

Bolje im je da posalju Messija nama, Messi za Coutinhoa, na to bi vec pristali :kafa:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 16:36

YNWA je napisao/la:Bolje im je da posalju Messija nama, Messi za Coutinhoa, na to bi vec pristali :kafa:
+ Umtiti ipak stoper treba takodjer.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 20 avg 2017, 20:05

Kako prenosi novinar Ian McGarry nakon sto je Barcelona poslala prvu ponudu za Coutinha Klopp je otisao na razgovor sa čelnicima kluba koji predstavljaju FSG i Johna W. Henrya. Rekao im je da ce ozbiljno razmotriti svoj ostanak u klubu u slucaju da FSG proda Coutinha te je na taj nacin i sam izvrsio pritisak na one iznad njega.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.