Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 21 jun 2017, 11:25

Pa dali su već za Salaha 35-40mil koliko već. Nudili su 50ak mil za VVD, interesuju se za Keitu i logično da će dovesti lijevog beka tako da je sigurno da će biti rekordna potrošnja u jednom roku što se tiče kluba. Ne mora značiti da će dovoditi VVD ili Keitu ali sigurno da će dovesti adekvatna pojačanja, vjerujem Jurgenu.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 21 jun 2017, 12:53

Ma ne mirise mi jer je "pojacanje" iz Italijanske serije A. :mrgreen: Bice zanimljivo gledati njega i Manea po strani u svakom slucaju :ljepota:

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 21 jun 2017, 13:08

Iskren da budem ja sam više priželjkivao D. Costu od Salaha ali nemam ništa kontra ovog transfera iz više razloga. Ko zna, možda će se Salah mnogo bolje snaći i uklopiti u Jurgenove planove jer vjerujem da je ovaj vidio da može iz njega izvući još više kao i inače što Klopp radi sa igračima. Salah je imao jako dobru sezonu u Italiji, gledao sam gotovo sve tekme Rome i nudio je svašta nešto, na kraju je imao "double-double" učinak 15 golova i 11 asistencija. Ima tu brzinu potrebnu na drugom krilu gdje će uz Manea na drugoj strani sigurno ekipa dobiti veliki upgrade još uzimajući u obzir da Coutinho ide u sredinu iza kao playmaker to će biti dodatni level up. S njegovim dolaskom dolazi dosta dobrih stvari. Nadam se da će odigrati još jače nego u Romi i još kad se navikne na Jurgenov stil igre i presing to će biti odlično. Na kraju krajeva kako sam skontao on je plaćen 35mil ako se ne varam i to uopšte nije loše, sasvim ok ali ništa više od toga ne bi valjalo.


Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 jun 2017, 12:06

Kad sa Salahom i zavrsimo ovaj prelazni rok :mrgreen:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 jun 2017, 13:15

OTNYS_YNWA je napisao/la:Kad sa Salahom i zavrsimo ovaj prelazni rok :mrgreen:
Pa nije jos ni počeo prelazni :D
Izgleda da ulazis u one godine kad je casa poluprazna hahahah
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 22 jun 2017, 13:26

Baš tako moj brate. Nimalo optimističan nisam.
Salah naprednije verzija Downinga :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Raonffa » 22 jun 2017, 13:29

Izvinite na smetnji, samo jedno pitanje vezano za ovaj transfer Salaha.

Kako mislite da će vam izgledati postava iduće sezone, odnosno kako će Mane i Salah igrati zajedno kada su obojica po poziciji desnokrilni igrači?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 jun 2017, 13:40

Raonffa je napisao/la:Izvinite na smetnji, samo jedno pitanje vezano za ovaj transfer Salaha.

Kako mislite da će vam izgledati postava iduće sezone, odnosno kako će Mane i Salah igrati zajedno kada su obojica po poziciji desnokrilni igrači?
slika
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Raonffa » 22 jun 2017, 13:43

gaston je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Izvinite na smetnji, samo jedno pitanje vezano za ovaj transfer Salaha.

Kako mislite da će vam izgledati postava iduće sezone, odnosno kako će Mane i Salah igrati zajedno kada su obojica po poziciji desnokrilni igrači?
slika
:bow:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 22 jun 2017, 13:50

Nece zar onaj cirkusant biti starter i sljedece sezone :(
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 jun 2017, 14:01

slika

Mislim da će se dovesti VvD, te neka zakrpa Milneru na LB jer Moreno ide 100%.
Danas je odbijena ponuda od Napolija od £11m.
Liverpool traži 4m više.

Od Keite 90% nema ništa jer RB ne želi da ga proda. Liverpool spreman ponuditi i do £50m al' njima pare ne predstavljaju problem.
Jedna stvar koja bi nam mogla pomoći se vrti po medijima..
Poznato je da su RB Salzburg i RB Leipzig od istog vlasnika. Austrijanci nose ime "Red Bull" dok su u Leipzigu morali promijeniti to ime u "RasenBallsport" da ne bi imali komplikacije u Ligi Prvaka.
Međutim, UEFA ne dopušta sudjelovanje bratskih klubova u Ligi Prvaka i u tom slučaju bi Salzburg zbog boljeg koef.nastupao a Leipzig ostao praznih ruku.
Ukoliko bi se to desilo, postojale bi velike šanse za Keitu jer je izjavio da želi da igra LP sljedeće sezone.
Vidjet ćemo uskoro odluku UEFE.
By Liverpool’s calculations Salah will cost £34.3m, meaning Andy Carroll would remain in the books as the record purchase. (Paul Joyce)

Liverpool are keen on Alex Oxlade-Chamberlain but it is unlikely they would pay more than £20million for a him. (James Pearce)
Liverpool are willing to pay £50m for Naby Keita but there are no guarantees that will be enough to convince Leipzig to sell. (James Pearce)
Alternative za Keitu su Goretzka, Paredes, SMS, Renato Sanchez.
Zadnja izmjena: gaston, dana/u 22 jun 2017, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Feldmarschall » 22 jun 2017, 14:07

Mateschitz se, kao većinski vlasnik, povukao iz austrijske filijale tako da nema više prepreka za učešće Leipziga u LP.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 jun 2017, 14:10

Feldmarschall je napisao/la:Mateschitz se, kao većinski vlasnik, povukao iz austrijske filijale tako da nema više prepreka za učešće Leipziga u LP.
Da, upravo sam pročitao da im je odobreno da nastupaju. Ostaje nam da se nadamo čudu. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

dosu
Postovi: 48
Pridružen/a: 08 apr 2017, 22:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la dosu » 22 jun 2017, 16:37

Bit' će zanimljivo gledati vaš blitzkrieg sljedeće sezone. :hmmmmm:

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 22 jun 2017, 19:35

gaston je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Mateschitz se, kao većinski vlasnik, povukao iz austrijske filijale tako da nema više prepreka za učešće Leipziga u LP.
Da, upravo sam pročitao da im je odobreno da nastupaju. Ostaje nam da se nadamo čudu. :mrgreen:
Osim što se povukao, znatno su smanjili i sponzorski udio. Gotovo je to već, oni su u Ligi prvaka tako da su i šanse za dovođenje Keite znatno manje. Mene više zanima ko je alternativa. Nisam primijetio da ikoga spominju
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 jun 2017, 19:39

Napisah ti ja gore. :mrgreen:

Mada, mislim da će Goretzka u Bayern sljedeće ljeto.

Ovaj Sanchez nije mogao zaboraviti igrat lopte za godinu dana. Ako bi bio dostupan- rado.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 22 jun 2017, 20:39

gaston je napisao/la:Napisah ti ja gore. :mrgreen:

Mada, mislim da će Goretzka u Bayern sljedeće ljeto.

Ovaj Sanchez nije mogao zaboraviti igrat lopte za godinu dana. Ako bi bio dostupan- rado.
Koliko znam dostupan je on vec samo sto je cijena nerealno visoka. Sto se tice Salaha, u danasnje vrijeme dovesti kljucnog igraca nekog tima za 34 miliona funti je sasvim solidno. On je jos uvijek i mlad ima prostora za napretak a mislim i da ce se uklopiti u nas sistem igre. Naravno treba biti strpljiv ima covjek svoje zute minute padove ali realno ko ih nema.

Da se radi o nekom drugom igracu a ne Salahu koji ima istu statistiku kao on (bolju od Dybale) za te novce svi bi bili odusevljeni medjutim svi su oprezni jer se pokazao kao promasaj u Chelseau. Mada znamo svi pricu Lukakua, De Bruynea itd. koji su u toj generaciji pod Mourinhom propadali a sad su pokazali svoj pravi talenat. Salah je od tad zreliji, bio je nosioc cijele ekipe Rome uz Dzeku i sigurno ce mu biti jos lakse igrati s jednim Coutinhom, Maneom, Firminom nego s Dzekom i Perottiem.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 22 jun 2017, 21:54

Firmino uzima 9-ku a Salah broj 11. :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Finn
Postovi: 9177
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 22 jun 2017, 22:03

slika

Idemo dalje. :thumbup:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 22 jun 2017, 22:06

Odlicno pojacanje nema sumnje da ce ga Klopp jos boljeg napraviti...sta uhvatismo ga nakon koliko godina :mrgreen:

Haj dalje, LB, stoper :zzz:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.