Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
MorenoATM
Postovi: 170
Pridružen/a: 09 jun 2015, 01:57
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la MorenoATM » 04 avg 2015, 00:48

Odustal Manchester od Ramosa, pa se okrenuli ovom čovjeku.. Haha :lol: :lol:

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 04 avg 2015, 03:14

slika

Protiv Leicestera uslikano, samo Rooney ostao u klubu sa ove slike.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 04 avg 2015, 07:19

Onda neko prica protiv Younga koji igra srcem,vidi se to,a nista nije losiji od Di Marije,Mate i Rooneya bio.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
EPL
Postovi: 2484
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la EPL » 04 avg 2015, 07:23

Format je napisao/la:Onda neko prica protiv Younga koji igra srcem,vidi se to,a nista nije losiji od Di Marije,Mate i Rooneya bio.
Upravo to, to ga i drzi na terenu. Svaku utakmicu daje svoj maximum.
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
Balasevic
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 jul 2015, 19:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Balasevic » 04 avg 2015, 07:39

braco je napisao/la:https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=565228CA

Protiv Leicestera uslikano, samo Rooney ostao u klubu sa ove slike.
Vjerujem da se može naći hrpa sličnih slika, koliko je samo igrača Wayne ispratio iz kluba... Vjerujem da će ove sezone napokon ponijeti ekipu na leđima, ne samo kao lider, to radi godinama, već i golgeterski. Protiv PSG-a sam baš upratio, a i komentatori su spominjali, kako se samo kreće, koja utrčavanja pravi, plus oni maestralni prijemi lopte u punom trku i to pored, fizički, dominantnijeg igrača. Iza njega postaviti nekoga ko zna podvaliti loptu, Matu ili Herreru (ili obojicu) i apsolutno nemamo potrebe za dovođenjem WC napadača, samo nam treba adekvatna rezerva na toj poziciji.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 04 avg 2015, 10:05

Bože sacuvaj koliko ljudi mogu biti pesimisti.

Ja cvrsto tvrdim, ekipa koja ima odlicnu sredinu, nema potrebe da ima žestoku odbranu. Ekipa koja zna da igra presing, ne mora da ima neke WC stopere.

Dovoljno je da znaju na cemu se igra zasniva, da svaki igrac ima svoj posao na terenu, a rezultati ce doci.

Placete za nekim stoperima, a ni vi sami ne znate koga covjek da dovede. Sve što valja, trenunto je pod kljucem. Cmizdrite za kojekakvim Otamndijima, treba iskrcati petobu za tog igraca. I onda si opet na kocki ?! Može covjek biti nevidjena klocina, pa ce isti ti navijaci opaliti po Woodwardu i Van Galu.

Onda ova prica o napadacu toliko smrdi. Wayne Rooney ako bude samo zadužen za protivnicki kazneni prostor, zabit ce minimum 20 golova u sezoni. Covjek je nevidjena napast kao devetka, samo vi neki vadite alibi o covjeku koji je u zadnjih pet godina igrao sve osim te devetke.

Pedro+golman i ovo ljeto za mene kao cokolada. A vi pesimisti pravac Barcelona, Madrid, Minhen. Kod njih je sve med i mlijeko, jes al u qrcu.

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la 20le » 04 avg 2015, 10:27

Belmin6 je napisao/la:Bože sacuvaj koliko ljudi mogu biti pesimisti.

Ja cvrsto tvrdim, ekipa koja ima odlicnu sredinu, nema potrebe da ima žestoku odbranu. Ekipa koja zna da igra presing, ne mora da ima neke WC stopere.

Dovoljno je da znaju na cemu se igra zasniva, da svaki igrac ima svoj posao na terenu, a rezultati ce doci.

Placete za nekim stoperima, a ni vi sami ne znate koga covjek da dovede. Sve što valja, trenunto je pod kljucem. Cmizdrite za kojekakvim Otamndijima, treba iskrcati petobu za tog igraca. I onda si opet na kocki ?! Može covjek biti nevidjena klocina, pa ce isti ti navijaci opaliti po Woodwardu i Van Galu.

Onda ova prica o napadacu toliko smrdi. Wayne Rooney ako bude samo zadužen za protivnicki kazneni prostor, zabit ce minimum 20 golova u sezoni. Covjek je nevidjena napast kao devetka, samo vi neki vadite alibi o covjeku koji je u zadnjih pet godina igrao sve osim te devetke.

Pedro+golman i ovo ljeto za mene kao cokolada. A vi pesimisti pravac Barcelona, Madrid, Minhen. Kod njih je sve med i mlijeko, jes al u qrcu.
To, reci im! Tek kad krene sezona, vidjet ce se prava snaga Uniteda, a ovo palamudenje o stoperima, otamendijima, pedrima, stotinama miliona, samo prosipanje iz supljeg u prazno i bezvezno opterecivanje samih sebe. Cak ni Edove ljubavnice ne znaju sta se desava, a da neki papci novinari nesto znaju. GGMU
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 04 avg 2015, 10:30

Daj Belma, nije valjda da bi usao u sezonu sa trenutnim stoperima?

Jonesa slobodno otpisi, taj ce ti odigrati 5 meceva na top nivou, a ostalo bi moglo biti kao i do sada, povreda za povredom. Taj lik je rizican cak i na zagrijavanju.

Sezona je duga, ekipa igra na tri fronta.

Zasto bi jedan Otamendi bio nevidjena klocina, kada je za trenutnu odbranu Uniteda wc stoper. Gledao sam ga nekoliko puta, pogotov nakon sto se saznalo da smo zagrizli za pomenutog. Stamen, hladan igrac, zvjerka na fizickom planu. Znaci profil koji nama pase, plus sto brz, a ici ce se na visoki presing.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 04 avg 2015, 10:37

Asteriks je napisao/la:Daj Belma, nije valjda da bi usao u sezonu sa trenutnim stoperima?

Jonesa slobodno otpisi, taj ce ti odigrati 5 meceva na top nivou, a ostalo bi moglo biti kao i do sada, povreda za povredom. Taj lik je rizican cak i na zagrijavanju.

Sezona je duga, ekipa igra na tri fronta.
Ne bih, ali prije bih usao u sezonu s ovim stoperima nego npr. davao za Otamendija petobu.

Nadam se i ja da Ed i Luji imaju nekog na piku, samo se jos ne zna za to.

Ali ovoliko pesimizma po temi, fuj. :puke:

Avatar
Kestrel
Postovi: 329
Pridružen/a: 28 jun 2015, 16:01
Lokacija: Iza Bosanskih Planina
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Kestrel » 04 avg 2015, 10:37

Ma ja, otpisi ti njega odma poslije ove sezone, a poslije kad se bude poboljsao on ce biti bog i batina, podsjeca me na onu situaciju sa Fellom, pljujete ga odma nakon jedne lose sezone
Domo23

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 04 avg 2015, 10:39

Odlican igrac, al' pogledaj istorijat povreda i sve ce ti biti jasno.

@Belmin

Pa ne bih da govorim za ostale, al' mislim da je odradjen dobar posao jos samo taj stoper koji nam je prijeko potreban.

Evo npr. De Vrij, nije jos stasao u lidera, al' se pokazao na top nivou.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 04 avg 2015, 10:42, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Baader » 04 avg 2015, 10:42

United svakako ima jako dobar igrački kadar i konačni rezultat će ovisiti isključivo o količini ludorija Van Gaala. Ako ih smanji na minimum može se postići mnogo, no s obzirom na pripremne utakmice, nešto kontam da on ne misli stati sa shizopozicijama.

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la majestic24 » 04 avg 2015, 10:42

----------------- -De Gea----------------- (Romero,Lindegaard)
Darmian----Jones---------Smaling--Shaw (Valencia,Evans,Blind,Rojo,McNair,Varela)

-----Schweinsteiger-----Carrick----------(Schneiderlin,Blind,Fellaini)
---------------------Matta------------------ (Herrera,Pereira,Lingard)

Januzaj----------Rooney------------Depay (Matta,Young,Hernandez,Wilson,Valencia)


Itekako smo mi popunjeni na svim pozicijama. Ja se nadam da ce ovi klinci dobiti sansu. Nemogu se dokazati ako im se neda prilika. Aposlutno se slazem sa Belminom. Sa ovakvim veznim redom i sa konstantnim pritiskom na protivnike,nebi trebalo doci do izrazaja nasa losija obrana u odnosu na druge pozicije.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Balasevic
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 jul 2015, 19:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Balasevic » 04 avg 2015, 10:51

Teško je na osnovu prošle sezone ocjenjivati pojedinačne učinke igrača. Sistem bez sistema je izbacio Younga i Smallinga, pa i Herreru, a u drugi plan stavio Shawa, Rooneya, većim dijelom i Matu itd. Dosta se igrača tražilo, a i Gaal je pokušavao razne kombinacije.

Ove godine se napokon zna kako ćemo izgledati, imamo odlične bekove, očekujem od Shawa odličnu sezonu, Darmian je zvijer, ali tek se treba dokazati u EPL-u. U sredini imamo milion kombinacija, Gaal je kupio one igrače koji mu trebaju za njegov poznati sistem, tako da ćemo se nagledati posjeda lopte i formacije 4-3-3. Možda će to nekad izgledati presporo i dosadno, jer smo mi navikli na brza krila i našu prepoznatljivu igru, ali vremena se mijenjaju, tako da te promjene neće zaobići ni nas, posebno ne dok je LvG trener. Za napad se ne brinem nimalo, još ako bismo doveli Pedra i nekog rezervnog napadača, tek onda bismo bili osigurani.

Štoperi su možda najslabiji dio tima, ali nisu toliko loši da bismo zbog njih već sada pričali o sezoni bez borbe za titulu. Ponovit ću još jednom ono što sam pisao jučer, LvG je i od slabijih igrača na štoperskim pozicijama uspio praviti igrače za najveće domete. Ne vidim razlog zašto to ne bi uspio sa dva igrača koji imaju ogroman potencijal i uz to su još uvijek relativno mladi. Nije isključen ni neki transfer, naravno, ali se mora kupiti igrač koji će sigurno donijeti napredak. Da li je to Otamendi, procijenit će LvG i tu se priča završava.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la JoseMourinho » 04 avg 2015, 10:54

Po meni Pepe bi vam bio veliko pojačanje, a skuplji od nekih 15-tak miliona ne bi bio, a iskustvo itekako važnu ulogu kod stopera igra, a on ga ima na bacanje ;)

Edit: fulih temu jbg trebalo je tamo u transfere ovo :D

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 04 avg 2015, 11:41

Ma dobra je ekipa,ali nakon sto godinama nismo imali kreativca u vezi sad ih imamo haman petoricu,ne radi se planski i to mi jako smeta..Koji vi presing mislite igrati sa Carrickom i ostalim sporacima u vezi,za to ti treba neko brz,mnogo brz da pokrije poziciju ako neki levat ispadne gore ili dole..Ja Jonesu vjerujem,covjek ima m.uda,moze biti lider odbrane,ali mu treba sezona od 30+ utakmica a do sada mu to povrede nisu omogucile..Opet mislim da su nam najveci problem krila i nemogucnost stvaranja bilo kakvog viska sa te pozicije
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 04 avg 2015, 11:50

Cuj ko ce praviti presing ?!

Pa imaš Morgana i Andera, momci se ubili za toga. Carrick ili Bastian markacijom uz ova dva mogu ciniti cuda presingom na protivnika. A u napadu imaš Rooneya, Younga, Depaya, pa ako dodje i Pedro. Strašno brzi i disciplinovani igraci za presing.

Ova ekipa u 433 može ciniti cuda.

Avatar
Balasevic
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 jul 2015, 19:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Balasevic » 04 avg 2015, 11:54

Više u oči bode izjava da se ne radi planski, a ekipa se popunila na pozicijama koje najviše škripe i sa kojim godinama imamo problema. Plus, za ovaj sistem je taj vezni red krucijalan, jer nosi igru i prema naprijed i prema nazad.

MrParanoic
Postovi: 843
Pridružen/a: 13 avg 2014, 00:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la MrParanoic » 04 avg 2015, 11:58

Mene bi dotuklo 50 mil za Otamendija radije bi sa Meknirom i Bleckom usao,pa cuj on petoba sina mi nije Vidic

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 04 avg 2015, 11:59

Belmin6 je napisao/la:Cuj ko ce praviti presing ?!

Pa imaš Morgana i Andera, momci se ubili za toga. Carrick ili Bastian markacijom uz ova dva mogu ciniti cuda presingom na protivnika. A u napadu imaš Rooneya, Younga, Depaya, pa ako dodje i Pedro. Strašno brzi i disciplinovani igraci za presing.

Ova ekipa u 433 može ciniti cuda.
Po meni je to tanko za iole ozbiljnije ekipe,nije niko od njih dovoljno brz da pokrije eventualno ispadanje ovog drugog..Herrera je vise kreativac nego presing igrac..Ovaj trojac u napadu dobro izgleda,samo problem je sto je od njih samo Rooney WC igrac..Pogledaj ti druge ekipe koliko imaju dokazanih igraca pogotovo u fazi napada,Arsenal ima Ozila i Sancheza,City Aguera Nasrija i Silvu,Chelsea da ne pricam iako oni igraju vise na disciplinu..Bojim se da necemo moci zabiti dovoljno golova ove sezone,sta ja znam..Vidjet cemo na sta ce izaci,ja sam optimista uvijek ali kad realnije malo skontas po igrackom kadru nismo ni blizu top ekipama u EPL a o LP da ne pricam..
@Balasevic de mi reci po kojem se planu radi,potrosili smo skoro 100 miliona,prodali kijamet igraca za kikiriki i imamo samo vezu dobru,nemamo rezervnog napadaca,nemamo stopera tj imamo neke hibridne O Sheae i imamo dva krila + Januzaj eto i Matu na nedefinisanoj poziciji..Ja ne znam gdje se ovdje vidi ikakav plan no nije ni bitno,vidjet cemo sta donosi sezona,nadamo se najboljem!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.