Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 29 maj 2017, 09:31

Prelazni rok tek počeo,a mi bi da imamo već 7 igrača sa dresovima u rukama...polako drugovi.
Ne treba nas zanimati šta je neko oko nas doveo.To je neka druga tema...Jasno je da mi ne možemo dovesti sve igrače koji se nude.
Mora nešto i City,mora nešto i Chelzi,mora Liverpul...Svako svoje zna.
Što se tiće Perišića,siguran sam da i ako ga uzmemo,Mou ga uzima jer može i naprijed i nazad podjednako dobro igrati.I mislim da bi bio korisniji nego Martijal,koji se mući i naprijed zato što ne može nazad da odradi posao.
Ovaj to može,jer je takav igrač.Eh sada jel to baš ono što nama treba...
Svi smo svjesni da ne možemo ni dovesti na sve pozicije u ekipu WC igrače.
Grizman će biti jedan(nadam se) i eventualno ako veznog dovede nekog WC-a,pa to bude iznenađenje o kojem je pričao.Recimo bubne nam Mou Krosa ili Veratija.Ali ako dovede i Matuidija ne treba biti nezadovoljan.
Ako Zlatan ne ostane,onda možda tu u vrhu bude neki WC...Možda,možda.
Ali svakako trebamo pustiti Mou da odradi svoj posao prema sebi.Jer zamislite da on nas navijače sluša prilikom izabira igrača i ko bi onda bio kriv na kraju sl.sezone ako ne ispuni ciljeve?
Tako da ako on misli da je Perišić taj koji našu igru može unaprijedit,onda ok...ja se slažem.
Vjerujem da će kako je neko spomenuo Mou od njega napraviti tip igrača Manđukića...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Slatinash_7 » 29 maj 2017, 12:46

Dex je napisao/la:Prije da ćemo naturalizovati jedno od krila u beka :mrgreen:
Antonio Valencia stil :D a mozda Jozo konta tu koristiti Blinda,ima covjek centarsut :D treba biti strpljiv i sa spekulacijama,rok jos nije ni poceo kako treba a mi bi vec da smo zavrsili tri igraca a da se sa jos 2 povezujemo..dizu nam cijenu,iskoristavaju nas,treba to sve izdrzati i zavrsiti posao najbolje po klub..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 29 maj 2017, 15:57

slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 maj 2017, 16:13

Policeman je napisao/la:slika
Ma nema sanse. :lol: Dzaba seru

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 29 maj 2017, 17:13

**** zivot ne znam kad sam gori clanak procitao.Sto prije Permisic i EpicTupan odu iz Intera tim bolje jer vise necemo morat citat ovakve imbecile.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 29 maj 2017, 17:48

Perišić nije problem, problem je šta s Martialom. Ne dovodiš igrača od 50 miliona u 29. godini da bi ti sjedio na klupi, to je sigurno. Pogotovo kad je specijalac koji ti može dati ono što tražiš. Za tu cijenu neka druga imena mogu vjerovatno i više, ali to je već prežvakana tema. S te strane gledano prekrižiš Martiala i ideš dalje. Posao prije svega, nema mjesta emocijama.
S druge strane Martial je uz Pogbu najkvalitetniji igrač Uniteda, onako čisto fudbalski gledano ono što on može s loptom može još par igrača u ligi generalno. Ostaje opcija da konkuriše uz Rashforda za mjesto u vrhu napada čime bi se budžet mogao rastegnuti i pojačati neke pozicije na kojim više škripi. Ako je Griezmann već kaparisan, Rashford, Martial pa i oporavljeni Ibra valjda mogu isporučiti dovoljno golova.

Mislim da u konačnici nije ni do Mourinha, nego isključivo do Martiala koji je pokazao da mu se ne igra ako lopta nije u njegovim nogama. Upitno je da li će dobiti još sezonu za dokazivanje. Moderni fudbal, a pogotovo ovaj trener to ne trpi. Njega su Hazard i Ronaldo koštali minimalno još jedne Lige prvaka svojom nezainteresovanošću za ispunjavanje defanzivnih zadataka. Ne vjerujem da će još jednom ponoviti tu grešku i to sad kad se mora ponovo dokazivati i sebi i svijetu. Martialov odlazak bi bio tužan kraj jedne priče o talentovanom igraču u turbulentnoj sredini kojoj se nije uspio prilagoditi.

Ako je posao sa Perišićem ozbiljan, a sve su prilike da jeste, volio bih da se riješi što prije i ide dalje.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 29 maj 2017, 18:00

Kontakt između klubova oko tog transfera je uspostavljen, vjerovatno se i Perišić dogovorio sa Mourinhom oko transfera(prije 2 mjeseca kada je ovaj išao u Zagreb), ono što je problem jeste ogromna lova koju traži Inter, dok se to ne spusti, transfera neće ni biti.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 29 maj 2017, 18:11

Tridesetak je realna cijena. Zacijenili su ga kao da je Alexis čisto jer znaju o kakvom se kupcu radi.

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 29 maj 2017, 18:13

Smiješno ce biti ako dovede perisica a prodaje martiala, martial je za njega messi a to govorim iako sam HRvat i jako mi je drag Perišić, martial ima ogroman potencijal i grijeh bi ga bilo prodati
Perišić ima skoro 29g i njje ni blizu wc igrača tako da nemoguce da smo toliko glupi da platimo 50 Mil za njega, on je samo bolja verzija younga
Hvala Bogu postoji puno boljih opcija za krilo pa nadam se da ce mourinho dovesti nekog drugog ali prvo neka dovede griezmanna i veznjaka pa cemo lakše prihvatit ostala pojačanja


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 29 maj 2017, 18:34

Martiala probati na spicu, ispred AMFa.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 29 maj 2017, 19:30

PSG pregovara za aubameyanga a city zeli sancheza a mi perisica Haha
Aubameyang je vjerojatno najbolja dostupna opcija za zamjenu ibre pa mi je šteta da ga mou ne pokuša dovesti strašan je igrač


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 29 maj 2017, 20:27

Jel ja jedini nebi uzeo tog Aubemeyanga? Kakvo minesto ne lezi taj napadac


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 29 maj 2017, 20:39

O kakvoj prodaji Martiala pisete od toga nema nista tipicno medijsko naglabanje i pretpostavke zbog eventualnog transfera Perisica oni su automatski povezali odlazak Anthonya :lol: KLASIKA

Pa evo vidjeli ste ovaj finis sezone da ozbiljno racuna na njega i kada ga ostavi na klupi i kada radi ofanzivnu izmjenu prva je opcija

CL, EPL, FAc, LC igramo iduce sezone i dolazak nekog igraca ne znaci odmah i otpusnica za drugog potreban je jak roster

Morgan, Memphis, Bastian napustili klub uz njih 100% odlaze jos Wazza i Young i vjerovatno jedan od ovih Darmian Jones ili Small i to je sasvim dovoljno odlazaka plus Ibre nema prije 2018 ako uopste vise i igrao za nas

Plus 4 ili 5 pojacanja i to je to

Auba NE
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 29 maj 2017, 20:55

Nisam ni ja za Aubu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 29 maj 2017, 21:00

Meni je zao sto Martial nije nijednom kod Mourinha spica odigro. Sve krilo krilo, a ja kako se sjecam njega je Gaal specijalno na CF doveo

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 29 maj 2017, 22:51

Igrao je protiv Arsenala, a dobio je i neke minute i protiv Ajaxa. To je ovako na prvu čega se mogu sjetiti. I obje utakmice je odlično odradio uzevši u obzir sve okolnosti koje su ih pratile. Čini mi se da je on otvorio Lingardu onu šansu na kraju utakmice kad se ovaj obrukao. Nebitno za priču, bitno za Martiala i ulogu napadača u Mourinhovom sistemu. Pogledajte špiceve oko kojih je gradio ekipe kroz karijeru: Drogba, Ibra, Milito, Benzema, Costa. Ja tu ne mogu vidjeti Aubameyanga ili nekog sličnog ko ne može veći dio utakmice igrati leđima okrenut golu i kreirati za igrače iz drugog plana. Martial mislim da može. Ima visinu, tehniku i dovoljno je brz da može napasti prostor nakon što odloži loptu (pogledati Militov prvi gol u finalu LP). Njegov problem je isključivo u glavi. Nažalost to je često i najveća prepreka.

Van Gaal ga doveo kao napadača da bi ga odmah po potpisu tjerao da trči po aut-linijama.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 29 maj 2017, 22:55

Igrao je mislim I protiv Burnleya na strani spica. Gol I asistenciju upisao.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 29 maj 2017, 23:02

Da, da. U toj utakmici su trčali najbolje kontre ove sezone.
Čak je i Runjara igrao čini mi se. Neko smetalo na lijevom krilu. :mrgreen:

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 29 maj 2017, 23:02

Martial ima odlicnu zavrsnicu ,puno bolju od Rasha i opasan je on napadac al nikad nece dobit priliku


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Puma » 30 maj 2017, 00:58

Perisic i Icardi u paketu za 147 miliona. Special offer. Samo kes, bez zamjena. :mrgreen:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.