Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 18 dec 2017, 00:10

Nakon 18 kola:
1. Chelsea u sezoni kada su srušili rekord je imao 43 boda
2. Nepobjedivi Arsenal je imao 42
3. United trenutno ima 41 bod.
Procenat pobjeda je najveći poslije Fergusona, tj. veći od njegovog iz sezone 07/08 (čini mi se).

Lijepo i ovo izgleda, naravno kad zanemarimo ovaj City, ali i dalje sam iza toga da je ova igra nedopustiva. Jedno je što unaprijed znamo da će biti autobus protiv top 6 timova, ali drugo je kada timovi kao WBA danas, ili Bournemouth izgledaju protiv Uniteda tih zadnjih pola sata kao nadmoćna ekipa. E to ne razumijem, niti želim prihvatiti.
Ovakvom igrom nikad nemamo status apsolutnog favorita, uvijek je moguće kiksati i to je ono što me najviše nervira.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 18 dec 2017, 01:06

@Feld druže, ne bih se složio u potpunosti. Po tvom pisanju, nekako zvuči kao da ova ekipa eto skuplja te bodove, a da igre ili bilo kakvog napretka u tom dijelu u odnosu na, recimo, prošlu sezonu nema, što ne može biti tačno nikako.

Bilo je slabih utakmica naravno, ali ne treba zanemarit izostanak Pogbe, koji je već propustio previše utakmica, a vidjeli smo kakvo je otvaranje sezone imao i kako je ekipa izgledala u tim mečevima. Ok, naravno da ekipa ne smije ovisiti o jednom igraču, ali ipak govorimo o jednom od najboljih igrača na svijetu (bez pretjerivanja), čiji je uticaj na igru jako teško nadomjestiti, složićeš se. Ekipa se jednostavno prilagodila datim okolnostima, neki drugi momci su uskočili na drugačiji način i uglavnom se odradio pos'o kad su bodovi u pitanju, dobrim dijelom, a to je ipak ono glavno na kraju dana.

Ono što je još jedan progres i napredak je raznovrsnost u igri. Ove sezone postizali su se golovi na razne načine, gledamo neke kontre kao iz najboljih SAF-ovih dana, učinkovitiji iz prekida itd. Glavnu razliku ipak čini igra i pristup na OT-u, gdje se prošle sezone izgubilo previše bodova. Ekipa sada puno lakše melje te slabije protivnike.

Naravno, postoji još stvari koje treba popravit i dotjerat, ali moj stav je da ekipa ide uzlaznom putanjom i tu se ne bih složio da ova ekipa igra isključivo za sad i odmah, te da nema nekog dugoročnog napretka. Ne treba zaboraviti da je ovo i dosta mlada ekipa, neki od najboljih i najvažnijih igrača tek ulaze ili su daleko još od primea. Njihov individualni napredak bi se trebao odraziti i na ekipu i to je ono što meni daje vjeru u bolji United, sa ili bez Mourinha.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 18 dec 2017, 02:06

Ne da tako zvuči, nego jeste. Utakmice u kojima se igra slabo i osvajaju bodovi su postale pravilo. Prelistaj temu na kojoj se prate utakmice i pročitaj komentare ljudi koji ih gledaju. Ili su svi slijepi ili nešto ne štima. Relativizaciju kojom prošla sezona postaje reper kvalitete ne mogu prihvatiti. Sve je bolje od onoga.

Već sam rekao da sam rezultatima potpuno zadovoljan, a nekako se rasprava uvijek vrati na pokupljene bodove i mjesto na tabeli. Odličan skor, ne znam šta više da kažem osim da meni, kao ljubitelju igre prvenstveno, a tek onda Manchester Uniteda kao institucije, rezultat mora doći kao posljedica predstave, ne obrnuto. Možda ne doživljavam klub dovoljno strastveno da sam rezultat spreman staviti ispred svega, iako sam se vezao jer je svojevremeno bio adrenalinska zabava kojoj je kraj tek kad sudija odsvira kraj, a ne kad se povede sa 1:0. Između nadigravanja i plasmana na četvrto mjesto sa dvadeset bodova zaostatka i ubijanja u pojam antifudbalom svaki vikend i plasmana na drugo sa trinaest uvijek ću izabrati ovo prvo. J.ebiga ljepše je, a ja upalim TV radi toga, a ne radi konačnog rezultata. Bacim pogled na livescore da vidim kako su Leicester i Stoke odigrali svoj meč ako me ta informacija interesuje. United me ne interesuje na taj način. Antifudbal samo trofeji spašavaju. To je jedini način da se takve ekipe pamti.

Slažem se, progres postoji. Zabijaju se golovi iz prekida, stvoreni su uslovi da se tu i tamo istrči kvalitetan kontranapad, još samo fali ono što je United krasilo godinama i što veliki klub redovno ima u svom repertoaru. Sistemsko rješenje na postavljenog protivnika koje podrazumijeva stvaranje šansi u kontinuitetu. Ma čak ni to, daj makar da kad se povučeš ne prirediš svaki put infarktnu završnicu. Da se odbrana oslanja na jedanaest ljudi koji se stvarno brane i odbrane, a ne na De Geinu genijalnost.

Dugoročni napredak koji uključuje individualni napredak igrača njihovim sazrijevanjem nije do trenera. To i je poenta većine mojih kritika ovdje. Mourinho će otići, United će ostati. Treba paziti na ono što je i što će ostati bez obzira na ime koje trenutno sjedi na trenerskoj klupi. Niko nije veći od kluba. Klub je nadživio i Busbyja i Fergusona, nadživjet će i Mourinha za kojeg sumnjam da će ostaviti trag poput ljudi kojima su zajednički uspjesi donijeli viteške titule.

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 18 dec 2017, 02:51

Na Feldov post se kao i obično nema šta dodati. Često nije problem ni sam pristup, već sposobnost da se to odradi na najbolji mogući način. Koliko god zvučalo ironično, United i Mourinho bi trebali razmisliti o angažovanju boljeg defanzivnog stručnjaka, Mou očito neke stvari ne zna ili odbija mijenjati. Previše je trenera i samim tim ekipa koje će iskoristi duboku i paničnu odbranu, samim tim dodatno destabilizovati ključni mehanizam. Očekuješ da će se vremenom situacije u kojima se nesigurnoj odbrani pridružuje ostatak igrača iz polja umanjiti, no suprotno. Donekle bih razumio da su odbrani Rio i Vidić pred kraj karijere, ali kad imaš prije svega atletski izuzetno sposobne igrače, u skoro svakom dostupnom pojedincu, ograničiti njegovo kretanje na mali prostor isred gola je totalna glupost. U zadnjih 10tak utakmica samo je Arsenal imao više od jednog ofsajda kontra Uniteda. Ostali pretežno 0.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 18 dec 2017, 07:37

U dosadasnjem dijelu sezone ekipa je ponudila raznovrsnost kakvu nismo vidjeli unazad nekoliko godina. Bilo da su to kontre, centarsutevi, proigravanja kroz sredinu, znaci jedan mix kao i mix razlicitih reakcije po datim intervalima meca. Tu mislim na visok presing, pa aktivno djelovanje na 40m od gola do samog povlacenja.

Prateci desavanja, mozemo reci da se ovaj stil uigravao vec duze vrijeme a osnovni razlog i pored ocite defanzivne stabilnosti (generalno pod Jozinom palicom) je taj da se na momente protivniku oteza pristup, tim izbacivanjem/dizanjem tempa.

Temelj ocitih odbrambenih nedostataka u zadnje vrijeme su povrede. Cas se mora krpiti bez Jonesa, cas bez Baillya pa onda bez oba, zatim tu uskace nedovoljno siguran Lindelof, pa Rojo kojem ce zbog pauze od 7 mjeseci trebati vremena da uhvati formu itd.

Toliku sarolikost je tesko pohvatati sa strane a kamol definisati kao neki bedem pouzdanosti.

Ne branim upravu, al fkt se nije moglo dovesti mnogo bolje zbog nedostupnosti wc igraca il onih, koji su na dobrom putu da to postanu. Plavci dovedose Cesa, Costu i Kantea, od izgradjenih pojacanja koja prave razliku a City KDB-a te zelenog Sanea. I neko ima obraza blatiti cijelu hijerarhiju a gledajuci sve top timove epl-a, tesko da mos na prste jedne ruke nabrojati transfere navedenog kalibra.

Samo primjer Lukakua, koji je u datom momentu bio najbolje moguce rjesenje, placen boga oca, a nije wc. Pametnom dosta.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la avenija » 18 dec 2017, 10:40

U ligi prvaka u 1/8 favoriti..u domacoj ligi 2 na tabeli..
Druga najefikasnija ekipa i najbolja defanzivna ekipa.
Problem je sto sutra da pobjedis 5:0 i zadnji gol das u 55 minuti ljudi ce reci dosadno jer su igru i murinja uzeli na zub i samo otezavaju u ovakvoj situaciji i stvaraju dodatni pritisak.
A 1/4 CL je blizu a kada si medju 8 najboljih a Mou je bog knock-out faze sve je moguce pa proci i do samog kraja.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ferdo » 18 dec 2017, 11:33

Nema sreće u Mourinhu. To se pokazalo.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 18 dec 2017, 11:41

Ferdo je napisao/la:Nema sreće u Mourinhu. To se pokazalo.
Ne kontam.

Jose nema srece? Nije sretan covjek? Mi necemo biti sretni s njim?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ferdo » 18 dec 2017, 12:08

United se neće u potpunosti usrećiti s njim. Trener koji je ograiso u Realu i nikad više nije bio isti. Iz dana u dan se pokazuje njegova ograničenost da stvori bar neku igru. Sraman je postao. To je moje mišljenje. Guardiola ga je davno prešišao.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 18 dec 2017, 20:19

Feldmarschall je napisao/la:Ne da tako zvuči, nego jeste. Utakmice u kojima se igra slabo i osvajaju bodovi su postale pravilo. Prelistaj temu na kojoj se prate utakmice i pročitaj komentare ljudi koji ih gledaju. Ili su svi slijepi ili nešto ne štima. Relativizaciju kojom prošla sezona postaje reper kvalitete ne mogu prihvatiti. Sve je bolje od onoga.
Pa, dobro, zanemario si jedan dio mog posta, a koji se tiče Pogbe i njegovog utjecaja na igru. Ili se ne slažeš oko toga?

Ako su ti mjerilo komentari na temi na kojoj se u toku utakmice skupljaju uglavnom najveći kukavci ovog podforuma koji su rijetko zadovoljni nečim i drug @Rooney koji je onako prirodno (previše) pesimističan, onda ok. :mrgreen:
Dugoročni napredak koji uključuje individualni napredak igrača njihovim sazrijevanjem nije do trenera. To i je poenta većine mojih kritika ovdje. Mourinho će otići, United će ostati. Treba paziti na ono što je i što će ostati bez obzira na ime koje trenutno sjedi na trenerskoj klupi. Niko nije veći od kluba. Klub je nadživio i Busbyja i Fergusona, nadživjet će i Mourinha za kojeg sumnjam da će ostaviti trag poput ljudi kojima su zajednički uspjesi donijeli viteške titule.
Smatraš da će Mourinho ostavit loše stanje u ekipi kad ode? Teško je to predvidjet, ja se ne bih usudio davat prognoze, svakako ni ne znamo koliko će on potrajat, ali čisto sumnjam da će otjerat ili unakazit ono što vrijedi u ekipi, pa nije lud valjda. :mrgreen:

P.S. Valjda nije ohladila tema, ne stigoh od obaveza ranije odgovorit. :D
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 18 dec 2017, 22:28

Moj stav o Pogbi od prije mjesec i po:
Prva sezona je prošla uklapajući Pogbu u sistem, ove godine je očigledno Pogba sistem. Izostanak najboljeg igrača se mora odraziti na igru, ali da prepolovi sve opipljive statistike je ozbiljan problem za ekipu koja cilja vrh tabele.
Mjerilo je ono što vidim. Ti komentari su potvrda da nisam skrenuo s pameti, jer čitajući pojedince reklo bi se da United igra atomski fudbal što je daleko od istine htio to neko priznati ili ne.

Mourinho će ostaviti šampionsku ekipu. Zbog toga je doveden, zbog toga ima odriješene ruke i neograničene resurse pri slaganju iste. On neće dopustiti drugačiji ishod, jer bi mu tu bio kraj. No koju cijenu će Unitedov brand morati platiti za to, koliko puta biti ismijavan radi svog pristupa i koliko ćemo još izvješća iz svlačionice pročitati i preživjeti prije toga ostaje za vidjeti.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 18 dec 2017, 22:39

Pa, u suštini vidim da se slažemo. Ono što ne volim je pretjerivanje, pa nebitno o kojoj strani je riječ, a mislim da si to uradio u onom prvom postu, što obično ne radiš. Uglavnom, mislim da nema potrebe da dužimo dalje na datu temu. :D

Istina i realno stanje je najčešće negdje između, u ovom konkretnom slučaju ovdje negdje između @Asteriksa i @tajgera, kad je igra i Mou u pitanju. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 18 dec 2017, 22:55

Treba priznati svakome bilo kakav uspjeh,ili ono sto je dobro uradio..
Od uniteda kojeg je vodio moyes,lvg ovaj je bolji za klasu...
Mou treba na tome cestitati,ekipa koja se borila prije par sezona za euroligu sada se bori za titulu..
Osjeti se njegov dolazak,mada treba vremena da se sve kockice posloze...
Mislim da svi od njeg ocekuju mnogo vise,tako i od samih igraca al svi klubovi dodju u krizu ili rezultata ili igre..
Mislim da je bolja kriza igre nego rezultata...
Isto tako povrede su ceste,mislim da je problem i nedostatak dobre klupe,igracki kadar svakako nije najbolji...
Nijednoj ekipi ne smijes dopustit puno prostora da ti napravi 2-3 zaredom situacije za gol sansu...
United je uvijek u svojoj historiji znao odgovoriti na 1 takvu sansu,ili golom ili gol sansom -ovdje najvise zamjerim mou i igracima...
Zamjerka je sto previse forsira pojedine igrace(Lukaku,Pogba,Valencia,Matic,pa i Young...)
Mou nije sigurno doveo one igrace koje je imao namjeru dovesti,neki su tu koje on ne voli i to mu ide na nerve sigurno...
City je potrosio toliko novca dok je od jedno 100 igraca napravio kostur ekipe,i uz taj kostur samo je gwardiola nedostajao...
Mislim da mi navijaci nekada previse ocekujemo od Mou i ekipe,naravno mediji ne miruju oni su tu i jedva cekaju novi kiks da se raspale po mou i ekipi...
City samo da hoce jednu tekmu da izgubi,to ce biti slavlje ;-)

CantonaBIH
Postovi: 309
Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la CantonaBIH » 18 dec 2017, 23:24

Rooney vec preko 10 golova u EPL :) Kapa dole, jos ima snage u tebi!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 19 dec 2017, 23:36

Gledam teme o kojima ljudi raspravljaju u zadnje vrijeme na temu je li Jose pravi čovjek da vodi ovaj United, kakav mu je učinak, je li se precijenio... pa sam onako krenuo da bacim pogled u ne tako davnu prošlost. Možemo mi kritizirati Josea koliko volimo, ali „dotegao“ je on dosta sastav i priznati mu da je obavio dobar posao s obzirom na okolnosti. Čitam neke članke i naletim na ovo: tokom svoje dvogodišnje vladavine, Louis Van Gaal je potrošio 258,5 miliona funti na pojačanja. Imena su sljedeća:
1) Ander Herrera (£28.85m)
2) Luke Shaw (£30m)
3) Marcos Rojo (£16m)
4) Angel di Maria (£59.7m)
5) Daley Blind (£13.8m)
6) Radamel Falcao (£6m)
7) Victor Valdes (slobodan)
8) Anthony Martial (£36m)
9) Memphis Depay (£25m)
10) Matteo Darmian (£12.7m)
11) Morgan Schneiderlin (£24m)
12) Bastian Schweinsteiger (£6.5m)
13) Sergio Romero (slobodan)
Ako uzmemo da je Martial bio pogodak, te da su Herrera (donekle) i Rojo opravdali uložene novce, ostatak liste – osim di Marie kojeg je LVG doveo i otjerao - sebi ne bi mogao garantovati ni nastupe u rosteru nekog davljenika; govorimo o ugrubo nekih 180 miliona na likove koji su kvalitet za kluba donjeg dijela tabele ili championshipa. Dodajmo sad tome da je iz tima iz samo sebi poznatog razloga „ištekao“ gotovo sve mainstays iz doba SAF-a, a od kojih su neki poput Evansa, Evre, Chiche i Robina još itekako mogli pomoći. Priznajem mu otkrovenje Rashforda. Podvucimo – koristeći ekonomsku teoriju oportunitetnih troškova, moja računica je da nas je dotični za skupe pare unazadio na 10-13 pozicija u ekipi (što je golemo ako gledamo da klasični roster broji 18-20 prvotimaca). Iza sebe ostavio prividno remontovanu ekipu sa gomilom igrača koji jednostavno nisu dovoljno dobri za ono na šta United cilja.
Gledajući sve to, Mou je, koliko god mi nekada čupao živce, odradio posao koji se mora pohvaliti. Koristeći dostupna transfer sredstva koja se moraju prvo zaraditi (hvala bogu, nismo jedna od onih tajkunskih ekipa, gdje se promašaji i rupe krpe kamarom para) uspio je za sada pokrpiti ono gdje najviše boli, a riješio nas dijela smeća. Zahvaljujući svom brendu u ekipu koja je igrala Europa ligu došli su Zlatan i Pogba. Da mi je vidjeti da li bi nas uzeli isti u razmatranje da je neko drugi bio na kormilu. Napredak u igri je vidljiv, čak i uz ove limite, osvojilo se ponešto. Iskreno se nadam da će se ovaj proces nastaviti.
Iskreno, ja nas kao prave contendere vidim tek naredne godine, kada sa još 2-3 rotacije dobijemo konačno Joseovih „prvih 11“. zato i ne padam u nesvjest kada vidim City-evu poziciju na tabeli. Dovoljno je vidjeti kakve igrače je naslijedio Jose, a kakve Pep. Pametnom dosta.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 20 dec 2017, 03:15

41 bod bi u zadnjih 10 sezona bilo i prvo mjesto na tabeli

Istina igra nije bajna bila tokom citave polusezone ali nije bilo toliko ni lose koliko zele predstaviti pojedini glory hunteri i konstantno pljuvajuci bilo je utakmica za zatvora neke utakmice idu njemu na dusu zbog ekstremnog povlacenja u nekim periodima utakmica
neke utakmice i kada dodje do povlacenja moraju ici i na dusu igraca zbog nesposobnosti, ogranicenosti i nekonstantnosti pa i sami znate otprilike na koje mislim i na te stvari trener ne moze puno uticati

Sto se tice transfera 7 igraca doveo mogu slobodno reci s 5 potpuno pogodio(Zlatan Pogba Lukaku Matic Bailly)svih 5 se momentalno uklopili s Lindelofom treba sacekati kraj sezone i ocjeniti da li moze biti koristan za roster Uniteda zadnjih mjesec dana obecava
Mikija cu ocjeniti kao promasaj steta jer pocetak sezone je bio brutalan
Sto se tice odlazaka tu je stvarno morao biti brutalniji gdje je znao nakon prve sezone s kakvim kvalitetama pojedinaca radi i opet ih je ostavio u timu a na posudbu poslao bolje igrace(Pereira i Fosu M.) i u ovom segmentu vodjenja kluba je po meni najvise zakazao

ali cinjenica je da je Jose za nekih 18 mjeseci uradio za ocjenu pa recimo 8/10 nije savrseno ali stabilizirao je i vratio klub koliko toliko na nivo na kojem i treba biti nakon izivljavanja koje je trajalo 3g. i steta je sto neki ovdje ne vide nivo stete koji je nanesen u tom periodu

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 20 dec 2017, 03:39

vs Bristol

--------------Romero
Young--Lindelof--Jones--Shaw
------------Herrera--McT
-----Miki-----Pogba-----Martial
--------------Rashford
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 20 dec 2017, 09:22



Tesko ces naci vatrenijeg navijaca. :salut:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 20 dec 2017, 14:31

Rio je prava legenda. :salut:

De Gea, Matić, Jones, Young i Valencia nisu putovali sa ekipom. Fellaini i Carrick i dalje out.

Miki i Pogba su bili među 20 putnika.
Romero, J. Pereira, K. O'Hara; Darmian, Lindelof, Smalling, Rojo, Tuanzebe, Blind, Shaw; McTominay, Pogba, Herrera, Lingard, Mkhitaryan, Mata; Rashford, Martial, Lukaku, Ibrahimović
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 20 dec 2017, 14:32

Jaki tim je otputovao u Bristol
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.