Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 25 nov 2015, 21:13

Uporediš ovaj United i sinoćnju Barcu i vidiš koliko smo daleko od evropskog vrha ... strašna razlika
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 nov 2015, 21:16

AlanSmith14 je napisao/la:Uporediš ovaj United i sinoćnju Barcu i vidiš koliko smo daleko od evropskog vrha ... strašna razlika
Bravo majstore ja nisam smio da to pisem al druga dimenzija **** ti vise patnju i dodavanjabeskorisna nikakva saradnja cim se pridje golu samo ubacuj

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la muamerc » 25 nov 2015, 21:26

AlanSmith14 je napisao/la:Uporediš ovaj United i sinoćnju Barcu i vidiš koliko smo daleko od evropskog vrha ... strašna razlika
Zato morate vjerovati u projekat uprave i onoga ko vas trenira. Van Gaal zna Barsu, zna tu igru i ako vam on ne pomogne da razvijete takvu igru nikad Barsi nećete moći prismrditi, ne samo vi nego bilo ko drugi. ManCiti ima fenomenalne igrače i uslove, dere u PL ali kad dodje Barsa to je skidanje gaća i brukanje. To ne smijete vi sebi dozvoliti i zato morate vjerovati u taj projekat.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 nov 2015, 21:34

Nabijem ja ovaj projekat,vise mi je ove igre povrh ku,ca,ne mozes vidjet 2 gola na utakmici zbog njegovog sistema,Svajni ko kornjaca dok preda loptu vrati se moj deda,Marsijal izgleda zapada u sivilo,Depay najvece razocarenje,ma nema svijetle tacke ja se ne mogu nacuditi kako mi drzimo vrh u ligi,ovo je bljak

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la red devil88 » 25 nov 2015, 21:37

Meni se gadi citat komentare ovog tajgera. Eno Ti Barce pa gledaj i uzivaj. Ides na k vise sa pesimizmom placipicckaranjem jbt.
Glory Glory Man United !!! :D

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 nov 2015, 21:39

red devil88 je napisao/la:Meni se gadi citat komentare ovog tajgera. Eno Ti Barce pa gledaj i uzivaj. Ides na k vise sa pesimizmom placipicckaranjem jbt.
Ne citaj ih onda idi heklaj

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la red devil88 » 25 nov 2015, 21:41

tajger je napisao/la:
red devil88 je napisao/la:Meni se gadi citat komentare ovog tajgera. Eno Ti Barce pa gledaj i uzivaj. Ides na k vise sa pesimizmom placipicckaranjem jbt.
Ne citaj ih onda idi heklaj
U vrtic pa cmizdri za sve moguce oko Uniteda :plac:

Nego izgleda da je klupa uticala na Memphisa. Covjek je poceo dodavati , Rooney konacno djeluje ko igrac. Do kraja ce se ovo uzet. Ne sumnjam u pobjedu ni sekunde.
Glory Glory Man United !!! :D

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1955
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 25 nov 2015, 21:43

red devil88 je napisao/la:Meni se gadi citat komentare ovog tajgera. Eno Ti Barce pa gledaj i uzivaj. Ides na k vise sa pesimizmom placipicckaranjem jbt.
A šta ćeš, malac je čini mi se 99. godište :lol:
Ima tu akcija, ali šutevi su bili uglavnom bezopasni i ako se to popravi ne sumnjam isto u pobjedu.

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la red devil88 » 25 nov 2015, 22:39

Uzasno drugo poluvrijeme,nisu pobjedu ni zasluzili. @tajger kuci pa do spavace sobe roditelja pa pitaj tamo hocel ti neko sisati.
Glory Glory Man United !!! :D

Avatar
EPL
Postovi: 2484
Pridružen/a: 12 dec 2011, 00:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la EPL » 25 nov 2015, 22:48

krmpotich je napisao/la:
AlanSmith14 je napisao/la:Uporediš ovaj United i sinoćnju Barcu i vidiš koliko smo daleko od evropskog vrha ... strašna razlika
Ne moras gledati Barcelonu, pogledaj Lester koji ce vas razbucat' ko seljak pivo ispred zadruge. Jadniji fudbal nisam pogledao zadnjih 10-ak godina. Od starog Uniteda ovdje imas slovo M(mozda).
Šanse protiv Wolfsburga 5%
SIR ALEX FERGUSON NAJVECI U HISTORIJI FUDBALA!

Avatar
EmirGz
Postovi: 251
Pridružen/a: 07 jan 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la EmirGz » 25 nov 2015, 22:49

Ako ce ovaj indijanac dobiti otkaz nek se ispadne (a nece) Od pocetka sam sebi govorim zna sta radi, slusam ga kako prica o balansu i filozofiji, poceo i ja da ponavljam sam sebi, al od veceras mislim da on ne zna sta ce, dobio je balans i onda ga usere ubacivanjem felle za Svajnija, neko je poredio barcu i united, ima slicnosti kad se krene od De gee, pa do svajnija, od svajnija pa naprijed ovo nije vidjelo barce, i treba jos pure da se dodje blizu tog nivoa.(ako se vec to hoce postici) mada ja licno untied zamisljam drugaicje i navikao sam na drugacije, uredu nema Fergia, al se slicno moze igrati, imaju se igraci za to, sta ce nam LvG dalje spremiti ostaje da vidimo.. pozdrav svima, ne pisem cesto al vceras sam morao :D

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Septerra » 25 nov 2015, 22:51

S obzirom na igru u drugom poluvremenu, ubjedljivog kandidata za top 3 najgorih predstava u zadnjih 10 godina @krompitch, čak bi i ovakav Velež imao realne šasne da slavi.

argentarium80
Postovi: 109
Pridružen/a: 08 nov 2014, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la argentarium80 » 25 nov 2015, 23:01

Ljudi, ja ne vidim nikakav napredak, ovaj prica o 3 godine, a on ako ostane bice sve gore.Igraci veze nemaju gdje ko treba biti i igrati, izmislja neke pozicije, gadja se Felaini kao da sam moze rijesiti tekmu, toliko providno i smijesno da ovako ne bi igrali ni ovi nasi balkanski timovi.Fuj, fuj, fuj.Sve je ovo kriv LVG , ko ne vidi onda je slijep.Anceloti je jos slobodan, otjerajte ovo smece , lik je ba ostario, veze nema o zivotu.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 25 nov 2015, 23:03

Zamisli prodjemo dalje i onda dobijemo Barcelonu. xD

Sve je to Gaal proracunao, nece covjek da se bruka oa ce da halali LP.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 nov 2015, 23:06

Dajte neko ako ima izjavu posle meca molim vas,da vidim sta je neandretalac izjavio koliko srece je nedostajalo

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4991
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 25 nov 2015, 23:08

Prvo poluvrijeme odlično, samo falio gol, drugo očaj i neshvatljiv pad u igri. Lingard je mor'o iskoristit jednu od onih šansi. Schneiderlin loš večeras, Schweini nije bio svjež nikako. Rooney je bio solidan. Nezgodna situacija sad, ovo se moralo večeras završit. :|
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Baader » 25 nov 2015, 23:10

Zbog ovakvog drugog poluvremena, ja bih mu otkaz dao.

Apsolutno sve zaje.bao što je mogao.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Valencia » 25 nov 2015, 23:17

Ne moze Junajted nikako igrati kao Barsa. Nije igrao nikada u istoriji. Sve i kada bi mogli iskopirati, trebali bi im igraci za to, pa bi to opet bila blijeda kopija. Da bi igrao kao Barsa trebas tehnicke savrsene igrace na svakoj poziciji, posebno u veznom redu i napadu. Trebaju ti brzi igraci. Junajted je susta suprotnost toga. U ekipi nema nijednog prefinjenog tehnicara za pas igru. Odbrana, veza i napad su tehnicki limitirani. Vezni red je dosta spor. Ovo su igraci za brz protok, jednostavnu igru preko bokova, kao sto se nekada igralo. Kao sto Barsa ne bi bila ovako dobra u klasicnoj 4-4-2, tako i Junajted nije dobar u igri sa dosta kratkih pasova, koji se odigravaju veoma sporo i uglavnom defanzivno.

Previse je para skrseno a nista se nije dobilo. Mozes dovesti ne znam koliko dobre pojedince... ali ako ih ubacis u los sistem, individualni kvalitet ne moze doci do izrazaja.

Englezi su generalno katastrofa. Ne znam sta se ovo desava. Ulazu najvise a igraju kriminalno. Svi redom. UZAS!! EPL nikada nije bila gora, od kada ja pratim. Nikad gori fudbal se nije igrao. I ovaj negativni trend vec traje par godina unazad...

Nesto je tu **** trulo.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 25 nov 2015, 23:27

Meni je muka dok nas gledam ... jedna jedina riječ koja nas opisuje: OČAJ!

Neću više da pišem protiv oronulog tulipana, sve kritike trebaju da idu onima koji mu dopuštaju da ovo radi u Unitedu što radi. Englezi su uvijek patili od 'imena', United je bio izuzetak dok je Fergie bio tu ... njegovim odlaskom se i to poremetilo ... ne postoji niti jedan racionalni razlog koji ide u prilog Van Gaal-ovog ostanka na klupi Uniteda, ali je on 'ime' u trenerskom svijetu ... Moyes to nije bio , NAŽALOST ... :silent:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 nov 2015, 23:31

Ljudi moji meni samo nije jasno kako te ovde mogu pljuvat kad si pesimista,a kako da ne budes igra nam je zivi plac,ja ne znam kako uspiju prodat prava na gledanje utakmica Uniteda koji ne igra vec ne znas u sta bi opisao,kunete se u to sto smo u vrhu lige koja je nikad slabija od postojanja,dokaz za to su igre u evropi,igras kuci protiv PSV utakmicu koja ti pobjedom osigurava laku zavrsnicu i ti pored onakve publike,godisnjice smrti legende Besta osramotis se,u ovakvoj grupi sebi dozvoliti da u zadnjoj utakmici moras pobjedit da ides dalje je zalosno za ovakav klub et tako sad me nastavite pljuvat i brisat postove

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.