Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 dec 2017, 13:04

Policeman je napisao/la:Poceti s 3 nazad nadam se da grijesim ali mislim da bi bilo samounistenje snaga Citya je u veznom redu i tu bi danas trebalo jacati postavu ne mozes se osloniti samo na Matica i Herreru
Pa, mislim da će se Lingard dosta spuštat i pomagat, prije svega markiranjem na Fernandinha, dok Matić i Herrera idu na KdB-a i Silvu. Mada, nije isključeno da počne i sa Fellainijem (ako je spreman uopšte) umjesto Lingarda, u klasičnoj 3-5-2 varijanti.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 10 dec 2017, 13:23

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Poceti s 3 nazad nadam se da grijesim ali mislim da bi bilo samounistenje snaga Citya je u veznom redu i tu bi danas trebalo jacati postavu ne mozes se osloniti samo na Matica i Herreru
Pa, mislim da će se Lingard dosta spuštat i pomagat, prije svega markiranjem na Fernandinha, dok Matić i Herrera idu na KdB-a i Silvu. Mada, nije isključeno da počne i sa Fellainijem (ako je spreman uopšte) umjesto Lingarda, u klasičnoj 3-5-2 varijanti.
Tesko je bilo sta predvidjeti izostankom Pogbe mislim da Jose danas od kad je dosao na klupu ima najtezu utakmicu za pripremiti i ne treba imati nerealna ocekivanja o nekoj super pobjedi i s obzirom na situaciju izostanka najboljeg igraca remi je prihvatljiv jer porazom bi situacija bila jasna
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 dec 2017, 13:29

Ma, i meni je baš krivo što Pogba izostaje. Mislim, nije da bi garantovana pobjeda bila s njim, ali bi sigurno šanse bilo bolje, no eto, tako je kako je, ekipa i bez njega mora pokazat da može i da umije, pa na koji god način, nije važno.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 10 dec 2017, 13:53

Sifra je Jozun pa shodno tome moguce da gledali Jessea opet centralno ali ovaj put u 4231, gdje bi po stranama djelovali Martial i Rash.

U svakom slucaju ne treba kmecati ako izostane neka kreacija. Prvo, nema Labilnog a onda, jedan od kljucnih na toj poziciji, armensko smetalo, vec duzi period u kanalu.

Stisnut ih momackom igrom, ubacajima, udarit kontrama, prekidima te cekat neku mađiju Martiala.

Zna se desiti da Matic dugim korakom u par sec kvalitetno prenese loptu, sto je opet jedno od prikrivenih oruzja.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 10 dec 2017, 14:17

Mislim da cemo igrati lakse s njima nego sto je prevalentno misljenje na ovom forumu. Ne znam, gledao sam ih u CL, pa zadnjih par kola kada su ih vile nosale. Vec 3 - 4 kola su zreli u EPL da zaplate,, pa zasto ne danas


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 10 dec 2017, 14:28

al... je napisao/la:Mislim da cemo igrati lakse s njima nego sto je prevalentno misljenje na ovom forumu. Ne znam, gledao sam ih u CL, pa zadnjih par kola kada su ih vile nosale. Vec 3 - 4 kola su zreli u EPL da zaplate,, pa zasto ne danas


Sent from my iPhone using Tapatalk
A ni mi nismo bas briljirali, realno. :D

Onako igracki fajt u zelji za golom bi mozda I upalio. Ali svi znamo vec sta ce Jozo uraditi. Povuci sve nazad I pokusati autobusom sacuvati bod. Jedino to I moze protiv Pepa probati jer drugacija on u ovakvim mecevima I ne zna. Moze probati, nisam siguran I uspjeti. Ali ni poraz danas nije kraj svijeta, onaj kiks Chelsea I pobjeda nad Arsenalom su nam ostavili prostora za okliznuti se.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 10 dec 2017, 14:31

Rooney88 je napisao/la:
al... je napisao/la:Mislim da cemo igrati lakse s njima nego sto je prevalentno misljenje na ovom forumu. Ne znam, gledao sam ih u CL, pa zadnjih par kola kada su ih vile nosale. Vec 3 - 4 kola su zreli u EPL da zaplate,, pa zasto ne danas


Sent from my iPhone using Tapatalk
A ni mi nismo bas briljirali, realno. :D

Onako igracki fajt u zelji za golom bi mozda I upalio. Ali svi znamo vec sta ce Jozo uraditi. Povuci sve nazad I pokusati autobusom sacuvati bod. Jedino to I moze protiv Pepa probati jer drugacija on u ovakvim mecevima I ne zna. Moze probati, nisam siguran I uspjeti. Ali ni poraz danas nije kraj svijeta, onaj kiks Chelsea I pobjeda nad Arsenalom su nam ostavili prostora za okliznuti se.
Nismo, ali ne briljiraju ni oni zadnjih nekoliko meceva. Vise mi od njih famu pravimo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 10 dec 2017, 14:45

Rješava ih Messi Lingard danas.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 10 dec 2017, 14:47

al... je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
al... je napisao/la:Mislim da cemo igrati lakse s njima nego sto je prevalentno misljenje na ovom forumu. Ne znam, gledao sam ih u CL, pa zadnjih par kola kada su ih vile nosale. Vec 3 - 4 kola su zreli u EPL da zaplate,, pa zasto ne danas


Sent from my iPhone using Tapatalk
A ni mi nismo bas briljirali, realno. :D

Onako igracki fajt u zelji za golom bi mozda I upalio. Ali svi znamo vec sta ce Jozo uraditi. Povuci sve nazad I pokusati autobusom sacuvati bod. Jedino to I moze protiv Pepa probati jer drugacija on u ovakvim mecevima I ne zna. Moze probati, nisam siguran I uspjeti. Ali ni poraz danas nije kraj svijeta, onaj kiks Chelsea I pobjeda nad Arsenalom su nam ostavili prostora za okliznuti se.
Nismo, ali ne briljiraju ni oni zadnjih nekoliko meceva. Vise mi od njih famu pravimo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa njih I nema da je prave. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 10 dec 2017, 14:56

Rooney88 je napisao/la:
al... je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la: A ni mi nismo bas briljirali, realno. :D

Onako igracki fajt u zelji za golom bi mozda I upalio. Ali svi znamo vec sta ce Jozo uraditi. Povuci sve nazad I pokusati autobusom sacuvati bod. Jedino to I moze protiv Pepa probati jer drugacija on u ovakvim mecevima I ne zna. Moze probati, nisam siguran I uspjeti. Ali ni poraz danas nije kraj svijeta, onaj kiks Chelsea I pobjeda nad Arsenalom su nam ostavili prostora za okliznuti se.
Nismo, ali ne briljiraju ni oni zadnjih nekoliko meceva. Vise mi od njih famu pravimo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa njih I nema da je prave. :D
[emoji106]
Istina, od kada je Big Ed otisao put Rima, nestase i oni plastic fantastic fanovi. Da nema uleta nasih, ona tema bi bila mirnija nego groblje Bare u nedeljno popodne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 dec 2017, 19:41

Jbt, ja danas pišem o nekakvoj prednosti kod prekida i onda se desi ovo. :facepalm:

Šta reći, još dosta kola u igri, ali vrlo teško do kraja, probat se barem učvrstit na drugoj poziciji, obzirom da ostali dosta osciluju zasad. City će morat neki pad doživit kad-tad, šteta što to nije bilo već danas, ali bojim se da imaju već dobru zalihu da će sebi to i moći dozvoliti, zbog toga je ovo danas bilo toliko važno.

Što se meča tiče, očekivana dominacija Citya u posjedu, ali nisu bili toliko dominantni i konkretni, nisu imali toliko velike šanse, zaista ne mogu da vjerujem da su dva zabili iz prekida. :crazy:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 10 dec 2017, 19:42

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Jbt, ja danas pišem o nekakvoj prednosti kod prekida i onda se desi ovo. :facepalm:

Šta reći, još dosta kola u igri, ali vrlo teško do kraja, probat se barem učvrstit na drugoj poziciji, obzirom da ostali dosta osciluju zasad. City će morat neki pad doživit kad-tad, šteta što to nije bilo već danas, ali bojim se da imaju već dobru zalihu da će sebi to i moći dozvoliti, zbog toga je ovo danas bilo toliko važno.

Što se meča tiče, očekivana dominacija Citya u posjedu, ali nisu bili toliko dominantni i konkretni, nisu imali toliko velike šanse, zaista ne mogu da vjerujem da su dva zabili iz prekida. :crazy:
Zabili su dva gola kojima su asistenti igrači Uniteda, toliko o golovima iz prekida.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 dec 2017, 19:45

Nitro je napisao/la:
Zabili su dva gola kojima su asistenti igrači Uniteda, toliko o golovima iz prekida.
Još gore. U svakom slučaju, nešto što se najmanje očekivalo.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 10 dec 2017, 19:55

Lukakua treba podvrgnut Mikijevom tretmanu cisto da dodje sebi.

Generalno nista protiv pomenutog ali Jozun mu je dovoljno tolerisao nekih 5 - 6 tekmi, pocev od Njukasa.

Napadac se definise po snalazljivosti i goalgeterskom umijecu a sve ostalo je sekundarnog karaktera.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 10 dec 2017, 19:57, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 10 dec 2017, 19:56

Izvedes napadacku formaciju i odlucis da se branis,jel neko moze objasniti to
Primamo gol i lafo dobijamo muda da napadnemo,zabijamo gol,opet se povlacimo,onda opet primamo gol i opet lafo muda dobijemo da krenemo u napad,tugo moja predji na drugoga
Jadan Mourinjo ako si htio bod sto nisi uveo Darmijana i Lindelofa i brani se,ovako si izveo Marsijala i Rasha i opet se branio
Ja i dalje krivim Mourinja jer Lukaku nije mjesto u 16 metara,ok da je 90 min al svaki prekid je smjesno,jos uzmi da imamo toliko visokih igraca

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la avenija » 10 dec 2017, 19:59

Lukaku :facepalm:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 dec 2017, 20:00

Jbt ga, može se reći da su nas nadigrali i više željeli pobjedu, ali i da smo sami sebe dobili zbog tih poklon golova, i to nikog drugog do čovjeka koji treba biti što dalje od takvih situacija. On danas, a Pogba sa onim crvenim protiv topnika i kud ćeš gore, dva igrača manje na terenu :oops:

Ali imamo sreće da su i drugi kiksali pa u toj utrci za top 4 nismo previše izgubili, iako je titula riješena, mada po tom pitanju stvarno nisam očekivao da je možemo uzeti čak i sa pobjedom danas, prevelika je razlika u kvaliteti trenutno između Citya i ostatka lige, ne samo nas.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 10 dec 2017, 20:05

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
Nitro je napisao/la:
Zabili su dva gola kojima su asistenti igrači Uniteda, toliko o golovima iz prekida.
Još gore. U svakom slučaju, nešto što se najmanje očekivalo.
80% prilika Arsenala poslije prekida. Sličo i prije sa Liverpoolom. Ogromni problemi sa ekipama koje odbranu izvuku na 16. Stoga upitno umijeće postavljanja odbrane Mourinha, kako je moguće da Pep, Wenger i Klopp te još neki sa značajnim deficitiom u visini bolje i brane i napadaju prekide.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 10 dec 2017, 20:06

Titula iz plavog dijela Londona upravo putuje u plavi dio Manchestera. To je to, zadržati 2. ili 3. mjesto je vrhunac sezone, jer od Lige prvaka ne očekujem ništa. Kupovi više nisu zanimljivi.

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 10 dec 2017, 20:08

UnitedWA je napisao/la:Titula iz plavog dijela Londona upravo putuje u plavi dio Manchestera. To je to, zadržati 2. ili 3. mjesto je vrhunac sezone, jer od Lige prvaka ne očekujem ništa. Kupovi više nisu zanimljivi.
Ovo je mourinhova druga sezona, neki veliki trofej mora doci a s obzirom da je liga izgubljena jedino logično je da cemo LP osvojiti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.