Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Septerra » 17 jul 2017, 17:51

Furymaker je napisao/la:ovaj mali je onaj sto je u granadi bio prosle sezone? Ja se bas cudio sto ga niko ne spominje, on Unitedov, jedan od najboljih mladih veznjaka svijeta sa fenomenalnim driblingom i kontrolom lopte pri brzini, bar sto sam ja mogao upratiti..
Ne usuđujem se hvaliti ga do te mjere da ga ne bih prehvalio (ni urekao :mrgreen: ). On ima dosta prostora za napredak i kao što @Asteriks reče treba mu minutaža da stekne osjećaj za pozicionu igru kakvu zahtjeva CM pozicija i duel igru. Meni se sviđa što je dobar u glavi (pokazao je to u Granadi gdje je u ključnim utakmicama bio ključni igrač), što se ne boji voditi loptu i što ima fin fudbalski IQ i zavidan nivo vizije za svoje godine. Pošto zna da mu je tehnika najjače oruže siguran sam da će i na tome raditi, vjerovatno van treninga. Ako ostane kod nas Mou će mu dati zadaću učenja pozicione igre i dodavanja.

Za Auriera nisam znao jer ga nisam gledao nešto mnogo ali hvala ti na inputima. Valencia treba zamjenu. Young više nije nivo Uniteda a nije ni TFM koji se tek uči. To su sve argumenti za dovođenje jednog RB. Mislio sam da ćemo dovesti Semeda ali ga Barca pokupi. Eh, pošto se toliko govorkalo o njemu kao mogućoj meti ne bi me čudilo da iskoristimo šansu da dovedemo Auriera.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Furymaker » 17 jul 2017, 19:58

Aurier i vise odgovara stilu igre koji gaji United ( Mourinho ), a i mislim da vise odgovara EPL-u nego relativno mlaki Semedo, koji je dosta brz i tehnicki dobar, ali ne i jak, kako u duelu tako i u zraku, dok je Aurier jedan od najboljih u svijetu u zraku ( mislim na bocne igrace ).
Ja sam ga pratio dok je igrao u Toulouseu i tad je vec pokazivao da ce biti vrhunski igrac, upratio ga ponajvise jer sam pratio propaliteta Capouea za kojeg se pisalo da ce u Barcu.
Kasnije je odigrao i vrhunsko prvenstvo pa se i pisalo o transferu u Arsenal, ali eto, PSG ga ugrabio i tamo je pokazao da je stvarno vrhunski igrac, sve dok nije puklo u svlacionici sa Blancom i Ibrom, gdje je rekao da se Blanc Ibri u dupe uvlaci i tu napravio sebi ogromni problem.
Ali mu igracke kvalitete nitko ne moze osporiti, tako da mislim da je on pun pogodak sto se tice Uniteda, a Mou je pokazao da itekako zna sa tim "problematicnim" igracima.

A sto se malog tice, ima tu puno mjesta za napredak i ne znam da li je jos u potpunosti spreman da uskoci u prvu ekipu Uniteda jer je tu dosta dobrih igraca, ali ima od koga uciti i razvijati se.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14320
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 18 jul 2017, 09:07

Kakav potez Lukakua, stoper i golman protivnika se pokosise ko cunjevi.

Izgleda da je Pereira imao dvije fantasticne lopte, proigravanje za Martiala i centarsut ka sivonji Smallu.
jedan od najboljih mladih veznjaka svijeta sa fenomenalnim driblingom i kontrolom lopte pri brzini, bar sto sam ja mogao upratiti..
Plus mos ga koristit kao amf-a il u novoj/staroj roli na cm-u. Kad bi na takav skill popravio defanzivu bio bi trazenija roba od pola izvikanih meta.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Septerra » 19 jul 2017, 18:38

Manchester United, Tottenham, Manchester City - Top 20 clubs with the most academy graduate minutes in the 2016-17 Premier League
Players who finished their youth careers in the United academy were on the field for a total of 44,055 minutes in the study. Tottenham were second, with a total of 19,995.

The only club from outside England to feature in the top 10 were Dutch side Ajax, who were 10th. Graduates from Barcelona’s La Masia finishing school made the 12th-biggest contribution, while the largest representation from outside Europe came from the youth set-up at Argentinian giants River Plate.
Brutalne brojke.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 20 jul 2017, 23:19

Daj ovog Citya bar u prijateljskoj da dobijemo , mamu im jbm, mada imaju bgmi treba priznat bolju ekipu pa bolje reći ta sredina koja kontrolise igru sa Silvom a sad i ovaj dr Bernardo bgmi dobra je to ekipa

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 21 jul 2017, 14:24

Dobro se igra na ovim pripremama, treba ovo prenijeti i u sezonu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 21 jul 2017, 17:30

tajger je napisao/la:Daj ovog Citya bar u prijateljskoj da dobijemo , mamu im jbm, mada imaju bgmi treba priznat bolju ekipu pa bolje reći ta sredina koja kontrolise igru sa Silvom a sad i ovaj dr Bernardo bgmi dobra je to ekipa
Ti si bas neki lik,vazda neki crnjak


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la collector » 21 jul 2017, 18:04

Kontrolisali su oni tako i prosle godine i sredinu i napad, pa na svim frontovima propadose.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 21 jul 2017, 18:50

Format je napisao/la:
tajger je napisao/la:Daj ovog Citya bar u prijateljskoj da dobijemo , mamu im jbm, mada imaju bgmi treba priznat bolju ekipu pa bolje reći ta sredina koja kontrolise igru sa Silvom a sad i ovaj dr Bernardo bgmi dobra je to ekipa
Ti si bas neki lik,vazda neki crnjak


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Pa da toliko ne vjerujem u ekipu zar misliš da bi tri jutra ustsjso u 4h pa gledao do 6 i onda na posao u 8h sto se ne može baš reci za puno vas da se toliko zanimate i žrtvujete

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 21 jul 2017, 22:43

Pa drug ti gledas da bi nasao mane izgleda


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 22 jul 2017, 00:12

Format je napisao/la:Pa drug ti gledas da bi nasao mane izgleda


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Buraz ja kad odigraju dobro ja to pohvalim a mane naravno da gledam jer želim da ih bude što manje, kad ih teško budem nalazio vjerovatno smo tad prvaci hehe samo opusteno ne gledaj sta pišem ja se ovde izjadim al medju protivničkim navijačima ih itekako branim al kome da se pojadim ako ne svojima

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 jul 2017, 10:17

Evo mali update za povrijeđene:
"They have no chance for the beginning of the Premier League season. Luke Shaw is the first one to recover, Marcos will be last and Ash will be in between. Luke is September, Young is October and Rojo is December, or maybe January.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Osim13 » 30 jul 2017, 21:24

Negdje sam cini mi se pročitao na ovom forumu (neka vasa tema) da Bailly nema pravo nastupa u Europi? Jel to fkt i ako jeste, why?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 30 jul 2017, 21:29

Osim13 je napisao/la:Negdje sam cini mi se pročitao na ovom forumu (neka vasa tema) da Bailly nema pravo nastupa u Europi? Jel to fkt i ako jeste, why?
Suspendovan je za Super Cup i prvo kolo LP, dobio crveni u polufinalu EL, propustio finale i eto te dvije još ostaju da odradi suspenziju.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 31 jul 2017, 09:44

Još jednom moram pohvalit Tuanzebea. Nikad me dosad nije ovako impresionirao mladi defanzivac kao on. Pored sjajnih fizikalija, ima i sve ostalo, smirenost, postavljanje, dobar na lopti... izgleda kao već iskusan igrač.

Zaista se nadam da će dobit ozbiljniju šansu već ove sezone i vezano za to, možda bi jedan od ovih iskusnijih trebao biti prodat do kraja prijelaznog roka.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 31 jul 2017, 15:57

UEFA ban Man Utd defender Phil Jones for two matches and fine Daley Blind for infringements following Europa League final. (@SkySports)

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 31 jul 2017, 16:06

Prvo Bailly kaznjen 3 utakmice prije par dana za nesto sto je Valencia uradio protiv Celte sad ovo :lol:

Dobio crveni prije vise od 2 mjeseca odluka o suspenziji prije par dana :rol:

S obzirom ko je protivnik u super kupu pretpostavljao sam da ce biti problema i da ce UEFA na sve nacine pokusati uzdrmati ekipu ali ovo je previse cak i za njih

Ko je sljedeci :hmmmmm:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la IlCapitano » 31 jul 2017, 16:12

BREAKING: Manchester United charged with breaching UEFA anti-doping regulations and fined £8,950 following the Europa League final
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 31 jul 2017, 16:26

Policeman je napisao/la:Prvo Bailly kaznjen 3 utakmice prije par dana za nesto sto je Valencia uradio protiv Celte sad ovo :lol:

Dobio crveni prije vise od 2 mjeseca odluka o suspenziji prije par dana :rol:

S obzirom ko je protivnik u super kupu pretpostavljao sam da ce biti problema i da ce UEFA na sve nacine pokusati uzdrmati ekipu ali ovo je previse cak i za njih

Ko je sljedeci :hmmmmm:
Heh, a mi se zalimo na sudijsku i disciplinsku komisiju PLBiH. Ispasce ovi nasi zlatni kakvi su im mentori


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 31 jul 2017, 16:33

al... je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Prvo Bailly kaznjen 3 utakmice prije par dana za nesto sto je Valencia uradio protiv Celte sad ovo :lol:

Dobio crveni prije vise od 2 mjeseca odluka o suspenziji prije par dana :rol:

S obzirom ko je protivnik u super kupu pretpostavljao sam da ce biti problema i da ce UEFA na sve nacine pokusati uzdrmati ekipu ali ovo je previse cak i za njih

Ko je sljedeci :hmmmmm:
Heh, a mi se zalimo na sudijsku i disciplinsku komisiju PLBiH. Ispasce ovi nasi zlatni kakvi su im mentori
Da su ovako rigorozni kad su neke druge stvari u pitanju gdje bi im kraj bio

Ostali igraci od danas nek budu oprezni UEFA pomno prati sve i za pogresno parkiranje 2 utakmice suspenzije
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.