Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la casper09 » 25 maj 2017, 08:18

Toliko turbulencija ove sezone,toliko smo propatili(bar oni koji gledaju svaku utakmicu)...i na kraju ipak prilično dobro.
Već sam na nekom od naših foruma spomenuo da je ovo utakmica koja određuje sudbinu možda narednih 10 godina.Jer manje više trofej,koliko je značajna liga prvaka.
Jer 90% igrača koje želimo i koji su dostojni da obuku naš dres želi igrati ligu prvaka.Tako da je to sada riješeno...Mislim da je prvi Grizman čekao ovaj trenutak.I mislim da je sinoć gledao utakmicu i na kraju su mu svi njegovi prijatelji čestitali na prelasku u Manchester United.
Ali ostavit ćemo to za zvaničnu promociju.
Naravno i Silva želi Lp da igra...tako da je i on vjerovatno čekao to.
Sada je na Mou da to ubrza.Jer koliko god izjavljivao da ide na odmor siguran sam da će već od jutra biti sa našim predstavnicima za transfere na vezi.Neće on ništa preustiti slučaju.
Siguran sam da je već završio 2 transfera.I nadam se da će po svom običaju transfere riješiti do priprema...
A mislim da je od nas(navijača Uniteda-nekako uvijek kažem da smo mi gospoda) gorzno da prozivamo naše igrače.Znam da se ne sviđa svima Mata ili Miki(meni lično Lingard) ali oni su tu i naši su.
Evo uzet ću primjer Mate...kod prvog gola kada je zastao(vratite sebi snimak) između 4 igrača koji su pojurili prema njemu i oko njega i vratio nazad do felle i onda ovaj do Pogbe i gol...
Da je Lingard bio na tom mjestu,siguran sam da bi je odmah ubacio u sredinu(gdje nije nikog bilo) i tu bi završio naš napad.Takvih je detalja na pretek.I ja sada ovdje čitam kako je Mata dizelaš i kako treba da napusti klub.A sve to poslije utakmice u kojoj je Mata trčao kao da ima 20 godina...pokrivao stranu i pomagao jako dobro u odbrani.
Evo uzet ću primjer Mikija...njegov trud je ogroman,samo što je morao u to sve ubaciti i zapaženu defanzivnu ulogu.Pa napravio je u prvih 30 minuta 3-4 faula...trudi se,jako je teško nakon 27-28 godina učiti drugi nivo igre.To ti mora ući u krv...
Mislim da je Miki prebrodio najtežu-prvu sezonu.Ako sl.sezone ne podigne svoj nivo igre,onda neka ide ili već šta vi kažete.
Svi smo cijelu sezonu prozivali Darmijana i Fellu,a oni sinoć odlični.
Naravno,za nege igrače treba tražiti zamjenu,ali mislim da se to već uveliko studira.Mi smo oko Uniteda par sati sedmično,a recimo Mou sigurno 120-150 sati sedmično.Vidi on i Smolingove nedostatke ili ne znam Darmijanove...ali ako će dovesti igrača koji će biti za nijansu bolji od Smolinga i pustiti da se privikava na ligu ili još gore na United...onda to je težak proces.
Nebi ja puno prodavao ove sezone...Duga sezona,a puno frontova.Trebmo svakako imati u rosteru 17-18 igrača koji mogu igrati na najvišem nivou,zavisno od potrebe.
Raduje me ljetna pijaca...raduje me sl.sezona.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Bayern@heart » 25 maj 2017, 08:24

Unitedovci čestitke na trofeju i drago mi je da ste ponovo u LP. Tamo pripadate

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la casper09 » 25 maj 2017, 08:41

Bayern@heart je napisao/la:Unitedovci čestitke na trofeju i drago mi je da ste ponovo u LP. Tamo pripadate
Svaka čast...Fali još Milan da bi bila sva elita,ali evo držimo im fige za sl.sezonu.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 25 maj 2017, 08:58

Sinoc vidjeh kako Herrera prije gola Mikija postavlja ga pred gol protivnika i poslije zabi gol. Koliko inteligentan je taj Herrera ibpravi vodja na terenu,apsolutno od sad moj favorit za kapitena i svaka cast momcini za ocu sezonu. Evo pojavila se info. da bi ga "novi" trener htio u Barci,nije problem,70 miliona,pa mi samo cjenimo druge a hajde ona dvojica iz Monaca po 50 a da vidim po cemu su bolji od ive masine.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Baader » 25 maj 2017, 09:21

Nego, plasman u Ligu šampiona, osim što je poslao hejtere na aparate, kontam da ni Adidasu nije pretjerano drago :kafa:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 25 maj 2017, 09:39

Konta li neko u Skoplje osim mene?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 maj 2017, 09:45

Ja bih išao, evo nagovaram i gefufnu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 25 maj 2017, 09:46

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ja bih išao, evo nagovaram i gefufnu :mrgreen:
Pa blizu vam je to pravo. Usput mi ponesite ajvara domaceg. :lol: :thumbup:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 25 maj 2017, 09:49

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ja bih išao, evo nagovaram i gefufnu :mrgreen:
Je l' to počeo navijati za United, ili je Ronaldov fan? :mrgreen:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Virtu4l » 25 maj 2017, 10:00

Čestitke na žetvi trofeja.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la mandraX » 25 maj 2017, 10:05

Bayern@heart je napisao/la:Unitedovci čestitke na trofeju i drago mi je da ste ponovo u LP. Tamo pripadate

Avatar
Asteriks
Postovi: 14323
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 25 maj 2017, 10:21

PostPostao/la Valencia » 24 maj 2017, 23:27
Mata je najjaci u centru i tu moze pokazati svu kreativnu raskos + moc da uveze redove te da se prikljuci zavrsnici kao jedan od najjacih goalscoring amf-ova.

Kada ga forsira na krilu to je iz nekih drugih, taktickih razloga a naravno na osnov toga ne mozemo donositi konacan sud.

Pored njega, Mikija i malog Pereire msm da nema potrebe dovodit novog cenera.

Druga stvar, ne znamo tacno da li ce Jozun forsirati 4231 il ce sarati sa 433 event i trecim sistemom, a onda nekad ti uopce nece trebati taj profil, tak da bi sve bilo pretrpavanje pozicije.

Grizija racunam kao done deal a u protivnom trazit nesto pribliznog kalibra. Racunaj da nemas Ibre, Wazza vjerojatno napusta klub i ostajemo na Rashu/Martialu znaci napadac pod moranjem.

E sad, kad nemas utega, kad imas provjerenog ofanzivca, onda se moras posvetit defanzivnoj kompaktnosti i poziciji svih poz, tj. kak nadomjestiti Carricka. Ander radi nesto drugo, Labilni nesto trece a nama treba cojk koji ce rasteretiti zadnju liniju. Ta nova trojka - Herrera - Pogba - X ce biti kljuc svega.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 25 maj 2017, 11:17

Nitro je napisao/la:Konta li neko u Skoplje osim mene?
Kako mislis doci do karti? Isli bi nas dvojica iz TZ,plus mozda i treci ako osvoji Juve :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 maj 2017, 11:29

Policeman je napisao/la:slika
slika
slika
Vidis, zanimljivo.. Svaki trofej smo osvojili u razlicitoj garnituri dresova :D

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 25 maj 2017, 11:31

Drot se napio sinoc. Rakiju pio, a mezio nije. Sve pred Ramazan. :mrgreen:

Ova druga slika je osvajanje FA kupa prosle godine.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 maj 2017, 12:02

Policeman je napisao/la:slika
slika
slika
Eto ispravka :D

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 25 maj 2017, 12:30

mandraX je napisao/la:
Bayern@heart je napisao/la:Unitedovci čestitke na trofeju i drago mi je da ste ponovo u LP. Tamo pripadate
:salut:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 25 maj 2017, 12:49

Kakva utakmica, da sam ležao na stolu šanka cijelo drugo poluvrijeme :mrgreen: Odlično, vratili smo se gdje pripadamo.Dobar početak za Mourinha iako je loš bio u ligi, ali sljedeću ima priliku da se ispravi, valjda druga sezona :mrgreen:

Kakav osjećaj ljudima pokvarit svaki gol u kafanu, s obzirom da je na tvu na kojem sam ja gledao, 25 sekundi prenos išao ranije :rol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la casper09 » 25 maj 2017, 13:16

Asteriks je napisao/la:
PostPostao/la Valencia » 24 maj 2017, 23:27
Mata je najjaci u centru i tu moze pokazati svu kreativnu raskos + moc da uveze redove te da se prikljuci zavrsnici kao jedan od najjacih goalscoring amf-ova.

Kada ga forsira na krilu to je iz nekih drugih, taktickih razloga a naravno na osnov toga ne mozemo donositi konacan sud.

Pored njega, Mikija i malog Pereire msm da nema potrebe dovodit novog cenera.

Druga stvar, ne znamo tacno da li ce Jozun forsirati 4231 il ce sarati sa 433 event i trecim sistemom, a onda nekad ti uopce nece trebati taj profil, tak da bi sve bilo pretrpavanje pozicije.

Grizija racunam kao done deal a u protivnom trazit nesto pribliznog kalibra. Racunaj da nemas Ibre, Wazza vjerojatno napusta klub i ostajemo na Rashu/Martialu znaci napadac pod moranjem.

E sad, kad nemas utega, kad imas provjerenog ofanzivca, onda se moras posvetit defanzivnoj kompaktnosti i poziciji svih poz, tj. kak nadomjestiti Carricka. Ander radi nesto drugo, Labilni nesto trece a nama treba cojk koji ce rasteretiti zadnju liniju. Ta nova trojka - Herrera - Pogba - X ce biti kljuc svega.

Potpuno se slažem sa tobom da ta linija Herrera,Labilni i treći igrač kojeg se Mou dovesti(sigurno) će biti od izuzetne važnosti.
Nije bitno hoće li biti u formaciji 2-1 ili 3 u liniji mislim da je to ključ svega.
Što se tiće Mate,donekle se slažem jer sam veliki fan tog igrača...ali ja bi posegnuo za drugim(čitaj mlađim) riješenjem na toj poziciji.
Jer mi sada gradimo ekipu za sl.recimo 5-6 godina ili uz par izmjena za koju godinu i za narednih 10 godina.
Jer Pogba,Baily,Rash i ako ostane Martijal su momci koji će igrati ozbiljan nogomet još minimalno 10 godina.
Tako da bi ja doveo još neko pojačanje (mlađeg nekog)ali nebi tjerao niti Matu niti recimo Fellu...
Jer ja mislim da ekipa kao što smo mi,treba imati minimalno 2 igrača na svakoj poziciji.
Kod Fergija su to na 8 pozicija bili skoro pa igrači istog kvaliteta...samo je imao 3 igrača nezamjenjiva i koje ni on sam svojom genijalnošću nije mogao nadosmjestiti.
Jer kad i imaš 4-5 pozicija u timu da su ti rezerve dosta ispod igrača koji ti je prva opcija,onda imaš ogroman problem prilikom izostanka tih igrača.
Zato ja nisam pogotovo ovu sezonu za odlaske...Rooney-DA,ostali neka ostanu,ako je ikako moguće.I naravno ne računam na Ibrahimovića.Uz njih otisao je Swajni,Depay,Morgan...to je 5 igrača koji su bilu ove sezone na spisku,sa velikim platama-prilično velikim.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 25 maj 2017, 13:26

Vidim mnogi se zale na utakmicu sinoc. Mislim hajde shvatam neutralne fanove, ali ne razumijem nasu ekipu s foruma.

Ono sinoc je bila cista skolska lekcija kako pripremiti ekipu na protivnika i kako odigrati utakmicu vrijednu trofeja.

Gledas onaj Ajax i pitas se da li im je onaj celvac na klupi dobio barem ime protivnika u finalu?

Sinoc jedino jadno u Stokholmu je bila ekipa Ajaksa i nista vise.

Docent Jose Mourinho je samo popravio svoju ispitnu ocjenu u ovakvim utakmicama.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.