Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 15 okt 2017, 15:13

Kako smo samo ovdje dobro prošli: http://sportsport.ba/ino_fudbal/james-u ... mls/255294

A bilo je skoro, koliko ono, 90 banki za njega?

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la RiNo » 15 okt 2017, 16:27

Nisu nam htjeli prodali Müllera za 100 miliona, pa nam ukrali ispred nosa Wunderkinda Sancheza a onda i Rodrigueza. Ne znam da li cemo im se ikad moci oduziti :salut:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 okt 2017, 17:38

Jozo izgleda nanisanio PSG poslije Uniteda, nije da sam ocekivao da se on skrasi ovdje dugorocno, samo da nasi ne useru sa zamjenom.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 15 okt 2017, 18:17

rio_Ferdy88 je napisao/la:Jozo izgleda nanisanio PSG poslije Uniteda, nije da sam ocekivao da se on skrasi ovdje dugorocno, samo da nasi ne useru sa zamjenom.
Carlo veliki slobodan, uzeo pauzu do kraja godine taman :D
Jozo svugdje ostane 3sezone tako bi i kod nas trebao, jednostavno on nije trener za 5-10 godina u istom klubu
Samo je jedan Fergi da moze 30godina ponavljati uspjehe s istin klubom


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 15 okt 2017, 18:18

rio_Ferdy88 je napisao/la:Jozo izgleda nanisanio PSG poslije Uniteda, nije da sam ocekivao da se on skrasi ovdje dugorocno, samo da nasi ne useru sa zamjenom.
E sad da li je to priča da ubrza ovaj proces oko produžavanja ugovora ili je fakat željan naftaša i Pariza?
Bilo kako bilo, nisam zadovoljan što to spominje u svojoj drugoj godini u Unitedu bez vrhunskog trofeja u vitrini.

CantonaBIH
Postovi: 309
Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la CantonaBIH » 15 okt 2017, 18:41

Jozo ce ostati 5 godina u Unitedu, pa onda nesto u francuskoj, ili portugalski nacionalni tim. Do tada ce vec neki vrhunski strucnjak isplivati :)

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 15 okt 2017, 18:42

Pa realno niko od nas I nije vidio Josea 10+ godina u Unitedu. Iko ? :S ja prvi nisam, 3-5 sezona i to je to. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 15 okt 2017, 18:54

Nije do toga koliko će ostati, već do toga što u drugoj godini u Unitedu javno baca drkice na PSG.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 15 okt 2017, 19:01

Ili tako pokusava izvuci sto bolji ugovor u Unitedu. Nije da nismo vidjeli slicne pokusaje Ramosa npr. Ko ti garantuje da isto i Jozo ne pokusava?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 15 okt 2017, 19:26

:lol: gledaj ti sta oni pisu
Jedino otkazom Jose ide iz Manchestera to sto je rekao da nece United da mu vjerovatno bude zadnji klub pa normalno da nece jos min 15g ce raditi kao trener nije niko ni pomislio da ce ih provesti u Manchesteru a sto se tice PSG samo je rekao da mu je sin isao gledati jednu njihovu utakmicu i da imaju dobar mlad tim i ako vi na osnovu ovog zakljucujete da odlazi nakon ove ili iduce sezone onda :crazy:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 15 okt 2017, 20:05

Jozo nas napusta 2024. + voli PSG svim srcem.

Martial dobio samo 60 min. sto je jasan pokazatelj da i on ide managerovim stopama. kuknjava
Jose Mourinho could leave Manchester United as Portuguese grows frustrated with Ed Woodward

Red Devils boss has NOT had any contact over a contract extension and is believed to be unlikely to sign one due to frustration over the executive vice-chairman's handling of the club.(Duncan Castles)
:rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 15 okt 2017, 20:32

Rooney88 i napisao sam da je to moguća zloupotreba medija s ciljem da mu se produži ugovor.
A općenito smatram da je to neukusno, šta god da je razlog toga. I naravno baš kad ne trebaju ovakve priče, kad se napokon dobila neka stabilnost u klubu, kreću sranja i novinarske petljancije.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 15 okt 2017, 20:49

Ma nek ide sutra sto se mene rice al da Poch dodje


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 15 okt 2017, 21:42

Osim ako ne dođe do kakvog teškog falouta, on je ovdje bar 4-5 godina, nakon toga Portugal i to je to. Ne ide on dok ne pokori sa UTD-om ligu i ne napravi kvalitetan iskorak u CL. Znaju se njegovi standardi. Doduše, iako je njegova target year ova, druga godina, nešto nas ne vidim na vrhu Engleske, bar ne u ovom trenutku. Komše igraju fakat dobar, dopadljiv i samouvjeren fudbal (nema najboljeg igrača - nema problema), ako debelo ne padnu, teško da će im neko pera odbiti.
Dakle, neće on tako brzo odavde, nije on ni blizu da zaokruži posao ovdje.

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Septerra » 16 okt 2017, 13:12

I ja, kao i @al..., mislim da od osvjanja titule ove sezone nema ništa. Sve miriše na to da će ova sezona proći u znaku Guardiole. Čini mi se i Mou računa na isto i tek bi naredne sezone mogao, adekvatno pojačan, jurišati na titulu s punim ambicijama.

I njegov pristup protiv Liverpoola tjera na takav zaključak. Ekipa jednostavno nije na total contender nivou. Da jest, ne bi Gomez protiv Martiala i Rashforda izgledao kao Walker a Lukaku i Miki bi nešto iskombinirali već. U srijedu zato očekujem pobjedu i to više jer je Benfica baš van forme i zrela za uzimanja.

Pratio sam sinoć simultano milanski derbi i okršaj Betisa i Valencia-e. Fino je Perreira odigrao u onih 20-ak minuta. Imao jednu korektnu defanzivnu intervenciju i dao fin gol. Pun je samopouzdanja i ako nastavi ovako bit će od njega koristi za Mourinha. Fosu-Mensah je isto kao zamjena protiv Chelsea vrlo zrelo iskoristio svoje minute.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14311
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 16 okt 2017, 14:15

Pepun se sepuri al tek cemo nakon boxing daya znati kuda ciji putevi vode.

Ovakav pristup protiv Poola je uvjetovan slabljenjem dvije krucijalne linije tj. izostankom Baillya te Labilnog, zbog cega nismo isli sa agresivnijom i nest isturenijom odbranom te jednostavno nismo imali tu sponu izmedju dubine i zavrsne trecine jer je Matic bio opasno zauzet zadacom potpore.

Niko nije lud da se nadigrava i nest rizikuje kada mos nakon svega otici sa komfornom razlikom u odnosu na pomenute a prema naprijed ne izgubiti mnogo toga.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la delinjo » 16 okt 2017, 14:56

sto prije shvatitew da se sa Herrerom u ekipi ne mozes nadigravati ni sa WBA bice vam lakse...nije Murinjo glup nego samo poznaje kvalitete svojih igraca.....i ja bi volio da se Zeljo nadigrava sa ekipama iz lige 5 ali avaj...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 16 okt 2017, 16:49

delinjo je napisao/la:sto prije shvatitew da se sa Herrerom u ekipi ne mozes nadigravati ni sa WBA bice vam lakse...nije Murinjo glup nego samo poznaje kvalitete svojih igraca.....i ja bi volio da se Zeljo nadigrava sa ekipama iz lige 5 ali avaj...
A wijnaldum lovren Moreno... su igraci za Barcu sigurno, herrera prosle godine nas najbolji igrač


Sent from my iPhone using Tapatalk

al...
Postovi: 3914
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 16 okt 2017, 18:06

reddevil96 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:sto prije shvatitew da se sa Herrerom u ekipi ne mozes nadigravati ni sa WBA bice vam lakse...nije Murinjo glup nego samo poznaje kvalitete svojih igraca.....i ja bi volio da se Zeljo nadigrava sa ekipama iz lige 5 ali avaj...
A wijnaldum lovren Moreno... su igraci za Barcu sigurno, herrera prosle godine nas najbolji igrač


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je dilema koja i mene ubi - sta se desilo sa covjekom, odnosno, je li moguce da je toliko proapao da ne moze meda ni ispodprosjecnom veznom redu EPL-a


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 16 okt 2017, 18:59

Rojo i Shaw otputovali i konkurisu za sastav protiv Benfice
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.