Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 13 okt 2017, 18:22

Danas ni riječi o Pogbi :cool:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 13 okt 2017, 18:31

Nitro je napisao/la:Danas ni riječi o Pogbi :cool:
Grafika sa pocetnim sastavom će sve reci o tome sutra :cool:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 13 okt 2017, 18:37

Mislim da ga na terenu necemo gledati ovaj mjesec
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 14 okt 2017, 12:30

slika

Mislim da je ovo 3-4-3 varijanta, sa Darmianom na stoperu, Bailly iz nekog razloga odsutan. :?
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 14 okt 2017, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 okt 2017, 12:31

Odličan sastav, uvjeren sam nešto u 3 boda
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 14 okt 2017, 12:39

Bai se povredio na utakmici Slonovače.
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 14 okt 2017, 12:40

Kad je Young zavrne :ljepota:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 14 okt 2017, 13:31

Koji je sada qrc I sa Ericom? Ubise ove povrede jbte.

Danas cu biti zadovoljan bodom. Vec vidjeni s Jozom I derbi mecevima. Defanzivno uz napade LFCa a naprijed ako se sta I uradi - super.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 14 okt 2017, 22:19

Pozdrav svima, sad sam imao priliku pogledati snimak i onog dijela utakmice koji ne stigoh od obaveza. Dakle, ostaje onaj moj žal - ovaj Liverpool je šupalj ko' cjediljka odpozada i ovo se trebalo napasti. Jeste Klopp nametnuo onu njihovu luđačku trku, ali malo pameti na sredini i to bi bilo rješeno brzo. Nažalost, igra je veći dio utakmice predstavljala relapse najgorih dana LVG-a - golmanska bjesomučna ispucavanja, te centriranje iz svih pozicija bez gledanja. Uglavnom sranje od igre.
Zašto se Mou odlučio za ovakav pristup nije mi jasno. Čak i sa silnim ozljedama, nisu baš nisu naši veznjaci tolike lopate , pa da moraš igrati mimo njih. Vjerujem da se ponavljam kao gramofonska ploča, ali volio bih da u ovoj situaciji Mou proba malo i drugačije sa Matom na CMF-u. Ima on šlifa za to. Pišući ovo, jednim okom gledam kako Napoli rastavlja igrom Romu koja je kao probala da odradi nešto poput Liverpoola protiv nas na visoki presing. Smiren pas defanzivca lijevo, pomjeranje, povratna, izbačaj naprijed voila - 3 do 4 igrača protivnika već ispala i otvara se kontra. Efektivno, jednostavno i prelijepo za oko. Naravno, Napoli je strašna momčad koja se "u dušu" poznaje i za takvu igru treba visok "player IQ", ali nisu naši igrači ni tolike tarabe da se bar nije moglo pokušati u par navrata. Jest da nam nijedan defanzivac ne zna povući loptu, ali moglo se probati. Po meni - pretjerao gazda danas sa ovom defanzivom, nisu ovi bili toliki bauk.
Da podvučem crtu - neko od kolega je dobro primjetio da su ovakve utakmice odličan pokazatelj zašto je Mou toliko želio Perišića. Koliko su danas Martial i Rash bili nevidljivi i beskorisni u utakmici ove vrste, to je čudo bilo. Šteta, mislim da nismo osvojili bod na Anfieldu, mislim da smo prosuli dva.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Hendo » 14 okt 2017, 22:56

Dobra tekma danas. :thumbup:
Kocka je bačena

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 14 okt 2017, 22:57

Hendo je napisao/la:Dobra tekma danas. :thumbup:
Za neutralce pogotovo. Mi dosli s autobusom, vi ne znate otvoriti vrata. xD,
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Hendo » 14 okt 2017, 23:19

Rooney88 je napisao/la:
Hendo je napisao/la:Dobra tekma danas. :thumbup:
Za neutralce pogotovo. Mi dosli s autobusom, vi ne znate otvoriti vrata. xD,
Mah, povreda Manea.
Kocka je bačena

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 14 okt 2017, 23:39

Mane ko da je mjesavina Messija i Ronaldinha


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 15 okt 2017, 08:04

Bailly se iskristalizirao u najvaznijeg stopera, a odsustvom pomenutog vidilo se kak fali agresivnosti i tog pritisaka na protivnika prije prijema lopte.

Pristojan rezultat iak vjerujem da ce Jozun poostriti mjere uigravanja potpore, prije svega msm na pasivnost u intervalima te nedovoljnu blizinu za ostriju duel igru na cca 30m od gola Davida.

Ipak jedno je jasno, ovaj cojk ima strasnu mogucnost prilagodbe svakoj situaciji iako za neke zamisli trebas sve igrace na okupu. Ubijedjen sam kak cemo sa Labilnim i Juanom mec slicnog kalibra okrenuti u nasu korist.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 15 okt 2017, 09:20

Jedno je jasno,Miki nije igrac za veliki klub ni za Englesku ligu. Fali nam prava desetka,koja ce izmislit nesto.

Pogba cim je out nena kreacije nema nista. Na zimu po beka a na ljeto po desetku i bit cemo top.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 15 okt 2017, 11:04

al... je napisao/la:Pozdrav svima, sad sam imao priliku pogledati snimak i onog dijela utakmice koji ne stigoh od obaveza. Dakle, ostaje onaj moj žal - ovaj Liverpool je šupalj ko' cjediljka odpozada i ovo se trebalo napasti. Jeste Klopp nametnuo onu njihovu luđačku trku, ali malo pameti na sredini i to bi bilo rješeno brzo. Nažalost, igra je veći dio utakmice predstavljala relapse najgorih dana LVG-a - golmanska bjesomučna ispucavanja, te centriranje iz svih pozicija bez gledanja. Uglavnom sranje od igre.
Zašto se Mou odlučio za ovakav pristup nije mi jasno. Čak i sa silnim ozljedama, nisu baš nisu naši veznjaci tolike lopate , pa da moraš igrati mimo njih. Vjerujem da se ponavljam kao gramofonska ploča, ali volio bih da u ovoj situaciji Mou proba malo i drugačije sa Matom na CMF-u. Ima on šlifa za to. Pišući ovo, jednim okom gledam kako Napoli rastavlja igrom Romu koja je kao probala da odradi nešto poput Liverpoola protiv nas na visoki presing. Smiren pas defanzivca lijevo, pomjeranje, povratna, izbačaj naprijed voila - 3 do 4 igrača protivnika već ispala i otvara se kontra. Efektivno, jednostavno i prelijepo za oko. Naravno, Napoli je strašna momčad koja se "u dušu" poznaje i za takvu igru treba visok "player IQ", ali nisu naši igrači ni tolike tarabe da se bar nije moglo pokušati u par navrata. Jest da nam nijedan defanzivac ne zna povući loptu, ali moglo se probati. Po meni - pretjerao gazda danas sa ovom defanzivom, nisu ovi bili toliki bauk.
Da podvučem crtu - neko od kolega je dobro primjetio da su ovakve utakmice odličan pokazatelj zašto je Mou toliko želio Perišića. Koliko su danas Martial i Rash bili nevidljivi i beskorisni u utakmici ove vrste, to je čudo bilo. Šteta, mislim da nismo osvojili bod na Anfieldu, mislim da smo prosuli dva.
Na ovakav bunker Uniteda niti messi se nebi vidio da jw igrač Uniteda
Uopće nije postajala želja da se zabije gol najgoroj obrani lige
Neshvatljivo ali opet su neki zadovoljni tom igrom i malim bodom
Bod kod lpoola je dobar ako je cilj biti među prva 4 ali ako mislimo osvojiti naslov pored strašnog citya onda se treba ici na pobjedu i na najtežim gostovanjima a to mourinho nece ili ne zna kako


Sent from my iPhone using Tapatalk

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 15 okt 2017, 12:05

Mene samo ljuti činjenica da svaki derbi moraš se pomiriti sa tim da ćemo se braniti, eventualno gol ako primimo mslo ćemo krenuti sve do tad utakmica se igra na bod, jednostavno moraš cekat buraniju ekipe da ti je lijepo gledat tvoj tim
Pa kako je ta sredina ne zna loptu zadržat to je čudo, pa dragi Andere Herere mora li svaka lopta ići iz prve il nazad, pa jedan Jones više loptu povuče i smiri igru od tebe, prvo je bilo da se jos nije oslobodio Van Galovog sistema, sta je sad drugu god, pustite se priče prljav posao obavlja pa jedan ograničeni Gatuso je bio kreativniji od Andere

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 15 okt 2017, 12:15

Pa nije bas svaki, na OT obicno igramo drugacije, sigurnije. Govorim o modelu kao protiv Chelsea ili Tottenhama kuci iz prosle, pa I Arsenala kuci ako izuzmemo ono povlacenje zadnjih 4-5 min prije izjednacujuceg.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 15 okt 2017, 13:29

Ma da al generalno teško da ćeš gledat derbi da napadnemo il bar se pofajtsmo momscki prsa u prsa
Gledam sinoć Atletiko i pickastu igru protiv Barse, zabili gol i gase sve a Barca na koljenima i umjesto da ih dotuku još oni se povlače, pet kontri čisti gdje idu 4na3 il il 5na3 Grizmam zaustavlja smiruje igru il bježi u stranu da vrijeme prodje, i onda molim Boga da ga prime jer imal sta gadnije od toga, hajd da je 90 min pa smiri igru već 60 i naravno primaju gol i na kraju im se u 93 min tresu gaće jer Mesi ima slobodnjak sa 16m sreća pogađa golmana,i mogli sve izgubiti bas zbog tog pickastog pristupa
Evo juce više puta De Gea hvata njihove centarsute i umjesto da gleda slobodnog igrača za kontru on legne na travu da smiri igru i onda ide napucavanje, zato mi i kontra teško u istu rečenicu a imamo tako brze igrače, ne samo juce već inače tako radi a vjerovatno natedjenje Mourinjo, onda x puta 4 slobodna igrača pozadi on izbija ne dodaje njima već krhne gore prema Lukakuo, evo juce bar 10 takvih situacija
Nije do njega znam naređenje trenera jer ne vjeruje zadnjoj linije da zna iznijeti loptu, al brate ružno izgleda ubi u oči to napucavanje,zato bi volio Lindelof da se uklopi jer momak zna loptu povuc predat po zemlji ne ko juce Jones na 30 m da loptu u noge Firminu i umalo gol ok kad ti ekipa napravi žestok presing pa jbg kucaj je u trbine al toliko se lopti uništi sa bespotrebnim napucavanjima da je grozan segment na kome se izgleda ne radi, tranzicija lopte do sredine katastrofa teska

Avatar
Nane17
Postovi: 776
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nane17 » 15 okt 2017, 14:37

Dejavu sto bi se reklo,iskreno sam se bio ponadao napadackom fudbalu i dobrom derbiju alli eto,onakakvu odbranu Redsa bi probili kad tad da smo napali! Doduse treba istaknuti da mi svaku tekmu igramo sa igracem manje,jer ono sto Miki radi na terenu je da se covjeku zivot ogadi,nemojte samo spominjat asistencije,nisu nikakvo mjerilo onoga sto on radi kroz citavu tekmu!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.