Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 07:34

reddevil96 je napisao/la:Igrač kojem nije pružena prilika u Unitedu, igrač koji je sretan u novoj preporođenoj valencii
A navodno nasa najveća želja za prijelazni rok je Soler iz Valencie onda nije tesko zaključiti da je moguce rjesenje da dođe soler da Pereira ostane tamo
Deago mi je sto želimo Solera, odlican mladi igrač i nakon Guedesa njihov najzaninljiviji igrač


Sent from my iPhone using Tapatalk
Joj frajera...

United ima opciju u loan-dealu da vrati Pereiru u Januaru. Pereira je izjavio da je pronasao formu u Valenciji i da bi mu bilo tesko prenijeti tu formu ako "na pola puta" opet promijeni klub. Zeli da ostane u Valenciji dok ne istekne posudba, tj. do kraja sezone.
Sta je tu tesko za skontat?
I na kraju kaze da ne bi imao problem da ostane u Valenciji i poslije posudbe ukoliko se ispostavi da ga United i dalje ne zeli, jer je tamo sretan.
Nije rekao da zeli transfer. Cak ni ovo gore nije potvrdio, samo nije htio odbaciti tu mogucnost

Kapiras sad?

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 nov 2017, 08:42

Kakav lik jbte. Provali se da valja I onda jos pravda svoju provalu. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 16 nov 2017, 12:23

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... p-Deal/amp

Koji pametnjakovici jbt
Rekao sam da postoji mogućnost zamjene novci+Pereira za Solera a uostalom tu je to potvrđeno ali eto vi ste pametni


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 nov 2017, 12:32

Nije majka klela Muju sto je kock'o...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 12:47

Ja sam ti samo preveo sta je pisalo u clanku kojeg si sam postavio i jos ocito pogresno shvatio. I ti pokusavas da se opravdas tako sto ces zalijepit novi clanak u kojem se nalazi nista drugo nego obicna spekulacija :urnebes: :urnebes: Ma daj brate :rol:

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 16 nov 2017, 12:54

theboss_RD07 je napisao/la:Ja sam ti samo preveo sta je pisalo u clanku kojeg si sam postavio i jos ocito pogresno shvatio. I ti pokusavas da se opravdas tako sto ces zalijepit novi clanak u kojem se nalazi nista drugo nego obicna spekulacija :urnebes: :urnebes: Ma daj brate :rol:
Znam i sam da u onom tekstu nije pisalo da postoji mogućnost da ode nego sam napisao to jer sam na vise izvora pročitao da je moguća ta zamjena a nisam tad dao izvor pa niste mogli znati
Sve je dns špekulacija kao i da želimo Griezza i ostalo ali opet se navijači ložu na to
Uostalom Soler je vrhunski mladi igrač i definitivno bi to bio dobar deal za nas
Btw spominje se i ozil, je li tko za njegov dolazak?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Asteriks
Postovi: 14223
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 16 nov 2017, 12:59

Pereira za Solera a uostalom tu je to potvrđeno
Cim spekulacijom, ok. Sta pises cojece, svako drugi post tones dublje, a vec si uronio iznad glOve.

Lose prevodis, zakljucujes na osnovu naslova, citas neka zutila i onda lupas kak cemo ostati bez Pereire.

Aj ovako da ti jednostavno objasnim - momcina je na posudbi do kraja sezone a njegove vrhunske partije i trenutna losa forma kreativnog odjela Uniteda tjeraju medije na svakojake gluposti.

Logicno je to da zeli nastaviti ovaj progres u dresu Šišmiša gdje mu je garantovana veca minutaza, a jedno bez drugog ne ide. Dodje mu x novinar i pita ga sta misli o povratku u maticni klub a ovaj odg na foru trenutno sam zadovoljan statusom ođe i ne zelim ometati ovaj razvoj. Zasto, pa prije svega zbog same cinjenice da je tako a drugo zbog respekta prema trenutnom poslodavcu.:arrow:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 16 nov 2017, 13:34

Daj ba hoće l' Pogba konačno zaigrati? :roll:

Nisam upratio kakva je situacija sa ostatkom rovitog kadra. Jones? Rojo?

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 13:42

Ne znam jesam li ovdje na sportsport procitao ili negdje drugo, ali kaze da je Pogba vjerovatno spreman za subotu

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 16 nov 2017, 14:12

Rojo sinoc odigrao 45min za U23 vjerovatno u rosteru u srijedu u LP

Zlatan i Pogba poceli trenirati s ekipom Pogba mislim min na klupi u subotu

Sto se tice Jonesa on sam kaze da nije povreda nego da ima neke "smetnje" sta god to znacilo
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 nov 2017, 14:22

Ne znam da mi je ikog bilo zao kao Jonesa, Hargeaves je imao slicne (pa I gore) probleme. Igraci koji stvarno imaju potencijal ali im povrede ne daju biti WC.

Pogbu ocekujem barem na klupi. Duze je od prrdvidjenog OUT pa vjerujem da je sve OK, vidjet cemo. Ibru isto na klupi, sva prica ide u pravcu da je 100% fit.

Oporavak Roja takodjer raduje. Ako uspihe vratiti staru formu onda ocekujem da Smal preseli na klupu. Argentinac je bio bas u strasnoj formi do povrede.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 14:31

Da nije malo rano za Ibru?

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 nov 2017, 14:45

Nisam doktor I u medicinu se razumijem ko u Kineski jezik. Citam po netu citav dan da je I Ibra spreman. A pauzirao je ionako dugo vec, valjda je zdrav dok se pise o povratku, lavu, fenomenu... a vidim da pisu da su on I Pogba spremni za vikend.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 15:29

Rooney88 je napisao/la:Nisam doktor I u medicinu se razumijem ko u Kineski jezik. Citam po netu citav dan da je I Ibra spreman. A pauzirao je ionako dugo vec, valjda je zdrav dok se pise o povratku, lavu, fenomenu... a vidim da pisu da su on I Pogba spremni za vikend.
Ma i ja sam citao da ce biti spreman za subotu, dok s druge strane ima Mourinhova izjava kako ce biti spreman do kraja godine. Malo je previse prostora za povratak ostavio kad je rekao "do kraja godine" ako vec moze bit spreman za 2 dana.

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 16 nov 2017, 18:51

Manchester United forward Anthony Martial believes Jose Mourinho’s tough love approach to man-management has fuelled his excellent contributions on the pitch this season.
The 21-year-old former AS Monaco star has impressed supporters as both a starter and substitute, scoring six goals and tallying as many assists from his 16 appearances in all competitions so far.

Martial’s admirable form with United led to him being recalled to the France squad by international boss Didier Deschamps earlier this month and, on Tuesday night, he claimed another assist when setting up Arsenal striker Alexandre Lacazette during a 2-2 draw with world champions Germany in Cologne.

Impressively, a statistic emerged afterwards that claims Anthony has been involved in a goal every 58 minutes for both club and country this season, which highlights his creative capabilities at present.

It also represents the player's more clinical performances in 2017/18 following the challenges of last season, when he featured regularly (42 appearances) but only scored eight goals in total.

During a recent interview with Premier League Productions, our maturing Frenchman agreed that Mourinho’s “tough love” approach is fuelling his game-changing displays this campaign.

“He is hard with all of us and he is hard with me, there is no question,” Anthony said. “I know that it is for my benefit, but I also know that he really likes me as a person so there is no issue about the discipline being for the wrong reasons. Our objective, of course, is to have all of us in audition [training] and being fit to play every match, and that is what I'm hoping to do.

“At the beginning, we didn't know each other too well but over time we have gotten to know each other better. He knows my strengths and he knows my weaknesses, such as they are, but the outcome is that we are learning to give everything in the right way.”
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -love.aspx

Crveni đavo na aparatima.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 19:03

:urnebes: lazu, martial odlazi u januaru u wolfsburg ko de bruyne i tamo ce postati najbolji igrac svijeta :urnebes:

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 16 nov 2017, 20:06

Devi1 je napisao/la:Manchester United forward Anthony Martial believes Jose Mourinho’s tough love approach to man-management has fuelled his excellent contributions on the pitch this season.
The 21-year-old former AS Monaco star has impressed supporters as both a starter and substitute, scoring six goals and tallying as many assists from his 16 appearances in all competitions so far.

Martial’s admirable form with United led to him being recalled to the France squad by international boss Didier Deschamps earlier this month and, on Tuesday night, he claimed another assist when setting up Arsenal striker Alexandre Lacazette during a 2-2 draw with world champions Germany in Cologne.

Impressively, a statistic emerged afterwards that claims Anthony has been involved in a goal every 58 minutes for both club and country this season, which highlights his creative capabilities at present.

It also represents the player's more clinical performances in 2017/18 following the challenges of last season, when he featured regularly (42 appearances) but only scored eight goals in total.

During a recent interview with Premier League Productions, our maturing Frenchman agreed that Mourinho’s “tough love” approach is fuelling his game-changing displays this campaign.

“He is hard with all of us and he is hard with me, there is no question,” Anthony said. “I know that it is for my benefit, but I also know that he really likes me as a person so there is no issue about the discipline being for the wrong reasons. Our objective, of course, is to have all of us in audition [training] and being fit to play every match, and that is what I'm hoping to do.

“At the beginning, we didn't know each other too well but over time we have gotten to know each other better. He knows my strengths and he knows my weaknesses, such as they are, but the outcome is that we are learning to give everything in the right way.”
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -love.aspx

Crveni đavo na aparatima.
Odlično, naravno da sam sretan jer je nas najtalentiraniji igrač i oko njega i pogbe trebamo gradit momčad


Sent from my iPhone using Tapatalk

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 16 nov 2017, 22:48

Na današnji dan 1974. godine u Salfordu je rođen Paul Scholes. Hvala mu na skoro 500 utakmica kada se nisam morao brinuti na šta će ličiti naš vezni red.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 17 nov 2017, 01:16

To je ta desetka
Sto nisi deset mladji jbte patak,ovo je ono sto Lukaku nece nikad imat kao i mnogi,ovaj vic i preglednost kad ledjima primi loptu
Da mi je docekat ovo nekad Mou izvede

Lukaku
Marto Rasha
Pogba Ibrooo
Matic

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 nov 2017, 09:51

Pa eto navodno je mourinho namijenio zlatanu AMF-a kad se vrati.
Joj zamisli...

.----- Lukaku
Martial - Ibra - Rashford/Miki
---- Pogba --- Matic

:tokralju:

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.