Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 05 dec 2017, 23:59



Momak je genijalan.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 06 dec 2017, 00:13

Veliki faktor u napadačkom napretku ove sezone su puno bolji i učinkovitiji Martial, Rashford i Lingard. Negdje pročitah da su sve trojica već dostigli prošlosezonske brojke golova i asistencija, a nismo ni na pola sezone još.

Lukaku ima vjerovatno nešto ispod Ibrinih brojki u ovo doba prošle sezone, ali mislim da nije daleko. Pogbine brojke su također sigurno bolje, iako je propustio već dosta mečeva.

Uglavnom, vrlo bitna stvar da je gore navedeni trojac napravio (očekivani) iskorak. Mislim da im više godi igra sa Lukakuom i da je to sigurno jedan od bitnijih razloga tog napretka.

O derbiju u narednim danima. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 06 dec 2017, 00:22

Da ne ureknem momka, al' je l' ovo Luke Shaw živ i dalje? :o Jako, jako dobra predstava noćas. Izgleda mi dosta spremno, čvrsto i pouzdano. Zamislite dobijemo u njemu igrača koji će konkurisati za prvih 11 u drugom dijelu sezone. Strašno pojačanje bez obzira što je tu Young (on može sve igrati :D , desno krilo svakako škripi...). Sljedeći put ga možemo očekivati protiv Bristola u kupu pa bi dalje vidjeli na čemu smo s njim. Moguće da je ovo samo neka prolazna nada, ali niko sretniji od mene da se ovaj momak vrati ponovo na najveću scenu.

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la casper09 » 06 dec 2017, 08:51

Moramo napasti city,moramo ih iznenaditi taktikom.Siguran sam da Pep očekuje bunker sa kontrama.Mislim da osim toga mora Mou ubaciti još neke promjene i iznenaditi Pepa i cijeli svijet.
Nemam ništa ni protiv pristupa kao u Londonu,ali nisam siguran da ćemo se dvije utakmice tako provući.
Ali svakako sam optimista,mada nema Pogbe.
Teška srca kažem da bi volio da opet bude u prvih 11 Lingard...
Samo da ne fulne kakav zicer.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 08 dec 2017, 15:21

Jones spreman za derbi, odlična vijest. Vjerovatno i Fellaini, ali teško da će početi meč. Bailly i Carrick vjerovatno još ovu propuštaju pa se i oni vraćaju, to bi značilo da ćemo uskoro imati sve igrače na raspolaganju (naravno ako nas opet ne zadese problemi). Znači u nedjelju Jones umjesto Lindelofa najvjerovatnije, ali nije isključeno da i Small ostane na klupi. :think: Ostalo se zna, ali ću ostaviti mogućnost nekog iznenađenja od Mourinha, zna on za ovakve tekme nešto "special" smiksati. :D

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 08 dec 2017, 16:01

Tesko cemo parirati ako forsirao tri pozadi jer ce po stranama imati previse prostora pogotov yebeni Sane.

---------------Lukaku
Martial--------Fella--------Jesse
---------Matic---------Ander
Young-----Jones----Small----Valencia

Ova postava me sec ne bi iznenadila jer bi krilima ostajalo fore da agiraju ofanzivnije (sto ne bi bio slucaj sa pritisnutim wing backovima) a pri defanzivi Fella bi se uvlacio dublje dajuci tako Anderu i Maticu mogucnost da se vise rasire.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 08 dec 2017, 16:39, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la ronaldo99 » 08 dec 2017, 16:10

Koji amaterizam novinara na ss.ba portalu, cuj oni najavljuju Pogbu u prvih 11, ojj svak se bavi novinarstvom

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 08 dec 2017, 16:53

Zašto si Marcusa izostavio, Asteriks? :think:

Nije ta postava bezazlena, uopšte. Sredina čvrsta, agilna, ali sa Fellom i ofanzivna jer bi ponudio skok igru gdje su Građani prilično tanki. Bokovi bi se duplali jer su oni furiozni po stranama, dok Rojo-Jones djeluje prilično dobro pozadi ukoliko se odluči na ovu varijantu. U pravu si ipak, Asteriks, ovako nešto djeluje dosta stabilnije, a nadam se da će ova trojka naprijed ponuditi nešto i riješiti ovaj derbi u našu korist.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 08 dec 2017, 16:59

To je ono sto od Jozuna ocekujem a cini mi se da je Small trenutno nezamjenjiv, iako je meni tek cetvrti stoper.

Mozda postoji rizik da temperametni Rojo prebije nekog od onih Citijevih kepeca. :tralala:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 08 dec 2017, 17:09

Hmm, Small jeste konstantan, nema probleme sa povredama i ne igra uopšte loše. Svakako da je onu lošu formu popravio (na našu sreću) i sada djeluje kao dobar stoper koji može uvijek uskočiti kada zatreba. Ali, ovaj Rojo, koji je odigrao brutalnu prošlu sezonu, i koji se nakon onakve povrede vratio ponovo u punom sjaju, je punoo bolje stoper od Smalla. Moguće da će Small imati prednost sutra, ali ne treba ubuduće. Jones najvjerovatnije odmah upada u prvih 11 jer je bez sumnje naš najbolji stoper kad je zdrav (subjektivan sam prema njemu, ali i Bailly je naravno tik uz njega, još je i mlađi pa će biti samo bolji). Sve u svemu jako dobro stojimo sa defanzivnom linijom, pa evo i Lindelof polako dostiže pravu formu, što je odlično.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 dec 2017, 23:20

Mourinho on size difference between teams and possible set piece advantage, "I think it will be easy for Kompany to compete against Mata in the air."
:rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 09 dec 2017, 08:54

Bez Pogbe tesko, I s njim na terenu City je u prednosti. Pep jednostavno zna igrati kontra Joze dok ovaj ne moze protiv Pepa. Veliki dodatak bi bio Bailey u paru sa Jonesom I Rojom, steta sto nije spreman. Ja bih bio prezadovoljan I bodom s obzirom da smo dobili I Watford I Arsenal.

A evo citam da postpji sansa da se derbi I odgodi. Lose vrijeme, snijeg I led stvaraju probleme oko stadiona pa je sigurnost navijaca ugrozena.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la reddevil96 » 09 dec 2017, 12:08

Nama bi odgovaralo da se derbi odgodi jer bi tad pogba imao pravo nastupa ako se odgodi nastup za koji mjesec
Ali nadam se da se nece odgoditi jer vec sam isplanirao nedjelju popodne pred tv-om gledati dva gradska derbija


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 09 dec 2017, 12:47

Jose Mourinho has dig at Man City players, claims they ‘lose their balance easily’
One thing that I don’t like a lot is that they lose their balance very easily,” he is quoted as saying by The Guardian. “A little bit of wind and they fall.”
:lol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 09 dec 2017, 22:34

Uh isteklo mi 7 dana u banovicima,ne mozes vise ni zezat protivnike kad tvoja ekipa pobjede,sve otislo u krac,ovo ce doc vrijeme kad gol se postigne da ne smijes napisat jeeeeeeeeeeee

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 10 dec 2017, 02:00

Ajmo sutra ljudi pobjedit, ko gore piše da ne bi imao ništa protiv one partije protiv Arsenala, gdje to da napišeš buraz visio nam gol svaki napad, odigraj onakvu tekmu i možemo se nadat bar 3 komada u mreži
Mene strah malog spanca jbo svoju tetku i njegove kontrole na sredini, mislim na Silvu više me njega strah neg de bruina, ima tu vic loptu da proturi izmedju linija jednostavno nemoguće kontrolisat sredinu kad je on raspoložen
75%posjeda očekujem za njih, no jbo i to ako im ne donese neka dobra rješenja, puno teška tekma daće Bog nekako da uzmemo inače oprostit se od prvenstva dovesti još sta u januaru i napast ligu prvaka

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 10 dec 2017, 12:12

Ajmo ekipa, razveselite nas
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 10 dec 2017, 12:19

Bod bi bio odlican, bez obzira na teren. Mnoge stvari nam ne idu u prilog. Nema Pogbe a svi znamo kako UTD izgleda bez njega. A protivnik je trenutno najbolja ekipa Evrope. Dodaj tome I fobiju Joze od Pepa I da nikad nije znao igrati protiv njega, pogotovo sada kada nema ni konkurentnu ekipu. Poraz Plavaca nam je dobro dosao, jos prostora za disanje nakon pobjede nad Arsenalom. Iskreno mozemo biti zadovoljni sa 6 od 9 protiv Watforda I Arsenala na strani te Cityem gdje god.

Piceti s 3 nazad vjerovatno, naprijed ocekujem Lingarda I Martiala a po stranama Younga I Tonya.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 dec 2017, 12:47

Uh, zadugo nije bio ovakav osjećaj pred jednu utakmicu, nadam se da će publika na OT-u bit' nabrijana od prve minute. Nekako je osjećaj da bi pobjeda mogla značit više od tri boda u ovom slučaju (isto vrijedi i za poraz), iako ne mora da znači, naravno. Kad kažem to, mislim na taj neki psihološki efekat, prvo jer bi im se prekinuo taj zaista sjajan niz od početka sezone. Drugo, možda bi i ostale ekipe ulazile sa više vjere u mečeve protiv Citya. Treće, slijedi gust period gdje bi se na krilima te eventualne pobjede mog'o izvršit pritisak i prići možda još bliže.

U slučaju poraza, vrijedi praktično sve suprotno, stoga sam i nervozniji nekako nego inače. Mada, možda je do mene opet, sezona je svakako duga, biće tu svega sigurno, kako god da završi, ali moguće je da ova utakmica bude od većeg značaja u svemu tome.

Što se tiče sastava, očekujem istu formaciju i sličnu postavu kao i u prethodna dva EPL meča, samo Herrera (ili možda Fellaini) umjesto Pogbe i možda Jones ispred Lindelofa. Mada, moguće je da Mourinho napravi i neko iznenađenje sa formacijom. Ono što bi moglo bit od velike važnosti danas su prekidi. Mislim da je tu Unitedova glavna prednost i nadam se da su to posebno spremali. Jedan prekid može prelomit utakmicu.

Uglavnom, vjerujem u ekipu i Moua, City jest jak, ali mislim da nisu nepobjedivi i treba se iskoristit i ta prednost domaćeg terena, ne dozvolit da se ponovi nešto poput zadnjeg okršaja na OT-u.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 10 dec 2017, 12:56

Poceti s 3 nazad nadam se da grijesim ali mislim da bi bilo samounistenje snaga Citya je u veznom redu i tu bi danas trebalo jacati postavu ne mozes se osloniti samo na Matica i Herreru
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.