Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 28 maj 2017, 01:04

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa zato što se nije spominjao Perišić tad, u usporedbi sa njim oni su svemirski brod, jbt, čovjek ima 29 god.

Jbg neko dovodi Silvu, a neko Perišića, još će razlika biti 10mil :crazy:
Što se cudiš ako se ovaj trasnfer ostvari ?

Silva je klasican Pepigrac. Perisic je klasican Joseigrac.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 28 maj 2017, 01:08

Ama nek su oni svemirski brod za Perisica sto James mozda i jeste a Morata sigurno nije ali kakve koristi od njih ako ih Jose jednostavno ne vidi korisne za svoju ekipu ako ce se samo dovodit igraci gledajuci njihov zvjezdani status onda ga yebaji

Jose da je zelio dovesti Bernarda on bi ga i doveo jer imaju istog agenta Mendesa i tu Pep ne bi imao sanse ali jednostavno ga covjek ne vidi u svojoj ekipi i to je to

Upravo kako je @Belmin objasnio ne znam sta je to toliko tesko shvatiti
Zadnja izmjena: Policeman, dana/u 28 maj 2017, 01:11, ukupno mijenjano 3 puta.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 maj 2017, 01:14

Kako ne vidi korisne ako nas je Morata lično odbio, jer mu je žena u Milanu. Jbt ispade Jozo ne može pogriješiti, čovjek ima 29 god, nema nikakvog smisla dovoditi njega pored ovih mlađih koje imaš na tržištu ako si već želio još jedno lijevo krilo pored Martiala. Ili je Martialu već spremio ispisnicu :cry:

Da ga je Liverpool doveo, ne bi mogao ostati od pojedinih sa ove teme koji bi ismijavali Kloppa zbog toga, ali kad Jozo uradi onda je uredu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 28 maj 2017, 01:15

Mozete poslat Martiala na Meazzu,snizit cemo malo cijenu...ljudi smo :kafa:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 maj 2017, 01:18

Mislim, dovoljno o njemu govori to što vlastiti navijači navijaju da ode iz kluba i da ga uvale nekom.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 28 maj 2017, 01:25

Dati Perišiću sedmicu, Grizman je karrina za njega.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 28 maj 2017, 01:26

Pa ako nas je i odbio ne znam sta uopste raspravljamo o njemu nek mu je sretno u Milanu sta sad trebamo plakati za jednim Alvarom Moratom

Volio bih i ja da dovede Neymara, Sancheza umjesto Perisica ali sta je tu je kad bi bio zamjena Martialu to bi bilo super pojacanje

a o odlasku Martiala ne zelim ni razmisljati a da mu zamjena bude 29g Perisic pa nije valjda Jose retardiran
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 28 maj 2017, 01:27

Perišić je definitivno profil igrača koji Unitedu treba. Jedan od prioriteta ovo ljeto. Druga stvar je što postoji niz stvari koji prati njegov transfer. Cijena, cca 50 miliona za igrača takvog profila u 29. godini je previše. Svojevremeno je najuren iz Dortmunda radi ignorisanja Kloppovih zadataka. Istina da je od tada prošlo četiri sezone i da je moguće da je sazrio u međuvremenu. Nisam ga previše pratio, ali osoba kojoj apsolutno vjerujem kad je hrvatski fudbal u pitanju kaže da bi United trebao ovaj transfer preskočiti. Mišljenja sam da se za pomenutu cifru može naći kvalitetnija opcija. Ako ništa drago mi je da sam bio na tragu glede potreba ekipe.

Sad, ako se transfer ostvari bit će jedan od onih koji niti smrde niti mirišu. Igrač sistema. Vojnik. Nećeš fulati s njim, ali nećeš ni dobiti nešto posebno. Možeš dobiti novog Pandeva, a može biti i novi Schurrle ako se gleda kroz prizmu Joseove karijere. Problem je što Unitedu trebaju Coste, Matići i Hazardi prije nego što se počnu dodavati fini detalji koji će im dopustiti da se razmašu.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 28 maj 2017, 01:29

rio_Ferdy88 je napisao/la:Mislim, dovoljno o njemu govori to što vlastiti navijači navijaju da ode iz kluba i da ga uvale nekom.
Mislim da Siamo ne predstavlja sve navijače Intera :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 28 maj 2017, 01:30

Feldmarschall je napisao/la:Sad, ako se transfer ostvari bit će jedan od onih koji niti smrde niti mirišu. Igrač sistema. Vojnik. Nećeš fulati s njim, ali nećeš ni dobiti nešto posebno.
Evo @rio baš ovo.

Nisam ni ja nešto za taj transfer, ali Perišic je baš tip igraca za Joseov tim.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 28 maj 2017, 01:32

Feldmarschall je napisao/la:Perišić je definitivno profil igrača koji Unitedu treba. Jedan od prioriteta ovo ljeto. Druga stvar je što postoji niz stvari koji prati njegov transfer. Cijena, cca 50 miliona za igrača takvog profila u 29. godini je previše. Svojevremeno je najuren iz Dortmunda radi ignorisanja Kloppovih zadataka. Istina da je od tada prošlo četiri sezone i da je moguće da je sazrio u međuvremenu. Nisam ga previše pratio, ali osoba kojoj apsolutno vjerujem kad je hrvatski fudbal u pitanju kaže da bi United trebao ovaj transfer preskočiti. Mišljenja sam da se za pomenutu cifru može naći kvalitetnija opcija. Ako ništa drago mi je da sam bio na tragu glede potreba ekipe.

Sad, ako se transfer ostvari bit će jedan od onih koji niti smrde niti mirišu. Igrač sistema. Vojnik. Nećeš fulati s njim, ali nećeš ni dobiti nešto posebno. Možeš dobiti novog Pandeva, a može biti i novi Schurrle ako se gleda kroz prizmu Joseove karijere. Problem je što Unitedu trebaju Coste, Matići i Hazardi prije nego što se počnu dodavati fini detalji koji će im dopustiti da se razmašu.
Koga bi ti doveo na tu poziciju umjesto Perišića?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 maj 2017, 01:35

Lillard je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Mislim, dovoljno o njemu govori to što vlastiti navijači navijaju da ode iz kluba i da ga uvale nekom.
Mislim da Siamo ne predstavlja sve navijače Intera :mrgreen:
Pa koliko vidim i većina drugih misli tako, eto npr Puma prvi.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 28 maj 2017, 01:36

Nitro je napisao/la: Koga bi ti doveo na tu poziciju umjesto Perišića?
Carrasca ili Williana.

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Devi1 » 28 maj 2017, 01:42

Belmin6 je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Sad, ako se transfer ostvari bit će jedan od onih koji niti smrde niti mirišu. Igrač sistema. Vojnik. Nećeš fulati s njim, ali nećeš ni dobiti nešto posebno.
Evo @rio baš ovo.

Nisam ni ja nešto za taj transfer, ali Perišic je baš tip igraca za Joseov tim.
Vjerovatno bi bio dobro pojačanje za ofanzivno složenu ekipu koja je za sezonu utrpala 100 golova, no fali defanzivne i taktičke odgovornosti. Perišić neće riješiti nedostatak kreativnosti, realizacije i kvalitetnih centaršuteva, glavne boljke. Ima i u trenutnoj ekipi dovoljno momčiluka koji ginu uz liniju, ne znam onda zašto trošiti više novca. Iskreno se nadam da neće doći do transfera.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 28 maj 2017, 01:45

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Mislim, dovoljno o njemu govori to što vlastiti navijači navijaju da ode iz kluba i da ga uvale nekom.
Mislim da Siamo ne predstavlja sve navijače Intera :mrgreen:
Pa koliko vidim i većina drugih misli tako, eto npr Puma prvi.
Najveci problem je sto je do bola nekonstantan.I tako vec dvije godine.A nije klinac nego ga se dovelo kao pojacanje sto bas i nije bio.Tj.bio je s obzirom na ono što se ranije imalo,ali kad gledaš koliko se očekivalo da će dat i koliko je trebao dat onda je debelo podbacio jer mu dobre partije u 2 godine mozes bez problema nabrojat na prste obje ruke.Ove godine je praktički u rangu sa Candrevom po prikazanom,a Candreva je valjda odigrao jednu od slabijih sezona u karijeri.Tih 45m eura plus bonusi koji se spominju bi bio fantastičan posao za nekonstantnog 29godisnjaka za kojeg postoje osnovane sumnje i da radi probleme u svlačionici.

Eto Devi je gore napisao.U tom slucaju praktički bi došao ponovno u situaciju u kakvu je došao u Interu.Klubu treba netko tko moze radit razliku,a uzimaju radnika koji na kraju ne ispunjava očekivanja.S time da je i to radnik sve cesce pod upitnikom s obzirom na čestu kurcobolju koju pokazuje u zadnje vrijeme.Uz to drugi najveci problem je po meni bila realizacija koja mu je očajna.Svakako će malotko za njime žaliti.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14322
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 28 maj 2017, 06:52

Jozun nece nasumicno dovoditi pojacanje pogotovo ako je, kak kazes, po srijedi hronicna nekonstanta (imamo jednog sa tim problemom) bez intervala u kojim koristi neke prednosti. Vjerujem da u igri pomenutog mos nac elemente koji su privukli paznju i zbog cega bi ga i potpisao, naravno ak je ovo sec istinito.
Ivan radi solidnu kontru, dobro se otvara, opremljen tim nekim fintama te itekako izdrzljiv plus dobra potpora. Ovi segmenti garant nisu wc nivo ali prilicno izjednaceni, ponavljam kalibar Younga.
Eh sad, razlog stagniranja u Interu mozda lezi generalno u losim sistemima uz nedovoljnu ispomoc beka, naravno ovo drugo nagadjam (iako je mozda i u takvim mecevima pokazao nesto sto ga izdvaja u ocima Jozuna). Krilo tog levela zivi od sredjene sredine te kvalitetnih lopti kreativnog odjela.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 28 maj 2017, 08:17

A Carrasca nebi ni za 20 mil,kako osvratan igrac,sebican,59 lopti po utakmici proda bez veze


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 28 maj 2017, 09:09

Puma je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:slika
Od nabrojanih igrača ima najgoru statistiku ove godine, ne vjerujem da njega mou zeli


Sent from my iPhone using Tapatalk
Statistika ? Ozbiljno ? Mani statistiku kad je Perisic u pitanju, njegove vrijednosti su mnogo dublje. Ne sumnjam da je Joseu on drag igrac zna Mou ko moze a ko ne ispratiti takticka podesavanja. Da je Ivan npr. u Atleticu bio bi kandidat za Zlatnu loptu.

Btw. malo je ovo para, jos 10-ak miliona bi bilo OK. :mrgreen:
Gledam cesto igre perisica, od 2014. Je uz modrica hrvat u najboljoj formi za reprezentaciju, međutim on nikako njje igrač za united a pogotovo ne za 40mil, on ima 29 g a ta cijena se daje da wc igrača u tim godinama( rvp i Alexis ako ide) ako je mourinho želio nekog Hrvata dovesti trebao je onda u Zagrebu prije 2 mj pregovarati s rakiticom ili Modrićem :D ali Perišić ne, kod njega mi se sviđa velik workrate i odlična podjednaka igra s obje noge, ali na današnjem tržištu mozes naci bar 10 mladih i boljih igrača od njega( Costa, william, lucas, carrasco, mahrez....) pogotovo bi bila šteta ako bi zbog njega martial dobivao manje minuta
Mislim da mourinho treba dovesti prvo griezmanna i nekog veznjaka i stopera pa tek onda gledati krilo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4981
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 28 maj 2017, 10:13

U početku sam mislio da je zayebancija, ali to oko Perišića izgleda ozbiljno. :wtf:

Pa, da, treba jedan Lingard i na lijevoj strani, malo je na desnoj. :facepalm:

Valjda se ovo ne realizuje, ako su već tačne glasine te. :pray:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 28 maj 2017, 11:26

Sumnjam ja u ovo, Di Marzio nije ništa objavio, a radi se o transferu iz Italije.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.