Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 maj 2017, 15:13

Antoine Griezmann will definitely join Manchester United this summer if they win the Europa League on Wednesday (7.45pm), according to Spanish journalist Guillem Balague.

Atletico Madrid's star striker added fuel to the fire over a move to Old Trafford by suggesting talks had progressed to a level ranked 6/10 - with 10 being a done deal.

The France international also told French TV show Quotidien his chances of staying at Atletico were 7/10, and he expects his future decided within the next fortnight.

As a result, a lot is expected to boil down to the outcome when United play Ajax tomorrow with Champions League qualification at stake.

On Griezmann's decision, Balague tweeted: "Why '6/10 chances' of joining MUFC? They want to pay £86million buyout clause. If in Champions [League], he'll join. If not [in the Champions League], he'll think about it."
Ne vjerujem u ovo "he'll think about it". Nece doc 300% ako izgubimo od Ajaxa.
Real Madrid have agreed to sign Manchester United keeper David De Gea, according to sensational reports in Spain.

Spanish publication Diario Madridista claim a deal has been agreed between the two clubs.

It is suggested they believe a move can be finalised and will amount to £61million with an additional £4m in add-ons.
Manchester United have been given fresh hope of signing Bayern Munich duo Renato Sanches and Douglas Costa.

The talented duo have struggled for game time this season with Kingsley Coman and Joshua Kimmich the midfield talents favoured by Carlo Ancelotti.

And German publication Kicker claim Bayern are likely to be willing to listen to offers for Sanches and Costa with Manchester United keen.

United tried to sign Sanches from Benfica last summer before he opted to join the Bundesliga champions.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 23 maj 2017, 15:17

65 miliona funti za golmana? Jedini ludji od nas je Real. :D

A Griz ce izgleda doci samo ako nasa improvizovana odbrana prezivi protiv Ajaxa. :D

Bayern tesko da ce prodati Sancheza, toliko glupi nisu. Costu bi vec mogli iako bi I ta odluka za njih bila losa.

Videt cemo sta ce biti od svega na kraju ali izgleda da dosta toga ovisi o utakmici s Ajaxom sto znaci mnoooogo veci pritisak na nama nego njima sto mi se nimalo ne dopada.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 23 maj 2017, 16:12

Isti taj Balague je prije 5 dana rekao da 100% nece doci u Manchester :facepalm: on nema pojma
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 23 maj 2017, 16:53

Griezman nije nista htio pricat prije kraja sezone,profesionalac pravi.

Mislim da ce doci jer platit cemo klauzulu i on je zainterseovan itekako,da nije rekao bi ne znam i preskocio pitanje ,ali tu ie novac,liga gdje moze napredovat i sa klubom osvajati trofeje sto je u ATM malo teze pored Barce i RM. Deuga stvar je ,cuo sam da je kso i brat veliki navijac Uniteda,onda tu je Pogba najbolji mu haver iz repke i na kraju Mourinho.


I da,opet kazem ,ja bi orvo rijesio beka i veznog jer toga je malo na trzistu i svi ce grabit kako znaju i umiju a Sanchez!? Pa jasno je da ce on igrat vise odlaskom Alonsa i on je pravo blago Bayerna,ne budimo nerealni...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2017, 16:57

Format je napisao/la:Griezman nije nista htio pricat prije kraja sezone,profesionalac pravi.
Griezman je daleko od profesionalca. Da sam navijač Atletica yebo bi mu majku za ovo šta radi već mjesecima.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 23 maj 2017, 17:05

Lillard je napisao/la:
Format je napisao/la:Griezman nije nista htio pricat prije kraja sezone,profesionalac pravi.
Griezman je daleko od profesionalca. Da sam navijač Atletica yebo bi mu majku za ovo šta radi već mjesecima.
Sta radi?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 23 maj 2017, 17:11

I mene interesuje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2017, 17:15

Frajer u emisiji izjavi da se šanse da ode u United popravljaju te da su sad 6/10. A to je samo jedna od stvari. :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 23 maj 2017, 17:16

Decko sta ti nije jasno u mom postu? Jesam rekao da u toku sezone nista nije izjavljivao? Ovo je prvi put da javno prica o odlasku.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 23 maj 2017, 17:18

Lillard je napisao/la:Frajer u emisiji izjavi da se šanse da ode u United popravljaju te da su sad 6/10. A to je samo jedna od stvari. :lol:
Ne branim Griezmana, nije igrac UTDa pa nemam ni neki razlog. Ali je interesantna promjena tvog stila pisanja na tu temu sada kada ipak postoje realne sanse da dodje na OT, samo kazem. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2017, 17:20

Rooney88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Frajer u emisiji izjavi da se šanse da ode u United popravljaju te da su sad 6/10. A to je samo jedna od stvari. :lol:
Ne branim Griezmana, nije igrac UTDa pa nemam ni neki razlog. Ali je interesantna promjena tvog stila pisanja na tu temu sada kada ipak postoje realne sanse da dodje na OT, samo kazem. :D
Ma ne volim ja njega otprije, ako ode u United meni svejedno, jedino može oslabit Atletico što nije loše. Choker :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 23 maj 2017, 17:24

Lillard je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Frajer u emisiji izjavi da se šanse da ode u United popravljaju te da su sad 6/10. A to je samo jedna od stvari. :lol:
Ne branim Griezmana, nije igrac UTDa pa nemam ni neki razlog. Ali je interesantna promjena tvog stila pisanja na tu temu sada kada ipak postoje realne sanse da dodje na OT, samo kazem. :D
Ma ne volim ja njega otprije, ako ode u United meni svejedno, jedino može oslabit Atletico što nije loše. Choker :kafa:
I sada cemo se pretvarati da jeste fkt svejedno. :D

Ali ajde, nije covjek ni 1% u Unitedu pa i ne vrijedi ulaziti u neku ozbiljnu raspravu. Samo mi je bila interesantna promjena "tona". :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 23 maj 2017, 18:12

Nastavlja se mit o Griezmannu kao chokeru, a on redom rješavao Barcu, Bayern... :kafa:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 maj 2017, 19:35

Lillard je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Frajer u emisiji izjavi da se šanse da ode u United popravljaju te da su sad 6/10. A to je samo jedna od stvari. :lol:
Ne branim Griezmana, nije igrac UTDa pa nemam ni neki razlog. Ali je interesantna promjena tvog stila pisanja na tu temu sada kada ipak postoje realne sanse da dodje na OT, samo kazem. :D
Ma ne volim ja njega otprije, ako ode u United meni svejedno, jedino može oslabit Atletico što nije loše. Choker :kafa:
Ne vidim kako odlazak nekog ko je "choker" moze oslabiti atletiko :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2017, 19:43

Onda znaš kakva je ekipa Atletico :mrgreen:

Šalu na stranu, @Rooney što bi to meni bilo krivo da on ide u United?

Frajer gubi finala redovno. Choker zato što u tim finalima nestaje redovno. Pa eno nedavno se posklizne kod penala, na njegovu sreću Keylor smotan :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 24 maj 2017, 07:14

Nije Keylor smotan nego je posklizavanje bila taktika da ga zbuni. WC igrac, kad ti kazem :mrgreen:

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 24 maj 2017, 08:11

Mislim da trebamo pustiti da se večeras odigra utakmica,utakmica D ili dan D ili jedna od najvažniji utakmica zadnjih godina...
Možda bolje rečeno od finala LP 2008 kad smo uzeli trofej.Jer ovo nije samo borba za LP,već može biti prekretnica a sl.10 godina.
Jer bez tog trofeja,odnosno LP nema Grizmana i nema WC igrača.
Svi igrači za koje smo zainteresovani čekaju utakmicu večeras pa da pregovore dovedu do kraja.
Zato se i bojim ove utakmice...
I slažem se da nam je džaba Grizman ili bilo ko...ako nam igraju Darmijan i Fella...Mislim da je toga svjestan i Mou...da zna i on kao mi svi da njemu fali DF i LB...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 24 maj 2017, 11:03

Slazem se, mislim da je Mourinho svjestan za Darmiana. Za Fellu bas i ne. On njega i dalje vidi kao jednu od glavnih karika danasnjeg Uniteda :mrgreen:

Glavnu kariku...

DANASNJEG JUNAJTEDA..

Pametnom dosta :mrgreen:

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 24 maj 2017, 14:22

theboss_RD07 je napisao/la:Slazem se, mislim da je Mourinho svjestan za Darmiana. Za Fellu bas i ne. On njega i dalje vidi kao jednu od glavnih karika danasnjeg Uniteda :mrgreen:

Glavnu kariku...

DANASNJEG JUNAJTEDA..

Pametnom dosta :mrgreen:
Vidi ga kao jednu od glavnih karika danasnjeg junajteda,ali mislim da će on ostati još možda jednu sezonu.Kao rotacija i neće biti na odmet.Ali da će ostati jedna od glavnih karika,ne mogu zamisliti sebi.Niti želim da to tako bude.I nadam se da neće...

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 24 maj 2017, 14:28

Kakva karika Bog te vidio


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.