Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 26 maj 2017, 12:13

Pa jos je cudnije da ode u City. Njima bas ne treba. Steta bi bilo propustiti ga. Ali ako ga vec nasi ne zele onda tu prica I zavrsava, nadam se da onda imaju alternativu jer po krilima ne znamo probiti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 26 maj 2017, 12:21

Rooney88 je napisao/la:Pa jos je cudnije da ode u City. Njima bas ne treba. Steta bi bilo propustiti ga. Ali ako ga vec nasi ne zele onda tu prica I zavrsava, nadam se da onda imaju alternativu jer po krilima ne znamo probiti.
Tocno to, nama je puno potrebniji pa se zato čudim da ga pep dovedi a na tim pozicijama ima odlične igrače a nama bi on jako puno značio


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 26 maj 2017, 12:47

Onda hajmo po Costu i rijesit sve probleme na krilu


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 26 maj 2017, 12:54

Format je napisao/la:Onda hajmo po Costu i rijesit sve probleme na krilu


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Costu I Mahreza u paketu. Ovaj drugi ne bi ni kostao astronomski.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 26 maj 2017, 12:57

Da da i evo citam uzet ce Pep i Mendya,steta


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 26 maj 2017, 13:20

Nije potreban ovaj Silva, tu Uniteda ima i vise nego dovoljno opcija Mata i Miki. Po mom nekom skromnom misljenju potrebno je mozda i vise od 4 igraca koliko ih se spominje, a to su: stoper s obzirom da je ove godine bilo vidljivo da se u Jonesa i Chrisa ne moze uvijek racunati kao ozbiljne opcije, nekonstantsnost igranja i veliki problemi sa povredama, Blind i nije stoper sto smo desetine puta ovdje dokazivali i utvrdili, dok je Rojo bio odlican, ali pitanje je kakav ce se vratiti poslije povrede i jednostavno bi se ostalo na Baillyu. Lijevi bek pod moranje jer Luke ocigledno ima prvo probleme sa samim sobom, a nakon toga i povredama, jos je psihicki krhak (moderni fudbaleri), Darmian po vokaciji desni bek gdje i treba da bude zamjena Valenciji, dok opet Blind popunjava rupe i njegovo branjenje po beku je kriminalno, treba ubaciti u raspravu i malog MItchela, mislim da se tako zove sto je igrao protiv Palaca, svakako momak kojeg treba pratiti i pruziti mu priliku u ovih godinu dana ili dvije da se vidi od cega je, al bi neozbiljno bilo racunati kao ozbiljnu opciju za citavu sezonu, barem ne jos. Potreban je jedan CM/DM neki tip igraca izmedju Carricka i Herrere koji posjeduje kvalitete obojice, cesto se spominjao i Fabinho ili Matudi, koji moze odgovoriti na vise zadataka, zatim jedno krilo jer je to pozicija preko koje je United ove godine izuzetno slabo napadao i jos jedan napadac s obzirom da se na Ibru i Rooneya ne moze ozbiljno racunati, dok je jos malo vremena potrebno i Rashfordu da stasa.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 26 maj 2017, 13:28

Da se ne lazemo,Silva bi sjano legao ,ali ima tu dosta opcija,mene brine bekovska pozicija,gdje nena puno izbora a uzet ce nam evo i Mendya.

Prva meta treba da bude Griezmann,ja bi rekao top 10 igraca svijeta bez ikakve dvojbe ,zatom taj bek i onda vezni,moja zelja je Matuidi(gledam realno i dostupno).
Matudi je BtB veznjak,sjajan rafiys kretanja,dnazan i odlican defanzivno uz to solidan napadacki ucinak a vjerivatno nebi bio preskup.

Meni se ne svidja nasa ni desna strans.Valencija je jako dobar bek ali i on pada u ofanzivi i ne pomaze vise kao prije ,krika takodje nisu krila,tu su jer pade radi sistema i tu treba pravo krilo gdje cemo dobiti puno.

Jos jedna pozicija je sumnjiva,to je ta 9 ka. Rash je mozda i najtalentovaniji napadac na planeti ali ne smijemo ostat na njemu samo,ja bi tu probao sa nekim iskusnijim napadacem ili pak Moratom,koji je sjajan finisher i mogli bi obojica imati svoje minute,tako da nebi nista imao protiv .

Znaci: Matuidi,Griezman,Costa i recimo lijrvi bek bi bio super rok. Uz tog napadaca kao bonus


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 26 maj 2017, 13:47

Najgore je to sto ti nedostaci u odbrani, posebno po bekovskim pozicijama, su dovodili do situacija u ovoj sezoni da si u zadnjoj liniji imao 6 igraca maltene, gdje su se krilni igraci spustali na pozicije bekova kako bi se zatvorio centralni dio odbrane u kojem je bilo dosta propuha, a i takodjer kako bi se zamaskirali problemi posebno lijevog beka koji nije bio u mogucnosti da cuva liniju 1 na 1 i to su stvari koje se moraju popravljati. Ako se uzme da se ove godine United branio sa formacijom 6:3:1 u nekim situacijama to jasno aludira gdje je najveci problem i na kojim pozicijama se trebaju igraci kupovati (odbrana) i kako se linije odbrane i veznog reda trebaju pomjerati naprijed.

Naravno potrebni su igraci i poput Grizmana, Matudija ili Mahreza, posebno zadnjeg, koji su u mogucnosti da po primljenoj lopti istu mogu i drzati duzi vremenski period ili barem dovoljno vremena kako bi se igraci transformisali u napad i kontranapad cim bi se primjerice izbjegla situacija nekontrolisanog nabijanja lopte u pojedinim situacijama ove sezone na Ibru ili Rashforda koji su i uzgred receno bili i jedini u vrhu napada u takvim situacijama, gdje je bilo neizbjezno gubljenje lopte i ponovno postavljanje odbrane zbog nemogucnosti kontrole lopte.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 26 maj 2017, 15:13

Griezmann, Lukaku, Dier and Keane are our targets, according to the Times


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 26 maj 2017, 15:40

Format je napisao/la:Griezmann, Lukaku, Dier and Keane are our targets, according to the Times


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ako je ovo tacno onda sam totalno zbunjen. xD

Lukaku? Hajde nekako i kontam, Griezman iza i tako to.

Beka nigdje, krila takodjer. Ali su zato tu dva napadaca koji bi zajedno kostali 150 miliona. :D

Ako je ovo istina naravno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 26 maj 2017, 15:46

Samo da dovedu sve prije turneje i uigraji a ne neka neizvjesnost do prvog kola i onda uigravaj kad sezona počne e tu Je Bajo gigant završi sve i lagano u pripreme udje sa kompletnim timom
Slučaj Grizmana pogotovo da ne bude kao Pogba, kesiraj aj rodjo prodji pripreme malo se s rodi sa ekipom ne da vazda budemo do zadnjeg dana u neizvjesnosti

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 26 maj 2017, 15:47

Griezmann je gotiva prica ,vjerovatno se pregovara sa ostalim. Nebi volio ds Mendya ispustimo nikako


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 maj 2017, 15:48

Ma obično nagađanje taj članak Timesa, mogao sam ga i ja napisati tako, ajd Griezman i Keane i nekako, al za Diera nema šanse jer ga Levy neće dati, a Lukaku bi bio isto ogromna lova, to bi bilo 170-180 samo za njih dvojicu, niđe veze.

Plus kao što vidimo ganjamo Mendya a tu ga nema ni na mapi, tako da samo Di marzio i Bouhafsi :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 26 maj 2017, 15:49

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ma obično nagađanje taj članak Timesa, mogao sam ga i ja napisati tako, ajd Griezman i Keane i nekako, al za Diera nema šanse jer ga Levy neće dati, a Lukaku bi bio isto ogromna lova, to bi bilo 170-180 samo za njih dvojicu, niđe veze.

Plus kao što vidimo ganjamo Mendya a tu ga nema ni na mapi, tako da samo Di marzio i Bouhafsi :salut:
Kako cemo do Skoplja ?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 maj 2017, 18:08

Belmin6 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Ma obično nagađanje taj članak Timesa, mogao sam ga i ja napisati tako, ajd Griezman i Keane i nekako, al za Diera nema šanse jer ga Levy neće dati, a Lukaku bi bio isto ogromna lova, to bi bilo 170-180 samo za njih dvojicu, niđe veze.

Plus kao što vidimo ganjamo Mendya a tu ga nema ni na mapi, tako da samo Di marzio i Bouhafsi :salut:
Kako cemo do Skoplja ?
Na konjima :mrgreen:

Ides li, ima li kakvih ponuda, valjalo bi nesto organizovati, ako nadjes koga jos javi.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 26 maj 2017, 18:20

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Ma obično nagađanje taj članak Timesa, mogao sam ga i ja napisati tako, ajd Griezman i Keane i nekako, al za Diera nema šanse jer ga Levy neće dati, a Lukaku bi bio isto ogromna lova, to bi bilo 170-180 samo za njih dvojicu, niđe veze.

Plus kao što vidimo ganjamo Mendya a tu ga nema ni na mapi, tako da samo Di marzio i Bouhafsi :salut:
Kako cemo do Skoplja ?
Na konjima :mrgreen:

Ides li, ima li kakvih ponuda, valjalo bi nesto organizovati, ako nadjes koga jos javi.
Ma ima dosta momaka koji bi išli iz Zenice. Mada sam siguran za havera. Kontao sam uzeti koji slobodan dan na poslu.

Do Skoplja sam kontao autom, haver, ja i još dvojica. Ne bi nešto skupo izašlo to kad podijeliš na cetvoricu.

Za spavanje i vodica sam se kontao uvezati s jednom p.i.c.k.o.m. dole iz Skoplja, mada je udata. :mrgreen: Neka nam ona nadje kakve ofajle, barem da prenocimo gdje. Yebi im mater, prodat cemo tijelo za nocenje. :mrgreen:

E sad najgori je problem kako do ulaznica za tekmu, kako ce ici prodaja ?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 maj 2017, 18:23

Ejh ti imas vec ekipu, nista onda, ja kontam ti trazis nekog.

Bit ce i bus ja mislim, a karte na Uefinoj stranici, prijavis se za izvlacenje, ne znam koliko ce dobiti klubovi, zavisi od kapaciteta stadiona.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 26 maj 2017, 18:29

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ejh ti imas vec ekipu, nista onda, ja kontam ti trazis nekog.

Bit ce i bus ja mislim, a karte na Uefinoj stranici, prijavis se za izvlacenje, ne znam koliko ce dobiti klubovi, zavisi od kapaciteta stadiona.
Pa imam samo havera. Ovo znam da dosta momaka prica da bi išlo, ali ko ce to pofatati.

Sigurniji si mi ti. :mrgreen: I nadjemo još nekog momka siguricu. Ali yebiga ništa se to ne zna, dok se ne uzmu karte.

Pa koliki je kapacitet dole stadiona ? Kad ce biti izvlacenje ?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 maj 2017, 18:31

U junu bi trebalo da se zna za karte. Sad koliko tacno karata ide ne znam, al ne bi trebale bit nesto previse skupe.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 26 maj 2017, 18:52

rio_Ferdy88 je napisao/la:U junu bi trebalo da se zna za karte. Sad koliko tacno karata ide ne znam, al ne bi trebale bit nesto previse skupe.
Kad izađu karte u prodaju, nemoj zaboraviti da objaviš ovdje ako saznaš prije mene.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.