Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 17 jul 2017, 14:11

Mislim da mi ne trebamo kukati.Svaki naš navijač trenutno treba biti zadovoljan...Iz razloga što privlačimo i vežemo se za sve skoro najbolje dostupne igrače.Dobar prelazni rok radimo,u ekipi imamo neke fakat mega zvjezde,neke nadolazeće.
Tako da nebi poredio Perišića sa nekim drugim igračem.Ne znam koga sada da nam daju za Herreru ja nebi pristao.Meni je momak odličan i uklapa se...Radi ono što treba na terenu,ali i van njega...Možda takav bude i Perišić...**** mi se za igrače koji nisu naši.Kad postanu naši,onda su u mojim mislima i mojim maštama.Idemo u sezonu,pa vidjet ćemo gdje smo...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 jul 2017, 14:16

Na kraju ce Morata u Milan za 20ak mil manje nego sto su nama trazili, to je ta racunica, al zaspinat ce to dezurni brojac Perinih miliona izdica da izgleda kao da je to bolje za njih, ne sumnjam u njegove PR sposobnosti :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Lillard » 17 jul 2017, 14:18

rio_Ferdy88 je napisao/la:Na kraju ce Morata u Milan za 20ak mil manje nego sto su nama trazili, to je ta racunica, al zaspinat ce to dezurni brojac Perinih miliona izdica da izgleda kao da je to bolje za njih, ne sumnjam u njegove PR sposobnosti :mrgreen:
16godišnjak za 45 milijuna, vrijedi radi marketinga.. Neymar za 100+.. Ne vrijedi, užasan posao :mrgreen:
Jel o tom zboriš :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 17 jul 2017, 15:02

reddevil96 je napisao/la:
Na koji način bi ti popunio deficitarne pozicije u ekipi sa 200 miliona budžeta?

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 17 jul 2017, 15:30

Feldmarschall je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:
Na koji način bi ti popunio deficitarne pozicije u ekipi sa 200 miliona budžeta?
Mou je dosao prošle godine ove i prošle ce potrošiti oko 400mil€ a s tim novcima se moglo i bolje igrače dovesti misljm da ce se skoro svi složiti
Prošle godine su dovedeni bolji igrači nego ove, jedino mikhi nije pokazao svoju klasu ali zaslužuje šansu ove godine
Ove godine lukaku je bio moja želja za napadača jer je najbolji dostupan napadač kojeg smo mogli dovesti(20+golova u ligi je realno očekivati), lindelof iskreno ne znam sto oko njega očekivati jer ga nisam gledao ali tu na forumu su forumaši napisali dobre stvari o njemu a mou uvijek pogodi sa stoperima pa ne sumnjam u njegov izbor
Kao sto si i ti rekao valencia ima 32g i trebamo beka dovesti a s obzirom na cijenu najbolji izbor je aurier iako ima problem "s glavom" ali ako bude normalan i ne bude radio probleme mourinhu misljm da moze lako biti najbolji desni bek lige
Na lijevom beku nebi nikog doveo ove godine nego bi dao zadnju šansu shawu a i imamo tamo roja darmiana blinda koji mogu poslužiti
Za veznog bi doveo fabinha... s obzirom da je mou rekao da cemo vjerojatno dovesti jos dva pojačanja(veznog i krilo) znaci da skoro pa sigurno necemo beka dovesti onda je dovesti fabinha prioritet broj 1 jer moze pokriti i desnog beka i veznjaka, znaci jednim pojačanjem riješimo dvije pozicije
Ako se fabinho ne moze dovesti, onda bi ja pričekao 6mjeseci i dovesti weigla jer je trenutno ozlijeđen pa ako se vrati u formu onda ici po njega
Moj prioritet za veznjaka je naingollan ali on sad potpisuje novi ugovor tako da je nerealno pojačanje
Za krilo bi doveo o.dembela, misljm da sam pročitao da mu je klauzula 90mil i vrijedi te kocke jer ima potencijal biti osvajač zlatne lopte a dogodine ako pokušamo ga dovesti mislim da cemo ipak veću konkurenciju nego ove godine
On i martial na krilima i riješena krila za 10g

Od ostalih krila dobre opcije su lemar b.silva (iako Nisu klasična krila) Costa

Sancheza nisam stavio na listu jer ne vidim realan taj transfer ali naravno on je najbolja "dostupna" opcija za lijevo krilo, bit ce mi jako zao ako ode u city

Btw shvacam ja da nisu isti tip krila kao Perišić ali ja jednostavno voljm ovakva napadačka krila

Mozes i ti slobodno napisati koje bi ti priželjkivao pojačanja
Znam da je i tebi bio lukaku prvi pick za 9-ku :D



Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jul 2017, 15:40

Kako je to lagano samo. Kao da pucas FMa, jel tako? Nista kompatibilnost pojacanja s igracima koje vec imas. Nista pojacanja koja se lakse, ili uopste, mogu adaptirati na trenerove zahtjeve I ideje. Kako je samo lagano dovoditi te igrace.

Zaboga covjece nekad mislim da se drogiras.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 17 jul 2017, 15:47

U zadnjih 4 g se dovode i plaćaju masovno prosječni igraci pa vidimo koji smo u ligi svake godine (4-7)
800mil bačenih u vjetar

Sad ispada da jedino krilo koje se uklapa u mou viziju je Perišić


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jul 2017, 16:00

Pa ocigledno da jeste. Dok samo njega zeli. Mogli smo ganjati Costu, Mahreza ili nekog treceg ali...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 17 jul 2017, 16:40

Il Messaggero: Roma want Darmian. #MUFC want ‘at least’ €18m, he wants to return home ‘as soon as possible’. http://sportwitness.co.uk/man-united-wa ... -possible/

Zahvalan igrač ja ga nebi prodavao dok ne dovedemo sigurnog beka jer ako njega prodamo a ne dovedemo nekog beka onda smo u velikim problemima


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Unknown3 » 17 jul 2017, 16:50

Bezvezniji igrač od Darmiana nije igrao za United 21. vijeku. Apsolutno nijednu karakteristiku vrhunskog/odličnog igrača ne posjeduje.

Njegov menadžer ko god da je, svaka mu čast. :salut:
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 17 jul 2017, 17:38

@rd96:
Volim i ja totalni fudbal, ali ga nikad neću dobiti od Uniteda. Pogotovo ne od Mourinha. Što ne znači da smo nespojivi elementi i da sam u startu razočaran. Klub navijaču daje puno više od stila igre koji je prolazan i mijenja se čak i pod istim trenerom. United nikad nije imao strogo definisan stil igre. Za mene je United volja i sposobnost pobjeđivanja pod svaku cijenu. Svako ko se ispriječi na tom putu je neprijatelj, svako ko pomogne je dobrodošao. Ako unaprijed izvisiš bijelu zastavu - nisi United, ako igraš na nulu - nisi United, ako odigraš na granici svojih sposobnosti i izgubiš - koga briga, ti si United. Prosto.

United i Mourinho idu pod ruku puno više nego se to na prvu čini. Pogotovo kad se poredi s nama najbližom i historijski najuspješnijom erom. Ja sam u mladom Mourinhu uvijek vidio Fergusonovog nasljednika. Priželjkivao štaviše. I dalje vjerujem da se može zadržati duže od jednog ciklusa u klubu i volio bih da to bude United. Tip ima nevjerovatnu karizmu. Uspio je ubijediti jedne od najrazmaženijih navijača na svijetu da je šesto mjesto uspjeh. Bilo koga drugog bi ti isti navijači razapeli, namazali medom i pustili mušice da mu pojedu oči. Osim toga, svakoga ko progovori protiv Mourinha ti isti navijači razapinju, mažu medom i puštaju mušice. Ja sam to ovdje najbolje osjetio. To je crta koju United odlaskom Fergusona nije imao, a očigledno mora biti prisutna jer smo svi navikli na nju. Falio je neko oko koga se može graditi kult ličnosti. Mou to ima. Njega ili voliš ili mrziš. Ravnodušnih nema.

Odmakni se od onoga što rade 22 čovjeka 90 minuta na terenu 38 puta u toku godine. Je li mimo toga United stabilniji klub njegovim dolaskom? Prodaju li se i dalje muda pod bubrege ili se nazire nekakav sistemski pristup poslovima u i oko kluba?
Tip nešto gradi, ono što je dobio u ruke je tanko uprkos potrošenim novcima koji nekako uvijek iskoče u ovakvim raspravama. Zanemari i to. Isključi iz jednačine. Gledaj atmosferu oko kluba. Ljudi više ne obaraju pogled kad kažu da navijaju za United. Nudi se kakav-takav razlog za optimizam.

Opet, godine će proći prije nego United opet postane stabilan klub. Ako i tada jer nikakve garancije ne postoje. Nikad neće biti više onako dominantan i uspješan kao sa Fergusonom. On je otišao, ta priča je ispričana.

Kad sagledaš sve, Perišić ili ne zapravo i ne bi trebala biti dilema u ovom trenutku. On je trenerova želja, tu svaka priča prestaje. Jedino što ne treba dopustiti je da izlevate klub za nekakve desetine miliona. Nije dopušteno Realu, ne vjerujem ni da će Interu. O poslu odrađenom ovo ljeto ćemo suditi na kraju sezone. Pohvalno je što klub neće ostati kratak ili birati neke žnj opcije kao ranije. Napredak je vidljiv, treba ga još rezultatski opravdati da se opet ne bi mazali medom.

CR7
Postovi: 50
Pridružen/a: 29 okt 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la CR7 » 17 jul 2017, 19:17

Ma ja mrzim tog Perisica, ali nije problem to, vec ovo sto reddevil kaze, a to je da svi igraci koje dovodi Mou su defanzivniji, i mrzim vise recenicu ZNA MOU STA RADI. Eto mi smo svi ovdje glupi, jer kazemo da je trebao dovesti lijevog beka, a Martial da igra krili, jer je momak pokazao pod van Galom sta umije i zna. I sta mi sad Mou ima srati i dovoditi Perisica na krilo, ili ga mozda planira na beka staviti.
I jos nesto cu dodati: ja sam prije nekih 17-18 god.poceo navijati za ManUtd iz JEDNOG JEDINOG RAZLOGA, a to je jer su igrali prekrasan fudbal koji je mene kao klinca natjerao da navijam za njih, i ja kao navijac ManUtda nikad necu prihvatiti neki defanzivni fudbal od bilo kojeg trenera pa i Mou!

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 17 jul 2017, 19:21

Dosta nam je bio jedan tajger, sad i drugi došao. :cry:

CR7
Postovi: 50
Pridružen/a: 29 okt 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la CR7 » 17 jul 2017, 20:00

Pa sta ste vi ovdje odabrana ekipa, ti rooney i par vas samo smije komentarisati?? Ja ne pisem cesto, ali pratim teme konstantno.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la theboss_RD07 » 18 jul 2017, 07:44

CR7 je napisao/la:Ma ja mrzim tog Perisica, ali nije problem to, vec ovo sto reddevil kaze, a to je da svi igraci koje dovodi Mou su defanzivniji, i mrzim vise recenicu ZNA MOU STA RADI. Eto mi smo svi ovdje glupi, jer kazemo da je trebao dovesti lijevog beka, a Martial da igra krili, jer je momak pokazao pod van Galom sta umije i zna. I sta mi sad Mou ima srati i dovoditi Perisica na krilo, ili ga mozda planira na beka staviti.
I jos nesto cu dodati: ja sam prije nekih 17-18 god.poceo navijati za ManUtd iz JEDNOG JEDINOG RAZLOGA, a to je jer su igrali prekrasan fudbal koji je mene kao klinca natjerao da navijam za njih, i ja kao navijac ManUtda nikad necu prihvatiti neki defanzivni fudbal od bilo kojeg trenera pa i Mou!

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ne zna Mourinho sta radi, i nismo svi ovdje glupi, inace ima nas par koji smo nadjebali Mourinha u tim menadzerskim vodama. Naprimjer ja trenutno vodim Wislu Krakow prema tituli prvog intertoto kupa u historiji kluba. Dobio 200 milki od uprave za transfere i kontam ma sto bi kupovo 10 polovnjaka kad mogu kupit ronalda za te pare. I tako i bude.

Dan te yebo, svi prepametni i svi znaju sta treba uradit. Yebo Mourinha i sve njegove liga titule i lige prvaka, daj ti forumskim znalcima klub da ga vrate na staze stare slave.
Yebo internet i slobodu govora

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 18 jul 2017, 08:16

To je ono što mi imamo...ebeni balkanski menatlitet.To sam 1000 puta rekao...
Ja ne vidim bar za sada ni jedan Mou kiks što se tiće transfera.
Pogba???-upravu ste loš---
Baily???-bio anonimus,siguran sam da dok nije potpisao za nas,80% nas nije čulo za njega-Upravu ste loš---
Ibrahimović???-upravu ste loš---
Miky???možda nije opravdao očekivanja,ali mislim da je ovo njegova sezona-Upravu ste loš---

Evo sada doveo Lindelof i Lukaku...GDJE JE EBENA GREŠKA???Gdje je taj ful od transfera???
Misli ovdje neko mi možemo dovesti sve igrače svijeta?Svi u Manchester i nema više fudbala...i mi sretni?
Hallo,daj malo realnosti...koji Dembele?Pa vjerovatno se ne uklapa u zamisli!!!
Koliko nas ovdje ima da smo u sportu,da razumijemo sport?Da smo igrali,trenirali i da smo bili treneri?Ko god da ima,sigurno će razumjeti...
Nije ovo Socker i kupis i prodas koga zelis...nemoj da budemo djeca.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1577
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 18 jul 2017, 08:49

Ne znam zašto se obazirete na komentare nekih balavaca od 7 godina :tralala: :guz: . Djeca počela igrati managera i sve su osvojili u životu :D, okanite se budala. Mou zna šta radi, donio je maksimum iz prošle sezone, ja sam zadovoljan. Vraćamo se tamo gdje pripadamo i to je jedino bitno. Svi igrači koji dolaze ili su došli biće pojačanje, nema fule.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 18 jul 2017, 10:38

BREAKING: @ManUtd close to agreeing fee with Inter Milan for Ivan Perisic – Sky ****. #SSN

To je to znaci
Ne znam koji ce broj uzet jer su 4 i 44 zauzeti, mozda 7-icu :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 18 jul 2017, 11:35

Fin avatar izaberi. :kafa:

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Moggiano » 18 jul 2017, 12:00

Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.