Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 maj 2017, 20:51

Samo ti njih prizivaj moderatoru. Pravi sebi posla I onda se cudi sto se teme unistavaju.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 19 maj 2017, 21:22

Meni su iskreno najdraza ona Mourinhova "surprise" pojacanja koja nikome nisu na pameti, a ispostave se kao armirani beton, nesto tipa Bailly. Da je takvu dvojicu izvuci ponovo odnekle. Ove zvjeri je najlakse uzeti

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 maj 2017, 23:35

miki_92 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Ode Fabinho u City, Bakayoko u Chelsea :kafa:
Griz ostaje u Madridu itd.
Za to nisam siguran, jer će sigurno imati našu ponudu na stolu, a ne vjerujem da može sa Atletiem nešto više napraviti, ni on ni Cholo, ako i ostanu to će biti zbog te sezone na novom stadionu i to je to.

Ali ako i ne bude ima drugih igrača, nije jedini, mogu se uvijek uzeti James ili Bernardo Silva recimo.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 20 maj 2017, 00:01

Jose ima vec listu i trako ce nas ko odbiti jer nudimo vise nego ostali a i mnogi zele raditi sa Mourinhom


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 maj 2017, 10:57

INFO CANAL +: Bernardo #Silva is in advanced contact with #ManchesterUnited
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 21 maj 2017, 11:27

Koliko su oni pouzdani?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 maj 2017, 11:34

Rooney88 je napisao/la:Koliko su oni pouzdani?
Uz RMC, odnosno Bouhaffsia, najpouzdaniji od Francuza.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 21 maj 2017, 11:47

Pun pogodak bi bio ako uspijemo njega zavrsiti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Devi1 » 21 maj 2017, 12:03

Ne čini mi se nekako veliki upgrade u odnosu na Mikija, a igraju slične uloge. Ako se već traži mlađi, može se zaganjati Dembele iz Dortmunda.

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Gusar1995 » 21 maj 2017, 14:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
INFO CANAL +: Bernardo #Silva is in advanced contact with #ManchesterUnited
joj kako bi nam dobro došao... navijao sam za njega (u smislu pojačanja) još od prošle sezone, a sada pogotovo kada se dokazao igrama i na visokom novou :D

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 21 maj 2017, 14:46

Za mene potpuno isti igrac kao Juan Mata. Ništa bolji, ništa lošiji. Nepotreban transfer.

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Gusar1995 » 21 maj 2017, 15:19

Ma ne znam, po meni je dosta brži, agilniji, pokretliviji, a veoma je kreativan igrač što znaš i sam, plus mlađi je. Možda ono što je najvažnije je da je jako odgovoran što se tiče odbrane, što mu je plus kod Mourinha naravno. Kako god, što se tiče svih igrača Monaca on mi je bio a i dalje je prvi pik, kakav Mbappe, ali to sam samo ja :)

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 21 maj 2017, 15:25

Belmin6 je napisao/la:Za mene potpuno isti igrac kao Juan Mata. Ništa bolji, ništa lošiji. Nepotreban transfer.
Brzi dva puta i odmah nije isti igrac


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la casper09 » 22 maj 2017, 10:20

Silva nije loš nikako...Mislim da se ne može porediti sa Matom,jer igra i naprijed i nazad i dosta je brži.Tehnika im je tu negdje,ali je mlađi.
Ja volim jako Matu i poštujem,ali ako bi Silva kod nas pokazao što u Monaku radi...onda bi nam on bio preodbro pojačanje.
Što se tiće Grizmana,mislim da su nam šanse veoma male.Ne smijemo zaboraviti da Atletiko ne može dovoditi igrače ovo ljeto,pa bi nam to moglo dosta otežati posao.A i Cholo ostaje sigurno...pa me to malo brine.
Ali vidjet ćemo...ja se najviše nadam i priželjkujem da Mou dovede bar 2 igrača za koje nismo ni čuli niti se nadali...kao Baily...treba nam hitno takav u vezi.Daj nam iskopaj odnekle novog Makelele ili Kante...Samo radilica uz Herreru.
Al prvo LP...mislim da to mnogi igrači čekaju koji su na radaru našem...

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 22 maj 2017, 10:41

Kako ne mogu dovodit Lacazetea skoro doveli?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 22 maj 2017, 13:24

Ko je Bernardo Silva i gdje igra on?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 22 maj 2017, 13:49

Ako su doveli Tielemansa vjerovatno prodaju Silvu. Daj boze da smo mi kupac.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Quinlan » 22 maj 2017, 14:17

Rooney88 je napisao/la:Ako su doveli Tielemansa vjerovatno prodaju Silvu. Daj boze da smo mi kupac.
Tielemans je zamjena za Fabinha/Bakayoka, ali opet Silva ide najvjerovatnije

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Narin » 22 maj 2017, 14:35

Treba nam lijevi bek, stoper, veznjak, desno krilo, napadac i golman u zavisnosti hoce li David otici, ili ne.

Izgleda ovako previse, kao da managera igramo, ali kad se skontaju neke stvari, i nije bas, s obzirom da :

Lijevi bek - Shaw mozda bude prodan, a i da ne bude, vidjeli smo da se na njega ne mozemo osloniti s obzirom koliko je sklon povredama, Darmian je pristojna zamjena, ali nista vise od toga, jer kao sto smo vidjeli jucer, onaj Mitchell je Marcelo za njega u napadu, a nije ni da je defanzivno toliko dobar, nego po meni je on, ofanzivno nikakav, defanzivno pristojan. Ja bih volio Mendya, ali njega bi vecina timova htjeli, a i sumnjam da ce Monaco toliko igraca prodati ovo ljeto.

Stoper - Sve se vise prica o tome da je Smalling na prodaju, a i sa Jonesom ko zna sta ce biti, i da ostane, znamo da taj sezonu ne moze izgurati citavu, nema sanse, a Roja nece biti prvi dio sezone. Mislim da svi znamo da ce Keane doci, za danasnje trziste nije toliko strasna cijena, dijete je kluba i imao je odlicnu sezonu, tako da, ja bih bio zadovoljan kada bi se vratio, Tako da bi stoperski par naredne sezone mogli biti Bailly i Keane, sa izmjenama Blind i Jones.

Veznjak - Previse ovisimo o Pogbi, kada igra, to je neka nova dimenzija, kada ne igra, kreativni smo u rangu Burnleya. Spominje se Dier, iskreno, nisam neki fan, radilica je, ali nista vise od toga, a s obzirom da bi Fabinho mogao u City kako se pise, da veznjaci tipa Verrati i Koke nece nikad u Englesku, ne znam koga bi mogli dovesti, i sa Dierom, ukoliko se desi da Pogba ne igra radi povrede ili necega, i dalje ce nam faliti kreativnosti u veznom redu, ali nadam se da ce Perreira se vratiti i imati ozbiljnu ulogu iduce sezone u tom segmentu. Mislim da bi nam Matic dobro legao, nesto se pise o tome, ali mislim da su sanse nikakve, radilica je, a i nije igrac manje s loptom u nogama, svidja mi se takav tip igraca.

Desno krilo - S obzirom da Martial igra lijevo, Rashford je znao igrati lijevo, Mata nije za desnog krila, jer uvijek ulazi u sredinu, jedino Lingard ostaje, za kojeg se zna da nece biti prva opcija citavu iducu sezonu, a i mislim da ce Miki igrati 10-ku , najizvjesniji je Bernardo. Odlican igrac, brz, odlicna tehnika, pregled igre, jedino sto nije jak na nogama tipa kao Hazard, ali opet, po meni bolja opcija od Mate je za desno krilo definitivno.
Nadam se da cemo njega dovesti, a ne Balea, koji bi vjerovatno vise kostao, koji je stariji 5,6 godina i koji se pretvorio u prosjecnog igraca zadnju sezonu koji vise vremena provodi u bolnicama, nego na terenu.

Napadac - Ibra sigurno odlazi , takodjer za Rooneya postoji sansa da ode , tako da nam napadac sigurno treba, Rashford je premlad da bi sam nosio tim iduce sezone u svim takmicenjima. Samo i tu nemam neku ideju koga bi mogli dovesti, Lukaku najvjerovatnije ode u Chelsea, ne znam sta ce sa Moratom biti, jer sumnjam da ce oba u Chelsea, u Griezmanna sve manje vjerujem da ce doci, jer nam je potrebniji pravi napadac, nego poluspic. Mozda Moratu zaganjati ako Lukaku ode u Chelsea , Belloti se spominje, ali cijene su ogromne, a i mislim da bi Morata tu najjeftiniji bio i najisplativiji, uzimajuci u obzir cijenu i kvalitet igraca.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 22 maj 2017, 14:41

Quinlan je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Ako su doveli Tielemansa vjerovatno prodaju Silvu. Daj boze da smo mi kupac.
Tielemans je zamjena za Fabinha/Bakayoka, ali opet Silva ide najvjerovatnije
Po kojoj logici je klasican AMF zamjena za dva dosta defanzivnija veznjaka, od kojih je jedan i klasican DMF ako cemo precizno? Druze, to sto na webu pise kako je Tielemans veznjak ne znaci da je profil ove dvojice. Ogromna razlika je izmedju njega i Fabinha, o Bakayoku da ne govorim jer su to dva potpuno drugacija fudbalera. Silva i Tielemans su slican tip fudbalera koji komotno mogu imati slicne/iste uloge na terenu. Ono sto rade Fabinho i Bakayoko nije ni blizu u opisu posla mladog Belgijca tako da njegov eventualni dolazak u Monaco prije znaci odlazak Silve (iako, naravno, ne nuzno), nego nekog od dvojca kojeg si pomenuo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.