Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la MElloo » 21 sep 2017, 23:14

Ja kao nvijac Raela vam kazem da Jozo ima mokre snove o Ozilu. Lik je klupiro Kaku u realu da ozil igra iako je i povrijedjen kaka bolji bio od Ozila.
Nemojte se izenandit ako ga dovede stvarno.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 21 sep 2017, 23:19

Slažem se s Melom.

Ozil je jednog Kaku otjerao iz Reala dok još nije bio na vrhuncu svojih mogucnosti. I sami znate koliko je dobro igrao pod Mourinhom i koliko je brutalno izgledao te godine Real s Benzom, Mesutom i Ronom.

Ne bih rekao da je Ozil nešto "navikan" . U distribuciji lopte nazad iz polja odbrane u napad odlicno. Pogba-Ozil-Rash-Lukaku. Brutalno za mene.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 21 sep 2017, 23:36

Kao free transfer igrač njegovog kvaliteta se ne odbija tako lako. Ne znam koliko ima istine u svemu tome, ali poznata nam je historija između Ozila i Mourinha, nikakvo iznenađenje ne bi bilo ukoliko Mou krene po njega. Iako bi njegov dolazak bio nagomilavanje "10-ki" u timu (što je, barem po meni, nepotrebno), za Ozila se može naći mjesta. To bi vjerovatno značio odlazak Mate naljeto, ili pak Mikija. :think: ..., ali prerano je donositi bilo kakve zaključke, kada bih mogao birati između nekog krila tipa Willian ili free Ozila, onda uvijek ova prva opcija. Ova ekipa vapi za jednim prodornim desnim krilom još od vremena kad nam je Valencia harao po toj strani. :D

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 21 sep 2017, 23:39

Isplati li se Unitedu slagati tim oko Ozila? Odgovor na to pitanje reći će da li ga treba potpisati.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 21 sep 2017, 23:43

Feldmarschall je napisao/la:Isplati li se Unitedu slagati tim oko Ozila? Odgovor na to pitanje reći će da li ga treba potpisati.
Pa ne vidim zašto ceš slagati tim oko Ozila ?

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 21 sep 2017, 23:51

Više je stvar u tome da Ozil izgleda dobro samo kada je ekipa njemu podređena, mislim da je zato Feld reagovao. Nije on baš igrač koji će se zalagati za tim trošeći se na raznoraznim pozicijama.

Mišljenja sam da nije vrijedan podređivanju sistema, ipak imamo mnogo talentovanijeg igrača za takvo nešto od njega (čitaj Pogbu).

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 22 sep 2017, 00:12

Ozil ako nije prva opcija u ekipi donosi više štete nego koristi. On je floater, igrač zadnje trećine terena, oslobođen defanzivnih zadataka radi idealnog pozicioniranja nakon osvajanja lopte kada se pretvara u katalizatora kontranapada. U tom specifičnom zadatku vjerovatno je samo Messi danas bolji od njega. U postavljenom napadu također zavisi od sistema. Zato je u Arsenalu najbolje partije pružao kad je u Cazorli imao još jednog organizatora, u Madridu Xabija. Opet i u tom slučaju je ponajbolji igrač zadnje trećine na svijetu radi perfektne sposobnosti pronalaska prostora, ali samo zadnje trećine, jer je potpuno ovisan o pripremi napada.

Tri izgubljena polufinala LP i manita u Clasicu je posljedica nemogućnosti Mourinha da sakrije Ozila na terenu u najvećim utakmicama. Low sličnu muku muči u reprezentaciji.

Sve ovo piše njegov veliki fan. Sa emotivne strane stvarno bih ga volio vidjeti u Unitedu, ali ne bih rekao da je vrijedan centralne figure.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 22 sep 2017, 00:17

Sve je to i meni poznato vecinom, ali nekako me privlaci ovo sto ce biti slobodan igrac i sto je u najboljim igrackim godinama.

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Septerra » 22 sep 2017, 11:45

Belmin6 je napisao/la:Sve je to i meni poznato vecinom, ali nekako me privlaci ovo sto ce biti slobodan igrac i sto je u najboljim igrackim godinama.
Bit će slobodan igrač ali ne u januaru već u julu naredne godine. Lično, ne bih volio da dođe. Radovalo bi me kad bi Griezzmana doveli na ljeto te kad bi Perreira uznapredovao tako da može biti zamjena za Matu - koji vjerovatno ide na kraju ove sezone.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 22 sep 2017, 12:39

Ako ce po neku vrstu AMFa onda ima I drugih solucija. Griezman bi npr mogao haos raditi iza Lukakua. A iza njih bi imali Pogbu I Matica.

Ozil? Ne znam sta da mislim. Mami to sto ce biti slobodan ali sigurno da ima boljih opcija. Pa s razlogom taj covjek glumi duha u jacim utakmicama. O tome smo I pisali na temi EPLa dosta puta pa me mrzi opet.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 sep 2017, 13:37

Milinković-Savić i Živković :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 22 sep 2017, 13:46

Za Zivkovica nisam bas siguran. Ono sto sam gledao u Portugalu me uopste nije impresiralo. Ali bas nicim. Ali zato SMS mi djeluje odlicno, veoma interesantan igrac kojeg bih odmah na zimu ako bude prostora doveo. Odmoci nece sigurno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Dex » 23 sep 2017, 10:34

Bolje Alexisa zaganjati nego Ozila
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Devi1 » 26 sep 2017, 13:55

slika
Hajde Edo podebljaj udio na američkom tržištu :mrgreen:

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Anoniman » 28 sep 2017, 12:12

Ozil,ubio se za Bayerna :)
ko rodjen bi njima dobro dosao,a unitedu vidjet cemo..
ipak mislim da arsenal nece tek-tako dopustiti da igraci odu nije to ispwich :)

Avatar
Asteriks
Postovi: 14220
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 18 okt 2017, 10:58

#mufc are monitoring Espanyol defender Aaron Martin (ESPN, TSR)
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 14 nov 2017, 18:02

Carlos Soler Manchester United's No 1 transfer target in January

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 54046.html
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la reddevil96 » 15 nov 2017, 14:28

Bbc: Manchester United are prepared to let Marouane Fellaini leave for nothing at the end of the season rather than sell the midfielder in January.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 19 nov 2017, 16:08

Mata, Shaw, Blind i Fellaini su slobodni igrači od jula ukoliko ne potpišu ugovore. Je li se sprema nešto po ovom pitanju ili su prešutno postali višak?

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 19 nov 2017, 17:09

Ma za Shawa i Blinda su odbrojani dani, to je i više nego izvjesno. Također Mata bi mogao postati višak nakon novih kupovina i mislim da je vrijeme za rastanak. Nema on puno ponuditi ovoj ekipi, a drag mi je igrač ( ipak više bih volio odlazak Mikija naljeto, a da Mata ostane zbog širine, svakako je korisniji od Armenca). Fella mi je još pod upitnikom. Mourinho ga voli i mislim ako tu bude sljedeće godine na klupi, Fella ostaje. Svakako da je loše ako svi oni odu bez odštete. Zbog toga se trebalo riješiti pitanje tih ugovora, jer za svakog od njih se, ako ništa, mogu uzeti fini novci.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.