Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 apr 2017, 21:08

Ma meni iskreno zao nekako dovesti WC stopera ako ce Rojo nastaviti u ovom ritmu, za Bejlia nema sumnje. :D

Iz tog razloga bih doveo Keanea jer je mlad, nas I pokazao se kao odlican stoper.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 19 apr 2017, 21:16

Mah Small je trebao biti taj iskusni al ove sezone lici na ebenu poplahu sa okretnoscu jednog varburga.

Ne treba zaboraviti da Rojo ima taj blackout u intervalima, gdje zivotom ide u protivnika.

U sustini ne bi imao nista protiv Keanea ali bi def falilo iskustva.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 19 apr 2017, 22:03

Price o iskustvu ne piju vode nigdje,kakav Godin i Miranda


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 20 apr 2017, 08:12

Betonska defanziva osvaja prvestva, msm nisam to ja izmislio. E sad da bi imao kvalitet i kada ne ide u vrhu, trebas stopere organizatore koji drze zadnju liniju.

Msm pogledajmo mal trenutno najjace - Juve - Chielini/Bonucci, Atletico - Godin, Real - Ramos, Bayern - Hummels, a znamo i u proslosti Rio/Vida, pa i matori Terry (glavni kotac u toj Jozinoj zadnju tituli) te na kraju i jedan Lester koji sa prekaljenim liscom Huthom kao jednim od kljucnih igraca pozadi uze epl.

Sta mislis sto Pool ne osvoji prem te famozne '13/14. i pored 100 golova, pa zato sto su primili 50 i sto je u kljucnim momentima odb pucala. Naravno dokazano da top ofanziva tesko moze nadoknaditi prosjecnu/solidnu defanz.

Bailly iako odlican jos je dosta zelen i treba vremena da izraste u nosioca a za to ima predispozicije. Rojo je dosegao svoj limit, dobar, u nekim tekmama pouzdan ali za korak vise ne moze biti prvi pik. Smalla i Jonesa na transfer listu, jedan nazadovao a drugog ubile povrede, tu je bolje ubacit malog Tuanzebea kao 4. izbor.

Cuj ne piju vode, bla bla.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 20 apr 2017, 11:16

Nek Mou dovede Terrya :mrgreen:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Feldmarschall » 20 apr 2017, 11:36

Radije bih gledao Terryja, nego Jonesa i Smallinga. Kakav mu je ostatak konkurencije ne bi me čudilo da bude i starter. :mrgreen:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 20 apr 2017, 11:40

Btw sanjao sam sinoć da smo upravo doveli Terrya i Berbatova i da smo natrpali nekog velikana u ligi prvaka. Mozda je neki znak :mrgreen:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 20 apr 2017, 11:42

Ja sanj'o da smo ostavili Blinda kao stopera i doveli Brava, saF se preznojio.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 20 apr 2017, 12:31

Asteriks je napisao/la:Ja sanj'o da smo ostavili Blinda kao stopera i doveli Brava, saF se preznojio.
:urnebes:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 20 apr 2017, 12:48

Asteriks je napisao/la:Betonska defanziva osvaja prvestva, msm nisam to ja izmislio. E sad da bi imao kvalitet i kada ne ide u vrhu, trebas stopere organizatore koji drze zadnju liniju.

Msm pogledajmo mal trenutno najjace - Juve - Chielini/Bonucci, Atletico - Godin, Real - Ramos, Bayern - Hummels, a znamo i u proslosti Rio/Vida, pa i matori Terry (glavni kotac u toj Jozinoj zadnju tituli) te na kraju i jedan Lester koji sa prekaljenim liscom Huthom kao jednim od kljucnih igraca pozadi uze epl.

Sta mislis sto Pool ne osvoji prem te famozne '13/14. i pored 100 golova, pa zato sto su primili 50 i sto je u kljucnim momentima odb pucala. Naravno dokazano da top ofanziva tesko moze nadoknaditi prosjecnu/solidnu defanz.

Bailly iako odlican jos je dosta zelen i treba vremena da izraste u nosioca a za to ima predispozicije. Rojo je dosegao svoj limit, dobar, u nekim tekmama pouzdan ali za korak vise ne moze biti prvi pik. Smalla i Jonesa na transfer listu, jedan nazadovao a drugog ubile povrede, tu je bolje ubacit malog Tuanzebea kao 4. izbor.

Cuj ne piju vode, bla bla.
Kakve sve to ima veze ?

Jesam ja nesto napisao o odbrani? Kazem da ne moramo dovest Mirandu matorog da bi bili dobro,mislis da je Miranda bolji od Roja? Pa gledaj Inter,od Cesene prime 4 gola.

Kazem da ne mora biti iskusan stoper da bi bili dobri,ima mladih super kvaliternih stopera.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 20 apr 2017, 12:51

Znaci, ako sam ja dobro ukapirao, Miranda je los jer Inter primi 4 gola? Zanimljiva argumentacija. Samo sto tom logikom ne postoji dobar stoper na svijetu.

Svi smo malo skepticni po pitanju Roja vidim, niko ziv ne vjeruje da je ovo konstanta sto pokazuje. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 20 apr 2017, 13:00

Rojo je zvijer od igrača, samo što je prethodnih godina eksploatisan na pogrešnoj poziciji. U paru sa Baillyem djeluje fenomenalno. Ima vrhunski pas i ima muda povući loptu, dobra skok igra, dobro pozicioniranje, nije sklon kiksevima, itd itd. Ali naravno, treba nam još jedna klasa jer su Small i Jones stakleni.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 20 apr 2017, 13:00

Rooney88 je napisao/la:Znaci, ako sam ja dobro ukapirao, Miranda je los jer Inter primi 4 gola? Zanimljiva argumentacija. Samo sto tom logikom ne postoji dobar stoper na svijetu.

Svi smo malo skepticni po pitanju Roja vidim, niko ziv ne vjeruje da je ovo konstanta sto pokazuje. :D
Pa izmedju ostalog a i gledam Inter i ne vidim nista dobro u tom Mirandi


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 20 apr 2017, 14:11

Kazem da ne moramo dovest Mirandu matorog da bi bili dobro,mislis da je Miranda bolji od Roja? Pa gledaj Inter,od Cesene prime 4 gola.
Ovo veze s mozgom nema. Miranda je neizostavan clan brazilske repke a prije dvije - tri sezone sa Godinom cinio najjaci bedem Evrope (npr. 2013/14. kada su prilimili samo 26 golova).
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 20 apr 2017, 14:15

Nitro je napisao/la:Rojo je zvijer od igrača, samo što je prethodnih godina eksploatisan na pogrešnoj poziciji. U paru sa Baillyem djeluje fenomenalno. Ima vrhunski pas i ima muda povući loptu, dobra skok igra, dobro pozicioniranje, nije sklon kiksevima, itd itd. Ali naravno, treba nam još jedna klasa jer su Small i Jones stakleni.
Složio bih se. Još neko vrijeme za mene će biti nepovjerljiv jer stvarno ima manji fudbalski IQ, ali sve predispozicije su tu. Kao što kažeš, momak je yebena zvijer. Trenutno imamo fizički 2 najspremnija stopera u ligi, bez ikakve dvojbe. Bailly i Rojo su u stanju stijenu izgurati i nadskočiti. Odavno nisam vidio ovako spremne momke a da su u stanju i potrčati i dobiti duel u svaka doba. Za Rojoa se nadam da će nastaviti u ovom ritmu. Potrebna mu je konstanta, ali srećom ima odličnog mentora.

Naravno, ovoj dvojici dodati još jednog stopera, a 4-ti može biti neko od naših Engleza i to je to.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 apr 2017, 14:15

Jest asteriks zapeo za mirandu, pomislio bi čovjek beckenbauer u prajmu :mrgreen:

Nema ništa od toga, siguran sam, ako stoper i bude dolazio onda će neko mladji, tipa Gimeneza. Prije će bek doći, Mendy je recimo potrebniji i daleko veći prioritet.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 20 apr 2017, 14:18

Pa zato sto ces prije dovesti ovaj profil neg pomenutog Gimeneza, et taman ce Atletico prodat dva kljucna igraca.

Poenta je da je malo wc stopera u prajmu a nama treba neko ko ima mnogo velikih meceva u nogama jer bolje i to neg da je sve zeleno i divlje pozadi.

Koga ces dovesti Varanea, Ramosa, Humelsa, Bonucija, Tobija,... os al u qrcu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 apr 2017, 14:21

Nije im baš on ključni, al ne mora biti bukvalno on, nego tipa njega. Čak mislim da ćemo prije dovesti njega nego Griezmanna. :P
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14319
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 20 apr 2017, 14:23

Pa et, prosle i pretprosle je imao znacajnu ulogu, ali nije to poenta.

Naveo sam milion primjera pa na kraju krajeva i City sa Kompanyem koji je bio nezamjenjiva karika u tim titulama.

Stoper odlicnog postavljanja, organizovanja/preusmjeravanja zadnje linije, skok igre itd. je od velikog znacaja i neizostavna puzla skoro svake sampionske ekipe.

Nemoj mislit da je Rojo za 15-ak tekmi presao na top level.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 20 apr 2017, 14:26, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 20 apr 2017, 14:26

Tobi odbio novi ugovor u Spursima i izgleda da ima klauzulu od 25mil
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.