Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 22 nov 2017, 22:44

Rooney88 je napisao/la:Znaci Jozo je bio ozbiljan kada je rekao da Ibra I Lukaku mogu igrati zajedno.

Rojo je majstor, legenda! Ljepota ga gledati.
Mogu ali to qurcu nece valjati ako nastavi u ovom sistemu gdje Romelu ide na neko "krilo"

Jose kaze da Rashford i Martial tesko mogu zajedno igrati zbog nekog balansa a za Zlatana i Lukakua kaze mogu igrati bez problema :facepalm:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 nov 2017, 22:47

tajger je napisao/la:Blind=Darmijan=Mourinjo,ne znas ko je gori od ove 3ce ja ipak mislim Mou koji drzi ovakve igrace u klubu i u igri
Isto kao sto znaju Kloppa kritikovati jer nije doveo stopera tako i Jozu treba za ovog beka.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 22 nov 2017, 22:48

Kakvog beka pa Young razvaljuje a s druge strane Valencia ore.

Naravno prosli smo dalje i ovaj rezultat je za qrac. Ajmo sada kolektivni plac.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 22 nov 2017, 22:49

Policeman je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Znaci Jozo je bio ozbiljan kada je rekao da Ibra I Lukaku mogu igrati zajedno.

Rojo je majstor, legenda! Ljepota ga gledati.
Mogu ali to qurcu nece valjati ako nastavi u ovom sistemu gdje Romelu ide na neko "krilo"

Jose kaze da Rashford i Martial tesko mogu zajedno igrati zbog nekog balansa a za Zlatana i Lukakua kaze mogu igrati bez problema :facepalm:
Ma ja sam odmah pisao da njih dva ne mogu skupa, pogotovo sa Ibrom na nekom AMFu a Lukakuom na strani. Kazem da se Jose nije zajebavao kada je to rekao jer evo drugi put pokusava nesto da majmunise. Bez ikakve potrebe.

Vise mu zamjeram ova dva morona na bekovima. Pa ako bas nema niko drugi onda gurni kakvog omladinca, nema sanse da moze biti gori. Bar ces mu i greske lakse oprostiti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 22 nov 2017, 22:50

Policeman je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Znaci Jozo je bio ozbiljan kada je rekao da Ibra I Lukaku mogu igrati zajedno.

Rojo je majstor, legenda! Ljepota ga gledati.
Mogu ali to qurcu nece valjati ako nastavi u ovom sistemu gdje Romelu ide na neko "krilo"

Jose kaze da Rashford i Martial tesko mogu zajedno igrati zbog nekog balansa a za Zlatana i Lukakua kaze mogu igrati bez problema :facepalm:
To sam isto napisao proslu utakmicu kad je Ibra usao i Lukaku pobjegao na krilo,ovo je gora kombinacija nego Rasha i Marto sto kaze da ne mogu zajedno
Ulazi se u kljucni dio sezone a ja se kladim da sad Mourinjo ne zna kako da igra i sa kojom formacijom

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 22 nov 2017, 23:05

Utakmica je za nas bila gotovo nebitna pa tako ovo s bekovima sto ih je postavio razumijem odmor su dobili glavni bekovi(Valencia--Young) znamo da ih ovi ne mogu zamjeniti ali sta je tu je

Radovali smo se povratku Zlatana ali ove zadnje 2 utakmice ne obecavaju da je Jose siguran da zna sta ce s njim bojim se da ce poceti forsirati nesto sto mozda ne ide samo da bi igrao zajedno s Romeluom jer ovo s njim na krilu ce izgledati smjesno mozda moze proci na OT protiv slabijih ekipa ali za nesto vise mislim da ne

Ako vec "moraju" igrati zajedno onda barem postavi normalnu stvar
-----------Lukaku
_____?--Zlatan--_____?
------Pogba--Matic
Zadnja izmjena: Policeman, dana/u 22 nov 2017, 23:17, ukupno mijenjano 1 put.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la collector » 22 nov 2017, 23:12

Njih dvojica eventualno mogu igrati u nekoj formaciji 3:5:2 i to je to i na ustrb Martiala i Rashforda.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 22 nov 2017, 23:32

Sport je pun onih nekih nepisanih pravila koje vole po klišeu izvlačiti komentatori. Nama je večeras išao onaj „kad ne iskoristiš svoje šanse...“ Nažalost, ne mogu baš skontati što se nakon solidnog prvog, drugo poluvrijeme pretvorilo u onaj smetljarnik od igre.Da li im je bilo svejedno s obzirom da je plasman dalje već osiguran pa im se nisu dale „prljati ruke“, ili su se čuvali, hajd' sad znaj. Ali kada se onako spusti gard, protivnik to osjeti, dobije na samopouzdanju, pa ti se onda problem samo multiplicira. I to bi naše drugo poluvrijeme. Što reče @tiger, bilo je samo pitanje vremena kada će uletiti.
Neki su ipak zaradili dnevnice: Lukaku (sve osim završnice), Rojo, Pogba, Romero, Fellaini, donekle i Martial, su bili OK. S druge strane, naši strašni bokovi... Ovako, mislim da, kada bi mogao zavrtiti kakav vremeplov i povući iz Željine generacije koja je igrala sa Newcastleom Adžema i Gredića, kunem se da bi oni bolje odradili ovo od Darmiana i Blinda. Ne znam pod kakvom srećnom zvijezdom su ova dvojica panjeva rođena, ali biti tako loš, a istovremeno bitu u jednom od najboljih klubova i biti u prvom planu u reprezentacijama koje imaju izuzetno ime, to ili je neka neslana šala svevišnjeg, ili smo mi ovdje kolektivno slijepi, pa ne kontamo njihovu genijalnost i vrijednost. Isto tako, Herrera je danas bio loš, baš loš. Gomila bespotrebnih alibi pasova natrag u trenucima kada se mogla pružiti lopta u šansu, gubljenje ljudi u odbrani, beskorisno zujanje unaokolo... Slabo. Kada ovaj sastav dostigne nivo da se bori za najveća odličja, njega sigurno neće biti tu.
Konačno, za oko mi je zapao Pogba effect. Nakon njegovog izlaska, raspade se naša nesretna igra. Ne sviđa mi se tolika ovisnost o jednom čovjeku, ma ko da je isti.
Za kraj, baš mi je nešto bezveze pao ovaj poraz – em smo izgubili od ekipe koja mi je baš onako odvratna, em smo izgubili na način na koji smo izgubili – golom u sudijskoj nadoknadi. Jeste da nas ovaj poraz neće koštati, ali opet... Nadam se da če isti poslužiti da ih malo razdrma prije nastavka EPL-a za vikend.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 23 nov 2017, 00:26

Ako neko zna napravit klip kad Darmijan prebacuje 16erac pun nasih igraca i lopta dolazi do Blinda svi cekaju povratnu u 16 lik prebacuje gol
To treba svim generacijama uniteda pokazivat kakvi su bekovi igrali za ovaj klub

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la KingJamesMVP » 23 nov 2017, 00:34

Najbitnije je bilo nakon izvlačenja biti prvi u ovoj grupi a to se ostvarilo, nema potrebe dramatizirati nakon ovoga meča jer je stanje u grupi idealno za nas pa se ovaj poraz može dopustiti. Mislim nije lijepo izgubiti ali bolje da se poraz desio večeras nego u ligaškom dvoboju
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 08:22

Asteriks je napisao/la:Kakvog beka pa Young razvaljuje a s druge strane Valencia ore.

Naravno prosli smo dalje i ovaj rezultat je za qrac. Ajmo sada kolektivni plac.
Čuj kakvog beka :rol:

Valencia Ok, al i on je u godinama, moraš i za njega tražiti rješenje za budućnost, al ova druga strana je sve samo ne OK.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Belmin6 » 23 nov 2017, 11:30

Sta fali Youngu?

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 12:13

Čuj kakvog beka :rol:

Valencia Ok, al i on je u godinama, moraš i za njega tražiti rješenje za budućnost, al ova druga strana je sve samo ne OK.
Od 7 meceva Younga kao lb/wbl, barem 4 bio u izboru za igraca tekme.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 12:36

Belmin6 je napisao/la:Sta fali Youngu?
Malo mozga :P

Jesi teško bit bolji od Darmiana i Blinda :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 nov 2017, 15:32

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:Sta fali Youngu?
Malo mozga :P

Jesi teško bit bolji od Darmiana i Blinda :mrgreen:
Nemoj zezat, solidno je odradio svoje utakmice na beku

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 15:50

Mojne tako, rio je "objektivan" forumas. Znaci ak zezamo Pool (il kako on kae Livci) za losu odbranu, da bi pokazao velikodusnost nabada Jozunu za poz lijevog beka a ista naravno rijesena masinom Youngom.

Kada se prikazu cinjenice kako taj je Young jedan od boljih, rio u maniru velikih majstora jednostavno zakljucuje kak nije problem biti bolji od Darmiana/Blinda. :urnebes:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Septerra » 23 nov 2017, 16:10

Jedini igrač koji je, po meni, zaslužio pozitivnu ocjenu - je Rojo. Nakon toliko dugog odsustva da se vrati i onako odigra... svaka čast momčino.

O drugim igračima je sve rečeno. Za gol je možda više kriv Darmian jer mu je pobjegao igrač. Ali ono bespotrebno vraćanje lopte i igranje pod ručnom, namjerno nenapadanje protivnika je baš bezvezno. Nije da to ne mogu nikako trpiti ali mi je sinoć baš smetalo, posebno u drugom poluvremenu. Najviše krivim Mourinha, ne zbog poraza već zbog igre, ne zbog nedopadljivosti igre već zbog svjesnog ograničavanja ofanzivnog potencijala.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 17:41

Asteriks je napisao/la:Mojne tako, rio je "objektivan" forumas. Znaci ak zezamo Pool (il kako on kae Livci) za losu odbranu, da bi pokazao velikodusnost nabada Jozunu za poz lijevog beka a ista naravno rijesena masinom Youngom.

Kada se prikazu cinjenice kako taj je Young jedan od boljih, rio u maniru velikih majstora jednostavno zakljucuje kak nije problem biti bolji od Darmiana/Blinda. :urnebes:
Jok ti si pojam objektivnosti kojem se svi trebaju klanjati, ne da dragi Bog da se neko ne slaze sa tobom, odmah je neznalica, tvoje misljenje je jedino ispravno ovdje po tebi.

Taj ton uopste nije potreban, ne vidim da sam ja tebe nazvao pogrdnim imenom i pokusao koristiti ad hominem kao ti u nedostatku argumenata i to ti nije prvi put nego ko zna koji.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 17:57

Sta je problem shvatiti kak je Young odlicno rjesenje na poziciji lb-a?

U sezoni Lujinog mandata gdje je prekucao kao lijevo krilo, pokazao je strasne defanzivne sposobnosti koje su ga kasnije bacale sto na desni a evo i na lijevi bek, nesto slicno poput Valencije, koji je prekomandovan na poziciju ispod, samo sto je Young mal vise polivalentniji.

Jozun je tek od ove shvatio o kakvom igracu je rijec. Da bolje docaram mozemo ovako - igracu koji je preskocio kompletne pripreme, bio odsutan neka 3.5 mjeseca, otpisan u debele rezerve a onda, kada je dobio tik povjerenja, zabetonirao mjesto na ebenoj neprirodnoj poziciji.

Taj podvig necemo gledat na foru, ok jes problem biti bolji od Darmiana/Blinda, neg kroz ucinak ove radilice, gdje je, ponavljam u 7 tekmi kao lb/wbl barem neke 4 konkurisao za igraca meca a ostale odradio na zavidnom nivou.

Sve sto iznesem stoji na cvrstim temeljima a ti nastavi gledati Jozuna kroz troduplu lupu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 23 nov 2017, 18:27

Reko sta je ovo neko nam postigao gol sa desne strane,kad zaspao Darmian.
Young nije los toliki na lijevom beku ali najvise primimamo golova sa njegove strane,pogotovo kad je linder jos stoper..
Sta fali Youngu,vise brzine vise skok igre..Ostalo moze proci nekako..

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.