Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la UnitedWA » 14 okt 2017, 15:23

U ovakvoj postavi ili taktici, Martial i Rashford su igrači manje. Zato je Mourinho onoliko ganjao Perišića, to je bilo jasno.
Diletantski pristup iskreno, nisam zadovoljan ni sekunde, pogotovo jer smo ove sezone u toj nekoj formi i naletu, dok je Liverpool dosta gori nego prošle godine.
Special one je uspio biti specijalan i ovu utakmicu, tako što je Liverpoolove klaune u odbrani napravio igračinama.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 14 okt 2017, 15:23

Ovo je tim i taktika koje će nam donijeti zasluženu 3. poziciju na kraju prvenstva ... a moze i moglo je bolje sto bi rekli iz Bijelog dugmeta.

Hvala Mourinhu sto nam je svu euforiju i pozitivu sa pocetka sezone srozao do korijena ovom predstavom danas.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Steph » 14 okt 2017, 15:23

gaston je napisao/la:
Steph je napisao/la:Idi u **** materinu Jose.
Šta si igrao ? :mrgreen:
Ma dva i Lukakua, ali jbt pratim United otkad doslovno znam za sebe, nikad ovako bespomoćni nismo bili. :crazy:

Sad kad počne gubiti bodove protiv Huddersfielda i sličnih očekujem da zatraži novih 300 miliona

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la UnitedWA » 14 okt 2017, 15:26

Nitro je napisao/la:Odličan rezultat s obzirom na okolnosti i brojne povrede. 2-3 rovita igrača su bila u prvih 11.

Jose :bow:
Pa fali i njima glavni igrač, da je Mane igrao razapeli bi nas ko Isusa. A falilo im je još nekoliko prvotimaca.
Ne znam što bi iko bio zadovoljan sa ovom predstavom?

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 14 okt 2017, 15:28

AlanSmith14 je napisao/la:Ovo je tim i taktika koje će nam donijeti zasluženu 3. poziciju na kraju prvenstva ... a moze i moglo je bolje sto bi rekli iz Bijelog dugmeta.

Hvala Mourinhu sto nam je svu euforiju i pozitivu sa pocetka sezone srozao do korijena ovom predstavom danas.
Ne znam odakle takav zaključak i čemu toliko pretjerivanje, pa zna se kako se titula uzima, a bod sa Anfielda/SBa/Etihada itd. je sasvim korektan udio u istoj. Ne čude me pojedini standardni kukavci ovdje, ali ti si ozbiljniji malo.

I, da, Nitro vas malo loži. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 14 okt 2017, 15:35

Ja ne znam sta ste ocekivali normalna postavka samo sto igraci poput Herrere Darmiana Younga nisu u stanju odraditi nikakav ofanzivni ucinak ili izbiju nekontrolisano ili pas nazad i u takvim situacijama je napad beskoristan

Bod bez kljucnih igraca nije los
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 14 okt 2017, 15:39

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
AlanSmith14 je napisao/la:Ovo je tim i taktika koje će nam donijeti zasluženu 3. poziciju na kraju prvenstva ... a moze i moglo je bolje sto bi rekli iz Bijelog dugmeta.

Hvala Mourinhu sto nam je svu euforiju i pozitivu sa pocetka sezone srozao do korijena ovom predstavom danas.
Ne znam odakle takav zaključak i čemu toliko pretjerivanje, pa zna se kako se titula uzima, a bod sa Anfielda/SBa/Etihada itd. je sasvim korektan udio u istoj. Ne čude me pojedini standardni kukavci ovdje, ali ti si ozbiljniji malo.

I, da, Nitro vas malo loži. :mrgreen:
Da je bilo prsa u prsa i zavrsilo 1-1 ili 2-2 bio bih mnogo zadovoljniji. Niko me ne moze ubijediti da ovaj tim nije u stanju dominirati napadackom igrom protiv svih u ligi, osim mozda protiv City-a.
Druga stvar koja me navodi na ovakve zakljucke i sumnje u naš konačni uspjeh je Gvardiolin stav i nacin igre na Stamford Bridgeu prosle sedmice ... čisti šampionski stav su pokazali. Uvijek bih se prije kladio na ono sto radi Gvardiola u odnosu na ono sto radi Mourinho u kontekstu krajnjeg uspjeha.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 14 okt 2017, 15:44

Danas je Pogba bio neophodan za bilo kakvu igru. Ne želim da odbranim Mourinha, jer je i bez Pogbe treb'o nešta smiksati da danas ličimo na tim, ali Pogbino prisustvo i kvalitet danas bi značilo barem 3 ili 4 šanse više na kontu. On bi, siguran sam, danas puno bolje rješavao nemogućnost iznošenja lopte, tu sve staje i to je ključ. Mourinho je toga bio svjestan definitivno, ali jasno je da u timu nema igrača koji ga može zamijeniti. Bod je na kraju sasvim korektan rezultat. Igru nema potrebe komentarisati, sad je potrebno nastaviti gdje smo stali prije ove utakmice i to je to.

Još bih dod'o, Smalling i Darmian ne smiju više biti u sastavu u ovakvim utakmicama. Jednostavno njihov kalibar je Crystal Palace, i tu bi trebali biti. Očajni igrači.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4977
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 14 okt 2017, 15:57

AlanSmith14 je napisao/la: Da je bilo prsa u prsa i zavrsilo 1-1 ili 2-2 bio bih mnogo zadovoljniji. Niko me ne moze ubijediti da ovaj tim nije u stanju dominirati napadackom igrom protiv svih u ligi, osim mozda protiv City-a.
Druga stvar koja me navodi na ovakve zakljucke i sumnje u naš konačni uspjeh je Gvardiolin stav i nacin igre na Stamford Bridgeu prosle sedmice ... čisti šampionski stav su pokazali. Uvijek bih se prije kladio na ono sto radi Gvardiola u odnosu na ono sto radi Mourinho u kontekstu krajnjeg uspjeha.
Pa, vidi, to je stvar estetike sad. Nisam ni ja fan ovog danas, bilo je odvratno za gledat, ali kako god razmislim, ne mogu bit nezadovoljan rezultatom. Dobili smo standardno od Moua danas kad su u pitanju ovakvi mečevi, a detalj je mog'o prevagnut u jednu ili drugu stranu, pa bi dobio porciju pljuvanja/slave. Ovako je ipak makar rezultatski ok, barem meni.

Mene raduju ovi nastupi i rezultati dosad protiv slabijih protivnika, nešto što je prošle sezone izostalo i tu se nadam da mogu zadržat ovaj ritam, a za ovakve mečeve se nikad ne zna. Ključno će biti kako će se na OT-u ti derbiji odigrat.

I, da, slažem se da je City prvi favorit i da će teško biti s njima, ali se nadam da se može duboko u sezonu ostat makar u borbi.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 14 okt 2017, 15:59

opet bi sturcnjaci mijenjali najboljeg trenera na dunjaluku....bod protiv Liverpoola u gostima je uvijek odlican...u kakvom god oni stanju bili...ja ne znam kakav fudbal neki ovdje prate...jeli neki fkt misle da se sa ofanizvno ogranicenim Herrerom i sa Darmianom u ekipi moze igrati napadacki....stvarno su neki izgubili dodir sa realnoscu...haj kad to napise neki padobranac neozbiljni ali vidim i ozbiljni forumasi poceli pisati slicne glupost...prvi si na tabeli nemas poraza i imas obraza srati po Murinju....i to nakon godina i godina bez bilo kakvog ucinka covjek dodje u prvoj sezoni osvoji 2 trofeja...u ovoj krene fantasticno bez poraza....ali jok daj da svaku pobjedimo 5:0....tuga je citati sve ovo..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Gusar1995 » 14 okt 2017, 16:02

Ne znam gdje vi živite kad ste očekivali neku dominaciju na Anfieldu. Pa United jednostavno ne može sa ovim timom, pogotovo uz veliki broj povreda, da dominira nad dosta slabijim ekipama a kamo li protiv ekipe koja vrši konstantan presing - kao što je Liverpool; uz to još i dosta opasnu ekipu. Mourinho je ove sezone pragmatičan i to mu donosi rezultate, za razliku od prošle kada je United imao dominaciju sa dosta prilika, ali rezultat je nakako uvijek nedostajao. Promjena pristupa zarad konačnog rezultata daje za sada taj rezultat i dok je tako, ja nemam ništa protiv, a rezultat danas je sasvim solidan i to je jedino što je bitno. Mourinho im je dao loptu da igraju i pokazalo se da je to najbolji put do željenog rezultata. Osim šuteva van 16m ništa specijalno nisu uspjeli napraviti.

Što se tiče idividualnih partija, odbrana uz DDG najbolji dio današnjeg tima. Coutinho i Salah (ni bekovi Liverpoola) ništa nisu napravili po stranama nego isključivo kroz sredinu gdje je danas Herrera ima očajno lošu partiju (i u odbrani i u napadu). Nepotrebno 'izlijetanje' više puta u odbrani, za igrača njegovog iskustva jr nedopustivo. Firmino također ništa nije napravio pored danas veoma dobrih Jonesa i Smallinga.
Matić ništa specijalno, dosta daleko od gola bez nekog prostora da napravi nešto u napadu više uz konstantan pritisak.
Miki=treba zaboraviti ovu partiju što prije, kao i Martial, koji je istina učestvovao u našoj najbolji šansi.
Pa neki toliko pljuju Younga danas a imao je prodora i upotrebljivih lopti koliko Miki-Martial-Rash-Lingard zajedno. Uz to veoma dobar posao obavio u odbrani.
Lukaku bez nekih upotrebljivih lopti danas istina, ali sa 10% dobijenih duela uz promašenu 100% šansu- loša partija

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Steph » 14 okt 2017, 16:03

Vjerujem da su navijači Liverpoola isto pisali 1994. godine. :mrgreen:

Zanimljivo će biti baciti pogled na tabelu za mjesec i po' nakon što se odigra još par ozbiljnijih utakmica, ali protiv protivnika koji rešetaju, a ne protiv ovih Solankea i MatipOva.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 okt 2017, 16:04

Ove derbije ne moramo ni gledati da bi znali kako će odigrati, tako da je dobra stvar što sam propustio :mrgreen:

Bunkerica i bod kao se slavi kao pobjeda, al dobro dok pišemo rutinske pobjede protiv manjih ekipa onda se može progutati i ovakav bod na Anfiedu, iako će ovo morati bolje u narednim derbijima protiv ovih iz top 6, barem na OT-u.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

CantonaBIH
Postovi: 309
Pridružen/a: 19 mar 2017, 17:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la CantonaBIH » 14 okt 2017, 16:18

Odlcna takticka postavka, rezultat po koji se doslo i ostvaren. Idemo dalje. Ne kukajte picke!

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la delinjo » 14 okt 2017, 16:20

CantonaBIH je napisao/la:Odlcna takticka postavka, rezultat po koji se doslo i ostvaren. Idemo dalje. Ne kukajte picke!
:thumbup: :thumbup:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la KingJamesMVP » 14 okt 2017, 18:30

Dobar rezultat, idemo dalje
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Septerra » 18 okt 2017, 20:47

Kakav ce li ovaj momak na golu Benfice biti veceras, bas se pitam. Hajmo Mata, povedi nas do pobjede!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 18 okt 2017, 21:09

Joj Miki dragi, ako ga ne mlate onda grijesi...
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 18 okt 2017, 21:10

20 min igre bez igre, ništa povezano da se uradi samo guraj Rasha i Lukakua i sta urade vezni red ne postoji al hajd valjda se dozovu

Avatar
Septerra
Postovi: 1315
Pridružen/a: 16 avg 2014, 10:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Septerra » 18 okt 2017, 21:10

Sta je Mikiju? Ne valja mu igra 5 para.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.