Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Poligon10
Postovi: 5670
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 27 jul 2017, 02:21

Ne znam da li se može opisati igra Blinda i Smallinga u prvom poluvremenu. Nema riječi kojima bi opisali ovu katastrofu. :facepalm: Apsolutno su višak u ovoj ekipi, nema nikakve svrhe da se nađu u rosteru za sljedeću sezonu. Baš nikakve.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Blejzer10 » 27 jul 2017, 02:21

Mislim da je svima jasno da je Man Utd ozbiljan kandidat za peto mjesto ove sezone. Neki će mi se smijati, ali ni top4 nije fantazija ;)

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 02:23

Valencia je napisao/la:Vezni red Junajteda sirov, nema prefinjenih tehnicara, igraca sa vizijom, sa vrhunskom pas igrom i zavrsnim dodavanjima. Ima Kerik, al' je ostario i ne moze vise.

Zato se ne mogu nacuditi da Murinjo ganja Matica/Dajera umjesto da lovi nekog jakog tehnicara.
Brate vezni red smjesan,pa jbni deset sekundi se lopta ne moze zadrzat,ja stvarno ne znam kako lik ima damu krenut u sezonu sa ovom ekipom koja nista nije bolja od one 6 pozicije,jel moguce da da se ovako olako prolazi kroz sredinu,jel moguce da jedan Blind igra u Unitedu
Evo dodje vrhunska ekipa i vidis koliko ovde stvari jos ne stima i ne valja

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la leorey » 27 jul 2017, 02:24

Blind gori od Kerima Memije :lol:
27.10.2020

Avatar
Poligon10
Postovi: 5670
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 27 jul 2017, 02:27

Romagnoli13 je napisao/la:Cudi me da Mourinho nije doveo dva nova beka, jer ovo sto ima na raspolaganju je lose.Valencia, Darmian, Shaw, Blind, kad ih sve sabereš i napraviš fuziju imaš jednog dobrog ali ne i odličnog beka.
Valencia je jako dobar bek i bez problema može odraditi svoju ulogu na odličnom nivou. Situacija u kojoj staje na loptu i time poklanja pogodak nije nikakvo mjerilo. Mislim da nije želio izbijati loptu napamet pa je tako i pogriješio, iako je uspio ispratiti svog igrača i prvi doći do lopte. Ostatak što si naveo nije vrijedan nekog komentarisanja.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 27 jul 2017, 02:27

Utakmica da se zabave navijaci

Blind :facepalm: mislim da je svaki put kad je dodirnuo loptu i pogrijesio
Rash sjajan na desnoj strani :clap: mozda bi ove sezone mogao igrati dosta vremena tamo

Steta sto nema Andera veceras bas me zanima kako bi s njim to izgledalo Carrick ne moze pratiti tempo Messija i Neya
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Valencia » 27 jul 2017, 02:28

tajger je napisao/la:
Valencia je napisao/la:Vezni red Junajteda sirov, nema prefinjenih tehnicara, igraca sa vizijom, sa vrhunskom pas igrom i zavrsnim dodavanjima. Ima Kerik, al' je ostario i ne moze vise.

Zato se ne mogu nacuditi da Murinjo ganja Matica/Dajera umjesto da lovi nekog jakog tehnicara.
Brate vezni red smjesan,pa jbni deset sekundi se lopta ne moze zadrzat,ja stvarno ne znam kako lik ima damu krenut u sezonu sa ovom ekipom koja nista nije bolja od one 6 pozicije,jel moguce da da se ovako olako prolazi kroz sredinu,jel moguce da jedan Blind igra u Unitedu
Evo dodje vrhunska ekipa i vidis koliko ovde stvari jos ne stima i ne valja
Rekoh da MU nije narocito jaci u odnosu na proslu sezonu.

Otisao Ibra - dosao Lukaku. Tu je to negdje.

Da bi Junajted napravio iskorak, mora eksplodirati neko, Rasford ili Masijal. Jedino njih dvojica mogu drasticno napredovati u odnosu na proteklu sezonu.

Najveci problem je sredina terena. Tu nema nikakve koncepcije, nema vrhunskih tehnicara. Jbg. Igra se na snagu.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 27 jul 2017, 02:31

Oba beka su losa,Vale mozw na snagu protiv solidnih krila vec WC tipa Neymar ili Hezard ga prave budalom a u napadu centarsut je mudro slovo za njega,dzaba mu sto pretrci sve kad ne zna


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 02:33

Nadam se da ce Barca mjenjat prvu postavu jer bi ovo moglo otici u jednom smjeru sa jos par komada
Valencija nikad nije znao ubacit loptu i nikad nece,zao mi ga pretrci cjeli teren i onda ide centarsut ravan stravi
Super hvala ti Valverde,ajde da vidimo sad ove nase zvezde sta mogu protiv dr postave il opet nece imat motiva jer igraju protiv dr postave :mrgreen:

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 03:00

Ljudi gubimo i branimo se protiv rezervi Barce sa skoro najjacom postavom,jel moguce da je to taktika uniteda

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la 20le » 27 jul 2017, 03:11

A Fellaini samo pamti lica koga treba da udari i da im vrati hahahah
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 03:20

Eh tugo zbog cega ostah budan do 4h,za cjelo pol ne uspijes priliku napravit dr postavi Barce sa gotovo prvom ekipom,bravo momci vi izgleda samo imate motiva igrat protiv Galaxija i ostalih Americki ekipa,strasan napredak u igri uhh
Vidjeli smo i o cemu Mou prica kad kaze za Marsijala da nije konstantan,proslu super ovu opet nista i tako u krug
Nije ovo ekipa za velikih stvari to sam siguran,puno rupa i supljina koje se moraju ustimat,ok rece nije rez bitan,evo nek nije cim da bude vcr zadovoljan,rez nista igra katastrofalna,hvala opet Valverdeu sto izvede Mesija i Nejmara inace ovde bi bilo bar jos 2 kod nas u mrezi

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 27 jul 2017, 03:32

Nek je zavrsilo da ne gledam ovo izlezavanje katalonaca na terenu pa prijateljska je ljudi dragi :facepalm:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 03:34

Policeman je napisao/la:Nek je zavrsilo da ne gledam ovo izlezavanje katalonaca na terenu pa prijateljska je ljudi dragi :facepalm:
Daj ba pustite se te price prijateljska,jel to Barci nije prijateljska pa nam sa dr ekipom sakrili loptu,nemoj zezat Policmen,sto nije izmjenio postavu citavu u dr pol kao Barca

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Policeman » 27 jul 2017, 03:40

tajger je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Nek je zavrsilo da ne gledam ovo izlezavanje katalonaca na terenu pa prijateljska je ljudi dragi :facepalm:
Daj ba pustite se te price prijateljska,jel to Barci nije prijateljska pa nam sa dr ekipom sakrili loptu,nemoj zezat Policmen,sto nije izmjenio postavu citavu u dr pol kao Barca
Pa sta si mislio da ce Jose u pripremnoj narediti presing u 2pol dok ovi peglaju loptu i mrtvare

I zasto ce uvoditi 2 postavu pa vrijeme je da igraci igraju po 90min ovo je vec 5 pripremna a Barca ocekivano napravila sve izmjene jer je ovo njima 2 utakmica
Jose je isto radio protiv LA, SJ i Citya
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5670
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 27 jul 2017, 03:43

Yebiga u odsustvu Herrere nismo imali adekvatno rješenje u veznom redu pa je Jose pokušao sa ofanzivnijim varijantama. Jednostavno bez trkača u sredini nema kontrole i balansa, naročito kad ti je protivnik Barcelona. Ima ovdje dosta dobrog štofa za naprijed, ali je prije svega bitno ostvariti balans na sredini terena, a to je: Matić-Herrera-Pogba (primjera radi Matić). Naravno da se može ići i sa 4-2-3-1 gdje bi Miki bio 10-ka, ali poznavajući Josea to će biti dosta lakše tekme, dok sve one čvršće zahtijevaju dobru potporu u sredini. Izdvojio bih nekoliko pojedinaca: Bailly ponovo maestralan (iako je bila ona jedna greška, zna se precijeniti, ali opet strašan); zatim Pogba, ponovo odličan iako nije imalo maltene s kim igrati, skroz bez podrške i Martial koji je odmah po ulasku unio energije, vidi se velika želja, a ne treba pričati kakvu magiju u nogama ima, strahota kako valja loptu (šteta za ovu zadnju šansu, skoro da mu prođe dribling).

Najbitnije je da svi uđu u formu do 8. augusta, i ono još bitnije da se što prije završe željena pojačanja. 6-ica je prioritet, a da li le doći i krilo to ostaje da vidimo.

casper09
Postovi: 112
Pridružen/a: 23 feb 2012, 09:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la casper09 » 27 jul 2017, 08:44

Nisam gledao utakmicu,ali po komenatrima mogu zaključiti kako se igralo.
Ne znam zašto su neki mislili da mi trebamo dobiti Barsu...Ili ne znam kako je nekima tragedija što smo izgubili od Barse.Pa ljudi moji pripreme su,prijateljske utakmice i ne vidim problem da smo dobili 4-5 komada.
Kažu da se u porazu nauče neke stvari dosta bolje nego u pobjedi...Ne trebamo se zavaravati,nismo mi još level Barse.Tako da ovo ne treba da iznenađuje i da nas splutava.
Ali ovaj poraz baš neki tragično prihvataju...
Naravno,nemamo mi širinu u veznom redu da se još uvijek možemo suprostaviti Barsi...Još pogotovo kad ti na to sve ne igra Herrera.Nama puno znaći jedan igrač.
Siguran sam da će Mou do kraja prelaznog roka dovesti još jednog veznog igrača.
Tako da drugovi,opušteno...nadam se da ćemo imati više sreće u "manjim" utakmicama,a derbije ćemo prepustiti Mourinhu.Mislim da ni jedan trener nije spreman od konkurencije odigrati tako dobre derbije kao Mou...Eto zapišite da sam rekao da će Mou izvući više bodova od bilo kojeg drugog trenera od ekipa u TOP 6.(Man.City,Chelzi,Liverpul,Toth,Arsenal i Everton)

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 08:46

E ako je ona izvedba vama bila ok onda ja ne znam sta sam gledao, dok su igrale prve violine Barce prolazili nam kroz sredinu kao da ne postoji, dr pol ne pominje niko trošenje ne spominje da su trebali ginuti al brate da priliku nisu sposobni napraviti je bas slabo
A ono ako se ne dovede srednjak da pokrije onog sporaca Karicka, bek lijevi mislim da sezona neće biti vesela
Opet kažem jel moguće da lijevog beka čovjek ne kupuje il nije još kupio, pa svaka ekipa u ligi ima boljeg beka od glupog Blinda koji 20 lopti preda u noge protivnika a lafo ima on pas i inteligenciju

Avatar
Asteriks
Postovi: 14322
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 27 jul 2017, 08:48

Odradis solidne tekme protiv Citya i Reala - progres vidiljiv sve pet, onda svoj stil nemos nametnut Barci - cirkuz. Ovak uzgred da napomenem sve to u strasno vaznim pripremnim mecevima. Laici vec proglasili kapitulaciju, ne valja sredina, ni'ta ne valja.

Ovaki mecevi sluze, prije svega, da isprobas neke zamisli, dostignes odredjeni trkacki nivo,...

Onda, u takvim mecevima nemas ono 10 % agresivnosti, trke, ozbiljnosti sa obje strane pa sve treba uzet sa velikom rezervom.

Sto ovo znaci, pa sam pristup 8. augusta ce biti vise profesionalan uz max dozu agresivnosti.

Ebote nije mi jasno kako je kukanje promaklo nekim barikadama i zauvijek se zaplelo u dnk pojedinih simpatizera. :rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 27 jul 2017, 09:01

Haha protiv Reala i Citya pominje tekme gdje te djeca Reala unište i gdje City odigra bez ključnih igrača
Ti si smjesan Asterix lik, a vjerovatno i neko djete čim imaš opravdanje za svaku lošu partiju
Budite realni malo i slobodno recite da ova ekipa nije ništa bolja od prošlogodišnje
Pogbi se trebaju preget i ljubit ga jer da ga nije ova ekipa bi bila lesinar teški

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.