Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 18:36

Protiv Chelsea i Huddersf golovi nisu pali sa njegove strane.

Ono protiv Svraka, cojk imao ulogu wb-a, a gol je pao nakon par nespretnih rekacija te odvlacenja Smalla gdje je Lindelof napravio onaj raskorak.

I sada, kako za mila boga primamo najvise golova sa njegove strani. :tokralju: :rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 18:40

Pa to više govori o konkurenciji na toj poziciji nego o Youngu :mrgreen:

Kad te igrač koji nije bio ni u kakvim planovima i kojemu to nije prirodna pozicija izbaci iz prvih 11 trebaš se zapitati kako se to desilo :mrgreen:

Daleko od toga da sam ja rekao da je Young loš igrač, najbolji je od ovih što mi imamo na raspolaganju za tu poziciju, ali i dalje po meni nije dugoročno rješenje i nije dovoljno kvalitetno za najveće domete, jer ima boljih rješenja od njega na tržištu, ne sada u januaru, ali na ljeto recimo. On može poslužiti i zahvalan je igrač ali po meni trebamo ciljati bolje od toga.

Eto sličnu priču je napravio i Pep sa Delphom, usljed povrede Mendya, ali neće on ostati tu kad ovaj bude zdrav.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Feldmarschall » 23 nov 2017, 18:55

Ako Mourinho osvoji ligu sa Valencijom i Youngom na bekovima treba mu dići bistu ispred stadiona. GOAT nivo trenerske kvalitete.

United ima problema sa osnovama odbrambene organizacije koristeći ih na bekovima. Pogotovo u fazi defanzivne tranzicije. Svjež primjer je iz utakmice iz Newcastle. Šansa Murphyja (19. ili 20. minut), onakva ofsajd zamka se ne viđa ni u trećoj ligi. Individualno se obojica u izolacijama oslanjaju previše na brzinu i duel-igru što je prirodno obzirom da su čitavu karijeru navikli igrati u liniji ispred, ali protiv vrhunskog krila to je ringišpil ukoliko nema udvajanja. Zato Mourinho toliko insistira na defanzivnoj odgovornosti krila u derbijima. Posljedice koje to ostavlja u drugom smjeru su davno opjevane.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 19:07

Daleko od toga da sam ja rekao da je Young loš igrač, najbolji je od ovih što mi imamo na raspolaganju za tu poziciju, ali i dalje po meni nije dugoročno rješenje i nije dovoljno kvalitetno za najveće domete, jer ima boljih rješenja od njega na tržištu, ne sada u januaru, ali na ljeto recimo. On može poslužiti i zahvalan je igrač ali po meni trebamo ciljati bolje od toga.
Ko, navedni short listu dostupnih lb-ova, msm da neces dugo pisat. A tu se opet vracamo na srz ove diskusije - tvoje blacenje Jozuna sto nije rijesio poziciju.

Kako nije za najvece domete, pa cojk ima savrsen centarsut, kvalitetno iznosi loptu tacnije posjeduje tu sigurnost. Defanzivno vise nego dobar a ak mislis da nije tako prikazi mi te errore il cemo traziti dlaku u jajetu pa i jednog Matica predstaviti u losem svjetlu jer je ispao par puta. Imam podatak da je bolji od jednog Bertranda glede oduzetih i presjecenih lopti iako to opet nije konacno mjerilo.

Danas ocete ofanzivnog lb-a koji se odlicno uklapa sa krilom i ima dobar centarsut, sutra vec defanzivnu masinu il jos bolje, oca ove pozicije. Ne bi vam bog ugodio. :rol:
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la reddevil96 » 23 nov 2017, 20:52

Asteriks je napisao/la:
Daleko od toga da sam ja rekao da je Young loš igrač, najbolji je od ovih što mi imamo na raspolaganju za tu poziciju, ali i dalje po meni nije dugoročno rješenje i nije dovoljno kvalitetno za najveće domete, jer ima boljih rješenja od njega na tržištu, ne sada u januaru, ali na ljeto recimo. On može poslužiti i zahvalan je igrač ali po meni trebamo ciljati bolje od toga.
Ko, navedni short listu dostupnih lb-ova, msm da neces dugo pisat. A tu se opet vracamo na srz ove diskusije - tvoje blacenje Jozuna sto nije rijesio poziciju.

Kako nije za najvece domete, pa cojk ima savrsen centarsut, kvalitetno iznosi loptu tacnije posjeduje tu sigurnost. Defanzivno vise nego dobar a ak mislis da nije tako prikazi mi te errore il cemo traziti dlaku u jajetu pa i jednog Matica predstaviti u losem svjetlu jer je ispao par puta. Imam podatak da je bolji od jednog Bertranda glede oduzetih i presjecenih lopti iako to opet nije konacno mjerilo.

Danas ocete ofanzivnog lb-a koji se odlicno uklapa sa krilom i ima dobar centarsut, sutra vec defanzivnu masinu il jos bolje, oca ove pozicije. Ne bi vam bog ugodio. :rol:
Grimaldo, gaya, rose
Eto prvi koji su mi pali na pamet
Istina da levy “mrzi” united i tesko da bi prodao rosea united ali ako igrač to jako zeli i uz cijenu koja je veca od njegove realne vrijednosti sigurno ga se moze dovesti
Dovoljno je pogledat naše nesuđeno pojačanje Semeda kako igra beka a onda pogledamo Valenciu i younga pa vidimo razliku kad tu poziciju igra čovjek kojem je to prirodna pozicija ili bivša krila


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 nov 2017, 22:19

Asteriks je napisao/la: Ko, navedni short listu dostupnih lb-ova, msm da neces dugo pisat. A tu se opet vracamo na srz ove diskusije - tvoje blacenje Jozuna sto nije rijesio poziciju.
Nije nikakvo blaćenje ako spomeneš da je trebao dovesti beka, a ne oslanjati se na Darmiana i Blinda, ne kontam šta je tu blaćenje, to samo u tvojoj glavi može biti to. Jel to ne smijem spomenuti da trebamo imati bolje bekove od ovih trenutno, što je činjenica, treba vidjeti kako će Young odigrati protiv jačih protivnika, kao recimo City, ili kao što je bio Chelsea u gostima, ili Liverpool.
Asteriks je napisao/la:Kako nije za najvece domete, pa cojk ima savrsen centarsut, kvalitetno iznosi loptu tacnije posjeduje tu sigurnost. Defanzivno vise nego dobar a ak mislis da nije tako prikazi mi te errore il cemo traziti dlaku u jajetu pa i jednog Matica predstaviti u losem svjetlu jer je ispao par puta. Imam podatak da je bolji od jednog Bertranda glede oduzetih i presjecenih lopti iako to opet nije konacno mjerilo.
Po tebi Young ispade miks Cafua i Roberta Carlosa jbt, čovjek je solidan bek, po meni trebamo bolje ako mislimo pucati na najviše ciljeve, a to je LP i trofej Prema. Može poslužiti trenutno, ali za neke dugoročne planove to nije rješenje, posebno jer su i on i Valencia u godinama. Shaw je trebao biti to, al po svemu sudeći od toga neće biti ništa, nažalost, propala investicija. Eto spomenuo ti je redddevil neke koje smatram većim talentima, po meni je Mounier isto odličan, čak i navija za nas, tako da bi možda i imali neke šanse kad bi se aktivnije uključili. :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 23 nov 2017, 23:09

Isto kao sto znaju Kloppa kritikovati jer nije doveo stopera tako i Jozu treba za ovog beka.
Ovo je polazna tacka diskusije. Pa ti si fakultetski obrazovan momak ebo ga zljeb, barem tebi ne bi morao crtati.

Ponavljam, koga je mogao dovesti ljetos? Rosea, daj bola rio barem nekad budi ozbiljan, pa valjda znas odnose sa upravom Spursa. Onda, Grimalda :urnebes: Cek malo, koliko taj decko ima tekmi na ozbiljnom levelu?

Ev da ti objasnim, imao si Shawa, jednog od najvecih engleskih potencijala za tu poziciju, ulozeno sve moguce, promjene rezima treninga, izolacija itd., al cojk ostao u mjestu, ni tam ni vamo.

Znaci prica se vraca na prosli prelazni rok gdje nismo imali nekog izbora. Stafeta je predata Darmianu i Blindu uz iscekivanje engleske primadone. Ipak, Jozun iskopao Younga i msm da smo za ovu 2017/18. rijesili navedeno pitanje. Covjece to je sva poenta, kakve dugorocne planove pa radi se o igracu od 33 god. Naravno da ce se pokusati sa novim metama u ljetnom prelaznom ali moras shvatiti skucenost trzista glede ove poz a Young sa ovim izvedbama komotno i bez ikakvih problema moze iznijeti sezonu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 24 nov 2017, 07:47

Postujem Ashleyev ucinak, ali gdje su garancije da ce prezivjeti sezonu do kraja. Ovo je sad uvezao malkice duze, a ne tako davno, bio je “out” pola godine. Jos je 33 kuke u straznjici, plus nas vec sada “slavni” med tim, koji nikoga u zivot vratio nije. Uglavnom, s ovim bokovima nas nigdje nema u ozbiljnoj konkurenciji, mozda kakav eliminacijski sistem i to je to. Previse je rupa, jos uvijek, da se tucemo sa Cityem za prvenstvo. Isto tako, zaboravite na zimski prelazni rok, tad se ne kupuju pravi igraci


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 nov 2017, 10:01

Asteriks je napisao/la: Ovo je polazna tacka diskusije. Pa ti si fakultetski obrazovan momak ebo ga zljeb, barem tebi ne bi morao crtati.
Pa to i je poenta, da za iste stvari kritikujete Kloppa (drži se jednog kriterija :mrgreen: ), ja sam to rekao i na kraju prelaznog da nam je ta najveća rupa ostala nepopunjena a to je taj bek, kad Young nije bio ni među živima, pa smo bili prisiljeni više od pola sezone dosad gledati Darmiana i Blinda i njihove bravure, što nije bilo lako nimalo, ali eto imali smo sreće pa se Young ukazao, iako je on znao i ranije odigrati neke dobre partije na beku, nije mu ovo prvi put, ali mora se tu tražiti dugoročno rješenje.
Asteriks je napisao/la:Ponavljam, koga je mogao dovesti ljetos? Rosea, daj bola rio barem nekad budi ozbiljan, pa valjda znas odnose sa upravom Spursa. Onda, Grimalda :urnebes: Cek malo, koliko taj decko ima tekmi na ozbiljnom levelu?
Mogli smo Semeda, Gayu, čak i Mouniera ranije.

Asteriks je napisao/la:Znaci prica se vraca na prosli prelazni rok gdje nismo imali nekog izbora. Stafeta je predata Darmianu i Blindu uz iscekivanje engleske primadone. Ipak, Jozun iskopao Younga i msm da smo za ovu 2017/18. rijesili navedeno pitanje. Covjece to je sva poenta, kakve dugorocne planove pa radi se o igracu od 33 god. Naravno da ce se pokusati sa novim metama u ljetnom prelaznom ali moras shvatiti skucenost trzista glede ove poz a Young sa ovim izvedbama komotno i bez ikakvih problema moze iznijeti sezonu.
Pa ja se slažem da može iznijeti, poslužiti za ovu sezonu, to nisam ni sporio, poenta je na dugoročnosti, da ne bi smjeli dopustiti da nam jedan 33 godišnjak koji je bio skoro pa otpisan ulijeće u prvih 11 i bez problema uzima mjesto tu, što govori o konkurenciji. Kako si ga ti branio pomislio sam da očekuješ da odigra još 5-6 sezona na ovom nivou i da nam pojačanja nisu potrebna :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14222
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Asteriks » 24 nov 2017, 12:51

Semeda
Barca ga zavrsila 13. jula ove godine a vec smo otp oko tog perioda poslovali sa Benficom (Lindelof) + cojk je desni bek a tu poziciju je Valencia odlicno odradio.

Stos je da i sam vidis ponudjeno sarenilo pogotov na onoj poziciji koja je skripala (lb).
Pa to i je poenta, da za iste stvari kritikujete Kloppa (drži se jednog kriterija :mrgreen: ), ja sam to rekao i na kraju prelaznog da nam je ta najveća rupa ostala nepopunjena a to je taj bek
Na kraju prelaznog jest i ta prica bi tada prosla al sad mozemo rec kako je pozicija rijesena za ovu sezonu i zato nema mjesta kritici.

I nema potrebe se osvrtati na njegov CV po pitanju povreda jer se tu ne vidi nista hronicno. I sada kada je potpuno fit spremom moze parirati mnogo mladjim igracima. Barem mi ovdje to znamo da trci ko navijen svih 90.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

reddevil96
Postovi: 1525
Pridružen/a: 28 jun 2016, 14:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la reddevil96 » 24 nov 2017, 13:04

Asteriks je napisao/la:
Semeda
Barca ga zavrsila 13. jula ove godine a vec smo otp oko tog perioda poslovali sa Benficom (Lindelof) + cojk je desni bek a tu poziciju je Valencia odlicno odradio.

Stos je da i sam vidis ponudjeno sarenilo pogotov na onoj poziciji koja je skripala (lb).
Pa to i je poenta, da za iste stvari kritikujete Kloppa (drži se jednog kriterija :mrgreen: ), ja sam to rekao i na kraju prelaznog da nam je ta najveća rupa ostala nepopunjena a to je taj bek
Na kraju prelaznog jest i ta prica bi tada prosla al sad mozemo rec kako je pozicija rijesena za ovu sezonu i zato nema mjesta kritici.

I nema potrebe se osvrtati na njegov CV po pitanju povreda jer se tu ne vidi nista hronicno. I sada kada je potpuno fit spremom moze parirati mnogo mladjim igracima. Barem mi ovdje to znamo da trci ko navijen svih 90.
Valencia ima 32g i moramo dovesti zamjenu za njegu
Potrošio je 40mil na lindelofa koji mu je na tribini svaku bitnu utakmicu, potrebniji su nam bili novi bekovi nego novi stoper koji nije dokazan


Sent from my iPhone using Tapatalk

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 25 nov 2017, 16:27

Kako smo ovsko kroz sredinu slabi, sve nam se svodi daj krilu il beku pa centarsut
30 min ništa kreativno nismo stvorili, zatvoris nam krila i onda slijedi plač

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 25 nov 2017, 16:36

Da ima ovako defanzivno katastrofalne bekove kao što su Young i Valencia, jedan Sergio Ramos bi bio smiješan stoper a kamoli bilo ko od naših.
Ovakvo ostavljanje stoperskog para na cjedilu u svako drugom napadu je u najmanju ruku neozbiljno.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la KingJamesMVP » 25 nov 2017, 16:38

Opet muka, nikako lako
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 25 nov 2017, 16:38

Nema prostora sibicu baciti. Dobro se brane ali Jozo ne zna igrati sa Martialom I Rashom od prve. Krila ne postoje a znamo da nisu losa.

Ovo nije nimalo dobro. Oni se ovako 3 dana mogu braniti. Pogba ce vani tamo u 60toj minuti I onda problem jos veci.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la majestic24 » 25 nov 2017, 16:40

Slabo ovo za sada
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 25 nov 2017, 16:41

Jesmo se protiv Basela za ovo čuvali

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rooney88 » 25 nov 2017, 16:46

tajger je napisao/la:Jesmo se protiv Basela za ovo čuvali
Od Sotona na strani mi se za ovo cuvamo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la KingJamesMVP » 25 nov 2017, 16:47

Ma zabijte to, sad će biti muke u nastavku
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 25 nov 2017, 16:53

Prva prilika u 45 min jok jok ne valja ovo ništa, Miki unutra Mata napolje, do 60 min ako se neda gol gasi sve
Ono što brine da nema se nikakve ideje, na postavljeni bunker do Rasha nemaš ništa, on iz kontre ako sta može na brzinu to je to ovsko ne upotrebljiv, nije ni Pogba ništa uradio ma nije niko al et valjda od ovih očekujem nešto pa zato
Lukaku onu priliku kad je iskombinovao sa Rashom zapucao u nebo a moglo se onde puno bolje, ja bi više volio da Ibrahim njega zamjeni ne opet da ga gurne na krilo da glumi krilnog igrača
Martial i Rasha nikako da uvezu bar dvije tekme na visokom nivou, baš se bojim njihove oscilacije iz meča u meč, jedan perfektni dr ne postoje i tako u krug sa takvim oscilacijama teško oni dostignu ono što se svi nadamo
Zadnja izmjena: tajger, dana/u 25 nov 2017, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.