Manchester United FC (Prizivanje Gefufne)

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 17 jan 2015, 15:00

Ovdje svi non Vragovi pišu. Glavna tema je samo za nas, ovdje cemo vecinom citati Skauzere. :P
"Oj Samire, ko udari na te, iz Tetova i Crkvica pucat će granate"

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 17 jan 2015, 15:01

Je li to znači da mi se +12 postovi neće brisati :opaopa:
AMARE VRATI SE !

FukareTuzla1987
Kontakt:

PostPostao/la FukareTuzla1987 » 17 jan 2015, 15:03

pa vi u sekundi otvoriste 10 tema :D
CHELSEA FC
ONE LIFE
ONE LOVE
ONE CLUB

CAREFREE SINCE 1905.

John Terry-Captain,Leader,Legend

LvG
Kontakt:

PostPostao/la LvG » 17 jan 2015, 15:04

Ne znam zbog čega je ova tema potrebna, kada imamo već glavnu temu, koja i služi za te opšte diskusije?!

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 17 jan 2015, 15:07

@LVG

admin WroteColonNakon dobrih reakcija na izmjene koje smo radili unutar foruma Premijer liga BiH, krećemo i sa unaprjeđenjem dijela foruma posvećenog stranim klubovima.

Kreiran je i podforum za vaš klub.

Pravila će biti jednaka kao za klubove iz Premijer lige BiH. Znači, dosadašnja tema ostaje rezervisane za navijače kluba, može se otvoriti još jedna za opšte diskusije na kojoj će svi moći diskutovati o navedenom klubu, te niz drugih tema za koje smatrate da su potrebne, a na kojima svi mogu ravnopravno diskutovati.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 17 jan 2015, 15:09

LvG WroteColonNe znam zbog čega je ova tema potrebna, kada imamo već glavnu temu, koja i služi za te opšte diskusije?!

Npr. zato što nam se tamo brišu postovi kad napišemo da ste očajni i da je trenutna temperatura ugodnih +12, sa tendencijom da bude još toplije.
AMARE VRATI SE !

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 17 jan 2015, 15:10

Zlonamjerno i nekostruktivno trolovanje će se i dalje brisati.

jasko__
Kontakt:

PostPostao/la jasko__ » 18 jan 2015, 13:32

Samo da se upišem, da mi se pojavi tema na Tapatalku :D

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 19 jan 2015, 16:26

Taman da nam ovdje pojedinci podnose finansijske izvjestaje i piskaraju gluposti koje nas, a slabo i vecinu ostalih, ne interesuju. Taman da ovdje i ne ulazim znaci. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

muamerc
Kontakt:

PostPostao/la muamerc » 20 jan 2015, 15:49

Rooney88 WroteColonTaman da nam ovdje pojedinci podnose finansijske izvjestaje i piskaraju gluposti koje nas, a slabo i vecinu ostalih, ne interesuju. Taman da ovdje i ne ulazim znaci. :D

A kako ces braniti Mancu? :-) ovaj post pisem samo da mi se upisem na ovu tem jer sam se blago receno pogubio sa svim ovim novim temama, pogotovo ko pise sa mob i to sa ovog novog tapatalka.

Sent from my iPhone using Tapatalk

LvG
Kontakt:

PostPostao/la LvG » 21 jan 2015, 22:14

Vjerujem da nece biti problemada se pise i u glavne teme, ako su postovi konstruktivni.

muamerc
Kontakt:

PostPostao/la muamerc » 23 jan 2015, 23:04

Bas je nezgodno vidjeti da se jedan gigant muci sa nizeligasima. Prije je Man Utd gostovanja u LP protiv puno ozbiljnijih ekipa rjesavao rutinski dok dok danas ne moze ni jednu poluprofesionalnu ekipu. Da li je to cijena svih uspjeha koje su bili sa Sir Alexom a koja dolazi na naplatu nakon njega?

Van Gaal ima, vjerujem, plan, sta i kako, i sistem koji ce koristiti, pa se pitam koji je razlog ovih losijih igara, gledajuci ukupno, da li je to do same kvalitete igraca ili do primjene tog istog sistema?

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la rio_Ferdy88 » 23 jan 2015, 23:12

muamerc WroteColonVan Gaal ima, vjerujem, plan, sta i kako, i sistem koji ce koristiti, pa se pitam koji je razlog ovih losijih igara, gledajuci ukupno, da li je to do same kvalitete igraca ili do primjene tog istog sistema?

Ima i do jednog i do drugog, tvrdoglav je što se tiče forsiranja jedne formacije, a s druge strane očito mu fale pravi igrači za takvu formaciju. Međutim i sa ovim što ima na raspolaganju jedini cilj koji se stavlja pred njega je top 4, i to je nešto zbog čega je i doveden i zbog čega je dobio 150 mil za pojačati ekipu, a trenutno igra ne odgovara realnom kvalitetu kojim raspolaže, tako da će morati popustiti i promijeniti pristup želi li ostati na klupi i iduće sezone.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

ackeey
Kontakt:

PostPostao/la ackeey » 24 jan 2015, 15:54

PostPostao/la King_James dana 24 jan 2015, 16:44

Ja mislim da mi igramo trenutačno najgori fudbal u ligama petice :damn: Pa sa ovakom igrom ako uspjemo uzeti CL, onda će to biti dokaz koliko je engleska liga pala zadnjih godina! Ljudi, mi nismo u stanju akcije napraviti! Jedne je.ene akcije :evil: A što je najgore meni Van Gaal izgleda totalno pogubljeno, al možda griješim. Konstantno miksa sastav, oprobava igrače na različitim pozicijama, a rezultat toga je da i sami igrači više ne znaju šta igraju :? Nezz stvarno! Znam da je ista ovakva situacija bila i kod Bayerna i Barce kad ih je vodio, i da je na kraju stvorio dobar sistem. Al koliko na to moramo čekati? I da li će taj njegov projekat biti uspješan?
Ja sekunde napretka ne vidim otkako je on postavljen za trenera. Žestoko me živcira kad Rooney igra predaleko od gola ili kad Di Mariu vidim u špicu, Jonesa kad izvodi prekide ili Herreru na klupi (koji se meni najviše pokazao od svih pojačanja ove godine)! Skeptik sam po pitanju uspjeha, al eto na nama je da se nadamo najboljem i da se opet molimo velikom MANCHESTER UNITEDU :pray:

Realno opisano stanje stvari u klubu. I ja mislim da lvg tjera nekakav inat, ali eto, veliki je on trener i treba ga pustiti da radi. Ne moze se nista preko noci, a svjedoci smo (real m) da ni velika lova i kupovine nisu garant uspjeha. Pa cekali su 10tak godina decimu... Jedina stvar koja mi se u ovom postu ne svidja je boldirana...
Ove godine SIGURNO necete osvojiti Cl, dogodine moze biti svasta... ;)
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

King_James
Kontakt:

PostPostao/la King_James » 24 jan 2015, 15:59

ackeey WroteColonPostPostao/la King_James dana 24 jan 2015, 16:44

Ja mislim da mi igramo trenutačno najgori fudbal u ligama petice :damn: Pa sa ovakom igrom ako uspjemo uzeti CL, onda će to biti dokaz koliko je engleska liga pala zadnjih godina! Ljudi, mi nismo u stanju akcije napraviti! Jedne je.ene akcije :evil: A što je najgore meni Van Gaal izgleda totalno pogubljeno, al možda griješim. Konstantno miksa sastav, oprobava igrače na različitim pozicijama, a rezultat toga je da i sami igrači više ne znaju šta igraju :? Nezz stvarno! Znam da je ista ovakva situacija bila i kod Bayerna i Barce kad ih je vodio, i da je na kraju stvorio dobar sistem. Al koliko na to moramo čekati? I da li će taj njegov projekat biti uspješan?
Ja sekunde napretka ne vidim otkako je on postavljen za trenera. Žestoko me živcira kad Rooney igra predaleko od gola ili kad Di Mariu vidim u špicu, Jonesa kad izvodi prekide ili Herreru na klupi (koji se meni najviše pokazao od svih pojačanja ove godine)! Skeptik sam po pitanju uspjeha, al eto na nama je da se nadamo najboljem i da se opet molimo velikom MANCHESTER UNITEDU :pray:

Realno opisano stanje stvari u klubu. I ja mislim da lvg tjera nekakav inat, ali eto, veliki je on trener i treba ga pustiti da radi. Ne moze se nista preko noci, a svjedoci smo (real m) da ni velika lova i kupovine nisu garant uspjeha. Pa cekali su 10tak godina decimu... Jedina stvar koja mi se u ovom postu ne svidja je boldirana...
Ove godine SIGURNO necete osvojiti Cl, dogodine moze biti svasta... ;)

Skontao si ti šta sam ja mislio, samo malo provociraš ;)
Ma mislio ako udjemo u CL, a osvojiti je nećemo zadugo ak nastavimo ovako :D
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

keno94
Kontakt:

PostPostao/la keno94 » 27 jan 2015, 10:26

Gaalu treba dati vremena jer je to zasluzio svojim ranijim uspjesima. Pokazao je u klubovima u kojim je radio da zna postaviti dobre temelje.
Da se razumijemo, ne volim United, ali bih puno vise volio borbu za vrh izmedju Liverpoola i Uniteda nego Chelsea, City ili neki treci klub.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Mancunian
Kontakt:

PostPostao/la Mancunian » 29 jan 2015, 23:59

samo da se upisem

pozdrav
Sir Alex Ferguson 1999“At the end of the game you’re going to be six feet away from that trophy, and that’s the closest most of you will ever get to it.Don't you dare come back in here without giving it 100%
20 league titles

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 31 jan 2015, 14:36

rio_Ferdy88 WroteColon

:cool:

još nije produžio :hmmmmm:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 31 jan 2015, 14:39

Bit ce uskoro, nisi se valjda prepao. :P

Raul_64
Kontakt:

PostPostao/la Raul_64 » 31 jan 2015, 14:40

Samo pažljivo pratim situaciju :opaopa:
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.