Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la suhakrpa » 24 avg 2014, 01:13

Nakon sto sam vidio kako smo odigrali zadnje dvije utakmice, shvatio sam da bi bod na Goodisonu bio jako dobar. Na kraju smo ga uspjeli osvojiti dosta tesko. Jos uvijek se trazi najboljih 11, a ove lose partije bi trebale natjerati Wengera da dovede jos neko pojacanje. Ramsey ako bude zdrav prekucat ce ove sezone.

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la GunnerS » 24 avg 2014, 01:41

Samo da teško dobijemo i Besiktas a panj Giroud promaši jedno 3-4 prilike. Pa da to nathera Wengera da uzme napadača
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rambo16 » 24 avg 2014, 01:54

[youtube][/youtube]
Ovaj Claude živi za Arsenal Pratim već dugo njegove izjave i svaku tekmu doživljava nevjerovatno emotivno!

Nisam gledo tekmu,al' pregledo sam golove!! Probat ću sutra negdje da nađem malo duže highlights-e!
Očekivao sam remi,ali vratiti se nakon 0:2 na Gudisonu nije mala stvar!!
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 avg 2014, 02:12

Olivier Giroud bi mogao propustiti utakmicu protiv Besiktasa, jer kako Wenger kaze, povredio je zglob u zadnjim minutama utakmice

Avatar
Rosicky
Postovi: 8324
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 24 avg 2014, 07:07

Alexis u špicu nije nešta posebno pokazao..Giroud koliko god da je klada ipak je puno bolje izgledalo to njegovim ulaskom.
Prije utakmice sam rekao da mi bez Kocienlya ulazimo za golom zaostatka što se i pokazalo tačnim,lik je 70% naše odbrane.

Živim za dan kad će Wilshere napustit tim.Napokon i ostali vide ono o čemu pričam ima sezona.

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Sage » 24 avg 2014, 07:29

Losi ste pravo , skoro ko united, kao tim pun WC igraca , po vasem, a nigdje gola postena. Jos ako se posreci Besiktasu valja vas slusat ovdje danima. Uglavnom puno srece.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la rambo16 » 24 avg 2014, 09:38

Čuj ovog diletanta "nigdje gola poštena"...

Zamlio bih "navijače" Arsenala da smanje sa pljuvanjem jer su gori od ovih poput sage-a!!
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Sage » 24 avg 2014, 10:08

rambo16 je napisao/la:Čuj ovog diletanta "nigdje gola poštena"...

Zamlio bih "navijače" Arsenala da smanje sa pljuvanjem jer su gori od ovih poput sage-a!!
Sto se palis bolan bolan? Zar se nema pravo izrazit misljenje? Zato i jest forum. Cuj diletant :facepalm:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 24 avg 2014, 10:47

rambo16 je napisao/la:
[youtube][/youtube]
Ovaj Claude živi za Arsenal Pratim već dugo njegove izjave i svaku tekmu doživljava nevjerovatno emotivno!

Nisam gledo tekmu,al' pregledo sam golove!! Probat ću sutra negdje da nađem malo duže highlights-e!
Očekivao sam remi,ali vratiti se nakon 0:2 na Gudisonu nije mala stvar!!
Živa legenda Claude dobar je i Bully (obojici interesantno Giroud trn u oku ) hehe
Arsenal All The Way !

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 24 avg 2014, 12:12

Bit ce to puno bolje ,naravno da nismo zadovoljni a mislim da ni Weger nije,i zato treba ocekivati jos jedno ili dva pojacanja ;)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la suhi » 24 avg 2014, 12:36

Dzaba pojacanja kad wenger stalno radi takticke promasaje. Mjenja formaciju skroz na teskom gostovanju u 2 kolu gdje mu ekipa ionako nije jos spremna,pri tom ima 2 startera kojima je prva tekma nakon pauze.Forsira nespremnog ozila 90min na krilu,iako je trebao odigrati max 60min i to na 10ki. Drzi wilshira u igri kojem je svaki kontakt s loptom bio pogresan,ceka do 75min za izmjene iako gubi 2:0. itd..
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 24 avg 2014, 13:45

suhi je napisao/la:Dzaba pojacanja kad wenger stalno radi takticke promasaje. Mjenja formaciju skroz na teskom gostovanju u 2 kolu gdje mu ekipa ionako nije jos spremna,pri tom ima 2 startera kojima je prva tekma nakon pauze.Forsira nespremnog ozila 90min na krilu,iako je trebao odigrati max 60min i to na 10ki. Drzi wilshira u igri kojem je svaki kontakt s loptom bio pogresan,ceka do 75min za izmjene iako gubi 2:0. itd..
Slazem se potpuno,ja sam jucer govorio dal je moguce da Wenger uvijek ali uvjek radi izmjene poslije 70 min bilo da Arsenal vodi ili gubi,ja neznam stvarno ali takticki sto se tice postavljanja igre Wenger je tu skroz cucnuo,neznam sta lik radi,i sta se njemu mota po glavi :?
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 24 avg 2014, 13:50

wenger je prošlo svršeno vrijeme,taktički 0 od trenera,trebalo ga je otkantati nakon osvojenog fa cupa,a ovako će se samo agonija produžiti na još najmanje 2 godine :kafa:

daxo
Postovi: 53
Pridružen/a: 11 mar 2014, 23:03
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la daxo » 24 avg 2014, 14:02

Prvi put nakon dugo dugo godina se bojim da se necemo plasirat u LP, a nadam se stvarno se diboko nadam da cemo nakon kvalifikacije za LP kupiti jos dva kvalitetna igraca inace nam ne predvidjam dobru sezonu!!!!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 24 avg 2014, 14:08

Kao sto sam bio siguran da bi mogli biti otreseni od Evertona sada sam siguran da cemo otresti veoma lagano Besiktasa... Razlika u kvalitetu je ocigledna bila i u prvoj utakmici samo sto su bili noseni svojim navijacima i posebno motivisani.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 24 avg 2014, 14:10

Gunner4 je napisao/la:Kao sto sam bio siguran da bi mogli biti otreseni od Evertona sada sam siguran da cemo otresti veoma lagano Besiktasa... Razlika u kvalitetu je ocigledna bila i u prvoj utakmici samo sto su bili noseni svojim navijacima i posebno motivisani.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ja se iskreno nadam nekoj laksoj tekmi,da nebude napeta do kraja i konacno da ih gledam sa uzivanjem bez nerviranja,iako igramo bez Ramba nadam se da necemo imati problema ;)
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16087
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 24 avg 2014, 14:48

Protiv Bešiktaša će biti teško jer će oni biti nabrijani maksimalno, Fenerbahče je nula za njih..

Nego, vidjećete da će Wenger forsirati Jacka isto kao što je radio sa Ramseyom, Ramsey je imao horor mečeve i to ne samo nekoliko već ogroman broj tih mečeva, Jackie je u to vrijeme bio fenomenalan sa 19 godina ali je kasnije opao drastično, ja mislim da će Wenger upravo raditi sa Wilsherom kao što je radio sa Ramseyom dok ovaj konačno jednom ne proigra i pokaže šta zna..

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 24 avg 2014, 14:49

Ako je Giroud povredjen bice yebeno tu u napadu. Svaku utakmicu od kako je pocela liga mi izgubimo po jednog ili dva igraca. Sada nemogu ni pretpostavke sastava da pravim.
Ali ovako nekako mislim da bi Joel mogao sada od prve. Szezno na golu, Monreal i Debuchy po bokovima. Cambers i Koss na stoprima posto lijepo djeluju a Per nije totalno spreman. Veza bi mogla biti Flomaster Jack i OZ i gornja trojka pojma nemam. Santi-Alexis-OX najrealnije... Joel ponovo visi...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la topnik1 » 24 avg 2014, 15:22

http://sportsport.ba/pazi_snima_se/thie ... ork/138713" onclick="window.open(this.href);return false;

:tokralju:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 24 avg 2014, 15:53

Campbell nije bio jučer loš uopšte kad je ušao, momak se trudi a to je ono što će se uvijek cijeniti. Wenger mu mora dati pravu šansu, ovo igranje na kapaljku na uštrb njegovih pulena je sramotno!
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.