Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 sep 2017, 12:22

I ja cu vam se javiti kad budem dolazio u Sarajevo.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 22 sep 2017, 14:30

:lol: :lol: :lol: :lol: levati
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la jugoslaven » 22 sep 2017, 15:36

Pozdrav svima, vidim da ste već uigrana ekipa, mada moram priznati da sam malo razočaran brojem aktivnih navijača Arsenala na jednom od najpoznatijih foruma u Bosni i Hercegovini - Sportsport.ba.

Elem, kad saberemo niz nekih različitih utisaka od početka sezone, vođeni svim onim što se dešava posljednjih godina u našem klubu, medijskog linča prema Wengeru i konstantno traženje problema bez da iko ponudi bolju opciju, a to su odgovori o načinu na koji Arsenal može postati ono što je nekad bio, jer očigledno to više nije, nemoguće je a ne istači da je Arsenal u ovom trenutku, tačno pred utakmicu u ponedjeljak s pulenima Tonyja Pulisa, jedan od favorita za titulu prvaka. Zašto?

Po prvi put od kad gledam Arsenal, a gledam ga stvarno dugo, na jednoj utakmici s karakterom koji je imala posljednja protiv Chelseaja vidjela se želja i borba za svaku loptu, osjetila se želja igrača da svima, svojim pristupom igri, začepe usta očekujući da će iz takvog pristupa doći pobjeda na Stamford Bridgeu. Nedostajao nam je samo gol, nismo imali sreće. Jednom, fudbalski sasvim normalno, već drugi put iz iste igre doći će tri boda. Bilo mi je malo žao što na kraju nismo žešće napali prema golu Kurtiše da pokupimo puni plijen, ali gledajući naš raspored od WBA do Manchester Cityja, s 14 osvojenih bodova (4 pobjede i 2 remija) možemo doći ne samo u vrh tabele, već u ozbiljnu trku za titulu prvaka. Problem je, ipak, što će već u ponedjeljak Ozil biti u ekipi, njemu će se kroz maksimalno 15 dana pridružiti i Alexis i Arsenal zajedno sa Wengerom opet će napraviti krucijalnu grešku - prepustit će 90 minuta igre na vođenje dvojici polu world class igrača koji su u klub stigli kao rezerve Barcelone i Real Madrida. Zašto je Alexis drugačiji od Pedra, odnosno zašto je Ozil drugačiji od Snajdera? Šta više, usudio bih se reći da bi ovu dvojicu, kao dva primjera sličnih igrača koji su otišli iz RM i Barcelone u druge klube, a ne u Arsenal, više volio vidjeti u našem timu nego Alexisa i Ozila.

Arsenal se protiv Chelseaja svih 90 minuta branio s deset igrača. Bez Alexisa i Ozila, deset igrača je ginulo za svaku loptu. Njih dvojica, s druge strane, igraju previše ležerno. Ozil kojem govor tijela u defanzivi ne daje apsolutno nikakvu nadu da će se dići iz mrtvih i Alexis koji alibi šprintevima na protivničkoj polovini zarad svoje statistike želi doći do lopte, ne gledajući da li će njegovo trčanje biti besporebno s obzirom da svi ostali igrači Arsenala njemu ne daju podršku. S dva igrača manje u odbrani, nikad se neću čuditi što nam je Liverpool utrpao četiri, a mogao je osam golova, a voljni momenat da počnu igrati onako kako im dolikuje, od utakmice do utakmice za Alexisa i Ozila postaje prava vrsta kockanja. Možda hoće, a možda i neće.

Zato, žao mi je Welbecka jer je otvorio mjesto Ozilu kojeg opet i ne krivim toliko koliko Alexisa koji je napravio nevjerovatan problem u klubu zarad svih stvari koje je uradio, a koje bi uradio bilo ko drugi sa slobodom koju je on ovdje imao. Žao mi je što ga nismo prodali za 70 miliona, sad smo ga faktički posudili na godinu dana, a kao što vidimo, od njega minimalna korist. Možda i Wenger shvati ovo da je vrijeme da odbranom počne donositi rezultate i da kompletnu vjeru i slobodu koju daje ofanzivnim igračima napokon iskoristi na pravi način i vođen tom vjerom dopusti da formaciju podredi vjerujući u postizanje pogotka, a odbranom svog gola pokuša doći do pobjede. Naravno, ovo se odnosi sve na velike utakmice koje nam godinama već predstavljaju problem, dok protiv WBA i sličnih na Emiratesu uopšte ne vidim problem zašto ne bi uvijek uzeli tri boda.

Biće to dobro, dok se Welbeck vrati pomoći će nam Jack, onda će se i on povrijediti. Tako to ide. :D :D :D :D
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 22 sep 2017, 17:01

Uvaženi gospodine južni slavene,.moram primjetiti da s takvim entuzijazmom odavno bijaše kako se ovdje pisalo,.Rekao bi da si mlad čovjek pa te prenijelo u tom neiskustvu ali onda ova nostalgija prema bivšoj nam zajednici teško da bi imala smisla,.

Nejse,dobro nam došao,ovdje se godine od nepobjedljivih broje dok nam brkati jenkiji sudbinu kroje a dani kao da stoje dok se tištimo da bice bolje..

Gestekule gent ala zent,pozdravljamo moderacije hejt,halalosum,.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 22 sep 2017, 17:52

Daj malo kontruktivne diskusije jugo. Previse si u off otis'o al hajd novi si pa te razumem


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 22 sep 2017, 18:03

jugoslaven je napisao/la:Pozdrav svima, vidim da ste već uigrana ekipa, mada moram priznati da sam malo razočaran brojem aktivnih navijača Arsenala na jednom od najpoznatijih foruma u Bosni i Hercegovini - Sportsport.ba.

Elem, kad saberemo niz nekih različitih utisaka od početka sezone, vođeni svim onim što se dešava posljednjih godina u našem klubu, medijskog linča prema Wengeru i konstantno traženje problema bez da iko ponudi bolju opciju, a to su odgovori o načinu na koji Arsenal može postati ono što je nekad bio, jer očigledno to više nije, nemoguće je a ne istači da je Arsenal u ovom trenutku, tačno pred utakmicu u ponedjeljak s pulenima Tonyja Pulisa, jedan od favorita za titulu prvaka. Zašto?

Po prvi put od kad gledam Arsenal, a gledam ga stvarno dugo, na jednoj utakmici s karakterom koji je imala posljednja protiv Chelseaja vidjela se želja i borba za svaku loptu, osjetila se želja igrača da svima, svojim pristupom igri, začepe usta očekujući da će iz takvog pristupa doći pobjeda na Stamford Bridgeu. Nedostajao nam je samo gol, nismo imali sreće. Jednom, fudbalski sasvim normalno, već drugi put iz iste igre doći će tri boda. Bilo mi je malo žao što na kraju nismo žešće napali prema golu Kurtiše da pokupimo puni plijen, ali gledajući naš raspored od WBA do Manchester Cityja, s 14 osvojenih bodova (4 pobjede i 2 remija) možemo doći ne samo u vrh tabele, već u ozbiljnu trku za titulu prvaka. Problem je, ipak, što će već u ponedjeljak Ozil biti u ekipi, njemu će se kroz maksimalno 15 dana pridružiti i Alexis i Arsenal zajedno sa Wengerom opet će napraviti krucijalnu grešku - prepustit će 90 minuta igre na vođenje dvojici polu world class igrača koji su u klub stigli kao rezerve Barcelone i Real Madrida. Zašto je Alexis drugačiji od Pedra, odnosno zašto je Ozil drugačiji od Snajdera? Šta više, usudio bih se reći da bi ovu dvojicu, kao dva primjera sličnih igrača koji su otišli iz RM i Barcelone u druge klube, a ne u Arsenal, više volio vidjeti u našem timu nego Alexisa i Ozila.

Arsenal se protiv Chelseaja svih 90 minuta branio s deset igrača. Bez Alexisa i Ozila, deset igrača je ginulo za svaku loptu. Njih dvojica, s druge strane, igraju previše ležerno. Ozil kojem govor tijela u defanzivi ne daje apsolutno nikakvu nadu da će se dići iz mrtvih i Alexis koji alibi šprintevima na protivničkoj polovini zarad svoje statistike želi doći do lopte, ne gledajući da li će njegovo trčanje biti besporebno s obzirom da svi ostali igrači Arsenala njemu ne daju podršku. S dva igrača manje u odbrani, nikad se neću čuditi što nam je Liverpool utrpao četiri, a mogao je osam golova, a voljni momenat da počnu igrati onako kako im dolikuje, od utakmice do utakmice za Alexisa i Ozila postaje prava vrsta kockanja. Možda hoće, a možda i neće.

Zato, žao mi je Welbecka jer je otvorio mjesto Ozilu kojeg opet i ne krivim toliko koliko Alexisa koji je napravio nevjerovatan problem u klubu zarad svih stvari koje je uradio, a koje bi uradio bilo ko drugi sa slobodom koju je on ovdje imao. Žao mi je što ga nismo prodali za 70 miliona, sad smo ga faktički posudili na godinu dana, a kao što vidimo, od njega minimalna korist. Možda i Wenger shvati ovo da je vrijeme da odbranom počne donositi rezultate i da kompletnu vjeru i slobodu koju daje ofanzivnim igračima napokon iskoristi na pravi način i vođen tom vjerom dopusti da formaciju podredi vjerujući u postizanje pogotka, a odbranom svog gola pokuša doći do pobjede. Naravno, ovo se odnosi sve na velike utakmice koje nam godinama već predstavljaju problem, dok protiv WBA i sličnih na Emiratesu uopšte ne vidim problem zašto ne bi uvijek uzeli tri boda.

Biće to dobro, dok se Welbeck vrati pomoći će nam Jack, onda će se i on povrijediti. Tako to ide. :D :D :D :D

da su nama bar problemi ta dvojica, imamo mi mnogo veće

ne možeš kriviti njih za failove odbrane i naše sredine, pogledaj ko nama drži sredinu, Xhaka i Ramsey, Ramsey je napadač očigledno postao, a Xhaka spor na lopti koji pada čim se mali presing na njega izvrši

pored toga dodaj da imamo bubice u odbrani i čitav stav ekipe koji vrlo loše izgleda na terenu kada god treba da pokažu muda

znam šta želiš reći, smatraš da bismo bili bolji sa nekim drugim opcijama koje bi nam više dale pozadi, fora je u tome da su Alexis i Ozil dobri u svojim poslovima, zbog čega ostatak ekipe zaostaje za tim, jednostavno ne možeš očekivati da ti Ramsey bude na nivou jednog Alexisa, i nećemo sada srati po Alexisu jer bez njega ne bi nas nigdje ni bilo prošle sezone, Alexis je igračina i previše je ambiciozan za nas kojima je dosta 4-to mjesto, u tome je ključ

kada se bude sredina popunila sa normalnim centralnim veznim, te doveo klasni štoper, možemo pričati ko su pravi krivci, ali očekivati od Alexisa i Ozila da nam magično sami riješavaju utakmice, to ne postoji nigdje u fudbalu, osim možda kod Messija naravno

isto da očekuješ da ti Kane i Eriksen zakrpe rupe u odbrani i dignu ekipu na maksimalni nivo, Eriksen i Kane funkcionišu dobro, ali pogledaj njihovu sredinu terena i odbranu, a onda pogledaj našu, shvatićeš u čemu govorim, mi imamo velik potencijal, ali nikada nismo upotpunili ekipu jer nam fali evo redom prioriteti :

- centralni vezni ili zadnji vezni ( Xhaka CM )
- štoper
- novo krilo ( walcott, campbell i ostala gamad nema šta tražiti u Arsenalu očigledno + Alexis nas napušta )



uostalom, i ćorava koka zrno ubode, tako i mi protiv čelzija, kad bi barem sa onakvom željom igrali svaku utakmicu, ali teško

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 22 sep 2017, 18:44

Ko je ovaj :roll:

Red je da se pored osnovnog 4+3 testa, za nas topnike, radi i test konstruktivnosti. Nema smisla.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Virtu4l » 22 sep 2017, 23:00

Imaću jednu ulaznicu viška za Zvezdu, pa ako neko planira ići, halalosum.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 22 sep 2017, 23:08

Eto anele. Mozda sta i zguzis tamo jer ce doci ovi navijaci iz Londona


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 sep 2017, 23:16

jaka ta jack, anel na kisiku
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 22 sep 2017, 23:45

Prijavljeni su vam postovi.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 sep 2017, 01:10

PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la jugoslaven » 23 sep 2017, 14:39

AA23 je napisao/la:
jugoslaven je napisao/la:Pozdrav svima, vidim da ste već uigrana ekipa, mada moram priznati da sam malo razočaran brojem aktivnih navijača Arsenala na jednom od najpoznatijih foruma u Bosni i Hercegovini - Sportsport.ba.

Elem, kad saberemo niz nekih različitih utisaka od početka sezone, vođeni svim onim što se dešava posljednjih godina u našem klubu, medijskog linča prema Wengeru i konstantno traženje problema bez da iko ponudi bolju opciju, a to su odgovori o načinu na koji Arsenal može postati ono što je nekad bio, jer očigledno to više nije, nemoguće je a ne istači da je Arsenal u ovom trenutku, tačno pred utakmicu u ponedjeljak s pulenima Tonyja Pulisa, jedan od favorita za titulu prvaka. Zašto?

Po prvi put od kad gledam Arsenal, a gledam ga stvarno dugo, na jednoj utakmici s karakterom koji je imala posljednja protiv Chelseaja vidjela se želja i borba za svaku loptu, osjetila se želja igrača da svima, svojim pristupom igri, začepe usta očekujući da će iz takvog pristupa doći pobjeda na Stamford Bridgeu. Nedostajao nam je samo gol, nismo imali sreće. Jednom, fudbalski sasvim normalno, već drugi put iz iste igre doći će tri boda. Bilo mi je malo žao što na kraju nismo žešće napali prema golu Kurtiše da pokupimo puni plijen, ali gledajući naš raspored od WBA do Manchester Cityja, s 14 osvojenih bodova (4 pobjede i 2 remija) možemo doći ne samo u vrh tabele, već u ozbiljnu trku za titulu prvaka. Problem je, ipak, što će već u ponedjeljak Ozil biti u ekipi, njemu će se kroz maksimalno 15 dana pridružiti i Alexis i Arsenal zajedno sa Wengerom opet će napraviti krucijalnu grešku - prepustit će 90 minuta igre na vođenje dvojici polu world class igrača koji su u klub stigli kao rezerve Barcelone i Real Madrida. Zašto je Alexis drugačiji od Pedra, odnosno zašto je Ozil drugačiji od Snajdera? Šta više, usudio bih se reći da bi ovu dvojicu, kao dva primjera sličnih igrača koji su otišli iz RM i Barcelone u druge klube, a ne u Arsenal, više volio vidjeti u našem timu nego Alexisa i Ozila.

Arsenal se protiv Chelseaja svih 90 minuta branio s deset igrača. Bez Alexisa i Ozila, deset igrača je ginulo za svaku loptu. Njih dvojica, s druge strane, igraju previše ležerno. Ozil kojem govor tijela u defanzivi ne daje apsolutno nikakvu nadu da će se dići iz mrtvih i Alexis koji alibi šprintevima na protivničkoj polovini zarad svoje statistike želi doći do lopte, ne gledajući da li će njegovo trčanje biti besporebno s obzirom da svi ostali igrači Arsenala njemu ne daju podršku. S dva igrača manje u odbrani, nikad se neću čuditi što nam je Liverpool utrpao četiri, a mogao je osam golova, a voljni momenat da počnu igrati onako kako im dolikuje, od utakmice do utakmice za Alexisa i Ozila postaje prava vrsta kockanja. Možda hoće, a možda i neće.

Zato, žao mi je Welbecka jer je otvorio mjesto Ozilu kojeg opet i ne krivim toliko koliko Alexisa koji je napravio nevjerovatan problem u klubu zarad svih stvari koje je uradio, a koje bi uradio bilo ko drugi sa slobodom koju je on ovdje imao. Žao mi je što ga nismo prodali za 70 miliona, sad smo ga faktički posudili na godinu dana, a kao što vidimo, od njega minimalna korist. Možda i Wenger shvati ovo da je vrijeme da odbranom počne donositi rezultate i da kompletnu vjeru i slobodu koju daje ofanzivnim igračima napokon iskoristi na pravi način i vođen tom vjerom dopusti da formaciju podredi vjerujući u postizanje pogotka, a odbranom svog gola pokuša doći do pobjede. Naravno, ovo se odnosi sve na velike utakmice koje nam godinama već predstavljaju problem, dok protiv WBA i sličnih na Emiratesu uopšte ne vidim problem zašto ne bi uvijek uzeli tri boda.

Biće to dobro, dok se Welbeck vrati pomoći će nam Jack, onda će se i on povrijediti. Tako to ide. :D :D :D :D

da su nama bar problemi ta dvojica, imamo mi mnogo veće

ne možeš kriviti njih za failove odbrane i naše sredine, pogledaj ko nama drži sredinu, Xhaka i Ramsey, Ramsey je napadač očigledno postao, a Xhaka spor na lopti koji pada čim se mali presing na njega izvrši

pored toga dodaj da imamo bubice u odbrani i čitav stav ekipe koji vrlo loše izgleda na terenu kada god treba da pokažu muda

znam šta želiš reći, smatraš da bismo bili bolji sa nekim drugim opcijama koje bi nam više dale pozadi, fora je u tome da su Alexis i Ozil dobri u svojim poslovima, zbog čega ostatak ekipe zaostaje za tim, jednostavno ne možeš očekivati da ti Ramsey bude na nivou jednog Alexisa, i nećemo sada srati po Alexisu jer bez njega ne bi nas nigdje ni bilo prošle sezone, Alexis je igračina i previše je ambiciozan za nas kojima je dosta 4-to mjesto, u tome je ključ

kada se bude sredina popunila sa normalnim centralnim veznim, te doveo klasni štoper, možemo pričati ko su pravi krivci, ali očekivati od Alexisa i Ozila da nam magično sami riješavaju utakmice, to ne postoji nigdje u fudbalu, osim možda kod Messija naravno

isto da očekuješ da ti Kane i Eriksen zakrpe rupe u odbrani i dignu ekipu na maksimalni nivo, Eriksen i Kane funkcionišu dobro, ali pogledaj njihovu sredinu terena i odbranu, a onda pogledaj našu, shvatićeš u čemu govorim, mi imamo velik potencijal, ali nikada nismo upotpunili ekipu jer nam fali evo redom prioriteti :

- centralni vezni ili zadnji vezni ( Xhaka CM )
- štoper
- novo krilo ( walcott, campbell i ostala gamad nema šta tražiti u Arsenalu očigledno + Alexis nas napušta )



uostalom, i ćorava koka zrno ubode, tako i mi protiv čelzija, kad bi barem sa onakvom željom igrali svaku utakmicu, ali teško

U pravu si puno stvari, mada ja opet kažem da Alexis i Ozil kao dvojica realnih otpadaka iz Barcelone i Reala ne mogu biti vođe u Arsenalu. Mislim, povlače se odmah druga pitanja kakva je to zapravo Arsenal ekipa i šta ljudi očekuju od ove ekipe, ali to je neko realno treće ili četvrto mjesto s tim da uvijek mogu osvojiti titulu, ali kao neki vid iznenađenja koje će se opet teško ponoviti.

Što se tiče igre i ofanzive, ne govorim da je Alexis loš u odbrani slučajno, kao i Ozil. Bez obzira na ime protivnika protiv kojeg igra Arsenal, naša odbrana apsolutno uvijek stoji postavljena na centru s napadačima kao prvim redom odbrane. Tako smo na kraju krajeva primili od Leicestera golove prvu utakmicu, čim smo poveli, povukli smo se. Jedan od segmenata koji mi se nikako ne sviđa, za razliku od Cityja recimo koji odmah izlazi na protivničku polovinu i traži loptu. Milsim da i mi imamo kvalitet za to, ali ako već nećemo tako igrati što je činjenica, a ja to promijeniti ne mogu, onda su meni Alexis i Ozil višak u ovoj ekipi. Draxler i Werner kao momentalne zamjene bih uzeo, ali eto, odbit će nas Leipzig u maju za Wernera, umjesto odmah da ga uzmemo. Logika...
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey16 » 24 sep 2017, 10:39

Jest nama fino navijamo za najjaci klub na svijetu koji igra najbolji fudbal na svijetu i ima najbolje rezultate na svijetu. Sigurno nam svi zavide.

Ugodna nedjalja i odmorni da docekamo sutrasnju utakmicu najjaceg i najvoljnijeg nam kluba.

COYG

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 sep 2017, 11:16

Odlicne vijesti nam stizu jutros,

Mesut Ozil aka igrac manje na teskim gostovanjima je odbio da produzi ugovor :salut:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 24 sep 2017, 13:42

Jack je napisao/la:Eto anele. Mozda sta i zguzis tamo jer ce doci ovi navijaci iz Londona


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:rol:

Očekivao sam da ćeš već biti banovan. Slabo Anel izgleda radi posao.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 24 sep 2017, 13:55

Nemam interneta moram kupovati ovaj mobilni **** ti bhtelecom u guzicu. Mozda sutra ne budem na forumu ali cu gledati utakmicu, tako da nema minusa
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 24 sep 2017, 14:18

anell je napisao/la:Nemam interneta moram kupovati ovaj mobilni **** ti bhtelecom u guzicu. Mozda sutra ne budem na forumu ali cu gledati utakmicu, tako da nema minusa
Telemašu ti da pređeš kod njih. :salut:

Zajebo si i Bluzera. :rol: Ljudi po Americi uragane snimaju, kod tebe na +30 nema interneta. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 24 sep 2017, 14:32

Nema telemacha kod mene, a neta nemaam od petka grob te yebo moro sam rezultate provjeravati na teletextu :lol:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 24 sep 2017, 15:04

anell je napisao/la:Nemam interneta moram kupovati ovaj mobilni **** ti bhtelecom u guzicu. Mozda sutra ne budem na forumu ali cu gledati utakmicu, tako da nema minusa
Ja ti izgovora i qrca.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.